Balık - Yengeç Uyumu

balık burcu yengeç burcu uyumu, balık yengeç uyumu nasıldır? balık ve yengeç mutlu olabilir mi? balık yengeç uyumu, balık yengeç uyumlu mu, balık yengeç aşk uyumu, balık yengeç ilişki uyumu, balık yengeç ilişkisi, balık yengeç cinsel uyumu

balık burcunun uyum tablosu, balık burcu uyum tablosu, balık burcu en uyumlu burç, balık burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? balık burcu uyumu, balık burcu aşk uyumu, balık burcu cinsellik uyumu, balık burcu evlilik uyumu, balık burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Balık - Yengeç Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 20:40

Resim

Balık - Yengeç Uyumu

Balık Yengeç Uyumu - Balık burcu ile Yengeç burcu anlaşabilir mi?

Bu ilişki cennetten çıkma bir beraberlik olacaktır. İkinizde su elementi olduğunuz için derin duygulara sahipsiniz. Birbirinizin duygularına hassasiyet gösterir, incitmemek için özen gösterirsiniz.

Yengeç burcunun aile ve yuva özlemi, Balık burcu için rahatlatıcı ve tatmin edici bir özelliktir. Yengeç, sizin yaratma ve kendini ifade etme ihtiyacınızdan etkilenecektir. Romantizm, duygu yoğunluğu ve sevginin sihirli bir karışımını yaşayacaksınız

Yengeç ve Balık karmaşık dünyaya karşılık kendi güven dolu cennetlerini yaratacaklardır. Stres ikinizi de çok yıpratır, baş başa su kenarında geçireceğiniz zamanlar yenilenmenizi sağlayacak. Göl ya da deniz kenarında yaptığınız tatiller ilişkinizi tazeleyecek, günlük hayatın dertlerinden uzaklaştıracaktır.

Yengeç insanı parasını akıllı kullanır ve zor günler için yatırım yapar. Balık burcu hiç oralarda değildir. Bütün burçlar içerisinde en hesaplı alışveriş yapmasını beceren burç Yengeç'tir. Sizin finansal geleceğiniz için yararlıdır.

Yengeç, Balık'tan daha karamsardır. Özellikle onu neden kırdığınızı anlayamadığınız zamanlar küs dolaşması, moralinizi bozabilir. Unutmayın ki Yengeç insanı geç tepki gösterir. Haftalarca önce olmuş bir olaya bu gün bozulabilir. Bu sizin kafanızı karıştıracaktır. En iyisi morali bozulmuş Yengeç burcunu konuşturarak problemi anlamak ve çözmektir. Onun kabuğunu nazikçe açmalısınız, bu kolay olmayacaktır. Sezgisi güçlü Balık burcu zaten sevgilisinin çektiği acıyı hissetmektedir. Onun için siz ne zaman üstüne gitmeniz, ne zaman yalnız bırakmanız gerektiğini iyi hissederseniz. Birbirinizi içtenlikle dinler, omuzunuzda ağlamasına izin verir ve ona yararlı öğütler verirsiniz. Bu da aranızdaki bağı çok güçlendirecektir.

Yatakta birbirinizin ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu anında sezersiniz. Birbirinizin ne hissettiğini bilirsiniz. Bu sezgisel bağ sayesinde aranızdaki cinsel muhteşem olacaktır.

İkinizde su elementisiniz. Su temizler, arındırır, saflaştırır, yeniler ve duyguları heyecanlandırır. Bu beraberlik romanlardaki aşklar gibi olacaktır.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
Pisces
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 130
Yaş: 40
Kayıt: Sal 31 Oca, 09:23

Okunmamış mesaj gönderen Pisces » Çrş 01 Şub, 05:40

balık erkeğinin terletmekte en zorlandığı kişiler... yengeçler...
asla unulamayan aşklar yengeçlerle yaşanır...
Körler için can sıkıcı bir yerdir resim galerisi...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 01 Şub, 12:46

ikiside çok romantik olduğundan işin cılkı çok çıkar gibi geliyor bana.ilişkide heyecan olacak savaş olacak barış olacak.şöyle çok hareketli bir ilişki olması lazım.değilmi yani..

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1338
Yaş: 42
Kayıt: Cmt 19 Kas, 21:46

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Çrş 01 Şub, 15:27

Yengeç bayanı çok romantik değildir ki.... Bence ilişkide taraflar aynı değil farklı olmalı, Balık bayanı olarak Yengeç erkeğini partnerim olarak düşünemiyorum.
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

Kullanıcı avatarı
Pisces
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 130
Yaş: 40
Kayıt: Sal 31 Oca, 09:23

Okunmamış mesaj gönderen Pisces » Çrş 01 Şub, 21:27

yapmayın yengeçler harikadır... onlarla kavgayı balık başlatır genelde... ama barışmalar bayram gibi olur. her barışmada ilişkiyi bi adım ileri götürür... ama ne yazıkki biter belli süre sonra... su perisinin söylediği sebepten belkide...
Körler için can sıkıcı bir yerdir resim galerisi...


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Balık Burcu Uyumu” sayfasına dön