Balık'ın Öğrenecekleri

Balık Burcu (Pisces) 19 Şubat - 20 Mart
Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 947
Yaş: 40
Kayıt: Pzr 07 May, 21:44

Balık'ın Öğrenecekleri

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Prş 25 Eki, 23:58

Balık, içindeki ideleri dünya aleminde aramayı bırakıp, gerçeklerle barıştığı zaman çok şey öğrenmiş olacaktır. Mesela arkadaşları için her şeyini harcayan, onlardan da aynı hareketi bekleyen ama bulamayan Balık, bu deneyiminden dersini almalıdır. Bu ders, “seninki sana, benimki bana” kuralıdır. Belki benliklerin silindiği ideal bir alem göklerde vardır ama dünyada olmasını beklememek gerekir. Paylaşmanın en iyisi sorumluluklarını yerine getirip, başkalarına da muhtaçlık duymayacak bir birikimi muhafaza ettikten sonra kalanı belli bir düzen içinde infak etmektir. Ayrıca bunu başkalarından da beklemek doğru olmaz.

Balık, ne anlama geldiği belirsiz ve yanlış anlaşılmaya elverişli konuşarak ve davranarak, sorumluluk yüklenmeden dolaylı yollarla sonuç almayı tercih edebilir. Mesela doğrudan ve açıktan konuşmak yerine, kulislerde imalı ve belirtmeden konuşur, faaliyet yürütür. Bu durum onu daha da sıkıntıya düşürebilir. Açık ve net olmayı öğrenmesi kendisinin faydasına olacaktır.


BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!


Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Cum 26 Eki, 10:04

Balık, ne anlama geldiği belirsiz ve yanlış anlaşılmaya elverişli konuşarak ve davranarak, sorumluluk yüklenmeden dolaylı yollarla sonuç almayı tercih edebilir.
Açık ve net olmayı öğrenmesi kendisinin faydasına olacaktır.
balıklar bunu yaptıklarında ikili ilişkilerde sorun yaşamaz. helede karşılarında onları seven korumaya çalışan anlayan biri varsa.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Balık Burcu (Pisces) 19 Şubat - 20 Mart” sayfasına dön