Terazi Burcu 2008 Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 36
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Terazi Burcu 2008 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Prş 31 Oca, 15:24

TERAZİLER'İN HEM İŞTE HEM AŞKTA ŞANSLARI ÇOK AÇIK. Nazik ve çekici Teraziler, yeni yılda önemli iş projelerine imza atacak. Ortak girişecekleri işlerde ise iyimserliklerinin kurbanı olacaklar. Aşkta da onları 'hayır' demeyecekleri bir beraberlik bekliyor..

Yeni yılda aile ilişkileriniz ön planda olacak. Bazılarınız mülk satın alma içgüdüsü içinde hareket edecek ve kazanç fırsatlarını olumlu bir şekilde kullanacak. Evinizle iş yerinizi birleştirebilir ve kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Birçoğunuz ise kendi iç dünyanızda kişisel yolculuğa çıkacaksınız. Dingin ve huzurlu bir yaşam isteği tercihleriniz içinde yer alacaktır. Bu yıl ilişkiler konusunda arınmalar yaşanacak. Yaşamınızda sizi sıkan durumlardan kurtulmanın yollarını arayacaksınız. Kapınız çalan bir aşka da 'hayır' demeniz mümkün olmayacak.

Başarı peşindesiniz

2008'de önemli projelere yoğunlaşacak ve üstün başarılara imza atacaksınız. Çünkü artık kayda değer başarılar peşindesiniz. 8-23 Ocak'ta işle ilgili değişimler yapmanız mümkün. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecek. 21 Şubat'a yakın günlerde arkadaşlarınızla ortak bir proje gerçekleştireceksiniz. Çevrenize istediğinizi yaptıracak ve kuvvetle kendinizi savunabileceksiniz. 6-20 Nisan döneminde; yakınlarınızla bir çalışma yapacaksınız. Aşırı iyimser yapınız size zarar verecek. Bu yüzden zarara uğrayabilirsiniz. 5-9 Mayıs tarihleri arasında; değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız.

Ortaklık uygun değil

28 Mayıs'tan sonra sanatsal olaylarda önemli gelişimler söz konusu olacaktır. Bazılarınız kazandığı paraları yeni projelere aktaracak. Hırslarınızdan arınıp, sizi netleştirecek işler yapacaksınız. 14-22 Mayıs tarihlerinde ise kariyer adına daha cesur olmalı ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. 10-18 Ekim tarihlerinde bir ortaklık için fizibilite çalışması yapacaksınız. Kariyer yapmak istiyorsanız, tanrı vergisi sevimli yönlerinizi kullanabilirsiniz. İyimserliğinizin dozunu kaçırmamalısnız. 8-16 Aralık arasında yaşayacağınız problemler, sizi ortak çalışmalardan vazgeçirecek.

VÜCUDUNUZA YÜKLENMEYİN

Bu yıl duygularınız sağlığınızı etkileyecek yoğunlukta olabilir. Fazla yoğun düşünmeniz ve bu bağlamda hareket etmeniz ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapabilir. Bunu önlemek için kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmelisiniz. Yeni yılı sağlıklı bir şekilde geçirmek istiyorsanız; uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. İş yoğunluğunu bahane ederek fazla çalışıp; vücudunuza yüklenmeyin. 19 Nisan-28 Mayıs döneminde; tıbbı kontrollerinizi mutlaka yaptırmalısınız. Kronik bir rahatsızlığınız varsa ilkbaharın son dönemlerinde bir doktora görünmelisiniz. Uzun süren bu sağlık sorununuzu yaza girmeden ortadan kaldırabilirsiniz.

ESKİ SEVGİLİNİZE YENİ ŞANS VERECEKSİNİZ

Terazi kadını için aşk: Yeni yılda romantik düşlerinizin gerçekleştiğini görmek, size mutluluk verecek. Evlilik teklifi alabilirsiniz. 18-26 Ocak tarihlerinde eski sevgilinizle tekrar birlikte olabilirsiniz. 7-21 Mart tarihlerinde tanışacağınız kişinin özel yetenekleri sizi olumlu etkileyecek ve birlikte olma kararı alacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda birçok kişinin gözü üzerinizde olacak. İşyeri aşkları da gündeme gelecektir. 6-20 Nisan arasında evlilik kararı alabilir ve romantizmi zirvede yaşayabilirsiniz. Cazibenizin yüksek olması; kariyeriniz için önemli gelişmeleri de beraberinde getirecek. Evliyseniz 20 Nisan'dan sonra eşinizle bağlarınızı güçlendirecek ve aranızdaki sorunları kolay atlatabilecek bilince varacaksınız. Eşinizin ailesini de evinizde bol bol ağırlayacaksınız.

YANLIŞ BERABERLİKLER CANINIZI YAKABİLİR!

Terazi erkeği için aşk: 3-17 Haziran arasında çıkacağınız seyahatlerde eski bir aşkınızla karşılaşacaksınız ve eski duyguların canlandığı bir ortam oluşacak. Dikkatli olmanız gereken bir dönem çünkü; bu duygular daha sonra sizin için yanıltıcı olacak. 1 Temmuz-1 Eylül dönemi; sizin için hayal kırıklıklarının ortaya çıkabileceği bir dönem olacak. Girdiğiniz ortamlarda, ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık, sürekli sizi takip edecek. Bazılarınız bu durumdan rahatsız olacak. Yanlış ilişkiler yüzünden canınız yanabilir; dikkatli olun! 10-18 Ekim tarihleri sizin için olumlu bir dönem olacak. Evlilik kararı almak için ailenizin fikirlerini fazla önemsememeniz, sonradan sorunlar yaşamanıza neden olabilir. 27 Kasım-11 Aralık döneminde, ilişkinizi abartmak ve beslemek adına hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız.

TERAZİ (24 EYLÜL-23 EKİM)

Kişisel özellikleri: Çekici, nazik, zarif, diplomat, rahat
Yönetici gezegeni: Venüs
Rengi: Koyu mavi
İhtiyaç duyduğu özellik: Kendine güvenmek, özgür olmak
En büyük özlemi: Aşk, romantizm, sosyal uyum
İyi yönleri: Sosyal, cazibeli, nazik, diplomatik
Kötü yönleri: İnkar etmek
Anlaştığı burçlar: İkizler, Kova
Anlaşamadığı burçlar: Koç, Yengeç, Oğlak
İdeal meslekleri: Diplomat, güzellik uzmanı, berber, sosyal hizmetler görevlisi, sanatçı, yazar
Uğurlu günü: Cuma

ÖNEMLİ GÜNLER

Aşkta hareketli günler: 18-26 Ocak, 7-21 Mart, 6-20 Nisan, 27 Kasım, 11 Aralık
Aşkta zorlayıcı günler: 3-17 Haziran, 1 Temmuz, 1 Eylül, 10-18 Ekim
İşte hareketli günler: 8-23 Ocak, 21 Şubat, 5-9 Mayıs, 28 Mayıs
İşte zorlayıcı günler: 6-20 Nisan, 14-22 Mayıs, 10-18 Ekim, 8-16 Aralık

TERAZİ ÜNLÜLERİ

Tarkan, Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Ayşegül Aldinç, Eyşan Özhim, Cem Özer, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Cervantes, Julio Iglesias, Klaus Kinski, Meryl Streep, Michael Douglas, Nurseli İdiz, Oscar Wilde, Rahmi Koç


Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön