Oğlak Burcu 2008 Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 38
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07

Oğlak Burcu 2008 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Prş 31 Oca, 15:37

OĞLAKLAR'I MUTLULUK VE BÜYÜK BAŞARI BEKLİYOR. En büyük özellikleri disiplin olan Oğlaklar, muhteşem bir yıla adım atacak. Radikal kararlar verecekler ve kariyerde başarıyı yakalayacaklar..

Oğlaklar'ın bu yıl şansı çok açık. Önemli başlangıçlar, büyük başarılar ve gelişmeler sizi tanımlayan sözcükler. Muhteşem bir yıla girmek üzereseniz. Radikal kararlar alacaksınız ve uzun başarılı bir süreç sizi bekliyor. 2008 yılında kendinizi çok şanslı hissetmeniz konusunda her şeyden size yana olacak. Sezgilerinizin çok güçlendiğini göreceksiniz. Hedeflerin kendiliğinden oluşması sizi farklı noktalar taşırken; yaşantınızda olması gereken tüm önemli kişileri bu yıl tanıyacaksınız.

Atılım zamanı

Yaratıcı yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız. Bu arada ilişkisi içinde olduğunuz kişileri daha uyumlu bir şekilde idare edeceksiniz. 1-15 Ocak arasında, gelir kaynaklarınızda farklılaşmalar söz konusu olacak. 7-21 Şubat günleri; maddiyata ilişkin olumlu değişimler, sizi hayli güçlendirecek. Geçmiş yıllarınızın deneyimine dayanan konularda atılıma geçeceksiniz. 19 Nisan-28 Mayıs arasında, çevrenin yanlış yönlendirmesi yüzünden maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. 3-17 Haziran arasında işiniz dışında yeni ek gelirler gündeme gelebilir. Uzun süredir tahsil edemediğiniz alacaklarınızı da alabilirsiniz. Yine bu dönemde evinizdeki elektronik cihazlarınızı yenileyebilirsiniz.

Aşırı harcama var

1 Temmuz-16 Eylül günlerinde, kazançlarınız konusunda riskli bir durum oluşacak. Olumlu gelişmelerin getireceği iş fırsatları, olumsuzlukları doğuracak spekülasyonlara sebep olacak. 16 Ağustos'tan sonra finans açısından sıkıntıya düşmeniz nedeniyle bir gayrimenkul satışı yapabilirsiniz. 10-18 Ekim döneminde, arkadaş çevre ve aile etkisiyle aşırı harcamalar gündeme gelebilir. 8-16 Kasım aralığında ise bir arkadaşınız vasıtasıyla sizin için sürpriz olacak gelir kaynağı ile karşılaşabilirsiniz.

Temponuzu azaltın

2008'de kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda güçlü hissedeceksiniz. Sağlığınızda belirgin bir iyileşme olacak. Geçmişte yaşanan hastalıklardan eser kalmayacak. 21 Şubat'ta ayaklarınıza dikkat ederek soğuk algınlıklarına karşı sıkı giyinmelisiniz.

YENİ HAYRANLARINIZ ÇEVRENİZDE OLACAK

Oğlak kadını için aşk: Mesafeli tavırlarınızla aşkı kendinizden uzaklaştırırken, bir yandan da onun eksikliğini duyuyorsunuz. Reddedilme korkusunu yenebildiğiniz zaman evliliğe uzak olmadığınızı anlayacaksınız. Kendi kendinize yettiğinizi sanıyorsunuz ama yanıldığınızı anlayacaksınız. Bu yıl ikili ilişkilerde özgüveniniz bir hayli güçlü olacak. Kişisel cazibeniz size yeni hayranlar kazandıracak. Yıl içinde ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz. 21 0cak-21 Şubat günlerinde, kültürel yapınızdan çok farklı biriyle evlenebilirsiniz. 6-20 Nisan döneminde, rahat tavırlarınız eşinizle aranızda bazı tartışmalara neden olabilir. Öfkenizi kontrol etmeye çalışarak, ilişkinizi bozmamalısınız. Yıl sonuna doğru iş çevrenizden birisi ile aranızdaki dostluk, aşka dönüşecek ve ilişkinizi gizlemek endişesiyle gergin günler yaşayacaksınız.

AŞK İLE ARKADAŞLIĞI KARIŞTIRMA RİSKİ VAR

Oğlak erkeği için aşk: Soğuk görünmenize rağmen sıcacık bir kalbiniz olduğunu bu yıl karşı cinse kanıtlama fırsatınız olacak. Sakin ve kontrollü yapınıza rağmen çevrenizdeki pek çok insandan daha romantiksiniz. Karşınızdaki kişiden emin olmadıkça duygularınızı açmadığınız için; partneriniz olmak isteyen hanımları hayli üzeceksiniz. Yeni yılda hayatı olduğu gibi yaşama kararı alacaksınız. 16-24 Nisan döneminde, aşk ile arkadaşlığı birbirine karıştırmamaya gayret edin. Bu dönemde bir arkadaşınıza aşık olma olasılığınız yüksek. 5-19 Mayıs arasında çıkacağınız seyahatlerde çok hoşlanacağınız birine rastlayabilirsiniz. Aynı süreçte sürpriz davetlere katılacaksınız. 1 Temmuz-Ağustos tarihlerinde, yaşam görüşlerinizin farklı olmasından dolayı, partneriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

KARAR VERMEKTE ZORLANACAKLAR

Sakin ve disiplinli Oğlak burcu üyeleri, 2008'de sağlıklı ve başarılı olacak. Ancak aşk hayatlarında ikilemler yaşayabilirler. Ağustos'tan sonra yaklaşık 15 gün kadar kafalarını karıştıracak olaylarla karşılaşabilirler. Karar vermekte zorlanmak, onları hayli şaşırtacak. 8-16 Kasım tarihleri arasında ise hayatlarında önemli rol oynayacak sürpriz biriyle tanışacaklar. Ancak bu kişinin varlığı yakın çevrelerinde tepki toplayacak.

ÖNEMLİ GÜNLER

Aşkta hareketli günler: 21 0cak-21 Şubat, 5-19 Mayıs, 23 Kasım, 12 Aralık
Aşkta zorlayıcı günler: 15 Ocak, 22 Mart, 28 Mayıs, 12 Temmuz, 8 Kasım, 16 Aralık
İşte hareketli günler: 7-21 Şubat, 3 Haziran, 17 Haziran, 10-18 Ekim
İşte zorlayıcı günler: 1-15 Ocak, 19 Nisan, 28 Mayıs, 1 Temmuz, 16 Eylül

MEDİTASYON SİZE İYİ GELECEK

6-20 Nisan arasında, ruhsal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz. 16-24 Mayıs'ta ise tıbbi kontrollerinizi yaptırmaya gayret edin. Bu arada sigara ve alkol gibi zararlı alışkanlıklardan kendinizi uzak tutmaya özen gösterin. Yılın geri kalan günlerinde ise meditasyona dayalı, düşünce disiplinini sağlayan aktivitelerde bulunun. Sizi güncel yaşamın hızlı temposundan kurtaracak tek yol; bu tip faaliyetler olacaktır.

OĞLAK(23 Aralık-22 Ocak)

Kişisel özellikleri: Çalışkan, disiplinli, sabırlı, becerikli
Yönetici gezegeni: Satürn
Rengi: Yeşil
İhtiyaç duyduğu özellik: Sıcaklık, içinden geldiği gibi davranabilmek, eğlence ve espri anlayışı
En büyük özlemi: Yöneticilik
İyi yönleri: Sorumluluk sahibi olmak, sabır ve organizasyon yeteneği.
Kötü yönleri: Kötümserlik, depresyon eğilimi, sabit fikirli olmak
Anlaştığı burçlar: Boğa, Başak
Anlaşamadığı burçlar: Koç, Yengeç, Terazi
İdeal meslekleri: Bilimci, yönetici, öğretmen, mühendis, devlet mematematikçi, çiftçi, politikacı, inşaatçı
Uğurlu günü: Cumartesi

OĞLAK ÜNLÜLERİ

Ebru Şallı, Çağla Şikel, Mustafa Sandal, Seda Sayan, İbrahim Tatlıses, Elvis Presley, Filiz Akın, Semra Özal, Benjamin Franklin, Henry Miller, Moliere, Isaac Newton, Joan Baez, Ava Gardner, Federico Fellini


Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Kullanıcı avatarı
kaylayss
Mesajlar: 5
Yaş: 39
Kayıt: Pzr 19 Eki, 13:34

Re: Oğlak Burcu 2008 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen kaylayss » Pzr 19 Eki, 15:00

işte benim burcum ee bide yükselen akrepse yemede yanında yat tadında bir hal alıyor tskler paylaşım için
bilki yazılmadı bu hikaye hiç olmadın benle ben giderim sen kal oldugun yerde hep aynı sekilde

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön