***** MUHTEŞEM BİR AY *****

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 250
Yaş: 53
Kayıt: Pzt 21 Kas, 14:26

***** MUHTEŞEM BİR AY *****

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Çrş 08 Kas, 16:15

[glow=red]Sevgili Akrepler;[/glow]

İşte sabrınızın sonunda olacağı buydu ve işte beklenen an geldi bile ve harika bir ay sizi bekliyor!
Bu muhteşem doğum günü ayınızda her şey sizin lehinize işleyip gelişecek! Merkür, Mars, Venüs, Güneş ve yeniayın sizin burcunuz Akrep'te olması sayesinde sahnenin yıldızı siz olacaksınız. Bu denli güçlü bir kozmik destek çok nadir hissedilir! Bir arabaya doluşmuş şarkı söyleyerek ilerleyen parti davetlileri gibi birçok gezegen omuz omuza gelmiş durumda iken Akrep burcunda odaklanmış bu enerji tüm ay boyunca iyi hisler içinde olmanıza neden olacak. Söylediklerinizi bir duyan olup olmadığını merak etmek durumunda olmayacaksınız, çünkü sizi işitecekler ve siz de bir yanıt alıyor olmaktan mutluluk duyacaksınız. Akrep burcunda beş önemli gezegenin yer alması sayesinde yaşamınızın gidişatı ile ilgili fazlasıyla kontrol sahibi olabileceksiniz, belki de bu ayın en önemli haberi bu.

Bu ay beklenmedik gelgitlerle dolu seksi ve ilginç bir ay olacak. Hiç şüphe yok ki, daha sonra bu, Kasım ayının yılın en iyi ayı olduğunu söyleyeceksiniz, önünüze birkaç engel çıksa da bunlar üstesinden gelemeyeceğiniz türden olmayacak, şimdi bunlara bir bakalım.

Ayın başında 5 Kasım'da Boğa burcunda oluşacak dolunay bir yakın ilişkinizi ön plana çıkaracak, iplerin ne şekilde ilerleyeceğiniz tam olarak kestirmek oldukça zor çünkü bu ilişkinin ne denli yol kat ettiği burada önem kazanacak. Dolunay girişim ya da ilişkileri doyma noktasına ulaştırarak kristalize etme etkisine sahiptir. Şimdiye dek her şey olumlu ve heyecan verici ise de bu etki kat be kat artacaktır, fakat eğer aranız pek de iyi değilse partnerinizden azar işitebilirsiniz. İlişkiniz eğer yeterince güçlü temellere dayanıyorsa ilişkinizin dokusundaki ufak bir pürüz bile ortamı biraz değiştirme imkânı vereceği için sizi birbirinize daha da çok yakınlaştırabilir. Bir başka açıdan bakalım. 5 Kasım'daki dolunayın diğer gezegenlerle açıları oldukça iyi, bu durumda dolunayın size şiirsel ve sevindirici gelişmeler getireceğini söyleyebiliriz. Nişanlanmaya, evlenmeye ya da partnerinizle birlikte yaşamaya karar verebilirsiniz. Ya da daha basit bir şekilde ilişkinizin önemli bir aşamaya geldiğini görebilirsiniz, bu dolunayda ve bu günün dört gün öncesi veya sonrasında deneyimleyeceğiniz şeyler sonraki zamanlarda zihninizde tekrar tekrar çalacağınız güzel bir şarkı olarak kalabilir.

Bu dolunay bir iş ilişkisini de sonuca götürebilir. Merkür ayın başlarında Akrep burcunda gerilemede olacak bu konuya daha sonra değineceğim bu nedenle işler 5 Kasım civarında önemli bir noktaya gelse bile herhangi bir belgeye imza atmamanızı öneririz. Planlarınız hakkında genel konuşmalar yapabilir ve hatta stratejinizi oluşturabilirsiniz bu dolunay sırasında işleri resmi hale getirmeyin. 20 Kasım'da Akrep burcunda oluşacak muhteşem yeniaya kadar iki hafta daha bekleyin. 5 Kasım'da ya da bu günün beş gün öncesi veya sonrasında doğduysanız bu hafta sonu yaşamınızın önemli bir zaman olacak. "Güneş döngünüzde" dolunay oluşması Güneş'in doğum anınızdaki konuma gelmesi doğum gününüz bütün bir yılın sizin bütünlüğünüz açısından önemli girişimler ve ilişkiler açısından oldukça verimli olacağını gösteriyor. Aslına bakarsanız, 5 Kasım veya civarında doğduysanız bir sonraki doğum gününüze kadar yaşamınıza önemli bir yön çizebilir, önceki girişimlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Akrep burcundaki gezegenlere bütün ay boyunca Neptün'ün sert bir açı yapıyor olacağını da kabul etmeliyiz. Bu nedenle örnek verecek olursak, sevgilinizle aynı evde yaşamaya karar verseniz bile doğru evi bulmak konusunda sorunlar yaşayabilir, ya da kendinizi ailenizden biri ile özellikle de bir ilişki konusunda bir iletişim sorunu ya da başka bir problem içinde bulabilirsiniz. Bunlar sadece birkaç örnek, bunun gibi yüzlerce olasılık söz konusu olabilir. Neptün kargaşayı yönetir, birileri sizi etkilemeye çalışıyor olabilir bu durumda işleri netleştirmeye çalışmanız gerekecek. Neptün aynı zaman da suyu da yönetir, dolayısıyla evinizde suyla ilgili bir problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz, radarlarınızı açık tutun. Satürn de Akrep'teki gezegenlere sert açı yapıyor olacak, işyerinizdeki iş yükü bu ay gerçekten ağır olabilir. Bu haberi veriyor olmaktan üzgünüz. Bu ayın biraz serbest bir ay olmasını tercih ediyor olabilirsiniz fakat Satürn sürekli size işle ilgili sorumluluklarınızı hatırlatacak. Tatil yapmayı planlıyorsanız uzun süreliğine işten ayrı kalamayacaksınız. Bu, eğlenmeyeceğiniz anlamına gelmiyor! Her şeyi ölçülü bir düzeyde tutmanız gerekecek ki siz zaten bunu çok iyi becerirsiniz.

2007 Ekim'inde Satürn'ün bu trendi sona erdiğinde çalıştığınız sektörde belli bir mevki edinmiş olacaksınız, iş yükünüz hafifleyecek çünkü artık kendinizi ispat etmek durumunda olmayacaksınız. Üzerinize düşeni yaptıysanız artık bunun semeresini alacaksınız! Kariyerinizdeki başarılarınız sizi oldukça güçlü bir konuma doğru götürüyor, ilerlemeye devam edin! Kariyeriniz konusunda eklemek istediğimiz bir başka şey de yaratıcılık gerektiren bir işte çalışıyorsanız ya da ciddi bir şekilde üzerine eğildiğiniz bir hobiniz varsa bu ay bu konu üzerinde çalışırsanız önemli bir gelişme kaydedebilirsiniz. Sanatsal ve yaratıcı ifade gücünüz yol almayı hak ediyor. Bu konuya eğilin bu sizin için çok iyi olacak! Bütün ay boyunca Mars da burcunuzda olacak ve Kızıl Gezegen size cesaret ve azim verecek. Akrep burcunda birçok gezegenin bir arada olması sayesinde etrafınızda düşmanlarınız da olsa bu ay kartlar sizden yana olacak. "Kendi burcunda Mars'ı ağırlayan kimseyle savaşa girişmeyin, kavgayı bitirmek isteyecek ve de kazanacaktır" ifadesi astrolojik bir gerçektir, bu ay bu konumda olan sizsiniz sevgili Akrep burçları! Mars her burca iki senede bir gelir ve geldiğinde de yedi hafta boyunca o burçta kalır, bu da yaşamınızda yeni bir dönem başlatmak için size yetecek bir süre. 5 Aralık'a kadar Mars sizin tarafınızda olacak, dolayısıyla şimdi başlatacağınız aktiviteler sizi iki sene öteye taşıyacak yeni koşullar yaratmanıza yardım edecek. Mars daha sonra bu dönemi canlandırmanıza yardımcı olup gidecek.

Aşk konularında her zaman faydalı olan Venüs de 17 Kasım'a kadar Akrep'te olacak. Daha fazla cesaretlendirilmeye ihtiyacınız varsa ki buna hiç gerek yok, kesinlikle yaşamın birçok alanında zirveye oynuyorsunuz! Etrafınızda bu kadar çok şey olup biterken kendinize yeni kıyafetler almak, saç stilinizi ve görünümünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Gerçekten bunun için daha iyi bir zaman olamazdı. Pahalı bir güzellik salonuna randevu almak isterseniz bunu 20 Kasım hafta sonunda yapın. Duygusal açıdan bütün bir ay boyunca Venüs ve Mars'ın Akrep'te olması sayesinde cazibeniz dorukta olacak. Etrafınıza seksi kıvılcımlar saçacaksınız! Etrafınıza insanların görmezlikten gelemeyeceği güçlü bir çekicilik yayacaksınız. Kendinizi görünmez mi hissediyordunuz? Kasım ayında böyle olmayacak! 4 ve 5 Kasım hafta sonundan başlayarak romantik bir ay geçireceksiniz fakat aslına bakarsanız ayın ilk üç haftası da gerçekten muhteşem olacak. 7 ve 8 Kasım günlerinde Akrep burcundaki Mars sürprizler gezegeni gerçek aşk evindeki Uranüs'ten güzel bir açı alacak. Muhteşem! Aşk konusunda Venüs'ün Jüpiter ile Akrep burcunda bir araya gelecekleri İ5 Kasım gününe de dikkat edin. Oldukça heyecan verici bir akşam olacağı kesin! 18 Haziran'dan bu yana gerilemede olan sürprizler gezegeni Uranüs'ün gerçek aşk evi olan beşinci evde düz hareketine geçmesi ile birlikte önümüzdeki aylarda sosyal yaşamınız atağa geçecek.

Geçmişe çok fazla takıldığınızı düşünüyorsanız bu durum artık değişecek, artık geçmiş deneyimleriniz değil yenileri önem kazanacak! Uranüs sizin için önemli bir gün olan 20 Kasım'da düz hareketine dönecek! En romantik gün ve akşamlarınız 3- 5, 7, 8,15, 20 ve 21 Kasım gündüz ve akşamları olacak. Daha önce de kısaca bahsettiğimiz gibi Ekim sonunda gerilemeye başlayan Merkür Kasım başında da gerilemede olacak. Merkür 17 Kasım'da düz hareketine dönene kadar gecikmeler ve kaotik durumlara neden olacak. Ayın başlarında sabırlı olmanız gerekecek. Gidişata uymaya çalışın. Bu dönem boyunca önemli bir taahhüt altına girmeyin. Merkür'ün düz hareketine döndüğü günde ( 17 Kasım ) aksiyona geçmek için acele etmeyin çünkü bu gün önemli taahhütler için kargaşa yaratabilecek bir gün. Kendinize biraz daha zaman tanıyın ve 20 Kasım'daki yeniayla birlikte aksiyona geçmeyi planlayın. Doğum günü ayınız boyunca Merkür'ün gerilemede olması sizi üzmesin çünkü bu ay Jüpiter'in varlığı öyle güçlü olacak ki önünüze çıkacak her tür zorluğu rahatlıkla aşabileceksiniz. Aslında bu ay Merkür gerilemesinin olumlu yanlarının keyfine varabilirsiniz. Örneğin, yıllardır görmediğiniz arkadaşlarınız ile görüşebilir birlikte iyi vakit geçirebilirsiniz. Kaybettiğiniz bir şeyi bulabilirsiniz, örneğin kitaplığınızı temizlerken dedenizin aylar önce nereye koyduğunuzu bilemediğiniz saatini bulabilirsiniz. Rahat olun sevgili Akrep burçları, bu ay daha öncekilere hiç mi hiç benzemiyor!

13 ve 22 Kasım günlerinde Merkür Uranüs'ten harika ışınlar alacağı için bu günler oldukça sevindirici geçecek. Birçok yerden sürpriz haberler alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi birçok gezegen doğum gününüz için size sürprizler hazırladı, Merkür bile. Bu iki günden 22'si daha da iyi geçecek çünkü o tarihte Merkür artık gerilemede olmayacak. 20 Kasım'daki yeniayla birlikte bütün taşlar yerine oturmaya başlayacak. Bütün yeniaylar yeni fırsatlara bir pencere açar, fakat yeniay burcunuzda oluştuğunda kişimdi böyle olacak şansınız bir kat daha artar. Bu yeniayın enerjisini dilediğiniz yöne kanalize edebilirsiniz! Sizin için en önemli aksiyonları başlatmanız için iki haftanız olacak, ama elbette bunların neler olduğunu size biz söyleyemeyiz. Bunlar oldukça özel, dolayısıyla sadece siz bilebilirsiniz sevgili Akrep burçları düşünün bakalım!

Gelelim büyük haberimize! Bu yeni ayın en önemli özelliği bir sonraki günün, 21 Kasım’ın Yani yılın en şanslı günü olması. Bu Jüpiter ve Güneş'in yılda bir kez de olsa buluşmalarını gerçekleştirecekleri gün olarak gözümüze batıyor. Her yıl bu iki gezegen haritanızın farklı bir alanında değişik bir burçta bir araya gelirler. Bu yıl nerede buluşuyorlar tahmin edin? Sizin burcunuzda sevgili Akrepler! Bu da yeniayın normalden on kat daha fazla enerjiyi açığa çıkartması anlamına geliyor ki. Bu iki gün sizin için en önemli konularda aksiyona geçmek için en güçlü günleriniz olacak, yeniayın bu dönemi genişletmesi nedeniyle bütün bir hafta çok özel olabilir fakat önemli işlerinizi özellikle 20 ve 21 Kasım günlerine getirmeye çalışın.

20 ve 21 Kasım günlerinde ya da bu günlerin civarında doğduysanız kozmik piyangoyu kazanan siz olacaksınız. Yeniayın doğum gününüze denk gelmesi nedeniyle sadece bu hafta değil bütün bir yıl boyunca şans sizden yana olacak. Önünüzde yeni yollar açılacak ve yol üzerindeki her dönemeçte yep yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız. Ne harika bir yıl, değil mi?

Burcu ne olursa olsun herkes 21 Kasım gününden karlı çıkacak bu gün üst düzey yöneticilerin övgülerini ve seyahat sırasında birtakım olumlu deneyimlerini de beraberinde size getirecek.Yılın bu zamanı bir iş anlaşmasını sonuca bağlamak için de büyük bir gün olacak.

Jüpiter iyi sağlık koşulları ile de ilintilidir. Sağlığınız ile ilgili bir tereddüdünüz varsa iyi bir doktordan randevu alabilirsiniz. Ayın tamamı aşk konusunda harika olmasına rağmen 20 ve 21 Kasım günleri daha da özel olacak. Bekârsanız ve bu sıralarda yeni birisi ile tanışacaksanız bu geleceğiniz için de bir adım olacak. Kasım sonuna yaklaşırken başka bir şeyin olmasının mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz? Bir daha düşünün!

Bu ay önemli bir gökyüzü konumu daha var! 1995'ten beri Akrep burcunda olan Jüpiter 23 Kasım'da Yay burcuna geçecek. Bu dönemde neredeyse on yıldır görmediğiniz kadar büyük bir maddi kazanç elde edeceksiniz. Geçtiğimiz yıl ektiğiniz tohumların meyvelerini almaya başlayacaksınız, özellikle de önümüzdeki ay! Aralık ayı maddi kazançlar konusunda harika bir ay olacak! Daha açık olmak gerekirse, sözünü ettiğimiz kazanç piyango gibi alanlardan elde edeceğiniz ya da size verilen bir para değil kazanılan geliriniz şeklinde olacak. Neredeyse 13 ay sürecek bu muhteşem ve karlı trendden önümüzdeki ayın yorumunda bahsedeceğiz bu sizin için iyi olacak! Doğum gününüz kutlu olsun, sevgili Akrep burçları!

Sizler adına da kısaca özetleyecek olursak; Bu sizin doğum günü ayınız sevgili Akrepler ve ayın gezegen konumları kırmızı kurdeleli büyük ve güzel bir kutuda size sunulan bir hediye gibi olacak. Akrep burcunda toplanmış gezegenler sayesinde en çok istediğiniz şeylere sahip olacaksınız iyi şans ve olayların gidişatını kontrol edebilme kuvveti. Önünüzde kapıların ne denli rahatlıkla açıldığına şaşırabilirsiniz. Gerçi hayat her zaman bu denli kolay değildir fakat Jüpiter, Venüs, Mars, Merkür, Güneş ve yeniayın Akrep'te olması sayesinde şans sizden yana olacak. Ayın ilk hafta sonunda dolunay sayesinde bir ilişkiniz sonuçlanmak üzere olacak ve alacağınız haberler hiç de umduğunuz şeyler olmayacak. Nişanlanmaya ya da evlenmeye karar verebilir ya da bu enerjiyi bir iş ilişkisine yönlendirebilirsiniz. Örneğin bir ajans ya da yayımcı ile işbirliği yapabilirsiniz. Partnerinizle birlikte yaşamayı planlıyorsanız evle ilgili bir sorunu çözüme bağlamanız gerekebilir. 20 Kasımdan önce önemli belgeleri imzalamayın. Ayın en harika zamanı 20 Kasım haftası olacak, ayrıca Jüpiter ve Güneş'in kavuşum yaptığı 21 Kasım günü özellikle iyi olacak. Bu kavuşum Akrep burcunda gerçekleşeceği için yaşamınızın hemen hemen her alanı bu durumdan olumlu etkilenecek. Seyahate çıkabilir, romantik anlar yaşayabilir, kariyerinizde bir zafer elde edebilir, sağlığınız konusunda gelişmeler kaydedebilir ya da arkadaşlarınız ve yöneticilerinizden yardım alabilirsiniz. Bu oldukça ender rastlanan bir konum, bu durumdan mümkün olduğunca faydalanmaya bakın! Doğum gününüz bu günlere denk geliyorsa sonunda kozmik piyangoyu kazanan siz olacaksınız. Kasım ayının ikinci yarısı en önemli projelerinizi hayata geçirebilmeniz için ideal zaman olacak. Merkür 1 ve 17 Kasım tarihlerinde gerilemede olacağı için bu dönemde herhangi bir adım atmayın, anlaşma yada belge imzalamayın, kararlarınızı sözlü olarak açıklamaktan kaçının. Merkür'ün düz harekete döneceği günün üstüne üç gün daha ekleyerek 20 Kasım'dan itibaren aksiyona geçin.

Hazır bütün bu gezegenler Akrep'te iken yine Kasım ayının ikinci yarısı dış görünümünüzle tepeden tırnağa ilgilenin. Maddi anlamda oldukça güçlü bir döneme giriyorsunuz, dolayısıyla istediğiniz etkiyi yaratmak için kendinizi ve gardırobunuzu yenileyin. Aşk konusunda da hedefi on ikiden vuracaksınız. İster evli olun ister bekâr, sevildiğinizi hissedeceksiniz ve etrafınıza büyüleyici cazibenizi yayacaksınız. Bekârsanız, aradığınız aşkı bulma şansına sahip olacaksınız çıkıp onu her yerde arayın! Her nerede olursa olsun çekip alın bizden söylemesi gerisi sizlere kalmış sizler dilediğinizi alma hakkına sahipsiniz bu ay bunun keyfini çıkarmaya bakın yada sadece oturup seyredin yanınızdan geçip gitsin o da sizlerin bileceği iş bize düşmez bunun açılımını yapmak sadece biz sizlere uyarmakla mükellefiz ne dersiniz doğru değilmi Sadece yol göstermek ve sizler Işık tutmak adına buralardayız sizlerde sevgiyle kalın ve hamlelerinizi adımlarınızla birlikte ritmik bir tempoda yapın sevgili Akrepler.

[glow=red]HADİ GÖZÜMÜZ AYDIN...[/glow]
:)


Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....


Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 08 Kas, 18:08

süper haberler vermişsin gene akkrep... içim kıpır kıpır oldu bir anda... çok saollll.........

ama çok doğru kendimi önceki aylara nazaran çok daha iyi hissediyorum kendime yeni bir sayfa açtım mesela, giyim tarzımda da ufak tefek değişiklikler yaptım, acı veren ilişkiyi bitirdim, vs vs vs ama bakıyorum daha çok güzel şeyler beni bekliyor : ))) yupppppppppyyyyyyyyyyyyyyy : )))))))))))
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 250
Yaş: 53
Kayıt: Pzt 21 Kas, 14:26

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Çrş 08 Kas, 18:58

İNŞALLAH HEAVEN HEPİMİZ İÇİN İYİ ŞEYLER OLUR. SANADA TÜM KALBİMLE İYİ ŞANSLAR DİLİYORUM.
Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 628
Yaş: 53
Kayıt: Sal 16 May, 18:37

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Çrş 08 Kas, 19:40

Yoğun iş tempomun arasına güneş gibi doğdun sevgili Akrrep, eline sağlık
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 250
Yaş: 53
Kayıt: Pzt 21 Kas, 14:26

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Prş 09 Kas, 10:29

:)
Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....


Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3446
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 30 Eki, 23:42

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Prş 09 Kas, 19:33

daha sonra bu, Kasım ayının yılın en iyi ayı olduğunu söyleyeceksiniz,
İşte buna tamamen katılıyorum.
Ellerine sağlık akkrep, verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. :)
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön