MOLA VERME HAFTASI

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
che_tanesi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 924
Kayıt: Pzr 11 Kas, 13:58

MOLA VERME HAFTASI

Okunmamış mesaj gönderen che_tanesi » Pzt 12 Kas, 13:56

MOLA VERME HAFTASI
12-18 KASIM ASTROLOJISI

Oldukça değişken etkiler altında ama genel olarak olumlu bir haftaya daha merhaba diyoruz. Merkür Akrep burcuna geçti, iletişim ve düşünce süreçlerinize derinlik katmaya başladı. Gerileme bitti ancak etkisini hala duyumsuyor olacaksınız. Derin sorgulamalar, kuşkular ve aşırı yoğunlaşma beyin yorgunluğu yaratabilir. Bununla birlikte çözümleme ve hissetme yeteneğiniz artabilir.

13 Kasım Salı günü Ay Yay burcuna geçmiş olacak. Jüpiter ve Plüton’la işbirliği yaparak özgüveninizin artmasını, keyifli hissetmenizi, neşe ve genişleme arzusu duyumsamanızı sağlayacak. 3 özel gezegenin etkisi Jüpiter Sihiri (motivasyon egzersizi) yapmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olacak. Yay, Koç ve Aslanlar için muhteşem bir gün olabilir.

14 Kasım Çarşamba duygusal bir kaos hissedebilirsiniz. Ay-Venüs arasındaki gerilimli açı duygusal olarak korunma ihtiyacı ile arzularınızın peşinden gitme gereksinimi arasında gerilim duymanıza sebep olacak. Gün içinde duygusal kararlar almayın. Oğlak, Terazi, Koç ve Yengeçler gerilimi daha fazla hissedecekler.

15 Kasım Perşembe Mars gerilemeye başlayacak. Yavaşlamaya başlayan girişimler ertelenebilir ya da isteksiz ve ya cesaretsizlik nedeniyle durabilir. Mars, 30 Ocak 2008’e dek gerileyecek. Yengeç burcunda oluşan bu gerileme en fazla Koçları ve Yengeçleri etkileyecek. Terazi ve Oğlaklar içinde durağan, sıkıcı günler söz konusu olabilir. Bununla birlikte Mars gerilemesi özellikle aile, ev, yuva konularında harekete geçmekte kararsız ve isteksiz davranmanıza sebep olacak. Kişisel olarak; aşırı duyarlı ve kırılgan tutumlar, harekete geçmek yerine kaderci bir yaklaşımla sadece dilemek, ajitasyon gibi kendinize dönük acıma, ağlama tutumları sergileyebilirsiniz. Mars gerilerken ev ve ailenizle ilgili konularda girişimde bulunmanız gerekirse, araştırmadan ve yeterince emniyetli zemin yaratmadan harekete geçmeyin.

16 Kasım Cuma Merkür ile Satürn arasındaki olumlu açı, analitik düşünme yeteneğinizi arttıracak. Uzun ve zorlu işlere kolaylıkla yoğunlaşabileceksiniz. Bunun ödülünü Cumartesi alabilirsiniz. Aynı gün Yay burcunda yol alan 2 büyük gezegen kavuşum açısı yapmaya başlıyorlar. Jüpiter ve Plüton kol kola vermeye başlıyor. Bu kucaklaşmanın yankıları da büyük olacak! Değişmeye ve dönüşmeye ihtiyacınız varsa bu çok özel dönemi iyi değerlendirin. Yaşarken bir kez daha rastlayamayacağınız bu etki değişmenizi, dönüşmenizi sağlarken, düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürme yeteneğinizi arttıracak. Düşünceleriniz sihirli değnek dokunmuşçasına bir bir gerçeğe dönüşürken ne olup bittiğine şaşırabilirsiniz. Gücünüzü şansla birleştirmek için evrensel yarar gözetmenizde ve ulvi düşüncelerle buluşmanızda yarar var. Aksi halde düşünce gücünüz kendinizi boğan bir düğüme dönüşebilir. Kendinizi yenilemeniz ve yeniden yaratmanız gerekiyor. Bunu iyi niyetle ve başarıyla gerçekleştirmezseniz, zorlu bir süreç başlatabilirsiniz.

17 Kasım Cumartesi iyilik, şefkat ve mutluluk duygularıyla dolup taşacaksınız. Özellikle; Yay, Koç, Aslan, Kova, Terazi ve İkizler burçları açının etkisini hissedecekler. Kişisel gelişim basamaklarında bir adım ilerlemek istiyorsanız, aydınlanma yaşamak veya birden bire beklenmedik bir şekilde sorunun kaynağının kendiniz olduğunu fark ediyorsanız açının etkisini özümsemişsiniz demektir. İçinize sindirin ve bu anlamlı duyguyu bırakmayın. Jüpiter-Neptün işbirliği şansın merkezini hislerinizle bulmanızı sağlayacaktır.


Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür...


Kullanıcı avatarı
ayakrep
Mesajlar: 98
Yaş: 43
Kayıt: Cum 26 Eki, 16:42

Okunmamış mesaj gönderen ayakrep » Pzt 12 Kas, 14:43

Transit merkür natal merkürümle kavuşuyor..

Ay Akrep’in çekiciliği mıknatıs gibidir. Enerjisi tükenmez. Fakat bunu kontrol altına alamazsa oldukça yıkıcı olabilir. Hiç bir meydan okuma onun için ürkütücü değildir ve hiç bir şey imkansız değildir. Dış etkenler ya da diğer kişiler onun yolunun üstüne taş koyamaz.

Kullanıcı avatarı
damla584
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1812
Yaş: 39
Kayıt: Cum 20 Nis, 09:42

Okunmamış mesaj gönderen damla584 » Pzt 12 Kas, 15:17

13 Kasım Salı günü Ay Yay burcuna geçmiş olacak. Jüpiter ve Plüton’la işbirliği yaparak özgüveninizin artmasını, keyifli hissetmenizi, neşe ve genişleme arzusu duyumsamanızı sağlayacak. 3 özel gezegenin etkisi Jüpiter Sihiri (motivasyon egzersizi) yapmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olacak. Yay, Koç ve Aslanlar için muhteşem bir gün olabilir.
bir aslan olarak buna ihtiyacım var.....
Hiç Kimse Duymak İstemeyen Kadar Sağır Olamaz....

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 12 Kas, 15:40

Merkür Akrep burcuna geçti, iletişim ve düşünce süreçlerinize derinlik katmaya başladı. Gerileme bitti ancak etkisini hala duyumsuyor olacaksınız. Derin sorgulamalar, kuşkular ve aşırı yoğunlaşma beyin yorgunluğu yaratabilir. Bununla birlikte çözümleme ve hissetme yeteneğiniz artabilir
üzerimdeki bu sıkıntı ağırlık nerden geliyor diyordum... merkür rahat dur... sıkıntı yapma :D
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...


Cevapla

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön