Mars Satürn Üçgeni

Mars Satürn Üçgeni, mars satürn üçgeni nasıl etkiler?

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2120
Yaş: 26
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Mars Satürn Üçgeni

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 22 Mar, 15:14

Resim

Mars Satürn Üçgeni

Hareketin gezegeni Mars ile yapılandırmanın gezegeni Satürn arasında engellenmeyen bir enerjiyi gösteren üçgen açı meydana geliyor. Bu açı, hareketleri yapılandırmayı gösterir. Savaşmanın, harekete geçmenin sorumluluğu alınır. Dayanıklılık, disiplin ve çalışkanlık ile mücadele edilir. Engelleri aşmak için bıkmadan uğraşılır. Enerji konsantre edilir. Çaba gösterilerek büyük başarılara ulaşılır.

Mars Satürn üçgeni, sağlıklı bir yapılandırmaya imkân tanır. Mars’ın aceleci, dürtüsel ve girişimci enerjisi Satürn’ün ağır, sabırlı, dayanıklı, kontrollü ve kalıcı enerjisiyle harmanlanır ve iyi düşünülmüş, planlanmış ve programlanmış bir mücadeleye evrilir. Bir maraton koşucusu gibi uzun soluklu, sürekli ve sağlam mücadeleler yapılandırılır.

Dürtüler kontrol edilir ve tek bir noktaya doğru kanalize edilir. Amaçlı bir enerji, başarıya yönelmiştir. Başlanılan iş sonuna kadar götürülür. Önüne çıkan engeller, sorunlar, gecikmeler, yasaklar, kısıtlanmalar, sınırlanmalar, kıtlık ve yoksunluk, daha gerçekçi ve daha sorumlu çalışması için birer itki olur.

Gerektiği zaman yavaşlar, durur ve gerçekleri görür. Etüt çalışması yapar. Fizibilite çalışması yapar. Daha gerçekçi, daha iyi planlanmış ve daha iyi programlanmış bir şekilde mücadelesine azimle, kararlılıkla devam eder. Görev bilinci yüksektir. Görevini yüksek enerji ve dayanıklılıkla yerine getirir. İkizler ve Kova arasında gerçekleşen Mars Satürn üçgeni, fikir mücadelesinin birey olmak ve topluluk bilinciyle yürütüldüğünü vurgular.

Mars, Satürn’le üçgenini 10 derece İkizler ve Kova burcunda gerçekleştirecek. Doğum Haritanızda 10 derece hava burçlarındaki (İkizler, Terazi, Kova) gezegenler, bir hedef belirleyip harekete geçme ve bu hedefe doğru emin adımlarla ilerleme şansı tecrübe edecek.


Astroloji Dergisi - Yazan Efe Erten

Kaynakça

Banzhaf, Hajo ve Haebler, Anna, Astrolojinin Anahtar Sözcükleri, İlhan Yayınevi, 1999
İlhan, Barış, Astroloji Dersleri, İlhan Yayınevi, 2004
Tompkins, Sue, Astrolojide Açılar: Horoskopta Gezegensel İlişkileri Anlama Rehberi, Barış İlhan Yayınevi, 2008


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön