Kova Burcu 2008 Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 36
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Kova Burcu 2008 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Prş 31 Oca, 15:30

KOVALAR'IN MADDİ ZORLUKLARINA YAKINLARI BÜYÜK DESTEK VERECEK. Yeni yıl yaratıcı Kovalar için maddi anlamda zorlayıcı olacak. Ekip çalışmasına liderlik yapıp, zirveye çıkacaklar ama bütçeye dikkat!..

Yardımsever ve gerçeği arayan insanlar olarak; yeni yılda yeni projelere yoğunlaşabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel anlamda kendinizi tazeleyebilirsiniz. Bu yıl sizin için yeniden doğuş gibi olabilir. Geçmişte çok yorulduğunuz için, artık gereksiz ayrıntılar üzerinde fazla uğraşmak istemiyorsunuz.

Yenilendiğinizi hissedeceksiniz

Artık hoşlanmadığınız konulardan kendinizi arındırmak isteyeceksiniz. Aşırı uçlarda dolaşan karar verme mekanizmanız devrede olacak. Yalnız kalma isteğinizin bu yıl geçmiş senelere göre çok daha işe yaradığını göreceksiniz. Kendinize yoğunlaşarak, içsel anlamda yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Bu yıl iş çevreniz genişleyecek ve yoğunluğunuz artacak. Gelirleriniz de bu paralelde artarken, yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Yeni yılda ekip çalışmasının önemini kavrayacaksınız. 7 Ocak-21 Şubat günlerinde tanışacağınız önemli kişiler sayesinde büyük bir iş potansiyeli ile karşı karşıya kalabilirsiniz. 6-20 Nisan döneminde sizi zirveye taşıyacak bir ekip çalışmasına liderlik yapacaksınız. Bu dönemde harcamalarınıza da belli bir disiplin kazandırmanız gerekebilir. 16-24 Nisan arasında, yeni bir iş teklifi gündeme gelecek. Maddi konularda olabilecek iniş ve çıkışlara dikkat edin. 16-24 Mayıs'ta sosyal aktivitelerle ilgili fazla para harcayıp, sıkıntıya girebilirsiniz. Bu arada ortağınızla aranızda oluşacak zıt fikirler, karşınıza sorun olarak çıkabilir. 3-17 Haziran arasında gecikmiş borçlarınız başınıza dert açabilir.

Maddi destek göreceksiniz

14-22 Haziran arasında bütçenizi kontrolde zorluklar yaşayabilirsiniz. 16 Temmuz-16 Eylül döneminde, iyi işler yapabilirsiniz. Adımlarınızı iyi hesaplamalısınız. 10-18 Ekim'de yakınlarınızdan maddi destek gelebilir. Özellikle uzakta yaşayan bir kişiden yardım görünüyor. 8-16 Kasım, sürpriz fırsatların oluşabileceği bir dönem. Gelirleriniz 11 Aralık'tan sonra artacak.

EVLİLİK KONUSUNDA DİRENCİNİZ KIRILACAK

Kova kadını için aşk: Dost canlısı yapınızla çevreniz yeni yılda da çok kalabalık olacak. Aşkla dostluğu birbirine karıştırma riskini göze alarak, okul yıllarınızdan tanıdığınız biriyle yakınlaşabilirsiniz. Bu beraberlikten sürpriz bir evlilik de çıkabilir. Yeni yılda sosyal konumunuz yükselirken, eski dostlarınızla biraraya gelme şansını da yakalayacaksınız. 7 Ocak-21 Şubat tarihlerinde; geçmişteki bir sevgilinizle karşılaşacak ve onunla kısa süreli de olsa romantizm yaşayacaksınız. 21 Mart-5 Mayıs döneminde yepyeni insanlarla tanışacaksınız. Hiç beklemediğiniz anlarda duygusal yakınlaşmalar içine gireceksiniz. Evli olan Kovalar ise, 5-19 Mayıs arasında duygusal günler yaşarken eşleriyle birbirlerine daha çok bağlanacak. 16-24 Mayıs'ta katılacağınız davetler sonrasında ani bir kararla evliliği düşünebilirsiniz.

HAYATINIZIN KADINI KARŞINIZA ÇIKABİLİR

Kova erkeği için aşk: Evlilik fikrinden ürkmekten artık vazgeçebilirsiniz. Yeni yılda gözünüzü karartıp nikâh masasına oturabilirsiniz. 3-17 Haziran tarihleri arasında eski bir sevgiliniz karşınıza çıkacak ama 16 Ağustos'tan sonra evlilik teklifinde bulunacağınız kişi ile tanışacaksınız. Bu dönemde, buram buram aşk kokan romantik günler sizi bekliyor. Ancak hayatınızın kadınından red cevabı alma durumunuz da var! İnişli çıkışlı bir beraberlik yaşamanız söz konusu olabilir. Evli olan Kova erkekleri ise eylüle doğru ilişkilerini güçlendirecek. Bu süreçte harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya özen gösterin. 10-18 Ekim tarihlerinde, kendinizi dinleme ihtiyacı içine girip, farkında olmadan dostlarınızı ihmal edeceksiniz. 27 Kasım- 11 Aralık arasında, arkadaşlarınızla eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız.

BOYUN VE SIRT AĞRISI OLABİLİR

Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. 7 Ocak-21 Mart dönemi sağlığınızın hassas olacağı günler. Bu günlerde tıbbi kontrollerinizi yaptırmalısınız. Ruh sağlığınızı güçlendirecek meditasyon ve yoga yaparak sebze ağırlıklı beslenmelisiniz. Nisan-20 Nisan günlerinde, yoğun mesleki faaliyetlerinizden dolayı boyun ve sırt ağrılarınızda artma olabilir. Kas egzersizlerini düzenli olarak yapmaya özen gösterin. 16-24 Mayıs'ta yorgunluk ve soğuk algınlığı bağışıklık sisteminizi bozabilir. Bu konuda gerekli vitamin desteği yapmalısınız. 16 Ağustos'tan yıl sonuna kadar aşırıya kaçıp bedeninize zarar vermemeye çalışın.

KOVA (21 Ocak-19 Şubat)

Kişisel özellikleri: Geniş fikirli, düş gücüne sahip, yaratıcı, sezgi sahibi.
Yönetici gezegeni: Uranüs.
Rengi: Elektrik mavisi.
En büyük özlemi: Hayatına yenilik getirebilmek.
İyi yönleri: İyi iletişim kurmak, yeniliklere açık olmak.
Kötü yönleri: Soğuk, sadece itiraz etmiş olmak için itiraz etmek.
En iyi anlaştığı burçlar: İkizler ve Terazi.
Hiç anlaşamadığı burçlar: Boğa, Aslan ve Akrep.
İdeal meslekleri: Bilimadamı, fotoğrafçı, televizyoncu, havacı ve elektrik zmühendisi.
Uğurlu günü: Cumartesi.

ÖNEMLİ GÜNLER

Aşkta hareketli günler: 7 Ocak-21 Şubat, 21 Mart-5 Mayıs, 16-24 Mayıs, 27 Kasım-11Aralık.
Aşkta zorlayıcı günler: 5-19 Mayıs, 3-17 Haziran, 10-18 Ekim.
İşte hareketli günler: 7 Ocak-21 Şubat, 6-20 Nisan.
İşte zorlayıcı günler: 16-24 Nisan, 21 Şubat, 3-17 Haziran, 14-22 Haziran.

KOVA ÜNLÜLERİ

Serdar Ortaç, Ajda Pekkan, Candan Erçetin, Lerzan Mutlu, Esin Maraşlıoğlu, Mehmet Ali Erbil, Harika Avcı, Tuğba Özay, Bertolt Brecht, Paul Newman, Sylvia Krystel, Rauf Denktaş, Charles Dickens, Clark Gable, Nastassia Kinski, Amadeus Mozart.


Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön