Kasım Ayı Önemli Astrolojik Olaylar ve Önemli Konumlar

astroloji kasım ayı yorumları, kasım ayı önemli olayları, kasım ayı önemli enerji noktaları, kasım ayı astroloji

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4690
Yaş: 45
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Kasım Ayı Önemli Astrolojik Olaylar ve Önemli Konumlar

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 02 Kas, 20:24

Kasım Ayı Önemli Astrolojik Olaylar ve Önemli Konumlar
Resim

Kasım 2017 ayının önemli astrolojik enerji noktaları:

4 Kasım 2017'de Akrep’teki Güneş’le Boğa’daki Ay Dolunay’ı meydana getirecek.
11 Kasım 2017'de Yay’daki Satürn Koç'ta geri giden Uranüs’le üçgen açı oluşturacak. Bu seride meydana gelen üçüncü üçgen açıdır. Bu açı ilk defa 24 Aralık 2016'da Satürn ileri ve Uranüs geri giderken gerçekleşmişti. Bu serinin ikinci üçgen açısı 19 Mayıs 2017'de Satürn’ün geri ve Uranüs'ün ileri harekette olduğu zaman oluşmuştu.
18 Kasım 2017’de Ay ve Güneş Akrep’teyken Yeniay gerçekleşecek.
22 Kasım 2017’de Balık’taki Neptün durağandan ileri harekete başlayacak. 16 Haziran 2017’de geri harekete başlamak üzere durağan duruma gelmişti.

Bazı insanlara Kasım 2017 ayı boyunca çok fazla şey olmamış gibi görünmesine rağmen birçok şey olacak ancak hepsi yüzeyin altında gerçekleşecek. Bu ay geçmişteki acıların şifalanacağını göreceksiniz. Sevdiğiniz insanları onurlandırmak için güzel bir ay. Geçmiş olaylar üzerinde düşünerek böylece öğrenilen dersleri alıp geleceğe doğru ilerlemek için kullanabilirsiniz.

2 Kasım’da Merkür geri giden Kayron ile üçgen ve geri giden Uranüs ile 150˚‘lik açı yapacak. Geri giden Kayron ve Uranüs’ün bulundukları burçlarda birbirlerine çok yakın derecelerde bulunması nedeniyle daha hızlı hareket eden bir gezegenin Kayron ve Uranüs ile iki farklı açı yapması olayı son birkaç aydır görüldü.

Merkür’ün geri giden Kayron ile üçgen açı oluşturmasıyla, başkalarıyla etkileşime girerken iyileştirici kelimeleri bulmak daha kolaydır. Başkalarının söyleyeceklerini dinleme konusunda daha istekli olursunuz. Ve diğer insanlar sizinle konuşurken kendilerini rahat hissederler.

Aynı zamanda Merkür’ün geri giden Uranüs’le 150˚’lik açı yapması nedeniyle onların verdikleri bilgilerinden rahatsızlık duyabilirsiniz. Belki de çok fazla bilgi alıp ve bu fazla bilgiyle ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Buradaki anahtar dinlemek ve bilgi toplamaktır. Bunlar daha sonra vereceğiniz kararlarda size yardımcı olacak ve durumları yeni bir perspektiften görmenizi sağlayacaktır.

3 Kasım’da Venüs geri giden Kayron ile 150˚’lik ve bir saat sonra da Satürn ile 60˚’lik açı yapacak. Venüs 4 Kasım’da geri giden Uranüs ile karşıt açı yapacak.

Venüs geri giden Kayron ile 150˚’lik açı yaptığında dengenizin biraz bozulduğunu hissedebilirsiniz. Özellikle Venüs Terazi’deyken başkalarını incitecek hiçbir şey yapmak istemezsiniz. Aynı zamanda size karşı iyi davranmayan insanlardan kendinizi korumanın çok önemli olduğunu düşünürsünüz. Hafife alınmak ve kullanılmak istemezsiniz.

Venüs’ün Satürn’le 60˚’lık açı yapması iyi haberdir. Bu açı sınırlarınızın ne kadar önemli olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Haklarınızı korumak için ayağa kalkmaya hazırsınızdır. Başkalarının sizi kullanmasına ve saygısızlık yapmasına izin vermezsiniz. İnsanlarla ilgilenmeyle ve kendi ihtiyaçlarınıza dikkat etmek arasındaki dengeyi kurabilirsiniz.

4 Kasım’daki Dolunay’ın oluşmasından 30 dakika önce Venüs geri giden Uranüs’le karşıt açı yapacak. Bu karşıtlığın Dolunay’dan çok kısa bir süre önce oluşması nedeniyle dikkat etmek önemlidir.

Venüs geri giden Uranüs ile karşıt açı yaptığında karşınızdaki kişinin sizin bireyliğinizi onurlandırmadığı ilişkilerle uğraşmak istemezsiniz. Başkalarının derdini çekmek istemezsiniz. Çabalarınızı desteklemeyen ilişkilerden kopmak istersiniz.

Maddi konularda da çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü beklenmedik bir takım durumlar nedeniyle para kayıpları yaşanabilir. Bu gün gelmeden önce kenara biraz ekstra para koyun. Borsa için kötü bir gün bile olabilir. Veya küresel ekonomide bazı finansal karışıklıklar meydana gelebilir.

Venüs’ün geri giden Uranüs ile olan karşıtlığından sonra Yeniay meydana gelecek. Güneş Akrep ve Ay Boğa burcunda olacak. Güneş geri giden Neptün’e üçgen açı yaparken Ay 60˚’lık açı yapacak.

Duygusal anlamda hayatınızdaki değerleri bulmak istersiniz ve hayallerinizin bu değerleri teşvik etmesini umut edersiniz. Rüyalarınızın peşinden gitmek istersiniz. Ancak ihtiyacınız olan her şey gerçekleşmeyebilir bu yüzden dikkatli olmak gerekir. Hayallerinizi yeniden değerlendirmek ve bunların ne kadar gerçekçi olduğunu görmek için iyi bir zamandır. Hayaller konusunda faaliyete geçmeden önce düşünüp taşınmak gerekir.

Dolunay Ceres’e bir kare açı da yapacak. Bu çevrenize dikkat etmeniz gerektiğini gösterir. Özellikle ailenizle birlikte beslendiğiniz ve güvende hissettiğiniz bir alan geliştirmek önemlidir.

Venüs’le geri giden Uranüs karşıtlığı bu haritada öyle güçlü ki desteksiz insanlarla uğraşmak istemeyebilirsiniz. Sizi bir birey olarak kabul etmeyen ilişkileri sona erdirmenin vakti geldiğine karar verebilirsiniz. Dünyada müttefikleri bir araya getirmenin yollarını bulmaya çalışmak konusunda zor bir gün olabilir.

Son olarak, maddi durumunuza çok dikkat edin. Beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Veya bazı şeylerin size beklediğinizden daha pahalıya mal olduğunu görebilirsiniz. Yüklü alımlar konusunda çok temkinli olunmalıdır.

5 Kasım’da Merkür Yay burcuna girecek. Sırları saklamaktan ziyade şimdi dünyaya her şeyi anlatmak istersiniz. Çenenizi kapalı tutamayabilirsiniz. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Başınızın belaya girmesini istemezsiniz. Ve davranışınızı savunmak zorunda kaldığınız bir konumda olmak istemezsiniz. Olumlu olarak, Merkür Yay’dayken yeni fikirlere ve kavramlara açık olursunuz. Yeni şeyler denemek istersiniz. Ayrıca durumları farklı bir perspektiften görebilirsiniz.

7 Kasım’da Venüs Akrep burcuna girecek. Venüs Akrep burcunda pek rahat değildir. Sırları sevmez. Ayrıca sizin için iyi olmayan ilişkiler de dahil olmak üzere her şeye tutunmanız gerekiyormuş gibi hissetme eğilimi vardır. Başkalarının olumsuz tutumlarıyla sizi yargılamasına müsaade etmeniz kendinizi biraz güvensiz hissetmenize neden olabilir. Burada anahtar eğer siz kendinize değer veriyorsanız, diğer insanlar sizin bu duygunuzu hissedecek ve onlarda size değer vererek cevap verecektir.

Ruhsal düzeyde biraz yardım almak mümkündür. Akrep’teki Venüs ile Terazi’deki Mars karşılıklı ağırlamadadır. Karşılıklı ağırlama iki farklı planet birbirlerinin burçlarında bulunduklarında meydana gelir. Dolayısıyla Mars Akrep burcunun ve Venüs Terazi burcunun yöneticisidir. Bu onları karşılıklı olarak kabul ettirir.

Bir karşılıklı ağırlama meydana geldiğinde bu iki gezegen birbirlerine yardım eder çünkü birbirlerinin enerjilerini anlarlar. Bu manevi ihtiyaçlarınızı ve bunları gerçek dünyada nasıl uygulayacağınızı daha iyi anlayacağınız anlamına gelir. Başkalarının ihtiyaçlarına saygı duyarken aynı zamanda kendi ihtiyaçlarınızı da karşılamak arasındaki dengeyi kurmak mümkündür. Bu karşılıklı ağırlama Venüs'ün Ceres'le bir kare açı oluşturduğu ve Mars’ın Plüto’ya kare açı yaptığı 19 Kasım 2017'de çok önemlidir.

9 Kasım’da Mars geri giden Neptün’le 150˚’lik açı oluşturduğundan bu gün kafanız biraz karışık olabilir. Nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Başkalarıyla görüşme yapmak isteyebilirsiniz ancak ihtiyacınız olan bilgiyi onlardan alamayabilirsiniz. Odak alanınızı bulamadığınız için kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Bu gün yeni projelere başlamak için iyi bir gün değildir. Bunun yerine geri çekilmek, enerji toplamak ve ne yapmanız gerektiğini iyice anlayıncaya kadar dinlenmek gerekir.

11 Kasım’da Satürn geri giden Uranüs’le üçgen açı yapacak. Bu üçgen açı serisinin üçüncü ve son açısıdır. Bu açı ilk defa 24 Aralık 2016’da Uranüs geri ve Satürn ileri hareketteyken oluşmuştu. İkinci kez ise 19 Mayıs 2017’de Satürn geri ve Uranüs ileri hareketteyken meydana geldi.

Satürn hayatta bir yapının olması gereğini ifade eder. Oyunun nasıl oynanacağını bilmek için kuralları anlamak istersiniz. Uranüs diğer insanları nasıl etkileyeceğine bakılmaksızın değişiklik yapma ihtiyacını temsil eder. Uranüs ayrıca ilerleme becerisini engelleyen herhangi bir darboğazdan kurtulma ihtiyacını da temsil eder. Belki de tutucu kimselerin ilerlemeleri için değişikliklere açık olmaları gerekir. Hayatınızda değişiklikler yaparken, geçmişteki önemli şeyleri bertaraf etmek istemeyebilirsiniz. Fakat aynı zamanda geleceğe yönelmeye de istekli olmalısınız.

Üçgen açı olduğu için geçmişte öğrenilen derslerle birlikte geleceğe yönelmenin yollarını bulmak daha kolay olabilir. Zihninizi açın ancak geçmiş dersleri unutmayın. Geleceğe doğru giderken geçmişi görmemezlikten gelmeyin. İkisini dengelemenin yolunu bulmalısınız.

11 Kasım’da Satürn geri giden Uranüs’le bu üçgeni yaptığında aynı zamanda her iki gezegen de Ay’a üçgen yapacaklar ve bu büyük ateş üçgenini oluşturacaktır. Duygusal olarak hayatınızda değişiklik için hazır olduğunuz gibi bu değişikliği uygulamak için geçmişi kullanmaya da hazırsınızdır. Eski ile yeni arasındaki dengeyi bulabildiğinizi hissedersiniz. Aynı zamanda dikkatli olmalısınız çünkü Satürn’ün Kayron’la kare açı yapması geçmişten biraz acı hissettiğinizi gösterir. Veya geçmişi bırakmakla hayatınızda önemli bir şeyi yitirmiş olmaktan korkabilirsiniz.

Bu duygusal hissedişlerin tümü 19 Mayıs 2017 tarihi civarında yaşadıklarınızla ilgilidir yani bu üçgen açının ikinci kez gerçekleştiği sırada. Belki de hayatınızda yeterince değişiklik yapmadınız. Mümkünse Mayıs 2017 ayında yaşadığınız olayları gözden geçirin ve o sırada meydana gelen bazı durumları düzeltmeniz gerekip gerekmediğini kontrol edin.

13 Kasım’da Venüs Jüpiter’le kavuşum ve Merkür geri giden Neptün’le kare açı yapacak.
Venüs Jüpiter’le kavuştuğunda sanki her şeyi elde edebilecekmiş gibi hissedersiniz. Yaşam ve planlarınız hakkında çok iyimsersinizdir. İnsanların sadece iyi taraflarını görmek istersiniz. Aynı zamanda hedeflerinize ulaşmak için başkalarından destek almak istersiniz. Geleceğe bakmaya ve büyük planlar yapmaya istekli olursunuz. Yine de özellikle finansal konularda çok dikkatli olmanız gerekir. Büyük düşünme eğilimi ve daha büyük harcama eğilimi vardır. Bu mutlaka iyi bir şey değildir.

Büyük düşünme ve daha büyük harcamanın mutlaka iyi bir şey olarak görülmemesinin sebebi gün içinde Merkür’ün geri giden Neptün’le kare açı yapmasıdır. Bir şeyi net bir şekilde göremeyebilir ve tüm bilgilere sahip olamayabilirsiniz. Bugün sözleşme imzalamayın çünkü aldatılabilirsiniz.

Ayrıca diğerlerinin söylediklerine kuşkuyla yaklaşın. Sizi sözleriyle etkilemeye çalışıyor ve söylediklerinin önemini abartıyor olabilirler. Ayrıca yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmanız için sizi pohpohlayabilirler.

15 Kasım’da Mars Ceres’le 60˚’lık açı yaptığında uzlaşmak için ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Uğraşılarınızda başkalarının da yer almasının ne kadar önemli olduğunu anlarsınız. Aynı zamanda hedeflerinize ulaşmak söz konusu olduğunda değerli bir şey kaybetmek istemediğinizi fark edersiniz. En azından başkalarıyla olan ilişkilerinizde adaletli davranmak daha kolay olacaktır.

16 Kasım’da Venüs geri giden Neptün’le ve birkaç saat sonra da Merkür Ceres’le üçgen açı yapacaktır.

Bu sizin için iyi bir gün olabilir çünkü Venüs geri giden Neptün’le üçgen açı yaptığında karizmanız yükselir. İnsanlar söylediklerinizden hoşlanır. Doğanızın yaratıcı yönüne erişip yenilikçi çözümler üretebilirsiniz. Yaratıcı bir kişiyseniz, bunu sanat eserinizle veya diğer yaratıcı girişimlerinizle ifade edebilirsiniz.

Aynı gün Merkür’ün Ceres’le üçgen açı yapması ile başkalarının söylediklerini nasıl dinleyeceğinizi bilirsiniz. Onların gerçekten ne demek istediklerini duyarsınız. Uzlaşmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Ve insanlar onlara dikkat ettiğinizi bildiklerinden kendilerini çevrelerinde çok rahat hissederler.

Yeniay 18 Kasım’da 26˚ Akrep’te meydana gelecek ve bu Yeniay meydana geldiğinde boşlukta olacak. Akrep’te bir Yeniay oluştuğunda bilinçaltınıza derin bir kazı yapmak istersiniz. Eylemlerinizin arkasındaki motivasyonu anlamak istersiniz. Cehalet içinde ilerlemek istemezsiniz. Yeniay geri giden Uranüs ile 150˚’lik açı yaptığından bu çok önemlidir. Dolayısıyla yavaşça hareket etmek isterken, aynı zamanda risk almak için cezbedilirsiniz. Veya hayatınızda beklenmedik şeyler ortaya çıkabilir ve sizi durumları yeniden değerlendirmeye zorlayabilir. Yeniay değişiklik yapma zamanını gösterirken, bu Yeniay herhangi bir değişiklik yapmadan önce durumları yeniden değerlendirmenin zamanı olduğunu belirtir.

19 Kasım’da Mars Plüto’ya ve Venüs Ceres’e kare açı yapacak. Bu ilginç bir bitişiklik durumudur. Mars Terazi’de Venüs’ün burcundadır. Venüs Akrep’te Mars’ın burcundadır. Karşılıkla ağırlama meydana getirecekler. Bu da birlikte çok iyi çalıştıkları anlamına gelir. Bu karşılıklı ağırlama 7 Kasım’da Venüs Akrep burcuna girdiğinde oluşacak.

Bunun önemli olmasının bir diğer nedeni, Ceres ve Pluto'nun, Demeter ve Zeus, Persephone ve Hades mitolojisinde kritik rol oynamasıdır. Mitolojide Hades, Persephone’yi kaçırdı ve onu krallığına götürdü. Demeter kızı Persephone’yi bulamadığında dünyayı soğuttu ve bir ölüm spiraline çevirdi. Demeter Zeus'la olan büyük uzlaşması sayesinde yılın bir bölümünde kızını geri alabildi.

Normalde Mars Pluto'yla bir kare açı oluşturduğunda kendinizi çok sinirli hissedebilirsiniz. Sanki başkaları sizi manipüle etmeye çalışıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ama bugün farklıdır. Yaşamınızdaki diğer insanlara dikkat ederseniz daha fazla güç kazanacağınızı ve daha fazla başarı elde edebileceğinizi anlarsınız. Gerilim Mars'ın her şeyi tek başınıza yapmak istediğinizi göstermesinden kaynaklanıyor. Ancak Mars Terazi’deyken çabalarınızı destekleyen başka insanlar olduğunda başarılı olma ihtimalinizin arttığını gösterir.

Venüs Ceres’e kare açı yaptığında hayatındaki her şeyi ve herkesi korumak istersiniz. Venüs'le gelen karşıt-sezgisel sesler ile savaşa hazırsınızdır. Fakat Venüs Terazi’nin yöneticisidir ve burada General’dir. Yani savaşın stratejisini oluşturan kişidir. Aynı zamanda Mareşal alanında Akrep burcu var. Bu da savaşa liderlik eden kişidir. Yani normalde savaşmaya hazırsınız. Ama bu sefer değil. Bu sefer bu stratejinin çalışması için başkalarının yardımıyla strateji oluşturmanız gerektiğini anlamalısınız. Bir mücadeleyi kazanmak isteyebilirsiniz ve müzakere ve çözüm üretmekte de daha iyisinizdir. Gerilim kime güvenebileceğiniz konusunda emin olmadığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bu yüzden içgüdülerinizle hareket etmelisiniz. Doğru insanlarla çalışırsanız çok şey başarırsınız ve birçok müttefik kazanırsınız.

21 Kasım’da Venüs Plüto’yla 60˚’lık ve Ay Düğümleri eksenine kare açı yapacak. Aynı zamanda Güneş Yay burcuna girecek.

21 Kasım’da Venüs’ün Plüto’yla 60˚’lık açı yapmasıyla harekete geçmeye hazırsınızdır. Ne yapacağınızı bildiğinizden odaklandığınızı hissedersiniz. Ayrıca karizmanız epey yüksektir. Diğer insanlar sizi cezbeder ve başarılı olabileceğinizi bilirler. Anahtar başkalarının söyleyeceklerini dinlemek ve bir amaçla ileri gitmektir.

Venüs Ay Düğümleri eksenine kare açı yaptığında başkalarını dinleyerek dengeli bir yaklaşım gösterebileceğinizi göreceksiniz. Projelerinize biraz eğlence katabilirsiniz.

Güneş Yay burcuna girdiğinde sonunda kendi hayatınıza devam etmeye hazırsınız demektir. Temkinli olmaktan bıktınız. Hayattaki tüm nüansları anlamaya çalışmaktan yoruldunuz. Şimdi sadece yeni şeyler denemek ve hayattan zevk almanın yollarını bulmak istersiniz. Gerçekten eğlenmek istersiniz. Eğer eğlenmek alışkın olduğunuz bir şey değilse, eğlenmeyi öğrenmek istersiniz.

22 Kasım’da Neptün durağandan ileri harekete başlayacak. Neptün 16 Haziran 2017’de geri gitmeye başlamıştı. Bu enerjiyi doğrudan hissedemeyebilirsiniz çünkü güç algılanan bir seviyededir. Duygularınızı dinlemeye hazırsınızdır. Daha yaratıcı olmanın yollarını keşfetmek istersiniz. Aynı zamanda Ay’la Pluto’nun kavuşması ve bu kavuşumun Ceres’e 150˚’lik açı yapmasıyla başkalarının size ne yapacağınızı söylemesini istemezsiniz. Kendinize zaman ayırmak yerine diğerleri ile daha çok vakit geçirdiğinizi görürseniz hiç de şaşırmayın.

24 Kasım’da Merkür geri giden Kayron’la kare açı yaptığında sanki çok fazla alıyor gibi hissedebilirsiniz. Hayatta kontrol edemediğiniz şeyler için üzülmekten kendinizi korunmalısın. Kontrol edemediğiniz şeyleri düşünerek fazla zaman harcamayın. Bunun yerine başarabileceğiniz şeyleri düşünün ve başarıya giden bir yol yaratmak için işe küçük hedefler belirleyerek başlayın.

25 Kasım’da Merkür geri giden Uranüs’le üçgen açı yaptığında pek çok değişik bakış açısı kazanırsınız. Zihniniz geniş ve yeni fikirlere açıktır. Bu kavramlar sanki üzerinizde bir telaş yaratıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Düşündüğünüzden daha fazlasını başarabileceğinizi bilirsiniz. Sadece önemli detayları atlamamak için konulara çok acele girmeyin. Odaklanmakta biraz zorluk çekebilirsiniz ve dikkatli değilseniz kendinizi bir kazanın içinde bulabilirsiniz.

26 Kasım’da Venüs geri giden Kayron ile üçgen açı yaptığında sanki çok şey yapabilirmişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Kendiniz hakkında iyi hissedersiniz. Diğer insanların size ihtiyacınız olan desteği vermeye istekli olduklarını düşünürsünüz. Kimseye zarar vermek istemezsiniz. Sadece kendiniz de dahil olmak üzere insanlarla ilgilenmek istersiniz.

27 Kasım’da Venüs geri giden Uranüs ile 150˚’lik açı yaptığında yavaşça hareket etmek çok önemlidir. Bazı yeni fikirler edinebilirsiniz ancak bunlar gerçekliğe dayalı olmayabilirler. Önce eski görevlerinizi tamamlamadan yeni bir şeyler başlatmadığınızdan emin olmanız gerekir. Venüs Akrep burcundayken yeni bir projeye başlamadan önce eski çöpü atmanız önemlidir.

28 Kasım’da Merkür Satürn’le kavuşacak. Normalde bu önemli olmayabilir ancak Merkür 3 Aralık'ta ileri hareketten geri harekete başlamak üzere durağanlaşacak ve 6 Aralıkta Satürn ile geriye dönük olarak ikinci bir kavuşum oluşturacaktır. Satürn 19 Aralık'ta Oğlak burcuna gireceğinden üçüncü bir kavuşum olmayacak.

Merkür Yay burcundayken Satürn’le kavuşumu iyi olabilir. Hayatınızda neyin önemli olduğunu düşünmeye başlarsınız. İşleri daha ciddiye alırsınız. Hayallerinizin başarılarınızın önüne geçmesine izin vermezsiniz. Sanki gelmek üzere olan Merkür gerilemesi konusunda önceden bir uyarı alıyormuşsunuz gibidir.

Kasım ayı sona ererken, 30 Kasım’da Mars geri giden Kayron’la 150˚’lik bir açı yapacak. Bugün çok dikkatli olmalısınız. Başarısız olmak istemezsiniz. Başkalarının sizin başarı yolunuza girmelerine izin veriyorsanız bu bir "erime" günü olabilir. Kendinizi size yardım etmek isteyen insanlarla tartışmaya girebilecek kadar çok sinirli hissedebilirsiniz. Sizin için önemli olan ihtiyaçlarınızdan önce başkalarının ihtiyaçlarına öncelik verirseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yine bunların hepsi yüzeyin altında olabilir. Ancak ihtiyaçlarınızı yansıtabilirseniz, destek için sevdiğiniz kişilere ulaşırsanız ve geçmiş deneyimlerden öğrendiğiniz dersleri hatırlarsanız sağlam bir temelle geleceğinize doğru ilerleyebilirsiniz.


Misty Kuseris ©2017
mistykuceris.com

Çeviren: Belgin Avunduk
http://www.astrolojidergisi.com/Aylik-Yorum.htm


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*
Mesajlar: 5435
Yaş: 48
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Kasım Ayı Önemli Astrolojik Olaylar ve Önemli Konumlar

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 18 Kas, 05:32

Ben akreportal.net.com lu günlerimi özledim desem; inanan olur mu bilmiyorum ama; belki işte bugün şuan burada çevrim dışı olan beş kişi inanır diyebilirim () mavi renkli smile niye aktif değil şuan :k
diğer adım MAVİ LOTUS..

https://akreportal.net

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2110
Yaş: 26
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Kasım Ayı Önemli Astrolojik Olaylar ve Önemli Konumlar

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 18 Kas, 17:39

Mavi şu an aktif
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
güzin (Prş 18 Kas, 18:24)
Değerlendirme: 16.67%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*
Mesajlar: 5435
Yaş: 48
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Kasım Ayı Önemli Astrolojik Olaylar ve Önemli Konumlar

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 18 Kas, 18:30

Sayın adminim; krala sorarmısın Oz beni de kara listeye yani marjinal akrepler arasına en azından artık geri alabilir mi? Yani akreportal. Net. Com a. Bunun için mail adresi yanında face ye üye olmam mı gerekiyor. Yani nasıl olacak bu, siz bilgi verin en azından?

Bu arada Kasım ayı bitmeden tüm akreplerin doğum gününü kutlamak istiyorum. Biliyorum ki burada olsalar bir tane bile teşekkür gelmezdi Di mi? :( :(( :seytani
diğer adım MAVİ LOTUS..

https://akreportal.net

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2110
Yaş: 26
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Kasım Ayı Önemli Astrolojik Olaylar ve Önemli Konumlar

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 18 Kas, 22:46

Kara liseteden kastınız? Banlanmak için mi?
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön