İkizler Burcu 2008 Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 38
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07

İkizler Burcu 2008 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Prş 31 Oca, 15:32

BU YIL İKİZLER İÇİN EĞLENCELİ VE KEYİFLİ OLACAK. Çok yönlü İkizler burcunun üyelerini varlıklı ve keyifli bir yıl bekliyor. İşlerini yenileyebilir, mutlu bir evlilik yapabilir, eğlenceye doyabilirler. Sağlıkları da yerinde.

Yeni yılla birlikte İkizler'in maddi olanaklarını genişliyor. İşinizi yenileyebilir, varlıklı bir evlilik yapabilirsiniz. Olgunluk dönemi yaşayacaksınız. Maddi kazançlarınız birçok farklı konularla beslenecek. Ayrıca çok eğleneceli bir yıl geçireceksiniz. Bu yıl ailenizle daha çok ilgilenmelisiniz. Evinizdeki bazı köklü değişimler sizi meşgul edecek.

Kariyerde değişim var

Bu sene romantik aşk ilişkileriniz de artacak. Eşiniz ve sevgilinizle ortak geleceğinizi şekillendireceksiniz. Yalnız olanlar için gerçek aşk kapıda bekliyor. Bu yıl kariyerinizde değişimler görünürken, iş nedeniyle yer değiştirmeniz gerekebilir. İş veriminizi yükseltmeye yönelik araştırmacı çabalar içinde olacaksınız. 2-22 Ocak tarihleri arasında hedeflerinize konsantre olacaksınız. Bilgilerinizi yaratıcılığınızla birleştirerek, rekabet koşulları yayaratacaksınız. Mükemmel projeler ortaya koyacaksınız. 21 Mart'tan itibaren beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Olumlu atılımlar gündeme gelecek.

16-24 Nisan arası hata yapabileceğiniz işler içinde olabilirsiniz. 14-22 Haziran'da ise kendinizi tartışmaların içinde bulabilirsiniz. 16 Aralık'tan sonra, yeni mülk arayışları içinde olacaksınız. 8-16 Kasım süresi içinde, partnerinizle kafanızı dinleyebileceğiniz sakin yerlerde bulunacaksınız. Eğer yalnızsanız, yeni aşk ilişkisi için uygun bir dönem değil. 8-16 Aralık arasında maddi konular yüzünden partnerinizle sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Hoşgörünüzü kullanarak bu dönemi atlatmak sizin elinizde.

Sağlığınız yerinde

2008 yılı içinde herhangi bir sağlık sorununuz olmayacak. Yaz aylarında ise motivasyonunuzu güçlü tutmalısınız. 19 Ocak-25 Temmuz döneminde, beslenme rejimlerinize dikkat ederken, spor aktivitelerinizi aksatmamalısınız.

Yaz aylarında, sezgilerinizin yoğunluğu ile ruhsal olarak dinginliğe ulaştığınızı göreceksiniz. 30 Ağustos-13 Temmuz arası; bel ve bacaklarınıza dikkat edin. 29 Ekim'den sonra, yeni bir sağlık kürüne başlamalısınız. Özgüveninizi arttırıcı düşünceleri kendinize empoze etmelisiniz. Pozitif düşüncelere ağırlık vererek kendinizi zinde tutmalısınız.

NİSAN AYINDA SÜRPRİZ BİR AŞK KAPINIZDA!

İkizler kadını için aşk: 1-22 Ocak'ta partnerinizle ortak kararlar alacaksınız. Romantizme kapılarak, uzun vadeli sözler vermemelisiniz. 18-26 Ocak günlerinde aşk uyumunuz artarken, gireceğiniz sosyal çevrelerde sempati toplayacaksınız. 15-21 Mart sürecinde, kalbi boş olanlar için kritik bir dönem.

Zorlayıcı aşk koşulları sizi bekliyor. 6-20 Nisan arası; günlük yaşamınızda sık rastlaştığınız bir kişi ile sürpriz bir aşk gelişmesi yaşayabilirsiniz. Fakat, bu ilişki size yeni sorunlar da yaratabilir. 5-19 Mayıs arasında, sevgilinizle baş başa kalabileceğiniz ortamlar yaratmaya çalışarak, mutluluğunuzun tadını çıkarmalısınız. Eğer kalbiniz boşsa, evren sürpriz bir karşılaşma için kozmik etkilerini harekete geçirecektir. Ağır ilerleyen ilişkiniz varsa, giderek yerine oturacaktır.

BİR ARKADAŞLIĞINIZ İLİŞKİYE DÖNECEK

İkizler erkeği için aşk: İkizler erkekleri aşk yaşantıları ile daima soru işaretleri yaratırlar. Kendileri dahil hiç kimse onların ne yapacağı konusunda fikir yürütemez. Yaşamları boyunca çevrelerini sorgulamaktan vazgeçmeyen bu erkekler için önümüzdeki yıl duygusal karmaşalar söz konusu olabilir. 7-21 Mart döneminde, sevgiliniz veya eşinizle birlikte bir yolculuğa çıkabilir, sizin için unutulamayacak bir seyahat yapabilirsiniz.

16-24 Mayıs günlerinde, partnerinizin ailevi problemleri nedeniyle huzurunuz kaçarken, yoğun karmaşık günler yaşayacaksınız. 3-17 Haziran döneminde, çekiciliğiniz artarken, bir arkadaşlık ilişkiniz aşka dönüşecektir. Fakat, bu ilişkinin uzun vadede size zarar vereceğini düşünerek, adımlarınızı çok dikkatli atmalısınız. 1 Temmuz-1 Eylül arasında; hayal kırıklığı yaşayacağınız anlar geçirebilirsiniz.

İKİZLER (22 MAYIS-21 HAZİRAN)

Kişisel özellikleri: Uyumlu, çok yönlü, hareket halinde olan, huzursuz, elde etmeye meraklı.
Yönetici gezegeni: Merkür.
Rengi: Sarı.
İhtiyaç duyduğu özelliği: İletişim.
İyi yönleri: İletişim konusunda yeteneklidir. Çabuk düşünür ve parlak fikirler üretir, çabuk da öğrenir.
Kötü yönleri: Dedikoducudur, kırıcıdır, yüzeyseldir, yanlış bilgi verir.
En iyi anlaştığı burçlar: Terazi-Kova.
Hiç anlaşamadığı burçlar: Başak-Yay-Balık.
İdeal meslekleri: Muhabir, öğretmen, borsa simsarı, avukat, yazar.
Uğurlu günü: Çarşamba.

ÖNEMLİ GÜNLER

Aşkta hareketli günler: 1-22 Ocak, 18-26 Ocak, 7-21 Mart, 5-19 Mayıs.
Aşkta zorlayacak günler: 15-21 Mart, 6-20 Nisan, 16-24 Mayıs, 1 Temmuz- 1 Eylül, 8-16 Kasım,
İşte hareketli günler: 1-22 Ocak, 8-23 Ocak, 21 Mart, 8-16 Kasım.
İşte sizi zorlayacak günler: 18-26 0cak, 16-24 Nisan, 14-22 Haziran, 8-16 Kasım.

İKİZLER ÜNLÜLERİ

Şebnem Özinal, Kenan Doğulu, Nilüfer, Bülent Ersoy, Suat Suna, Kerem Alışık, Tansu Çiller, Çetin Altan, George Bush, Paul Sartre, Marilyn Monroe, Clint Eastwood, Tony Curtis, Che Guavera...


Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön