Boğa Burcu 2008 Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 38
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07

Boğa Burcu 2008 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Prş 31 Oca, 15:35

BOĞALAR'A EN BÜYÜK DESTEĞİ EŞLERİ VERİYOR. Boğalar, yeni yılda evrenin bolluğuyla ödüllenecek. İş hayatında Boğalar'ın karşılarına önemli fırsatlar çıkacak, en büyük desteği de eşlerinden görecekler.

Boğalar arkadaşlık ve dostluk konularında çok sadıktırlar. Bu yıl ufuklarını genişletecek ve eski dostlarını sadakat testinden geçirecekler. Öğrenecekleri ve öğretecekleri çok şeyleri olan Boğalar'ın evrensel öğreticilikleri de bu yıl artıyor. Kısaca 2008 kadın-erkek tüm Boğalar için olağanüstü fırsatlarla dolu bir yıl olacak.

İşte yükselme var

7 Ocak-7 Mart döneminde iş hayatınızda yükselme olacak. Bir transfer yaşanabilir. 8-23 Ocak tarihleri arasında çocuklarınız ve sosyal yaşamınızla ilgili harcamalar olacak. Ayrıca partneriniz de gelirlerinizi artırmak için size destek verecek. Şubat döneminde, her türlü alışverişi ertelemenizde yarar var. Sonradan kullanmayacağınız eşyalara yatırım yapıp, kendinizi zora sokmaktan kılpayı kurtulacaksınız.

Masrafları azaltın

26 Mayıs-18 Haziran döneminde eski alacak ve borçlarınızla ilgilenmelisiniz. 14-22 Haziran arasında ise; eşiniz veya kadın yakınlarınıza maddi destek vermek zorunda kalabilirsiniz. Yakınlarınızdan gelecek maddi yardımlara da hazır olmalısınız. 16 Temmuz-16 Eylül tarihlerinde; bol kazançlı bir dönem sizi bekliyor. 27 Kasım-11 Aralık arasında hesapta olmayan ödemeler karşısında bulanmamak için dikkatli olmalısınız. Bu tarihlerde kredi talepleriniz reddedilebilir.

Uykunuza dikkat!

2008 yılında sağlığınızla ilgili önemli bir değişim görülmüyor. Yıl boyunca kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. İlk günlerinde sağlığınız size problem yaratmayacak. 14-22 Haziran tarihlerinde duygusal yoğunluğunuz fazla olacak. İç dünyanıza yönelecek ve sorunlarınızla baş başa kalmak isteyeceksiniz.

1 Temmuz-1 Eylül arası dönemde kendinize olabildiğince iyi bakmalısınız. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Hormonal rahatsızlıklar ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkarsa, hemen doktorunuza başvurmalısınız. 8-16 Aralık tarihlerinde doğayla iç içe olmak ve meditasyon size iyi gelecek. Ormanlık alanlarda yürüyüş yapmalısınız.

Fırsatları kaçırmayın!

Yeni yılda Boğalar'a önemli evrensel tekliflerde bulunulacak. Bu tekliflere 'hayır' demek mümkün olmayacak! Finansal konularda da hayalleri gerçekleşecek. Varlıklı bir döneme giren Boğalar, eski dostlarını da sadakat testinden geçirecek.

ESKİ SEVGİLİYLE YENİ AŞK İKİLEMİ OLACAK

Boğa kadını için aşk: Bu yıl arkadaşlık ilşkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizde her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. 1-15 Ocak tarihlerinde yalnızlık duygusu içinde yeni bir aşka kapılma olasılığınız var. Eski ve yeni şartlarınızı gözden geçirmelisiniz.

Karşınıza çıkacak ve sizi mutlu edecek yeni biri kafanızı karıştıracak. Eski sevgilinizle yeni aşkınız arasında kalabilirsiniz. Evliyseniz, ilişkinizi güçlendirmeyi deneyin. Çünkü bu dönemde beraberliğiniz ciddi bir aşama geçirecek. 30 Ağustos-13 Eylül tarihlerinde çıkacağınız seyahatte karşılaşacağınız kişilerden etkileneceksiniz.

KALBİ BOŞ OLANLAR İÇİN TUTKULU BİR YIL

Boğa erkeği için aşk: Yeni yılın 21Ocak-21 Mart dönemindeki seminer ve eğitim toplantılarında; yaşantınızın en büyük aşkına rastlayabilirsiniz. Bu günleri iyi kullanmalısınız. Yalnızsanız arkadaşlarınızın desteği ile bir ilişki içinde olacaksınız. Beraberliğiniz varsa; 16-24 Nisan tarihlerinde aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, birlikte sosyal aktivitelere katılmalısınız. Partneriniz mayıs ayında sürpriz bir evlilik kararı ile karşınıza çıkabilir. Haziranda hayatla ilgili isteklerinizi yeniden gözden geçireceksiniz.

29 Ekim-12 Kasım döneminde eşinizle ilgili duygularınız ve kızgınlıklarınız ön plana çıkacak. Yapacağınız konuşmalar her ikiniz için de yapıcı olacak. 16 Kasım'dan sonra eşiniz veya partnerinizle aranızdaki buzların çözüldüğünü göreceksiniz. Kalbi boş olanlar için tutku ve aşk dolu bir dönem olacak. 16 Aralık'tan sonra aşkınızın yara almasına izin vermeyeceksiniz.

BOĞA(21 NİSAN-21 MAYIS)

Kişisel özellikleri: Pratik, sabırlı, sebatlı, verimli.
Yönetici gezegeni: Venüs
Rengi: Pembe, mavi
İhtiyaç duyduğu özellik: Esnek olmak.
İyi yönleri: Sabır, sadakat, dayanıklılık, istikrar, düzenli, iyi huylu ve uyumlu olmak.
Kötü yönleri: Sertlik, inatçılık, aşırı sahiplenmek, maddiyatçılık.
En iyi anlaştığı burçlar: Başak-Oğlak
Hiç anlaşamadığı burçlar: Aslan-Akrep-Kova
İdeal meslekleri: İnşaatçı, çiftçi, bankacı, devlet memuru, sanayici, mimar, muhasebeci.

ÖNEMLİ GÜNLER

Aşkta hareketli günler: 8-23 Ocak, 21Ocak-21 Mart, 15-23 Mart, 29Ekim, 12-16 Kasım.
Aşkta zorlayıcı günler: 15-18-21 Ocak, 6-20 Nisan, 16-24 Nisan, 13-21 Temmuz, 30 Ağustos.
İşte hareketli günler: 7 Ocak, 7 Mart, 28 Ocak, 28 Şubat, 26 Mayıs, 18 Haziran.
İşte zorlayıcı günler: 14-22 Haziran, 16 Temmuz, 16 Eylül, 27 Kasım, 11 Aralık.

BOĞA ÜNLÜLERİ

Demet Akalın, Nükhet Duru, Şebnem Dönmez, Ferda Anıl Yarkın, Cem Yılmaz, Ece Erken, Okan Bayülgen, Özcan Deniz, Alişan, Nehir Erdoğan, Barbra Streisand, Evita Peron...


Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön