Aslan Burcu 2008 Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 38
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07

Aslan Burcu 2008 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Prş 31 Oca, 15:26

ASLANLAR BU YIL ROMANTİZMİN ZİRVESİNE ÇIKACAK.Karizmatik ve ihtişamlı Aslanlar, 2008'de arzu ettikleri istikrara kavuşacak. Aşk hayatlarında değişimler yaşanacak, mutluluk onlara yakın olacak.

Yeni yıl size sağlık ve form getirirken, dikkat çekici bir güzellik üzerinizde olacak. Romantik bir yıl sizi bekliyor. Finans konularında kararlı ve sağlam hareket edeceksiniz. Mülk edinme konusunda akılcı davranacaksınız. Geleceğiniz garanti altına almanın ötesinde artık kariyerinizin karşılığını almak isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin önemli ve size statü kazandıracak kişiler olmasına önem vereceksiniz.

Yeni projeler olacak

Tecrübelerinizin birikiminden oluşan yaratıcı düşünceler, iş hayatınızda yeni projelerin gündeme gelmesine neden olacak. 19 Ocak-6 Şubat, birikimlerinizi kullanabileceğiniz ve onlardan faydalanırken yeni projeleri ortaya çıkartabileceğiniz günler. 7-21 Mart tarihleri, çok fazla verim alabileceğiniz işleri zevkle yapacak, bunları daha da ileri götüreceksiniz. 6-20 Nisan arasında; uluslararası ilişkiler içinde yeni aktivitelerde bulunacaksınız.

Bu gelişmeler size yeni gelir kaynakları yaratacak. 19 Nisan-28 Mayıs döneminde henüz net planları yapılamayan sohbet niteliğinde proje hazırlıklarınız olacak. 14-22 Haziran'da ise netleştirdiğiniz bu konu üzerine işbirliği teklifleri vereceksiniz. 16 Temmuz- 16 Eylül'de iş ve kariyer alanındaki değişimler için hazırlık yapacaksınız.

Enerjiniz çok olumlu

Yılın son ayları sizin için çabalarınızın karşılığını almaya başlayacağınız günler olacaktır. Bazı işleriniz planladığınız gibi sonuçlanacak ve bununla bağlantılı olarak yeni işleriniz ortaya çıkacaktır. 2008 yılında sağlığınızla ilgili önemli sorun yaratacak etkenler yok. Enerjinizin olumlu etkilerini yıl boyunca hissedeceksiniz. 21 Ocak-21 Mart tarihleri arasında kronik bir rahatsızlığınız için iyileşme yolunda adımlar atılacak.

7-21 Mart günlerinde sakin ortamlara doğru gitmelisiniz. Diş sağlığınıza önem verin. 6-20 Nisan arasında metabolizmanızın tembellik etmesine izin vermeyin. Mayısta, sindirim sisteminiz için gerekli beslenme koşullarını sağlayın. Özellikle, karbonhidratlı yiyeceklerden uzak kalın. 30 Ağustos-13 Eylül'de; kendinizi yormayadan spor çalışmaları yapmaya gayret edin. 8-16 Aralık arasında ise, kendinizle baş başa kalacak, kendi sesinizi dinleyecek yerlerde bulunmaya özen gösterin.

Değişim içindesiniz

16-24 Mayıs günlerinde, yakın çevrenizde rastlayacağınız bir kişi ile duygusal bir ilişkinin başlangıcına adım atabilirsiniz. 15 Haziran-26 Ağustos tarihleri, yaşantınızda yapacağınız bazı değişiklikleri gündeme getirecek. Romantik temellerde atılacak olan bu değişim, sizi motive edecek olaylara sahne olacaktır.

ANİ EVLİLİK TEKLİFİNE KENDİNİZİ HAZIRLAYIN

Aslan kadını için aşk: Siz Aslan kadınları son derece sadık, cömert ve yüce gönüllü olmanıza rağmen, evlilikte her zaman şanslı sayılmazsınız. Hatta ilişkileriniz tuhaf bir şekilde biter. Yaşamınızda, çoğu kez çocuklarınızla sorunlarınız olur ve bu da evliliğinizin gölgelenmesine neden olabilir. Gençlik yıllarınızda acemi aşkların avcısıyken, yaşınız ilerledikçe olgun aşkların görkemli yaratıcısı olur ve yalnız bir yaşamı asla düşünemezsiniz. Farklı aşkların kahramanı olmaya eğilimlisiniz.

18-26 Ocak dönemi içinde, bir seyahat sırasında evlilik teklifi alabilirsiniz. Sosyal çevrelerde ilginç karşılaşmalar söz konusu. Aşk potansiyeliniz artıyor. 6 Şubat-6 Nisan günlerinde, partnerinizle birlikte önemli kararlar alacaksınız. 20 Nisan-16 Mayıs arasında yapacağınız yeni bir tanışma sizin için hiç de uygun olmayabilir.

SİZİ MUTLU EDECEK BİR AŞK GÖRÜNÜYOR

Aslan erkeği için aşk: Yeni yılda sevme ve sevilme ihtiyacınız çok yoğun. 14-22 Haziran arasında; içsel sorunlarınızı başkalarıyla paylaşmak yerine kendi kendinizle tartışacaksınız. Aşk ile ilgili düşüncelerinizde eleştirisel konular ön plana çıkacak. Yine bu dönemde, şimdiye kadar yüzleşemediğiniz ve cesaret edemediğiniz aşk itiraflarınız olabilir.

3-17 Temmuz'da size değer veren kişileri görmezlikten gelmeniz ise yarar getirmeyebilir. Mutluluğu yakalamanıza neden olacak aşka hazırlıklı olmalısınız. 13-21 Temmuz arasında partnerinizin yapacağı küçük sürprizler sizi keyiflendirecektir. Bu sürprizler enerjinizi arttıracak. 16 Temmuz-16 Ağustos'ta ani bir evlilik veya ani bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Uç noktalarda yaşanacak olaylara karşı temkinli olmalısınız. 8-16 Kasım tarihlerinde sosyalliğiniz ön planda olacak.

ASLAN (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS)

Kişisel özellikleri: Kendini açıklayabilen, enerjik, etkileyici, yoğun duygulara sahip, sebatkâr.
Yönetici gezegeni: Güneş.
Rengi: Turuncu.
İhtiyaç duyduğu özellik: Alçak gönüllülük.
En büyük özlemi: Eğlence, sevinç, önder olmak.
İyi yönleri: Lider ruhlu, kendine güven, cömert, yaratıcı, eğlenceli.
Kötü yönleri: Kibirli, gururlu,
İyi anlaştığı burçlar: Koç-Yay
Hiç anlaşamadığı burçlar: Boğa-Akrep-Kova.
İdeal meslekleri: Müdür, sosyal organizatör, kahya, sanatçı, aktör.
Uğurlu günü: Pazar.

ÖNEMLİ GÜNLER

Aşkta hareketli günler: 18-26 Ocak, 15 Haziran-26 Ağustos, 13-21 Temmuz, 16 Ağustos.
Aşkta zorlayıcı günler: 6 Şubat-6 Nisan, 20 Nisan-16 Mayıs, 14-22 Haziran, 8-16 Kasım, 27 Kasım- 11 Aralık, 8-16 Aralık.
İşte hareketli günler: 19 Ocak-6 Şubat, 7-21 Mart, 6-20 Nisan, 15 Kasım, 19 Aralık.
İşte zorlayıcı günler: 19 Nisan-28 Mayıs, 14-22 Haziran, 16 Temmuz-16 Eylül.

ASLAN ÜNLÜLERİ

Zuhal Olcay, Bendeniz, Gönül Yazar, Hakan Altun, Şenay Akay, Deniz Akkaya, Uğur Mumcu, Fidel Castro, Robert De Niro, Bill Clinton, Jaqueline Onassis, Mick Jagger, Madonna, Ahu Tuğba.


Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Kullanıcı avatarı
damla584
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1812
Yaş: 39
Kayıt: Cum 20 Nis, 09:42

Okunmamış mesaj gönderen damla584 » Cum 01 Şub, 00:11

paylaşımın için tesekkürler...
Hiç Kimse Duymak İstemeyen Kadar Sağır Olamaz....

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön