AKREP BURCU GÜNÜN YORUMU

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1100
Yaş: 43
Kayıt: Pzt 19 Şub, 11:46

AKREP BURCU GÜNÜN YORUMU

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Prş 21 Şub, 10:38

21.02.2008, Perşembe

Sevgili Akrepler sabaha karşı 05:26 da başak ve balık burç ekseni üzerinde oluşacak Ay tutulması ve 05:30 da meydana gelecek Dolunay enerjisi sizlerin en başta yaşamınızı düzenlemek adına ileriye yönelik kendinize koyduğunuz hedefleriniz, dilekleriniz, sosyal yaşamınız, arkadaşlık ilişkileriniz, gruplar içindeki yeriniz, liderlik gücünüz, aşk hayatınız, toplum hayatına olan katkılarınız, özgürlük kavramınız, girişimciliğiniz, çevrenizle ve bağlantı içinde olduğunuz ahbaplarınız, sağlığınız, organize halinde yaptığınız işleriniz, kendinizi yönlendirebilme gücünüz, ittifaklarınız, ülkünüz, siyasi görüşünüz, beklentileriniz, yardımseverliğiniz konularında etkili olacaktır. Siz yaşamınızla alakalı konularda sorumluluklarınızın bilincinde misiniz? Kendinize bir hedef tayin ettiniz mi ve bu hedef için gerçek anlamda doğru seçimler yapabiliyor musunuz? Dostlarınız ve yakın arkadaşlarınız gerçekten sizin karakter yapınıza uygun mu? Yoksa zararlı alışkanlıkları olan ve toplumda hiçbir yeri olmayan insanlarla mı birliktesiniz. Doğru düzgün seçimlerde bulunarak derli toplu ilişkiler yaşıyor musunuz? Yoksa sürekli ödün vererek kendinizden ve ilkelerinizden vazgeçmek zorunda mı kalıyorsunuz? İnat ederek ve hep aynı noktada sabit kalarak, girişimde bulunmayarak ve aşırı gurur içinde kendi kendinizi engelliyor musunuz? Hedeflerinize varmak adına doğru insanlarla bir araya gelmeye çalışıyor musunuz? Sevdiklerinizi koruyor, kolluyor ve özgürlüklerine sahip çıkıyor musunuz? Kuruntu ve kuşkular içinde herşeyin kötü gideceğine dair bir inanç içinde misiniz? çocuklarınızın sorumluluğunu taşıyor musunuz? İleriye yönelik hiçbir amacınız yok mu? Tuhaf fikirlerle topluma baş kaldırı, devrim yada garip inanışlarla etrafınıza zarar veriyor musunuz? Sürekli bencil davranarak, başkaları üzerinde cinsel yada başka bir şekilde sadece zevklerinizi tatmin amaçlı mı yaşıyorsunuz? Aşkınıza sahip çıkıyor musunuz? Kendinizi seviyor musunuz? Kendinizle yüzleşebiliyor musunuz?


Bütün bu sorulara yada sizi ilgi alanınızda olanlara olumlu yanıt verebiliyorsanız biliniz ki bundan sonraki yolunuz aydınlık, güzellik, huzur, barış ve sağlık anlamında değişim demektir. İnanılmaz mücizelerle karşılaşabilir hayatınızı yeniden kurabilir, hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tam tersi ise hüzünler, ayrılık, inziva, yokluk, kimsesizlik, baskı altında yaşamak zorunda kalabilir, sonunda kendinizin düşmanı haline gelerek toplumdan soyutlanabilirsiniz. Şimdi kendinize bir bakın ve son derece gerçekçi bir şekilde inceleyiniz. Tutulmalar kadersel dönemeçlerdir. İnsanın bu dünyadaki yaptıklarının karşılığını gördüğü bir karne gibidir. Bu bakış açısıyla düşünürseniz son derece faydalı olduğunu hissedebilirsiniz.


Not: Tutulmalar kimileri için zorludur çünkü insan egosu gereği yanlışlarını kabul etmek istemez, eksiklerini görmekten çekinir daima. Kimileri için büyük bir ferahlıktır, çünkü ekilen güzel tohumların hasat zamanıdır. Siz Akrepler için mutluluk, huzur ve şans getirmesini diliyorum.

alıntıdır


Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?


Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3551
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 05 Eyl, 20:36

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 21 Şub, 11:41

peh,içim rahatladı :shock:

yeşilgöz_
Mesajlar: 38
Yaş: 44
Kayıt: Prş 30 Kas, 14:52

Okunmamış mesaj gönderen yeşilgöz_ » Cmt 23 Şub, 01:27

perşembe gecesi erken yatmama rağmen bir türlü uyuyamadım.sabaha karşı 5:30da uyuduğumu tahmin ediyorum.ve cuma gününü iltifat ederek geçirdim.inşallah hayırlısı olur.bu yıl benim için önemli.......

Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1100
Yaş: 43
Kayıt: Pzt 19 Şub, 11:46

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Pzr 24 Şub, 14:56

24.02.2008, PAZAR

Sevgili Akrepler bugün başta aşk ilişkiniz olmak üzere, çocuklarınız, sanatsal faaliyetleriniz, spor hayatınız, günlük hayatın sorunlarından sizi biraz olsun uzaklaştıran hobileriniz kısaca güzelliklerin tadını çıkarmanızı ve kendinizi ifade etmenizi sağlayan, herşeyin önünde duran zaman faktörü, ayrılık veya başka bir sebep sizi yıldırıyor, cesaretinizi kırıyor olabilir. Kimileriniz ilişkisini sürdürmeye çalışırken başka insanlar nedenli yada fikirlerinizin uyuşmaması sebebiyle ayrılmış yada ayrılmalı düşünüyor olabilirsiniz. Kimileriniz, çocuklarınızın yarınlarını garanti altına almayı düşünüyor olabilir. Fakat maddi gücünüz buna elverişli olmadığından üzülebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerinizi toplum önüne çıkarmak istediğiniz halde güçlü bir destek bulamadığınız için şu an beklemede olabilirsiniz. Bazılarınız çocuk sahibi olmayı istediği halde eşinizin iş, sağlık, parasal durumu nedeniyle bu düşüncenizden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz yada bir rahatsızlık yada herhangi bir sebeple en sevdiğini kaybetmiş canı yanmış olanlarınız vardır. Borsa yada şans oyunları gibi riskli faaliyetlerde para kaybetmiş ve bu yüzden umudunu yitirmiş olanlarınız. Bütün bunlar doğal olarak sizi fazlasıyla etkilediğinden yardım istemek yada en yakınınızda bulunan insanlarla dertleşmek ihtiyacınız büyüktür. Fakat en yakın arkadaşlarınız, dostlarınıza baktığınızda onların da sizden pek bir farkları yok gibidir. Yaşanılan süreç, içinde bulunduğunuz dünya acımasızdır ve insan sadece kendine güvenecek hale gelmiştir.

İşte sevgili Akrepler bütün bu sorunların, iş, parasal anlamdaki karmaşanın önüne geçebilecek, size umut olabilecek bir başka enerjiniz saat 14:15 gibi hissedilmeye başlayacaktır. Yakın bir zamanda yapacağınız görüşmeler sayesinde maddi destek bulabilir, ailenizle olan sorunların üstesinden gelebilir ve bugünleri unutabilirsiniz. Kimileriniz kolay bir krediyle ev sahibi olabilir, kimileriniz ne zamandır satmayı düşündüğünüz bir ev için alıcı bulabilirsiniz. Bazılarınız evinizdeki sorunları konuşarak anlaşmaya çalışabilir yada belirsiz kalan bazı durumlara açıklık getirerek kendinize yeni bir yol tayin edebilirsiniz.

Not: Satürn gezegeni bu gece 23:00 den 02:00 saatlerine kadar dünyamıza en yakın konumda olacak ve bu oluşumu Ankarada oturanlar rahatlıkla izleyebilecektir. Böylece Güneş ile Satürn gezegeni karşıt açı oluştururken araya giren dünyamız muhteşem bir gökyüzü olayına tanık olmamızı sağlayacaktır. İşte bugünkü yorumlar da bu gökyüzü olayının her burcun farklı yaşam alanlarındaki astrolojik yansımasıdır. Yarınlarınızı kurmak adına şu anda karşınıza çıkan engelleri ifade etmektedir. Gün içinde meydana gelecek bir başka enerji ise bu engellerle baş edebilmeniz adına yolunuzu aydınlatacak bir umut ışığıdır.
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?

Kullanıcı avatarı
LeeCH
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 135
Yaş: 34
Kayıt: Çrş 06 Şub, 14:42

Okunmamış mesaj gönderen LeeCH » Pzr 24 Şub, 20:25

rahatlayakaldım valla:)
We entry where you say to hell everynight....We're Mad as Hell, and We're Not Going to Take It Anymore...


Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1100
Yaş: 43
Kayıt: Pzt 19 Şub, 11:46

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Pzt 25 Şub, 11:47

25.02.2008, PAZARTESİ

Sevgili Akrepler bugün 15:34-20:06 saatleri arasında Ay boşlukta olacağı için sabah saatleri itibariyle bir keyifsizlik, kararsızlık, ilişkiniz yada genel olarak gündelik işlerinizi yaparken bir isteksizlik içinde olabilirsiniz. Olayları ve insanları kendi içinizde çözümlemekten yanasınızdır fakat çok güvenmediğiniz kimselerle irtibatta bulunmamaya özen gösterebilirsiniz. Yanlızl kalmak isteğiniz yoğundur. Okul yada işe gitseniz çevrenizdeki insanlara sanki orada değilmişsiniz gibi tepkisiz olabilirsiniz. Konsantrasyon gücünüz düşük olabilir, derslerinizi anlamakta yada size söylenen bir işi çabucak yapmakta zorlanabilirsiniz. oysaki bu durumda iletişimden kopmamak çok daha olumludur. Müzik dinlemek yada eksiklerinizin üstünden gitmek faydalı olabilir. ilişkinizi ilgilendiren konularda hassas davranabilirsiniz. Romantik duygularınız yükselebilir. Duygularınızı yazıya dökmek hoşunuza gidebilir. Yine bu saatlerde her ne olursa olsun yeni bir girişimde bulunmaktan, gizli saklı işler yapmaktan uzak durmanız gerekebilir. Her zaman yerine getirdiğiniz rutin işlerinizi yapabilirsiniz. Eksiklerinizi saptamak, etrafınızı düzenlemek, ajandanızı kontrol etmek için gayet uygundur.

Akşam saatlerinde burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay, kabuğunuzdan çıkmanızı ve düşündüklerinizi hayata geçirmek adına istekli olmanızı sağlayabilir. yalnız kuruntu ve kuşku ön planda olacağından özellikle ilişkinizi ilgilendiren konularda iradenizi ön planda tutmanız faydalıdır. Tartışma ve gerginlik yerine uzlaşı ve hoşgörülü davranmak belki de içinden çıkamadığınız bir çok konuda size fayda getirebilir. Girişimlerinizde güç ve kontrol isteğiniz yükselebilir fakat düşünmeden yada hiddetle bir işin üzerine gitmeniz zarar getirebilir. Oysaki Ay akrep burcu sürecinde kendi içinize dönerek herşeyi daha derin düşünerek karar vermeye çalışmanız olumludur. Bu bakış açısıyla hareket etmeye çalışırsanız bugünü faydalı değerlendirmiş olabilirsiniz. İnatçılık yada hükmetme arzusu içinde hareket etmemeye de özen göstermelisiniz.
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?

Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1100
Yaş: 43
Kayıt: Pzt 19 Şub, 11:46

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Sal 26 Şub, 11:45

26.02.2008,SALI

Sevgili Akrepler bugün iletişim ve haberleşme gezegeni Merkür ile aşk, ilişkiler kurabilme, para, hayatın güzelliklerini hissedebilme enerjisi veren Venüs gezegeninin aynı dereceler içinde kavuşum enerjisi oluşacaktır. Bu etki altında sizler, eviniz, aileniz, yuvanız ve ailevi ilişkileriniz konusunda beklenmedik sürpriz durumlar ve değişimler yaşayabilir, objektif kararlar almaya çalışabilirsiniz. Evliliğinizi veya ciddi ilişkinizi ilgilendiren konularda önemli bir karar alabilir ve geleceğinizi yeniden şekillendirmeye çalışabilir. Özgürlük dürtünüz yükselebilir, üzerinizde kimsenin bağımlılık kuramayacağı yeni bir düzen getirebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinize önem vererek bilinçaltınızda sizi rahatsız eden durumları daha net bir gözle görmeye çalışabilirsiniz. Bekar olanlar yeni bir evlilik kararı alarak bunu ailelerine bildirebilir ve tepkilerini görmek isteyebilirler. Yuvanızla alakalı bir kontrat imzalayabilir veya yeni bir evlilik ve değişim yoluyla yuva sahibi olabilirsiniz. Eşiniz, iş ortağınızla olan ortam paylaşımlarınızla ilgili konuşabilir, yarınlarınız adına güvence konusuna bir açıklık getirebilirsiniz. Bir ev kredisi yada elden borç bularak yeni bir ev kiralayabilir yada satın alabilirsiniz. İleriye yönelik yeni hedefler belirleyebilir, arkadaşlarınızla yuvanızı ilgilendiren bir konuda görüşmeler yapabilirsiniz. Bir grubun önderliğinde tüm görüşmelerinizi eviniz üzerinden yürütebilirsiniz.

İnternet yoluyla kurduğunuz yeni dostlukları yada yeni ittifakları eviniz üzerinden teknolojik olarak bir sistemle yürütebilirsiniz. Gizli ve saklı yaşadığınız bir beraberliği eviniz sınırları içinde öğrenilmesi durumuyla ilgili beklenmedik konuşmalar yapabilirsiniz. Uzun zamandır ev veya ailenizi ilgilendiren ve gözlerden uzak düşündüğünüz, planlamaya çalıştığınız işleri yürürlüğe koyabilirsiniz. Aynı hedefe yol aldığınız ve aynı amaçları taşıdığınız bir kişiyle aynı evi paylaşmaya karar verebilirsiniz. Bir boşanma kararı alabilirsiniz. Fakat bu bir yandan yeni bir düzen kurmak amacıyla yapacağınız yeni bir girişimin başlangıcı olabilir.

Not:
21 Ocak gölgeli günlerin başlangıcı, 26 Ocak gölgeli günlerin sonu ile etkisi devam eden Merkür geri hareketi bugün itibariyle sona ermiş bulunmakta. Bugünden itibaren planladığınız herşeyi hayata geçirebilir ve iletişim alanında arzuladığınız girişimlerde bulunabilirsiniz.
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?

Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1100
Yaş: 43
Kayıt: Pzt 19 Şub, 11:46

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Sal 04 Mar, 10:46

04.03.2008, SALI

Sevgili Akrepler bugün, cesaret, mücadele ve girişim gücünüz olan ve burcunuzun ikincisi yöneticisi (Birinci yöneticiniz Pluto gezegenidir) olan Mars, güçsüz enerjiler altında olacağı Yengeç burcundaki seyrine başlamış durumda. Siz Akrepler için bir minik hatırlatmada bulunayım. Sizler, yenilenme gücüyle donatılmış özel kişilersiniz. Yani olaylar üzerinize gelerek sizi baskı altına alsa bile, sizin bu dünyadaki göreviniz kendinizi ayağa kaldıracak dönüşümü mutlak gerçekleştirmektir. Genel anlamda akrep olmanın anlamı da budur. Eğer siz, başkalarını fazlasıyla önemser ve sadece kuşku ve kuruntular içinde hareket etmeye devam ederseniz biliniz ki, bir adım dahi ileri gidemezsiniz. Gelelim, Mars Yengeç enerjisinin sizler üzerinde yaratacağı etkiye. 9 Mayıs tarihine kadar, yüksek eğitiminizle alakalı konuları, hayatınıza yeni bir yön çizebilmek adına olan girişimlerinizi, keşifleriniz ve yurtdışı bağlantılı tüm işlerinizi ve herşeyden önemlisi, yaratıcılık kabiliyetinizi ve savaşarak elde etme güdünüzü hayata geçirmelisiniz. Bu uzun süreci değerlendirmenin anahtarı bunlardan geçmektedir. Kimliğinizi kesinlikle dış dünyadan gizlemeden kendinizi ifade etmeyi başarmalı, kontrolünüzü kaybetme korkusuyla yanlış kişilere ve yanlış seçimlere sürüklenmemeli ve herşeyden önemlisi, hayatın içinde yol alırken, kaybetmenin de kazanmak kadar önemli bir sınav olduğunu kabul ederek, her yenilginin aslında başarılı olmak adına atılmış bir adım olduğunu düşünerek, yine de yolunuza devam etmeyi başarabilmektir. Kaldı ki siz bu güce başkaları gibi mücadele ederek doğuştan sahip olarak ödüllendirilmiş kişilersiniz. Şimdi size kalan bu süreçte bu gücü ortaya çıkarmaktır. Bu ise ancak ve ancak kendinize güvenmekle olur. Yaşam, ancak içinizdeki asıl kimliği ortaya çıkarıp, hayatınızı şekillendirdiğinizde keyifli hale gelebilir.

Bu süreçte kendinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek, kimsenin üzerinizde baskı yaratmasına izin vermeden gerçek seçimlerinizi yapınız. Bu baskı ister ailenizden gelsin, ister iş hayatınızdan isterseniz sevdiğiniz kişiden, siz kendiniz ne istiyorsunuz, neye ihtiyacınız var bunun altını çizmeye bakın. Sabit fikirli davranmayın, Mars(yengeç) enerjisinden hassasiyetinizin artması yönünde değil, öncü tarafıyla yararlanarak girişimci olmaya gayret edin. Karmaşık, çözülemez, kuşku yaratan ve yaşamınızı sıradanlaştıracak seçimlerde bulunmayın, farklı ufuklar keşfetmek adına istekli olun, gerekirse tek başınıza yola devam edin ama muhakkak kendi gerçeğinizi yaratmaya çalışın.


Not:
Sevgili Akrepler, geçtiğimiz 15 Kasım 2007 günü, Mars gezegeni, yengeç burcunda geri hareketine başlamış ve 31 Aralık 2007 tarihine kadar bu pozisyonunu sürdürmüştü. İleri-geri yörüngesel hareketiyle tekrar Yengeç burcuna girmiş bulunuyor. Ancak bu sefer düz hareketle devam edeceğinden, tüm burçlar kendi yaşam alanlarındaki etkiye göre(yukarıda bu konular açıklanmıştır) mücadele vermeleri gereken mevzularda çok daha dikkatli olmalı ve geçmişteki problemleri muhakkak halletmeli ve herşeyi gözden geçirerek düzenlemelerde bulunmalıdırlar. Bu yapılmadığı takdirde bu sorunlar türlü vesilelerle kendilerini hissettirecek ve her defasında bir öncekinden çok daha fazla sizi meşgul edecektir.
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?

Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1100
Yaş: 43
Kayıt: Pzt 19 Şub, 11:46

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Prş 06 Mar, 10:39

06.03.2008 PERŞEMBE

Sevgili Akrepler bugün 12:53 de Balık burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, sizin ruhsal açıdan huzur ve güvenlik ihtiyacınızın yükselmesi anlamı taşıyabilir. Yaşadığınız ilişki olsun, hayata genel anlamda bakışınız olsun bu iki olgu değerlidir. Birini diğerinden ayırmak mümkün olmadığından aşk hayatınızla ilgili her bir noktayı, hassasiyetle ele almak isteyebilirsiniz. yalnız işin garibi bunları ele alırken yapacağınız en önemli yanlış, karşınızdaki insan hakkında net bir görüş sahibi olmak yerine onu kafanızın içindeki kıstaslara göre değerlendirmenizdir. Duyguların bu denli yoğun olacağı böyle bir günde yaşadığınız ilişkiyi, bir başka sorunun tedavi edicisi olarak görmemenizdir. Eğer iş hayatınızla ilgili bir konu varsa mücadele etmekten, eğitim hayatınızla ilgili ise çaba sarfetmekten, parasal konularda ise girişimde bulunmaktan çekinmeyiniz. Bütün bunları boşverip beklemede kalmak zaman kaybından başka bir şey olmayacağı gibi size de pek bir faydası dokunmayabilir. günlük enerjinin bir diğer yansıması ise, genel olarak çevrenizle olan ilişkilerinizin size getireceği faydalardır. Her ne kadar şu aralar yakın çevrenizden kopuk gibi duruyorsunuz da bunun altında yatan sebep, geleceğe ait planlar yapıyor oluşunuzdandır.

Yakınlarınız sizin bir şey yapmadığınızı, hiçbir eylemde bulunmadığınızı düşünüyor olsalar da, siz el altından araştırmaya, kendinizi geliştirmeye yönelik düşünceler içindesiniz. Fakat bunların dış dünyada tam olarak yansımalarının görülmesi için sabırlı olmak şart. Bugün bazı haberler almanız mümkün olabilir. Size dışarıdan destek sunan ve yeni bir iş yada girişim için sizi yüreklendiren özel bir insanın varlığını üzerinizde hissedebilirsiniz. Genel olarak kafanız karışık olsa dahi bir takım gelişmeler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3551
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 05 Eyl, 20:36

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 06 Mar, 10:44

hımmm :)

Kullanıcı avatarı
KEDİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3994
Yaş: 53
Kayıt: Sal 01 May, 18:51

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Prş 06 Mar, 11:38

teşekkürler hulya :oops:
Ne masaLım nede bir şiir
KeLimeLere anlam yüklemekten vazgeçtim
AnLatasım yok
AnLayasım yok
ÖyLesine işte...


Çocuk olsam yeniden

Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1100
Yaş: 43
Kayıt: Pzt 19 Şub, 11:46

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Cum 07 Mar, 11:50

07.03.2008 CUMA

Sevgili Akrepler geceyarısı itibariyle başlayacak etkiler altında iç dünyanızdaki özgürlük kavramınız iyice yükselmeye başlayabilir. Kimileriniz bu etki altında yaşamın olumsuz taraflarından uzak kalmak, başta yuvanız olmak üzere herkesle belirli bir mesafeyi koruyarak bağlantıda olmak isteyebilirsiniz. Bu öyle bir etkidir ki, bir yandan bağımlısınızdır diğer yandan kaçıp kurtulmak istediğiniz durumlar söz konusudur. Bu ikilem sizi eviniz sınırları içinde olsanız bile sürekli uyumak, kendi alanınıza çekilmek yada tümüyle evden uzak kalmaya yöneltebilir. Evin içindesinizdir ama sanki yok gibi davranabilirsiniz. Bu sizin kaçış yönteminizdir, savunmanızdır ve dışa karşı bir tepkidir. Bazılarınız için romantizm duygusunu hissetmek adına eviniz haricinde gizli saklı bir ilişki yaşıyor oluşunuzdur, kimileriniz için tv izlemek, bol bol film seyretmek veya hobilerinizle uğraşarak sakinleşmektir.

Gün aydınlanmaya başladığında yukarıdaki etkiler devam etmekte olacağından siz de işe gitme zorunluluğunuz olsa bile garip bir isteksizlik içinde olabilirsiniz, sanki yarı uyur halde gibisinizdir. Saat 11:10 itibariyle başlayan etkiler altında, iki ayrı konuda yaşamınız adına önemli bir enerji devreye girecektir. Bu iki yıl sürecek olan ve tüm burçlarda etkisi hissedilecek Mars ve Pluto gezegenlerinin karşıtlık enerjisidir. Karşıtlık demek, iki ayrı yöne salınım demektir. Böyle bir enerji gezegenler arasında oluştuğunda, yaşam yolunda bir hasat mevsimi anlamı taşıyabilir. Bugüne dek ekilenlerin biçilme vakti gelmiş demektir. Yalnız her iki gezegen de yöneticileriniz olduğundan sizin için hakikaten son derece önemlidir. Eğitim hayatınızla ilgili bir bitiş ve yeni bir başlangıç için karar olabileceği gibi, şu an bulunduğunuz çevreden bir kopuş ve yeni daha büyük bir dünyanın içine girmektir. Öyle bir gelişim olur ki, siz ani bir şekilde dürtüsel olarak büyük bir karar verebilirsiniz. Artık sizi şu andan itibaren tutmak oldukça zordur. Sizin dışınızdaki güçler sizin adınıza karar vermiş ve geleceğinizi çizmeniz adına baskı uygulamaktadır. Sevgili Akrepler lütfen dikkatli olunuz. Hem ilk paragraftaki enerjiyi hem de şimdi bahsettiğim etkiyi iyice düşünerek mantıklı hareket etmeye çalışınız. Eğer gerçekten sizin için doğru olacağına inanıyorsunuz bu yeni adımı atınız ama pişman olmadan önce sizden büyük deneyimli kişilerle görüşünüz, araştırınız
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön