Akrep 2006

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
ebru
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1163
Yaş: 42
Kayıt: Prş 22 Eyl, 16:43

Akrep 2006

Okunmamış mesaj gönderen ebru » Pzt 02 Oca, 18:21

Geliştiren ve büyüten gezegen Jüpiter yılın büyük bir kısmını sizin burcunuzda geçirecek ve beraberinde yeni fırsatlar, ilişkiler getirecek. Ayrıca, size kendinizi ifade etmenin yeni yollarını gösterecek. Jüpiter, Mart ortalarından Temmuz’un başına kadar geri gidiş sürecinde olacak. Bu dönemde enerjisi içe dönecek ve sizi, görüşünüz, dini inançlarınız ya da hayat felsefenizle ilgili bazı gerçekleri gözden geçirmeye itecek.

Jüpiter’in burcunuzdaki transiti süresince başka bir yere taşınabilir, iş veya kariyer değiştirebilir, evlenebilirsiniz. Bunlara benzer birçok olasılıktan bahsedilebilir, fakat hepsi hayatınızın belli bir alanında başarı ve büyümeye yönelik değişiklikler olacaktır.

Satürn Aslan burcundaki transitine devam ederken, kariyerinizle ilgili olarak bazı aksaklık ve gecikmeler yaşamanıza neden olabilir. Öte yandan, beraberinde artan sorumlulukları ve başarıyı da getirebilir. Bu, mesleğinizin ne olduğuna ve geçmişte ne kadar çok çalıştığınıza bağlı olarak değişir.

Uranüs’ün Balık burcundaki transiti, yaratıcılık gerektiren çalışmalarınıza canlılık katıyor ve sizi daha fazla risk almaya zorluyor. Sıra dışı, ilginç kişilerle karşılaşmanızı sağlıyor. Kendi yaratıcılığınıza tamamıyla farklı bir açıdan bakmanıza yardım ediyor. Çocuklarınız varsa, bu transit nedeniyle onlarla ilgili birtakım problemler yaşayabilirsiniz ve onları her zamankinden daha yakından takip etmek zorunda kalabilirsiniz.

Neptün’ün Kova burcundaki transiti, ev yaşamınızla ilgili olarak olağan dışı, kafa karıştırıcı olaylar yaşamanıza neden olabilir. Anneniz, babanız veya yaşlı bir akrabanız bu dönemde sizin yardımınıza ve ilginize ihtiyaç duyabilir. Bu transitin asıl amacı dikkatinizi kendinizden çok başkalarına yönlendirmenizi sağlamaktır.

Yönetici gezegeniniz Pluto, son birkaç yıldır, maddi durumunuzla ilgili olarak yeni düzenlemeler yapmanıza yardımcı oluyor ve para kazanmanın yeni yollarını bulmanız konusunda sizi sürekli motive ediyor. Borca girmiş veya borçtan kurtulmuş olabilirsiniz. Kişisel değerleriniz, hafif fakat sağlam bir geçiş yaşamaya devam ediyor.


Ardimda Aglama Dönmeyecegim..
Öldunmu Kaldinmi Bilmeyecegim..
Aslinda Ögrenmek Istemeyecegim..
Ne Bir Ses Ne Haber Vermeyecegim..


Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 02 Oca, 18:34

Akreplerin şanslı yılı

2006 pek çok bakımdan hayatınızda önemli izler bırakan ve hep hatırlayacağınız bir yıl olacak. Kişisel alanda atılımlar, kariyer hayatınızda daha fazla sorumluluk, size hareketli ve başarılı olacağınız bir yıl getirecek

Her açıdan ileride hatırlayacağınız bir yıla giriyorsunuz. Şansı, genişlemeyi, yetenekleri anlatan Jüpiter'in burcunuzda olması ile birlikte, kendinize güveniniz artıyor ve kişiliğinizi daha etkin şekilde ortaya koyabiliyorsunuz. Hayatınızda yeni kapılar açılacak ve şimdiye kadar sadece bir hayal gibi gelen istekleriniz yönünde ilerleyebileceksiniz.
İkna gücünüzü, etkileyiciliğinizi ve konsantrasyon yönünüzü güçlü biçimde kullanabilirsiniz. İyimserliğinizin artması sizi daha dışa dönük ve girişimci kılacak. Hukuki konularda çok daha kazançlı çıkabilirsiniz. Kariyeriniz açısından zaten önemli bir dönemeçtesiniz ve Jüpiter aldığınız sorumlulukları yerine getirebileceğinizi, şansın ve korumanın da sizin yanınızda olacağını göstermekte.

Kariyerde zirve olabilir
Satürn ise burcunuzu güçlü bir biçimde test ediyor. Son yıllarda yaptığınız çalışmaların sonuçlarını olumlu ya da olumsuz biçimde size getirecek. Son yedi yıldır yaptıklarınızı dikkatli biçimde gözden geçirmelisiniz. Kariyeriniz açısından bu yıl bir zirve olabilir, bu zirvenin ardından aslında yeni planlar da yapmalısınız. Eğer iş hayatına yeteri kadar dikkat etmediyseniz, bu kez Satürn sizi aşağı da çekebilir.
31 Ekim - 7 Kasım arasında doğan Akrepler Uranüs'ün getirdiği hızlı değişiklikleri hayatlarına çok daha kolay biçimde katabilirler. Uranüs yenilikleri ve ani değişimleri açıklar. Bu sayede kendinizi daha özgür kılabilir, yaratıcı alanda çok daha orijinal olabilirsiniz.

Dikkat! Kurban olmayın
Neptün ise burcunuzu sert bir açı altında tutuyor. Neptün'ün zorlayıcı etkisi altında daha fazla karmaşa, bulanıklık ve hassasiyet söz konusu. Bu etki sizin iş hayatında daha dikkatli olmanızı gerekli kılıyor. Daha kolay aldanabilir hatta tam olarak farkına varamadığınız şekilde, kurban haline getirebilirsiniz. Özellikle 8-12 Kasım arasında doğan Akrepler Neptün'ün bu son derece huzursuz etkisi altında kalıyorlar.

ŞANSLI ALANLAR: 24 Kasım'a kadar şansınız kişiliğinizden kaynaklanacak. Doğru zamanda, doğru yerde olabileceksiniz, pek çok bakımdan kendi şansınızı kendiniz açabileceksiniz. Kuşkusuz kendinize güveninizin artmış olması sayesinde, yeteneklerinizi çok daha rahat biçimde ortaya koyacaksınız. Mars'ın rahat açıda olduğu 14 Nisan - 3 Haziran döneminde yabancılarla ilgili konular, yurtdışına ve eğitime ilişkin uğraşlar, 22 Temmuz - 8 Eylül arasında grup çalışmaları ve ortaklaşa işler size önemli fırsatlar sunabilir. Ayrıca Mars, 23 Ekim - 6 Aralık döneminde burcunuzdan geçerek sizi çok daha kararlı ve güçlü kılacak.
MÜCADELE ALANLARI: 8-12 Kasım doğumlu Akrepler Neptün'ün etkisine özellikle önem vermeli ve kendilerini aldatabilecek ve yön kaybına neden olabilecek temalara duyarlı olmalılar. Aynı zamanda tüm Akrepler Mars'ın sert açıda kaldığı 18 Şubat'a kadar ikili ilişkilerde, ortaklaşa konularda daha soğukkanlı ve esnek olmaya özen göstermeli. 3 Haziran - 22 Temmuz dönemi ise kariyer hayatınız açısından oldukça yorucu olabilir. Bu dönemde üstlerinizle ilişkilerde önemli çatışmalarla karşılaşabilirsiniz.
AKREP KADINI İÇİN AŞK: Uranüs'ün olumlu açısı altında ilişkilerinizde yenilenme, sürprizler ve hayatınızı yenileyen olanaklar bulabilirsiniz. Venüs ve Mars'ın olumlu açıda olduğu dönemlerde bu etki çok daha fazla ön plana gelebilir. 1 Ocak - 5 Mart, 6 Nisan - 3 Mayıs, 19 Temmuz - 12 Ağustos, 6 - 30 Eylül, 24 Ekim - 17 Kasım tarihleri arasında aşkta mutlu olmak çok daha kolay.
AKREP ERKEĞİ İÇİN AŞK: Mars'ın burcunuzla olumlu açıda olduğu dönemlerde aşkta size daha fazla mutluluk ve uyum getiren gelişmeler mümkün. 14 Nisan - 3 Haziran, 22 Temmuz - 23 Ekim dönemleri böyle zamanlar. Mars'ın burcunuzda olacağı 23 Ekim - 6 Aralık arasında ise ilişkilerinizde gereksiz baskı ve gerginlik yüzünden kendinizi zorda bulabilirsiniz. Bu dönemde aşırı baskıcı olabilirsiniz.
İŞ VE PARA: 2006'da iş hayatında genişleme, yeni fırsatlar ve büyük olanaklar var. Yenİ bir iş ve artan kazançlar sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Ancak 3 Haziran - 22 Temmuz döneminde iş hayatında çok daha dikkatli olmalısınız.
Bu dönemde aşırı yük ve sorumluluk oldukça zorlayıcı olabilir. Parasal konularda yatırımlarınızı verimli değerlendirebileceğiniz pek çok olanak olabilir. Bununla birlikte, 6 Aralık sonrasında birikimlerinizi daha iyi değerlendirmenin yollarını aramalı, gereksiz masraflara dikkat etmelisiniz. 24 Kasım'dan itibaren Jüpiter'in para evinize girmesi, maddi açıdan bolluğa işaret ediyor.
SAĞLIK: Herhangi bir sağlık sorunu bu yıl kolaylıkla çözülebilir. Jüpiter burcunuzdayken koruma altındasınız. Ancak bu yıl iştahınız da artabilir. Özellikle yükseleni Yengeç ve Akrep olanlar bu konuda daha dengeli olmaya çalışmalılar. Haziran-temmuz geçişinde aşırı iş yükü, artan gerginlikler yüzünden bedeninize yeteri kadar özen gösteremeyebilirsiniz. 8-12 Kasım doğumlu Akrepler daha belirgin enerji düşüklüğü ve bitkinlik hissedebilirler.

Yükselen burçlarına göre Akrep ve 2006


Yükselen Koç: Ortaklaşa işlerden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ciddi biçimde ele alabileceksiniz. Eylül-ekim geçişinde ikili ilişkilere daha özenli yaklaşın.
Yükselen Boğa: İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda yeni fırsatlar var. Kariyer alanında sabırlı olun. Haziran-temmuzda evle ilgili işler ağır basacak. Acele kararlardan kaçının.
Yükselen İkizler: Eğitime çok daha ciddi biçimde yaklaşabilirsiniz. Şubat-martta ilişkilerinizde daha etkin olabilirsiniz. Yılın son aylarında ise ikili ilişkiler sizi daha mutlu edebilir.
Yükselen Yengeç: Çocuklar, yaratıcı konular ve aşk, size neşe ve canlılık getirecek. Para biriktirmek için kendinizi disiplin altına alın. Nisan-mayısta önemli girişimler olabilir.
Yükselen Aslan: Çok şey başarabilirsiniz. Sorumluluklar sizi zorlasa da pek çok konuda kalıcı kararlar alacaksınız. Evde genişleme ve bu alanda mutluluklar dikkat çekebilir.
Yükselen Başak: Daha sık yolculuk yapabilirsiniz. Temmuz-ağustosta fiziksel açıdan son derece aktif olabilirsiniz.
Yükselen Terazi: Yeni yatırımlar kazandırabilir. İş hayatınız açısından son derece önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Eylül-ekimde ilişkilerinizde daha baskın davranabilirsiniz.
Yükselen Akrep: Yeteneklerinizi ortaya koyabileceksiniz. Sağlığınız daha iyi olacak. Pek çok alanda fırsatlar ve şans sizden yana... Terfi edebilir, daha fazla kazanabilirsiniz.
Yükselen Yay: 2006 size yabancılarla ilgili konularda ciddiyet, daha fazla sorumluluk getirmekte. Kendinizi daha olgun hissedeceksiniz. Yıl sonunda size büyük kapılar açılacak.
Yükselen Oğlak: Arkadaşlıklar açısından fırsatlar yakalayacaksınız. Gelecek planları, grup çalışmaları iş hayatında keyif getirebilir.
Yükselen Kova: Kritik kararların eşiğindesiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında bazı engellerle ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatında ise yükselme gündeme gelebilir.
Yükselen Balık: 2006 size geniş ufuklar getiriyor. İş hayatında fazla uğraş söz konusu. Böylece ileride daha başarılı olabileceksiniz.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 02 Oca, 18:35

AKREP 2006

Bu yıl yılın en şanslı burcu sizsiniz Sevgili Akrep burcunuza giren Jüpiter size iş, aşk ve sağlık alanında mucizeler vaadediyor. Evrenin size sunduğu bu fırsatlarla dolu bir yıllık zamanı en iyi şekilde değerlendirin, çünkü bu durum bir daha 12 yıl sonra karşınıza çıkacak. Aşk da ummadığınız sürprizler ve kaçınılmaz değişiklikler yaşayabilirsiniz; özellikle Eylül ve Ekim tutku dolu görünüyor.

Uyumlu burcunuz: Boğa
Uyumsuz burcunuz: İkizler
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 02 Oca, 22:07

:lol:
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

zafer
Mesajlar: 8
Yaş: 45
Kayıt: Pzt 23 Oca, 15:28

Okunmamış mesaj gönderen zafer » Çrş 25 Oca, 12:05

bu güne kadar şansımın bana kahkaha atmasını istemedim, sadece bir tebbessüm etmesini istedim fakat onu bile etmedi...
bakalım bu sene dediğiniz gibi olacak mı? umutlanmadım değil...
Karanlıklar Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnız Doğsada Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yanlızlık...


bilge

Okunmamış mesaj gönderen bilge » Çrş 25 Oca, 12:13

bu yıl sanırım benim için şanslı olacak. yıllar boyunca beklediğim yıla ulaştığımı düşünüyorum. yaşım 26 ve 2006dayız.

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2631
Yaş: 42
Kayıt: Pzr 08 Oca, 12:20

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Çrş 25 Oca, 14:46

elerine sağlık.
Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön