2008 Yay Burcu Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 36
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

2008 Yay Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Prş 31 Oca, 15:22

YAYLAR'IN AŞK VE PARADA YILLARCA EKTİKLERİNİ BİÇME ZAMANI GELDİ. İyimser ve özgürlükçü Yaylar, 2008'de iş yerinde hareketli günler yaşayacak. Birbiri üstüne alacakları teklifler, akıllarını karıştıracak İyimser ve özgürlükçü Yaylar, 2008'de iş yerinde hareketli günler yaşayacak. Birbiri üstüne alacakları teklifler, akıllarını karıştıracak.

Ufkunuzun genişleyeceği, yeni düşünce kavramları ile farklı boyuta geçeceğiniz bir yıla hazırlanın. Bu yıl maddi gelirlerinizi en yüksek düzeye çıkaracaksınız. Yıllarca size yetecek maddesel varlığa kavuşabilirsiniz. Bu yıl yeni fikirlere her zamankinden daha yoğun şekilde eğileceksiniz. Geçmişte ektiklerinizin karşılığını yeni yılda, hem para hem aşkta fazlasıyla alacaksınız.

Başarı size sürpriz olacak

Bu yıl yeni fikirler ve yeni işler ilginizi çekecek. Aklınıza gelmeyen konularda başarı kazanmanız mümkün. 2008'de önemli bir proje üstünde çalışacaksınız. İş yaşamınızda radikal kararlar alacaksınız. 1 Ocak-18 Şubat günlerinde önemli gelişmelere sahne olacak işler yapacaksınız. Kişisel becerilerinizi ortaya koyacaksınız. 21 Şubat'tan bir hafta sonrası da önemli iş bağlantılarının yapılacağı dönem olacak. 19 Nisan-28 Mayıs tarihlerinde, işinizle ilgili önemli kararlar almaya kalkışmayın. 16- 24 Mayıs arasında ortaklarınızdan alacağınız kararlarla kendinize yeni fırsatlar yaratacaksınız.

1 Temmuz-16 Eylül tarihleri arasında da kariyerinizde önemli değişimler olacak. Farklı bir şirkete başlayabilir, ofisinizi başka bir şehre kaydırabilirsiniz. 29 Ekim-12 Kasım döneminde çıkmayı planlayacağınız tatil ise bol kazançlı yeni bir iş teklifini kaçırmanıza neden olabilir. 8-16 Kasım arasında, işteki önemsiz aksamalar ve organizasyon bozuklukları canınızı sıkabilir. Ayrıca arkadaşlarınızla ortak yapacağınız işler gündeme gelecek. 27 Kasım-11 Aralık tarihleri yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir dönem.

Öfkenize hakim olmanız şart

Bu yıl düşüncelerinizle başbaşa kalacak ve geçmişi irdeleyeceksiniz. Eski olayların sizi yıpratmasına artık izin vermeyeceksiniz. 7 Ocak, 7 Şubat ve 21 Şubat günlerinde gergin olabilirsiniz. Öfkenize hakim olduğunuz sürece sağlığınız bir sorun yaratmayacak.

Duygusallık yıpratabilir

Yeni yılda ayak ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı bol bol hareket ettirmelisiniz. Varislere ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz. Soğuk ve tuzlu su kompresleri size iyi gelecektir. Uzun süre ayakta kalmamalı ve sizi dinlendiren hafif sporları tercih etmelisiniz. Yaz aylarında sağlığınız biraz daha hassaslaşacak. Duygularınızı denetim altında tutmalısınız. Sonbahar aylarında duygusal bakımından kendinizi yıpranmış hissedebilirsiniz. Bu dönemde müzik sizin en iyi ilacınız olacak. Geliştireceğiniz hobilerle kendinizi rahatlatmayı kısa sürede öğreneceksiniz.

İŞ ÇEVRENİZDEN BİRİ KALBİNİZİ ÇALABİLİR!

Yay kadını için aşk: Kolay kolay aşık olmayan Yay burcu kadınları için 2008, duygu karmaşalarının ön plana çıkacağı bir yıl olacak. 7 Ocak-7 Mart döneminde ilginç bir eskiye dönüş dönemi başlayacak. Eski sevgilinizle yeniden biraraya gelme planları yapabilirsiniz. İş çevrenizde de uzun süredir görüşmediğiniz biriyle yakınlaşabilirsiniz. Uzun zamandan beri tanıdığınız ama sadece arkadaş olarak yaklaştığınız kişiyle aranızda önlenmesi imkansız bir çekim yaşanacak. Süregelen bir beraberliğiniz varsa; partnerinizle aranızdaki sorunları gidereceksiniz. Sonbahara doğru aşk konusunda radikal kararlar alacaksınız. Bu dönemlerde, uzun süredir birlikte olduğunuz kişiyi aniden yaşamınızdan çıkarabilirsiniz. 27 Kasım-11 Aralık arasında karşılaşacağınız özel bir kişi ise sizi bir anda evliliğe sürükleyebilir.

ESKİ SEVGİLİNİZ YİNE SİZİNLE OLMAK İSTİYOR

Yay erkeği için aşk: Neşeli ve yaşamla barışık tavırlarınız ile özgürlük tutkunuz, yeni yılda da size ilginç gelişmeler yaşatacak. 6-20 Nisan döneminde iş çevrenizde iyi bir konumda olan ve sizden yaşça büyük bir kişiden etkileneceksiniz. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacak. Yılın ikinci yarısında duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir dönem içine gireceksiniz. 16 Mayıs-17 Haziran arasında, eski sevgiliniz sizinle yeniden biraraya gelmek isteyecek. Bu dönem aşkın hayatınızda merkez haline geldiği bir zaman dilimi olacak. 1 Temmuz-16 Eylül döneminde, partnerinizi hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz. 10-18 Ekim tarihleri ise eski aşklarınızdan biriyle karşılaşacağınız ve onunla yeniden başlamayı düşüneceğiniz bir dönem olabilir.

YAY(23 KASIM-22 ARALIK)

Kişisel özellikleri: İdealist, neşeli, bilgiye meraklı, lafını esirgemeyen.
Yönetici gezegeni: Jüpiter.
Rengi: Açık mavi.
İhtiyaç duyduğu özellik: Detaylara dikkat etmek.
İyi yönleri: Cömertlik, dürüstlük, hayata geniş açıdan bakmak.
Kötü yönleri: Fazla iyimserlik, olayları abartmak, aşırı cömertlik.
En iyi anlaştığı burçlar: Koç ve Aslan.
Hiç anlaşamadığı burçlar: İkizler, Başak ve Balık.
İdeal meslekleri: Tercüman, yönetici, sporcu, düşünür, devlet memuru, kaşif, gazeteci.
Uğurlu günü: Perşembe.

ÖNEMLİ GÜNLER

Aşkta hareketli günler: 7 Ocak-7 Mart, 6-20 Nisan, 16 Mayıs, 14-17 Haziran, 22 Temmuz.
Aşkta zorlayıcı günler: 1 Temmuz, 30 Ağustos, 13-16 Eylül, 27 Kasım, 11 Aralık.
İşte hareketli günler: 1 Ocak, 18 Şubat, 21 Şubat, 6 Nisan, 24 Nisan, 16-24 Mayıs, 1 Temmuz, 16 Eylül, 27 Kasım, 11 Aralık.
İşte zorlayıcı günler: 19 Nisan, 5 Mayıs, 19-28 Mayıs, 29 Ekim, 8-12 Kasım, 16 Kasım.

YAY ÜNLÜLERİ

Sertab Erener, Azra Akın, İbrahim Kutluay, Walt Disney, Mark Twain, Jane Fonda, Zeki Müren, Winston Churchill, Gustave Flaubert, Edith Piaf, Merve İldeniz, Tülin Şahin, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Gülşen Bubikoğlu.


Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Kullanıcı avatarı
muzip_yay
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1983
Yaş: 40
Kayıt: Prş 19 Nis, 11:37
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Okunmamış mesaj gönderen muzip_yay » Cum 01 Şub, 00:01

teşekkürler akrepstly verdiğin emekler için. 2008 için güzel şeyler yazmışsın.. bende güzel başladı güzel bitecek diye ümid ediyorum.. tekrar teşekkürler..
DOLU KIRAR GEÇER AMA YAĞMUR GONCA GÜLLER AÇTIRIR...

Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 36
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Cum 01 Şub, 01:08

muzip_yay yazdı:teşekkürler akrepstly verdiğin emekler için. 2008 için güzel şeyler yazmışsın.. bende güzel başladı güzel bitecek diye ümid ediyorum.. tekrar teşekkürler..
inşallah muzip yay inş herşey gönlünce olur...
Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön