Uranüs 3. Evde Etkileri

uranüs 3. evde, uranüs birinci evde, uranüs 3. ev, uranüs birinci ev, uranüsüm 3. evde, uranüs 3. ev etkileri

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1560
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Uranüs 3. Evde Etkileri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 08 Kas, 01:20

Uranüs 3. Evde Etkileri ve Sonuçları Nelerdir
Resim

"Sıradanlık, Gelişimin önünde duran bir dal parçası gibidir. Kırarsan yıkarsın, kaldırırsan yürürsün"

Yenilikçi, Geliştirici, Sıradışı ve Yapıcı

Uranüs'ün ilk iki ev konumuna göre daha yenilikçi ve modern bir çizgide hareket eder. Teknoloji ile içli dışlıdır, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak yaşamının her alanında bu gelişmeleri kullanabilir. Özgür bir yapısı vardır ve hareketlerini kendisi belirler. Çevresi üzerinde etkindir ve yönetici etkisi görülür. Etrafında bulunan insanları yaptığı coşkulu konuşmalarla canlandırabilir.

Gerektiğinde konuşma dilini ustaca kullanır. Söylemesi gerekenleri söylemekten de çekinmez. Bu etki alanındaki insanları kontrol etmek pek mümkün değildir.

Bilimsel konular dikkatini çeker. İletişim becerisi daha çok fikirler üzerine kuruludur. Bilim ve kültürü çok iyi bir şekilde harmanlayabilir. Düşünce yapısı madde ötesine geçebilir. Sahibi olduğu beceriler, orijinal yönleri, farklı, sıradışı, şaşırtıcı fikir ve düşünceleri, gerektiğinde hiç çekinmeden düşüncelerini söylemesi nedeniyle geleneksel toplum yapısını benimsemiş insanlar tarafından pek hoş karşılanmayabilir. Bu yönüyle toplumun bir kaç adım önünde gittiği için anlaşılması zaman alabilir.

Akıllı ve zeki yönleri ağır basar ancak hafızası çok iyi sayılmaz. Hafızası anlık bilgilerden çok kalıcı ve uzun vadeli bilgilerle meşguldür. Öğrendiklerini değerlendirebilmesi için hayatının her aşamasında iyi bir organizasyon, plan ve program yapması gerekir. Yaşantısı, hareketleri ve söylemleri diğer insanlara garip ve anlaşılmaz gelebilir. Bu etki alanı insana yerinde duramayan hareketli bir yapı katabilir.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön