Uranüs 11. Evde Etkileri

uranüs 11. evde, uranüs birinci evde, uranüs 11. ev, uranüs birinci ev, uranüsüm 11. evde, uranüs 11. ev etkileri

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1554
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Uranüs 11. Evde Etkileri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 19 Kas, 15:29

Uranüs 11. Evde Etkileri ve Sonuçları Nelerdir
Resim

Dost Canlısı, Büyük Hedefler Peşinde İyi Bir Organizatör

Bilime ve teknolojiye karşı yoğun ilgisi vardır. Yaşamı kolaylaştıracak pratik buluşlar ve gelişmeleri takip edip kendisi de hayatında uygulamak ister. Uranüsün değişken ve gelişime açık etkisi ile 11. Evin Kova etkisi ile zeka ve teknoloji, gelişim arzusu ile güzel bir birleşim ortaya çıkabilir.

Gelecek dair umutları ve hedefleri O'nu her zaman canlı tutar. Hedeflerin gerçekleşmesi çok önemli değildir. O'nu asıl dinamik kılan her zaman bir hedefin varolabilmesidir. Hedef varsa hareket vardır. Bu açıdan bakıldığında aslında sonuç başlangıcın bitimi olarak algılandığı için daha dramatik ve durağan gelebilir.

Arkadaş kelimesi O'nun için Dost kelimesi ile aynı kefeye konulabilecek kadar değerli olabilir. O yardım isteyen dostları için her an yardıma koşmak için tetikte bekleyen bir abide gibidir. Fedakardır ve gerektiğinde bu konuda sınır tanımaz. Fikri sorulduğunda her zaman yol göstermeye hazırdır.

Bağımsızlığına son derece düşkündür. Bu konu asla taviz vermeyeceği konular arasında yer alır. O'nu hayatın içinde sürükleyen ve dinanizm katan bu nokta olduğu için arkadaş kavramı da bu noktada anlamını yitirebilir. Evet dostları için fedakardır ancak bu fedakarlığın kaynağının bozulmasına da müsaade etmeyecektir.

Arkadaşları da genellikle kendisi gibi sıradışı özelliklere sahip kişilikler olabilir. Standart bir yaşam çizgisine sahip insanlarla anlaşması kolay olmayabilir.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön