Merkür Boğa Burcunda Nasıl Etkiler

merkür boğa burcunda etkileri, merkür boğa burcunda, merkür boğada, merkürüm boğada, merkür boğada nasıl etkiler, merkür

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 968
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 115 kez
Teşekkür edildi: 132 kez
İletişim:

Merkür Boğa Burcunda Nasıl Etkiler

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 30 Kas, 20:41

Merkür Boğa Burcunda Nasıl Etkiler
Resim

Ayrıntılara Önem Verir, Aldığı Karardan Dönmez, Hata Yapma Olasılıkları Düşüktür. Yavaş Öğrenir Ama Öğrendiğini Unutmaz, Yeniliklere Ayak Uydurmakta Zorlanır. Baskı Altında Karar Alıp Uygulamamalıdır.

Merkürü Boğa burcunda olanlar son derece ağır kanlı olurlar. Karar verip uygulamadan önce ayrıntılı bir şekilde düşünür. Kararını uygulamaya koyduğunda tüm taşlar yerli yerine oturmuş olur. Karar aşaması en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü için aldığı karardan geri dönüşleri pek mümkün değildir. Ayrıntılara önem verdikleri için hata yaptıkları çok nadir görülür. Baskı altında kalıp hızlı karar verdiklerinde başarısız olurlar.

Bu etki altında bulunan insanlar sanatsal faaliyetlerde de başarılı olurlar. Duyguları, ince ayrıntılarla çok güzel bir şekilde dile getirebilirler. İnsanları etkileme becerileri yüksektir. Bu becerileri sayesinde politikada başarılı olurlar. Yaşam felsefeleri maddi kazanca yöneliktir.

Tüm ayrıntıları değerlendirmeleri gerektiği için hızlı öğrenemezler. Ancak öğrendiklerini asla unutmazlar. Pratik bir düşünce yapısına sahiptirler. Herşeyin en kestirme yolunu bulmaya çalışırlar. Bakış açıları özgündür. Bütünü yüzeysel görüp, parçadan bütüne ulaşırlar.

Yapısal olarak yeniliklere ayak uydurmakta zorluk çekebilirler. Bu yeniliklere karşı olduklarından dolayı değildir. Kabul ettiği ve onayladığı yaşam stilini değiştirmek için zamana ihtiyaç duyarlar. Onayladıkları herşey adeta onların bir parçası gibi olur. Benimsedikleri herşeyin yerine yenisini getirmeleri bu nedenle zorlayıcı olur.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 13 misafir