Merkür 11. Evde

merkür 11. evde, merkür birinci evde, merkür 11. evde nasıl etkiler, merkürüm 11. evde, merkür 11. evde neleri etkiler

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 966
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 115 kez
Teşekkür edildi: 132 kez
İletişim:

Merkür 11. Evde

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 25 Ara, 22:29

Merkür 11. Evde
Resim

Arkadaş Canlısı, Dürüst, İnsancıl, Doğa Üstü Konulara Meraklı, İyi Bir Araştırmacı, Bilimsel ve Kaşif

Bu konumda bulunan insanlar genelde hümanist ve arkadaş canlısı insanlar olurlar. Hemen herkesle çok kolay anlaşabilirler. Sevgi dolu bir insan olduğunu ilk görüşte anlayabilirsiniz. Yüzlerinden tebessüm eksik olmaz. İnsana huzur ve neşe veren insanlardır. Taraf tutmazlar, hermen herkesle aynı mesafede olmayan özen gösterirler. Dürüst ve güvenilir insanlardır.

Bilime yatkındırlar, doğrulara ulaşmak için bilimsel yöntemleri kullanmaya özen gösterirler ancak çaresiz kalırlarsa Parapsikoloji ile ilgili konulara da başvurabilirler. Onlar için asıl önemli olan kesin ve kimseyi kandırmadıklarından emin olacakları güvenilir bilgilere ulaşabilmektir. Bir kaşif gibi yeni olan herşeyin peşinden koşmayı severler. Doğa üstü olaylar ilgilerini çeker ve bu gibi konuları araştırmak onlara keyif verir.

Hemen her insanla diyalog halinde olabilirler. Din, dil, kültür ve düşünce ayrımı yapmazlar. Sevdiği insanlarla birlikte bir iş yaptıklarında dürüstçe ve işlerini aksatmadan çalışırlar. Yaptıkları işleri kendi işleri gibi yaparlar. Ancak yaptığı tüm işlerde kendi yararlarını da gözetmekten geri durmazlar. Bireysel çaba göstererek başarılı oldukları işlerde çoktur.

Konuşmayı ve konuşarak paylaşmayı severler. Özellikle insanların insanca yaşamaları, özgürlük ve adalet gibi kavramlar üzerinde çokça dururlar. Fikirleri geleneksel değildir. Düşüncelerini günün şartlarına uyarlayabilen insanlardır. Geleceğe her zaman umutla bakarlar. Geniş kapsamlı ve entellektüel bir bakış açıları vardır.

Kendisini zinde ve dinamik tutacak insanlarla özellikle kendisinden daha genç insanlarla birlikte olmayı severler. Böylece zihinlerini ve düşüncelerini daima dinamik tutmayı başarabilirler. Kendisi ile hemen her konuda aynı düşünceyi paylaşan insanlarla sürekli birlikte olmayı istemezler çünkü bu durum onları pasif bir zihinsel aktiviteye sürükleyecektir. Onların farklı düşüncelerle uyarılmaya ve beyin fırtınası yapmaya ihtiyaçları vardır.

Bu konum akıllı dostları ve zihinsel aktiviteye önem veren arkadaşları simgelemektedir. Sahip olduğu özellikleri kullanarak insanları birbirleri ile kaynaştırmayı çok iyi bilirler. Sosyal yönden aktif insanlardır. Birlikte olduğu insanları eğlendirmekten keyif alırlar. Kolay arkadaş edinirler ancak bu arkadaşlıklar genelde fazla derinlere inen türden değildir. Arkadaş modeli daha çok duygusallıktan ziyade akılcılık modeli üzerine oturmuştur. Birlikte olduğu insanlarla yaşadıklarını paylaşmaktan ve onların düşüncelerini duymaktan hoşlanırlar.

Eğer bu konumda bulunanlar sert etkiler almışlarsa daha soğuk ve mesafeli insanlar olabilirler, çıkarları arkadaşlarından daha ön planda yer alabilir. Becerilerini daha çok çıkar elde etmek için kullanabilirler.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir