Merkür 10. Evde

merkür 10. evde, merkür birinci evde, merkür 10. evde nasıl etkiler, merkürüm 10. evde, merkür 10. evde neleri etkiler

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 966
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 115 kez
Teşekkür edildi: 132 kez
İletişim:

Merkür 10. Evde

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 25 Ara, 22:06

Merkür 10. Evde
Resim

Düşüncelerini Pratiğe Dökmekte Zorlanan, Politik, Maddi Yönden Şanslı, Destekçi Bulursa Ne Yapacağını iyi Bilen

Saygın ve bol kazanç getirebilecek konumu belirtir. Bu konumdan etki alan kişiler hem zeki hem de maddi yönden şanslı sayılırlar. Kendi çabaları ile kolayca kazanç elde edip mülk sahibi olabilirler.

Edebiyata düşkün olan bu konum insanları ayrıca yazar ve politikacı olma potansiyeli de taşırlar. Eğer sert bir açının etkisi altında kalırlarsa düşüncelerini uygulamada zorluk yaşayabilirler.

Konum etkisi altında bulunan insanlar mesleki başarı konusunda büyük bir hırsa sahip olabilirler. Kendilerine belirledikleri hedefleri gerçekleştirmek için büyük çaba harcayabilirler. Neyi nasıl ve ne şekilde başarabileceklerini çok iyi bilirler. Duruma göre hareket edebilirler.

İyi bir konuşmacı olarak bilinirler. Düşüncelerini anlatmak ve uygulamak için çevresi ile fikir alışverişinde bulunarak onların desteğini alabilirler. Bilgi ve tecrübelerini herkese göstermekten keyif alırlar. Birden fazla meslekte çalışabilirler. Ancak serbest bir alanda çalışıyorlarsa bir noktadan sonra hangi meslekle devam edecekleri konusunda kararsızlık yaşayabilirler.

Yapıcı ve orijinal fikirlere sahip olurlar. En büyük sıkıntıları düşüncelerini ve projelerini uygulayabilmek için kendisini destekleyecek insanlara ihtiyaç duymalarıdır. Fikirleri ne kadar büyük ve orijinal olursa olsun kendilerini destekleyecek birileri olmazsa bunları fiiliyata dönüştüremezler. Eğer bu sorunu aşabilirler ve projelerini uygulama konusunda risk almaya başlarlarsa orijinal fikirleri hayat bulmaya başlayabilir.

Şair, iyi bir sunucu, Venüsten olumlu etki almışlarsa iyi bir ses sanatçısı ve yazar olabilirler. Olgunluk evresinden sonra politika ile daha yoğun bir şekilde ilgilenmeye başlayabilirler. Bu konumdan etki alanlar yetkili ve etkili insanlarla daha kolay diyaloğa geçebilirler.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir