LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar

Lilith bulunduğu ev ve burçlar, lilith ev ve bulunduğu burçlar

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
alev
Mesajlar: 20
Yaş: 51
Kayıt: Prş 31 Mar, 15:29
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar

Okunmamış mesaj gönderen alev » Çrş 23 Oca, 18:37

Resim

LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar

LİLİTH KOÇ BURCUNDA

Otoriter, adaletli ve adildir, barış için kavga eder. İlişkilerinde cesaretli ve de başarılıdır. Ortaklıklarda bir sorun oluştuğunda ortağı değiştirme yoluna gider. Enerjisi yüksek biridir ve bu enerjiyi bastırmaması gerekir spor eğlence gibi şeylere kanalize etmesi gerekir hareketli bir hayatı vardır sık sık tatile çıkar eğlenceli zaman geçirir kendisini her zaman genç hisseder sürekli hareket halindedir.

LİLİTH BOĞA BURCUNDA

Duygusal faaliyet için güzellik ve sevgiyi verir. İlişkilerde güvenliğe önem verir aynı zamanda maddi güvenceye de. Hediyelerle yanaşılsa da bir zaman sonra duygusal durum değerlendirmeye gider. Doğayla içiçe olmayı sever ellerini çok iyi kullanabilir çok iyi masör olabilir paraya sahip olmak ister ama parayı isteklerini elde etmek için bir araç olarak görür.

LİLİTH İKİZLER BURCUNDA

Özellikle zihinsel alanlarda bağımsızlığı için çabalar. Edebi sanatlar ya da halkla ilişkiler alanlarında çalışır. İnsanları eğlendirebilir. Objektifliği zaman zaman sınırlanabilir çünkü ayartılabilir ve bu durumda başka fikirlerin etki alanına girip kendini sınırlayabilir. İlişkilerde kendi doğrularını savunma adına duygularını bastırma yolunu seçebilir ya da mantıklı hareket etmeye yönelir. masum, saf, çocuksu görünür Çocukken dürüst olduğu için cezalandırılmış olabilir insanlar söylemeden ne düşündüklerini ne hissettiklerini bilir düşünce okuyabilmek gibi bir yeteneği vardır psişik yetenekleri gelişmiştir.

LİLİTH YENGEÇ BURCUNDA

Dürtüleri aile kurma üzerinedir. Evinde misafir ağırlamayı, ikramı sever ve de onlarla duygusal ve de psikolojik iletişim kurmak ön plandadır. Ailevi konularda çözüme eğilir ancak hayallerine zaman zaman kaptırabildiğinden kendini gerçekleri görmeyi reddetmeye gidebilir. kendini dünyaya açmakta zorlanır iyi bir evlilik yapması hayatında ona destek olacak bir ortak olması onu mutlu eder.

LİLİTH ASLAN BURCUNDA

Eğlenceye çok düşkündür İnsanlar hiç sorun çekmeden onu bir partiye davet edebilirler. Hayatta kumar oynadığında sezgileri artık masadan kalkmasını söylese de devam ederler. Genelde uyum ve barış ortamı yaratır, iyi yaşamayı severler, flört ve insan idare etmek konusunda ustadırlar. Çok yaratıcıdır doğuştan seksapalitesi yüksek birisidir ailesinde cinsellik bir tabu olarak algılanabilir çocuk yaşlarında onun neşeli ve canlı olması ailesini rahatsız etmiş olabilir ailesinin ondan utandığını düşünebilir bu yüzden kendisini bastırmış cinselliğe karşı soğuk yaklaşan biri olabilir.

LİLİTH BAŞAK BURCUNDA

Sosyal ilişkilere umutsuz yaklaşır. Psikolojik ve analitik yetenekler çok kuvvetlidir, sezgileri güçlüdür. Sorun ise, ya yeteneklerinin bilincinde olmadığı yada onları kabul etmediğidir. Yılan akrep ısırıkları gibi zehirli şeyleri iyileştirebilme yeteneği vardır çocukken ailesinin sorunlarını kendi sorunları gibi içinde hissetmiş yaşamış olabilir sağlığını ihmal edebilir ilaç ve alkole düşkün olabilir.

LİLİTH TERAZİ BURCUNDA

Uyumlu çalışma gözlenir. Denge kurma adına sürekli olarak birşeyleri bitirir. Gerçek yüzleri görmekten kaçar, tek bir yönden kişiyi inceleme eğilimi vardır. İlişkilerde duygusal sadakati bulup vermeyi diler. Başarılı insanlar toplar etrafına ve de yüksek beklentileri vardır. Aşk hayatlarıyla ilgili yüksek beklentileri vardır bu yüzden iyi bir ilişkiye sahip olamaz partner bulması kolaydır ilişkisini de rahatça yürütür ama ilişkileri onu mutlu etmez.

LİLİTH AKREP BURCUNDA

Cinselliğin getirdiği güç ve buradaki tehlike unsuru, diğerlerinde ki gücü farketmeyi engelleyebilir. Tehlikeye bağımlıdır çünkü sınırları aşmayı ister. Hatta belki de çocukluğunda yüzleşmiştir bile ölümcül deneylerle, bu yaşamının kaçınılmaz parçasıdır genelde inatçıdır bu yüzden insanlarla arasında sorunlar yaşar.

LİLİTH YAY BURCUNDA

Bir yerde öğrenmesi gereken birşey varsa o ordadır. Seyahatin hiç bir türünü kaçırmaz. İdare yeteneğine sahip iyiniyetli bir misyoner diyebiliriz. Popülaritesi disiplin ve adaletin uyumundandır. Tüm cömertliğini ve de iyi niyetini dışına yayıp paylaşıma sunar. Zaman zaman kullanıldığını düşünür ya da yanlış değerlendirir çok meraklıdır ama çocukken meraklı olduğu için terslenmişsen yetişkin olduğu zaman aptal gibi görünmekten korktuğu için hiç birşey sormaz kendi öğrenmeye çalışır hassastır eğitim hayatında otoriter olan öğretmenlerle anlaşamaz bu yüzden sorunlu bir eğitim hayatı olur

LİLİTH OĞLAK BURCUNDA

Şöhrete ihtiyaç duyar ancak bunu itiraf edemez. İlişkilerde problemler yaşar Başedebileceği bir otoriteye ihtiyaç duyar ebeveynleri onu çok çalışması kariyerinde başarılı olması için zorlar kariyerinde başarılı biri olabilir ama bu onu mutlu etmez insan kaynakları halkla ilişkiler gibi alanlarda başarılı olur sorumluluk sahibidir yöneticilik yapar diğer insanlara örnek olabilir ama özel hayatına zaman ayırmayabilir

LİLİTH KOVA BURCUNDA

Kişileri yanlış değerlendirebilir, onlar hakkında yanlış düşüncelere kapılabilir insanlara sorunlarında yardımcı olur onlara tavsiyelerde bulunur gruba ait olabilir ama arkadaşlarını çıkarları doğrultusunda kullanıp yalnız kalabilir herhangi bir amacı olmazsa kendini üzgün ve mutsuz hisseder yeni arkadaşlıklar kurmak konusunda başarılıdır Hayatı boyunca çevresindeki insanlar onun kendine olan güvenini azaltmaya çalışırlar. Çevresinin tavsiyelerini dinlemektense kendi doğrularıyla yaşamaya çalışır hayatında kendi tercihleri vardır.

Sabırlı değildir sürekli bir telaş halindedir. Uzun vadeli işlerde iş edinene kadar bir çok değişiklik yapar kısa vadeli işleri tercih eder. Herşeyi yapabileceğini herşeyin aslında çok kolay olduğunu düşünür ama aceleci davranır ve istediği sonuçları alamaz ve projelerini bitirmekte zorlanır. İş hayatında kısıtlamaya gelemez mutlaka özgür olmalıdır.

Yalnız başına çalıştığı zaman daha başarılı olur grup çalışmalarında hayal kırıklığı yaşayabilir. Ebeveynlerine kuzenlerine kardeşlerine arkadaşlarına yardımcı olurlar ama bu kişilerle aralarında sorunlar olabilir onlarla arası bozuksa bile onlardan yardımlarını esirgemezler. Sık sık arkadaş değiştirirler aynı kişilerle uzun süre yakın arkadaşlık yapamazlar.

Farklı çevre ve kültürlerden arkadaşları vardır çevrelerini sık sık değiştirirler. Astrolojiye karşı bir yetenek ve ilgileri vardır. Bencildirler bu yüzden aşk hayatlarında fedekarlık yapmak zorunda kalacakları ciddi ilişkilerden uzak dururlar. Bağlanmaktan içgüdüsel olarak korkarlar. Kendi kendisinin en büyük düşmanı olan kişilerdir. Diğer insanlara garip gelen kişilerle ilişkiler yaşarlar mafya bağlantılı kişilerle aşk ilişkileri olabilir bu durum onu korkutmaz.

cinsel hayatlarında açık görüşlüdürler kendilerini ve çevrelerini kısıtlamazlar muhafazakâr insanlara tepki gösterirler. Ama cinsel hayatlarında kendilerine izin vermezler onlar için cinsel hemen yapılıp bitmesi gereken birşeydir. Sık sık orgazm olabilirler ama bunun için seksin kısa sürmesi gerekir. Duyguları sık sık değişir ve genellikle duygularını gizlerler insanlar onun ele geçirilemez biri olduğunu düşünür. Sorumsuz ve mesafeli biridir kafasına birşeyi koyduğu zaman diğer insanların ne dediğini ne düşündüğünü dinlemez.

Teknolojiye ya çok düşkündür yada teknolojiden nefret eden birisidir. Arkadaşlarına çok önem verir ama onlar tarafından dolandırılabilir buna dikkat etmelidir. Özgürlüğünü doğru kullanmayı arkadaşlarını doğru seçmeyi öğrenmesi gerekir. Yaşadığı sorunlar için hemen başkalarını suçlayan biridir.

LİLİTH BALIK BURCUNDA

Sosyal faaliyetlerde boy gösterir. İhtiyaçlarını tanımama, kendini ret durumları gözükebilir. İlham, fantezi ve sanat beğenisi. İllüzyonlara teslim olması tehlike yaratır. Genelde hayaller dünyasındadır.

LİLİTH Bulunduğu Ev Konumları

Lilith 1. evde

Liberalizm ve adillik vardır. Ortaklıklara, ilişkilere enerji potansiyeli vardır. Cinsel maceralarda kolay ayartılabilen bir yapıya sahiptir, eğer karşındaki seni ön plana getirecek bir rolü teklif ederse ve o da hiç düşünmeden bu rolü üstlenir. Bu konumda tıkanma yaşayacak olsa da hayatın işleyişini kavrar.

Lilith 2. evde

Maddeye önem verdiğinden beraberinde gelen problemleri gözardı edebilir ve bunu kendine itiraf etmede zorluk yaşar. Tepkisiz kalır, uyumu arar ve sanatsal his yoğundur.

BOĞA Para veya mal gizleme, fazla önem verme olabilir, maddi kaynaklarını paylaşmak konusunda cimrilik olabilir fakat zevkler için, eğlence için fazla harcama da görülebilir güven çok önemlidir. Daha hoş, çekici görünmek için maddi imkanlarından yararlanma olabilir. Burada sanat, resim ve özellikle şarkı için yetenek verebilir fakat bu yeteneklerini doğru kullanamayabilir, Çok gelenekçidirler ve aile kültüne saygıları vardır.

Lilith 3. evde

Yanlış anlaşılmalar ve yanlış değerlendirmelere sebep olabilir. Bağımsızlığına düşkün ve de bunu itiraf etmede zorlanan bir yapıdadır. İlişkide ciddiyette zorlanırlar.

Lilith 4. evde

Aile, vatanda hep barış bakınır. Kontrol eksikliğinden şansı bir türlü yakalayamaz. İkramı sever ve güzel konular açar ortaya. Uyum ve diplomasi için çabalasa da, yanlış anlamalara eğilim gösterebilir. Anlamak ve hissetmek arasında ihtilaf yaşar.

Lilith 5. evde

Ölümcül yanlış anlaşılmalara götürebilir sezgi ve zekasını kullanmazsa. Sahnede ön planda olmayı sever. Lüks ve uyum arar, özgürlüğe ihtiyaç duyar. Spekülasyonla ayartma.

Lilith 6. evde

Genelde mükemmellik, doğruluk ve hijyene teslimdir. Bir yandan da sezgiyle elde edilen mantıksız bir cazibe baş gösterir. Çatışma anlamak ve hissetmek arasında yaşanır. İçten içe mükemmellikten nefret eder. Fazla stresli ortamlardan çekinir. Doyumu başkalarına yardımda bulabilir.

Lilith 7. evde

Tekrar tekrar aynı davranışları sergilemek kendisine zarar verir. Her ayrıntıda kendi psikolojik durumunu değerlendirme yeteneğine sahiptir. Her zaman adildir müziğe eğilimi vardır.

Lilith 8. evde

Bastırılmaya çalışıldığı durumlarda, gücünü yanlış değerlendirmeye kadar gidebilir. Bilinçli bir şekilde tehlike ve cinselliğe yol alır.
İçe dönük bir karakteri vardır kendi iç dünyasını keşfetmeye zaman ayırır.

Gizli olan herşey ona çekici gelir .Dışarıdan bakıldığında dışa dönük biri gibi görünürler ama aslında kimseyi kendi iç dünyalarına yaklaştırmazlar. Akrabaları ve arkadaşlarıyla görüşürler ama onların her saatte gelmelerini aramalarını istemezler. Sadece çok yakın arkadaşlarına kendilerini tam olarak açarlar onlarla aralarına mesafe koymazlar.

Arkadaşlarının iyi bir sırdaş olmalarına önem verirler. Bilinçaltlarında kendilerini korumasız hissederler. İnsanları huzursuz ederek ellerine koz toplarlar ve kendilerini güçlü hissederler. Genç yaşlarında bir olayda yanlış anlaşılarak küçük düşmüş olabilirler bu yüzden çok güçlü bir gururları oluşur ve kendilerini böyle bir duruma düşmemek için sürekli korurlar.

Lilith 9. evde

Felsefe, din, cömertlik ve iyiniyeti simgeler. Eğitim için çabalar alabileceği her bilgiyi alır. Yanlış anlaşılmalara açıktır, bağımsızlığa ihtiyaç duyar ve dürüstlük ile tanımlanır, adalet ve sevgi ile aynı zamanda. Ruhani amaçlara yönelmeli, günlük ideallere değil. Göçle eştir ve kurban fikrine yatkındır. Sürekli arzusunu tetikleyecek onu bütünleyecek insana rastladığında ufkunda ilerleyebilir.

Lilith 10. evde

Başkasının güç uygulamasına gelemez. Çok fazla özgürlüğe ihtiyaç duyduğundan ilişkilerini zedeleyebilir. Toplum içinde aykırı, farklı, sakıncalı, karanlık bir tarafının ön plana çıkabileceğini gösterebilir mesela seni cinsellik yada şiddet gibi kavramlarla ilgili olumsuz bir tabuyla uğraştırabilir eğer erkekse kariyerinde güçlü kadınlarla uğraşmak zorunda kalabilir

Lilith 11. evde

Gariptir ancak hoşgörü ve aleniyet barındırır. Maceraperest ruhları sever zaman zaman da onları yanlış değerlendirebilir. Açık ilişkileri sever, nötr. Sezgi ve aklın getirdiği güç yeteneği. Egzantrik doğasını sunar.

Lilith 12. evde

Kişilere kolay hayranlık duyma ve ilaçlara bağımlılık görülebilir gerçeklerden kaçma Yaratıcıdır, spritüal güçler. Sosyal ortamlarda gel/gitler yaşar ve kendini izole edebilir. İhtiyaç duyulma hissinden yardım gerektiren sosyal görev edinebilir. Kendi ihtiyaçlarını itiraf etmeyi sevmeyişinden yalnızlığa itebilir kendini. aldatmaya yada aldanmaya müsait bir yapı verebilir. bilinçaltı sorunlar söz konusu olabilir kişinin kendini yada başkalarını kandırması durumları görülebilir.
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön