CERES - Bulunduğu Ev ve Burçlar

ceres bulunduğu ev ve burçlar, ceres burçlarda ve evlerde, ceres konumu nasıl etkiler, ceres konumu ve etkileri

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
alev
Mesajlar: 20
Yaş: 53
Kayıt: Prş 31 Mar, 15:29

CERES - Bulunduğu Ev ve Burçlar

Okunmamış mesaj gönderen alev » Prş 24 Oca, 23:32

Resim

CERES - Bulunduğu Ev ve Burçlar

Ceres Evlerde:

Ceres 1. evde ise;

kişiyi, ihtiyacı olanlara destek olmak ve bireysel hareket etmek besler ve herkese adeta anne gibi davranır besler ve korur. haksızlığa uğramış kişileri savunur, kişileri bedensel olarak beslemek ve korumak kişinin ihtiyacı haline gelmiştir. muhtaç olan kişilere yardım etmeye içgüdüsel olarak çekilir ve yardıma ihtiyacı olanların her zaman yanında olur aynı zamanda insanlardan da aynı desteği bekler bedeni ve bireyselliği kişi için çok önemlidir.

Kişi, bedenine ve bireyselliğine karşı kutsal bir bağla bağlanabilir. bir başkasına bağlı olmak, hareket özgürlüğünün kısıtlanması ve birlikte hareket etme zorunluluğu kişinin besinini kaybetmesine sebep olabilir.

Ceres 2. evde ise;

kişi sahip olduğu maddi manevi değerlerinden, güvende olmaktan, bedensel ihtiyaçlarının karşılanmasından, lüks yaşamdan ve para kazanmaktan beslenir, etrafındakileri de maddi destek sağlayarak ve onları maddi ve fiziksel yönden güvenceye alarak ve bedensel ihtiyaçlarını karşılayarak besler. Ayni zamanda kendisinin de maddi manevi güvence içinde olması çok önemlidir. maddi güvencesinin tehlikeye girmesi, kişinin adeta besin kaynağının kesilmesi anlamına gelir bu yüzden kişi sahip olduklarına karşı kutsal bir bağ duyabilir.

Ceres 3. evde ise;

kişi yakın çevresinden, kardeşlerinden iletişim kurmaktan, konuşmaktan ve bilgiden beslenir ve yine yakın çevre ve kardeşlere karşı koruyucu ve besleyicidir. onlara karşı anne gibi davranabilir. Kişi, yakın çevre akraba ve kardeşlik kavramını kutsal bir değer olarak algılayabilir ve onlara kutsal bir bağla bağlanır. yine bu kişilerden beklentisi fazla olabilir ve karşılanmadığında büyük üzüntü içine girebilir. yakın çevreden uzak kalmak kişide derin yaralara ve besin kaynağını kaybetmesine sebep olabilir.

Ceres 4. evde ise;

kişi ailesinden, evde olmaktan duygusal güvencesinin karşılanmasından, bir yere ve bir şeye ait olmaktan beslenir. Kişi aile ve yuva kavramına, köklerine ve hatıralarına kutsal bir bağla bağlanmıştır ve bunları kaybetmek kişide derin yaralara sebep olabilir. yine kişilere duygusal destek olmak kişi için vazgeçilmezdir ve kişilerin duygusal güvencelerini sağlayarak beslenir. ailesine güçlü bir bağla bağlıdır.

Ceres 5. evde ise;

kişi için çocukları, aşk ve hayatın tadını çıkarmak besin kaynağı halini almıştır. Aynı zamanda ceres 5. evde doğurganlığı da gösterebilir ve kişi çocuklarından ve sevgilisinden fazla beklenti içine girebilir beklentileri karşılanmadığında kişide derin yaralara sebep olabilir. kişi, çocuklarına ve sevgilisine karşı oldukça vericidir korur, kollar besler. ceres 5. evde ise spor, yaratıcı sanatsal faaliyetler, sahnede olmak ve şans oyunları da kişide besin kaynağı halini alabilir.

Ceres 6. evde ise;

kişi, hizmet etmekten, çalışmaktan, kişilere faydalı olmaktan günlük hayatın aktifliğinden beslenir. Ayni zamanda iş arkadaşlarına karşı koruyucu besleyici ve verici davranışlar sergiler aynı karşılığı da onlardan bekler. Doğa ile başbaşa olmak hijyenik temiz düzenli ortam ve sağlıklı olmak kişinin vazgeçilmezleridir. kişi çalışmaya karşı kutsal bir bağla bağlanmıştır.

İşsiz kalmak, günlük hayatın içinde amaçsız ve hareketsiz kalmak, faydalı olamamak, sağlığını kaybetmek kişinin besin kaynağını kaybetmesine sebep olabilir.

Ceres 7. evde ise;

birebir ilişkiler, evlilik, birlikte hareket etmek, kişilere danışmak fikir almak kişinin besin kaynağını oluşturur. Evlilik kavramına ve birlikteliğe, kişi kutsal bir bağla bağlanmıştır ve eşine çok düşkündür. Adeta eşini çocuğu gibi besler korur. Yine evlilik ve eşin varlığı kişinin besin kaynağını oluşturur. Yalnız kalmak, tek başına hareket etmek zorunda kalmak ve ayrılık kişinin besin kaynağını kaybetmesine ve derin yaralar almasına sebep olabilir.

Ceres 8. evde ise;

Derin duygular, risk, dönüşüm metafizik, psikolojik konular, bilinmeyeni çözme çabası ve cinsellik kişinin besin kaynağını oluşturur. kişileri psikolojik destekle onları birtakım dönüşümlere sevk ederek ve kişilerle bütünleşip bir olarak ve kişilerin sorunlarını çözmeye çalışarak ve onlara psikolojik yönden destek olarak besler. bunları kaybetmek ise kişinin besin kaynağını kaybetmesine sebep olur.

Ceres 9. evde ise;

kişi ilimden, evrensel bilgiden, dini felsefi yönden vizyonunu genişletmekten beslenir ve ilmi geniş kitlelere yayarak kişileri besler. özgürlüğüne çok düşkündür. Gezmek, uzak kültürleri keşfetmek öğrenmek, okumak ve bunu kişilere aktarmak kişinin besin kaynağını oluşturur. Özgürlüğünü kaybetmek, bilgiyi aktaramamak, eğitiminin engellenmesi kişinin besin kaynağını kaybetmesine sebep olabilir.

Ceres 10. evde ise;

disiplin, kontrol, kariyer, başarma duygusu, statü, zirveye çıkma birşeyleri gerçekliğe dönüştürme ve faydalı hale getirebilme ve kendini topluma gösterme, kişinin besin kaynağını oluşturur. Kişi topluma kendini göstermekten ve toplumsal başarılardan beslenir. ve kişileri de organize ederek, onlariın hayatlarını düzene sokarak ve Kişilere mantıklı çözümler sunarak besler.

Ceres 11. evde ise;

kişi arkadaşlardan, sosyal çevreden gruplardan, marjinallikten, keşfetmekten, topluluklardan, sosyallikten beslenir. ekip ruhu kisi için çok önemlidir ve yine arkadaşlarını, toplumu ve sosyal çevresini besler. bireysel kaldığında ve toplumsal hedeflerinin peşinden gidemediğinde ve kısıtlandığında besin kaynağını kaybedebilir.

Ceres 12. evde ise;

kişi içine dönmekten, maneviyattan, ilahi olanla bütünleşmekten ve hayallerinden beslenir. Ayni zamanda Kişi, spritüal konulara, (ibadet, dua yoga vs) kutsal bir bağla bağlanmıştır. ihtiyaç sahiplerine yardım ederek, kişilerle bir olup bütünleşerek fedakarlık yaparak kişileri besler. Bu yerleşim besin kaynağını kaybetmeyi de anlatabilir.

Ceres burçlarda:

ceres'in burçlardaki konumu ise kişinin bu besleme ve beslenmeyi ne şekilde yapacağını gösterir

Ceres koç burcunda;

kişileri cesaretlendirerek, onları teşvik ederek, harekete geçirerek ve onlara öncülük yaparak besler, cesaretlendirilmeyle, harekete geçirilmekle ilk olmakla ve bireyselliği ile beslenir.

Ceres boğa burcunda;

kişileri, maddi manevi ve fiziksel güvenceye alarak besler, maddi manevi ve fiziksel güvencesinden, sahip olduklarından ve para kazanmaktan beslenir.

Ceres ikizler burcunda;

kişileri, bilgiyi onlara aktararak ve onlarla iletişim kurarak besler, bilgiden, konuşmaktan, öğrenmekten ve yazmaktan beslenir.

Ceres yengeç burcunda;

kişileri duygusal destek sağlayarak ve onların duygusal güvenliklerini sağlayarak besler, ait olmaktan, empati kurmaktan ve duygusal güvenliğinin sağlanmasından beslenir

Ceres aslan burcunda;

kişileri yöneterek, idare ederek, yol göstererek ve yaratıcı fikirler vererek besler, eğlenerek, hayatın tadını çıkarma ile yüceltilme ile ve sahnede olmakla beslenir.

Ceres başak burcunda;

kişilere hizmet ederek, hayatı onlar için kolaylaştırarak, günlük islerinde onlara yardım ederek besler, çalışma ile, faydalı olma ile ve doğada vakit geçirme ile beslenir.

Ceres terazi burcunda;

kişilerin hayatında dengeyi sağlayarak, onların yanında olarak, onlarla vakit geçirerek, birlikte olarak, birlikte hareket ederek besler, sanattan, estetikten ve partnerinden beslenir.

Ceres akrep burcunda:

kişileri piskolojik yönden destek olarak, sorunlarına çözümler üreterek besler, bilinmeyeni çözmeye çalışarak, kendini gizleyerek, gözlem ile ve cinsellikle beslenir.

Ceres yay burcunda;

kişileri, onların ufkunu genişleterek, ilahi bilgiyi aktararak, eğiterek besler, okuyarak, gezerek, özgürlüğünden ve inançlarından beslenir.

Ceres oğlak burcunda:

kişilerin hayatını onlar için düzene sokarak, onları organize ederek besler, çalışmakla, yönetmekle, kontrol etmekle beslenir.

Ceres kova burcunda;

kişilere farklı yönden bakmayı göstererek, onlara farkındalık kazandırarak besler, sosyallikten, umutlarından, kalabalıktan, değişim ve yenilikten, farklı olmaktan beslenir.

Ceres balık burcunda;

kişileri, onlara fedakarlık yaparak, affediciliği ve merhameti ile besler, yalnız kalmaktan, inzivadan, spritüellikten beslenir.
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön