9. Ev Başak

9. ev başakta, 9. ev başak burcunda, 9. ev başak, 9. evde başak, başak 9. evde, etkileri, 9. ev eğitim ve din evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

9. Ev Başak

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 24 Ağu, 17:06

9. Evde Başak Burcu Etkileri - 9. Ev Eğitim, Din ve Yolculuk Evi ve Başak Burcu
Resim

Eğitim, Din ve Seyahatle ilgili 9. Evde Başak Burcu Etkisi - 9. Evde Başak Burcu Etkileri

Eğitim, sanat, edebiyat, farklı kültürler ve onlarla ilgili yeni bilgiler edinmek ilginizi çeker. Yolculuk yapmaktan hoşlanırsınız. Yabancı bir ülkede eğitim görme konusuna sıcak bakarsınız. İlgi alanınız fazla olduğu için birden fazla alanda belge sahibi olabilirsiniz.

Sağlık ilgi alanınıza girer, bu konudaki gelişmeleri takip edersiniz. Aşırı titiz olduğunuz için eviniz hemen her konuda ani müdahalelerde kullanılabilecek tıbbi malzeme ve ilaçlarla dolu olabilir. Merhametli, üretken ve eli açık bir insan olduğunuz için çevrenizdekilerde de bu karakteristikleri ararsınız.

Huzur ve emniyet sizin için çok önemlidir. İnançlarınızda pragmatik (düşünceden ziyade uygulamaya ağırlık verme) olmaya gayret edersiniz. Dini konularda müdahaleci olunmasını sevmez.

Entellektüel düzeyde bilgi sahibi olmak sizin için önemlidir. Analitik yaklaşımlarınız zaman içersinde değişik sistemleri benimsemenize sebep olabilir. Seyahat etmek ve yeni yerler görmek isteğiniz oldukça güçlüdür.

Yüksek öğrenimi önemser ve çalışma yaşamını daha basit ve yetkin bir duruma getirmek amacına hizmet eden bir vasıta olarak değerlendirirsiniz.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"