8.ev

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
merve
Mesajlar: 14
Yaş: 36
Kayıt: Pzt 21 Mar, 15:53

Okunmamış mesaj gönderen merve » Cmt 26 Mar, 20:34

benim dediklerimi alaya almazsanız sevinirim.ben kendi düşüncelerimi belirtiyorum ve siz de öyle.neyse bu erkeklere olan düşkünlüğüm ergenlikten olabilir ama ama akrep burçlarının çok çapkın olduğunu bilmiyor olamazsınız.çünkü etrafımda ne kadar akrep burcu gördüysem erkeği de kızı da hep karşı cinse düşkün hatta birbirleriyle çıktıkları halde bile birbirlerini aldatan tiplerdi.bir tane doğru dürüst akrep görmedim daha.hani sizin yaşınız büyük belki olgun akreplerden olabilirsiniz ama ben hep yaşıtlarımı gördüm ve hiç düzgün bir akrep görmedim.belki sizi daha iyi tanıyınca sizin gibisini de görmüş olurum.ayrıca ders çalışamamın nedeni motivasyon eksikliği olabilir ama neden dersi bıraktığımda erkeklere yönelmek zorundayım yada neden başka şeylere yönelemiyorum.hep akrep burcu olduğumdan dolayı başka nedeni var mı sizce!
merve
Mesajlar: 14
Yaş: 36
Kayıt: Pzt 21 Mar, 15:53

Okunmamış mesaj gönderen merve » Cmt 26 Mar, 20:45

ya madem öyle biri bana doğum haritamı açıklasın.gerçekten kendimi tanımakta zorluk çekiyorum.doğum haritamı bi ara çıkarmıştım ama açıklaması olmadığı için hiçbişey anlamamıştım.şimdi çıkarsam yine bişey anlamam herhalde.biri bana bu konuda yardım edebilir mi?doğum saatim sabah 9.30 civarı yükselenim yay olsa gerek.neyse şimdiden yardımınız için tşkler.

merve
Mesajlar: 14
Yaş: 36
Kayıt: Pzt 21 Mar, 15:53

Okunmamış mesaj gönderen merve » Cmt 26 Mar, 20:50

pardon doğum saatim sabah 8.55 miş

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 221
Yaş: 43
Kayıt: Sal 01 Mar, 07:04

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Cmt 26 Mar, 21:02

konu epey dağılmış be burda..:D
sizlere katılıyorum gizem ve desire. ama şu da yadsınamaz bir gerçektir.akreplerin cinsel tutkuları diğer burclara göre daha baskındır. ve bende bunu bazen yaşıyorum yalan yok. ama bir bayana ilgi duyduğumda ilk öncelikle duygusal bir ilişki ararım.
ama şu da var ne kadar duygusal bir ilişkim olsada düzeyli bir cinsel ilişkimde olsun isterim. bunda bir sakınca olduğunu sanmıyorum.
aslında bu tür konular başka bir başlık altında işlesek diyorum..akreplerin herşeyini didik ettik ama bu konu biraz kısır kaldı derim ben..herkesin gıptayla baktığı bir özelliğimiz nede olsa dimi :)
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 258
Yaş: 43
Kayıt: Pzr 13 Mar, 03:41

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzr 27 Mar, 00:29

doğrudur, akrepler çok çapkındır, hatta gömlek değiştirir gibi sevgili de değiştirirler. sadece gerçek sevgiyi bulunca ona sadık kalır, aldatmaz. bulana kadar da bir sürü insanla birlikte olur. bunları biliyorum ben. akrepler sapıktır. olur olmaz muhabbetleri (biraz sapıkça) çok sevdikleri için yadırganırlar. hatta itiraf edeyim bu konuları konuşmayı ben de çok seviyorum ama bi tek kardeşimle çok rahatım. diğer insanlar cinsellik hakında normal konuları bile konuşmuyorlar. ben bundan da şikayetçiyim. daha modern düşünmeliyiz. bir gün kızlarla konuşurken ben değişik yöne çektim birden konuyu istemeden hafif sapıkça bişey söyledim. millet bana sadece baktı. bence normaldi ama...
bu arada merve burda alay söz konusu olmaz..
Sessiz sular derinlerdedir...


Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 411
Yaş: 44
Kayıt: Prş 24 Şub, 01:59

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Pzr 27 Mar, 03:33

Merve Kendi çıkardığın doğum haritasını gönder buraya bakalım. Nasıl göndereceğin yazılmıştı sanırım.

Akrep Olduğuna Bu kadar Pişman, Hele bir de Cinsellikten dolayı bu kadar pişman birini de ilk defa görüyorum doğrusu. Senin o hormonlarına sahip olmak isteyen dünya üzerinde kaç kişi var biliyor musun. Boşuna üretilmedi Afrodizyaklar.

Akrep ve Cinsellik
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

merve
Mesajlar: 14
Yaş: 36
Kayıt: Pzt 21 Mar, 15:53

Okunmamış mesaj gönderen merve » Pzr 27 Mar, 14:25

of ya doğum haritamı kaç kere çıkardım ama buraya nasıl göndereceğimi hala anlamadım ekrana sadece harita çıkıyo ya ben nasıl göndericem biri bana tekrar açıklarsa sevinirim

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 221
Yaş: 43
Kayıt: Sal 01 Mar, 07:04

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Pzr 27 Mar, 15:18

desire bencede çok normal bu tür şeyleri konuşmamız.. ama dediğin gibi bazı şeylerden bahsetmeye çalışınca bize bir sapık gibi bakılıyor. halbuki çoğu şeyi onlarda yaşıyor veya en azından düşünüyor.ama bir ortamda konuşulduğu zaman herkes üstüne bir namus pelerini takıyor ve atıp tutuyor.
buna bir örnek olarak; her erkek evlenmeden mutlaka cinsel deneyimler yaşar.ve her gördüğü bayana, bir bayanın aklından geçiremeyeceği yakıştırmaları yapar.ama iş evlenmeye gelince benim karım bakire olmalı diye tuturur.bence çok çağ dışı kalmış düşünceler bunlar.bunda samimiyim. asıl önemli olan o an sevdiğin insanın geçmişte yaptıkları veya yaşadıklar değil.senin le paylaştıkları sana bağlılığıdır. ben ona şu an hiç bir şüphe olmaksızın inanıyorsam güveniyorsam. geçmişte ne yaptığının hiç bir önemi yoktur.!!! ne yaparsa yapsın..çünkü o zaman onun hayatında ben yoktum.ve ben olmadığım zaman için onu yargılayamam. o da beni tabiki. önemli olan şimdiki zamandır.!!ben buna inanıyorum.
birde ülkemizin içinde olduğu durumun en öenmli nedenlerinin dinsel ve cinsel devrimleri yapamamız olduğunu düşünüyorum.bunu bir düşünün..
ülkemizde bu iki olay için harcanan zamanı..
bu bahsetiğim şeyler iki varlık arasında olması gereken şeyler ama bizde tüm toplum hep beraber yaşıyor bunları. mesala din; din insanın sadece Allah'la arasında olan bir şeydir.fakat kimse bunu direk yaşayamıyor.yok neymiş tarikatlar cemaatlar falan filan. ben hiçbr zaman böyle bir olaya girmem dinimi allahla aramda yaşarım.başka kimsenin araya girmesine izin vermem.
ikinci olarak da; bay bayan ilişkileri; buda aynen onun gibi.. ben birsiyle beraber isem onunla yaşadığım duygusal veya cinsel veya vb...bunlar o şahısla benim aramdadır sadece. kimse araya giremez.girmemeli.benim görüşüm bu..
bahsettiğim olayları çözebilirsek , bence daha çok boş zamanımız kalacak. bizde diğer sorunlarımızla ilgileneceğiz derim ben.
avrupalı insanı bunların çoğunu aşmış bir durmda ve diğer konulara ayıracak daha çok zamanı var.(birde bazı zevzek ler var yok avruaplılar şöyle yoldan çıkmış böyle yoldan çıkmış diye ahkam keserler.sen asıl kendi ülkende yolda gözüküp ama daha patikaya çıkamamış insalara bak derim ) ama yanlış anlaşılmasın demiyorum ki ;onların herşeyini alalım. sadece almamız gerekini.ve kültürümüze adapte ederek.
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 411
Yaş: 44
Kayıt: Prş 24 Şub, 01:59

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Pzr 27 Mar, 15:26

Smuglers!... Sanırım şimşekler senin için çakıyor he.. Bakalım kimler ne diyecek bu yazdıklarına merakla bekliyorum.
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
MoonScorpion
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 220
Yaş: 43
Kayıt: Cum 25 Mar, 22:19

Okunmamış mesaj gönderen MoonScorpion » Pzr 27 Mar, 20:01

Smuglers >> Her başarılı erkeğin arkasında hanımı vardır diye bir söz var.
Yanılmıyorsam bu sizin yazınızı özetler nitelikte.

Cinsel Eğitim Konusunda çok eksik ne yazık ki toplumumuz.

Bana göre bizi huzursuz ve sıkıntılı kılan da budur.

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 258
Yaş: 43
Kayıt: Pzr 13 Mar, 03:41

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzr 27 Mar, 23:42

ben smuglerse gerçekten katılıyorum...bizim toplum yalnışlarını sıralarsak, of ki of........nerden başlasa insan şaşırır bi kere..biz şekilciyiz yalnış bu..görünüşe takılmış kalmış toplum..tüm zihniyet "o ne yaptı? bu ne yaptı, kötü mü, iyi mi?""yok günah mı? değil mi"......ayyyy size ne!!!
din gerçekten de insanla allah arasında kutsal bi kavram. bir insanın özünü yalnız allah bilebilir.
iki insan arası ilişki bence mahremdir. mesala bence evli bir çiftin ilişkisine bile, ilişiki çok kötü olsa da, dışardan kimsenin karışmaya hakkı yoktur.
tabiki diğer tüm duygusal ilşkiler içinde, her ne yaşanıyorsa, cinselliklten tutun, duygusallığa kadar, kimse karışmamalı ama nerdeeeeeee?
ben şuna da gıcık oluyorum: özellikle kadınlar, yolda falan görürler, hemen başlarlar"var mı sevgilin, evlenecek misin vs..vs" ya da akranlardan da boş konuşanlar..size ne kardeşim..
gerçekten ülkemizde gayet gereksiz konulara ayrılan zaman düzgün konulara, işlere ayrılmış olsa biz çok daha ii bir yerde olurduk.
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 221
Yaş: 43
Kayıt: Sal 01 Mar, 07:04

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Pzt 28 Mar, 00:22

ewet desire acayip şekilciyiz.ben şu an okulum dolayısıyla elazığda yaşıyorum. aslen ,bence türkiyenin en çağdaş şehrilerinden biri olan, izmirde yaşıyorum. ve ben elazığda neler yaşadığım tipim ve giyim tarzımdan dolayı.neler!!!
ben izmirden dışarı çıkmamışken kendi kendime şöyle diyordum;" bizi neden AB ye almıyorlar neyimiz eksik!!" .ama o zaman doğru düzgün hiç bir şehire gitmemiştim. dışarı açılmam dolayısıyla bunun nedenini apaçık gördüm malesef. o kadar şekilci, bağnaz , ve dünyaya at gözlüğüyle bakan insan var ki.. ben ilk geldiğimde bir dükkana girdiğimde merhaba veya iyigünler dediğimde adamlar bana bir acayip bakıyordu.nedenini sonradan anladım..neymiş"müslüman adam merhaba iyi günler demez. ya selamünaleyküm yada hayırlı günler , hayırlı.. gibi kullanacakmışın!! insan bunlarla mı müslüman oluyor ya!!bu tür dayatmalar yüzünden insanlarımız dinimizden bile korkar oldu. hataysıyla doğrusuyla ben istediğim gibi yaşarım dinimi onun günahıda sevabıda bana.
ayrı bir örnek daha ;burda cuma namazlarına gidiyordum. geçen sene saçlarımda epey uzundu. ve ger camiye gittiğimde nelerle karşılaştım neler. kafasınımı sallıyanlarmı, tip tip bakanlarmı, arkamdan konuşanlar. hele bir kere bir arkadaşım ne dediklerini duymuş." bu uzun saçlı gavur tipli adamın kıldığı namazdan hayır mı gelir". adamın dediğine bak. artık gitmiyorum bu tip insanlar yüzünden.yoksa biriyle girişirim diye korkuyorum. neyse bu konuda biraz doluydum sanırım. ve bunun gibi bir sürü şekilcilik ve önyargı var.işimiz zor yani :(
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 258
Yaş: 43
Kayıt: Pzr 13 Mar, 03:41

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzt 28 Mar, 01:23

haklısın vallahi..selam vermeye korkar olduk..hele biz kız halimizle hepten kötü..bi bişey söyleyeyim..bu tipler varya selamını bile kabul etmez, kasılır ya, ama önlerinden bir kadın geçsin ne namusları kalır ne bişeyleri bunların. öyle kadının frapan olması falan da gerekmez yani..kadın olsun yeter..hatta kendi halinde kadınlara, kızlara bile asılır bunlar..ben de bi vakit sakarya da bulunmuştum ordan biraz biliyorum. bunları Allah a havale edelim en iyisi..ne halleri varsa görsünler.bir insanın namusu her zaman onun derinindedir. bu tipleri hiç sevmiyorum, herkes hakkında kötü yorumu yaparlar.
Sessiz sular derinlerdedir...

merve
Mesajlar: 14
Yaş: 36
Kayıt: Pzt 21 Mar, 15:53

Okunmamış mesaj gönderen merve » Pzt 28 Mar, 14:30

valla desire ile smuglers siz iyi anlaştınız da hani biri de bana yardımcı olsa diyodum ya biliyorum bu konuda herkesi çok rahatsız ettim ama biri şu doğum haritamı buraya nasıl göndereceğim konusunda yardım etsin geçen ki yardımdan ben bişey anlamadım Allah rızası için mi desem ne desem artık hazır dinden bahsediyoken...

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 258
Yaş: 43
Kayıt: Pzr 13 Mar, 03:41

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzt 28 Mar, 22:53

merve , buraya nasıl yolandığını ben de bilmiyorum. ben de benim haritayı çok önceden bi siteden bakmıştım ama haritadaki açı şekillerinden hiç bişey anlamadım. hatta haritanın çoğunu da anlamıyorum.
Sessiz sular derinlerdedir...


Cevapla

“Astrolojide Evler” sayfasına dön