Çin Burçları

çin burçları

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 46
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Çin Burçları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 23 Şub, 02:18

Çin Burçları ve Çin Astrolojisinin Temel Prensipleri

Yin ve Yang

Bir çok uzakdoğu kültüründe önemli bir yeri olan yin ve yang yine bu kültürlere evreni oluşturan en temel kuvvetlendendir. Bu görüşe göre evren birbirine bağlı bir yapı oluşturur. Bu evrende her şey biribirine göre uyumludur ve düzenlidir. Yin ve yang bu bağlamda hem birbirine karşı hemde birbirinin içinde oluşan dengeler birliğidir. Yin; pasif,uysal ve algılayıcı bir özellik taşır. Ama yang: aktif,saldıragn ve başına buyruk bir etki taşır. Çin astrolojisinde burçlar yin ve yang özelliklerine göre bir düzen taşırlar.

Beş Element

Çin astrolojisini oluşturan temel görüşe göre beş elementin hareket ve değişime tepki veren etkenlerden olduğu düşünülür. Bu beş element hem birbirini yokedebilme hem de kontrol edebilme imkanına sahiptir. Bu beş element sırasıyla; Ağaç(Tahta), Ateş, Toprak ve Maden(Metal) dir.

1 - Ağaç

Bu element hayatın başlangıcı ile ilgili bir elementtir. Duyguları,verimliliği ve üretkenliği simgeler. Yoğun duygusal güç içerir.

2 - Ateş

Sıcaklığın ve değişimin aktif enerjisidir. Tutkulu dinamik ve yerinde duramayan insanları simgeler.

3 - Toprak

Yetişimin ve yapıcılığın elementidir. Besleyip, büyüten ve muhafaza eden enerjileri simgeler. Yeni oluşumlar için zemin hazırlar.

4 - Maden

İletişim ve ilişkilerle ilgili bir elementtir. Zihinsel melankoliyi ve karışıklığı simgeler. Geçmişten kurtululup yeni enerjilere açılmak gerektiğini simgeler.

5 - Su

Hassasiyet ve duyuların sakin elementidir. Sanat ve müziğin derinliklerine seslenen yaratıcı enerjilerin beslendiği ana enerji kaynağını gösterir.

Çin Burçlarının Özellikleri

Fare Burcu

Canlı dinamik insanlardır, eğlenceyi severler, anlayışlılardır. Bilgili ve kültürlüdürler. Her konuda araştırma yapmayı severler. Dostluğa önem verirler ama yinede insanlara karşı mesafelidirler. Para konusunda başarılı insanlardır. Ama doğru yerlerde para harcama konusunda problemli olabilirler.

Ağaç Etkisinde Fare: Dış görününe önem veren bir insandır. Son derece büyük bir egosu vardır. Giriştiği işlerde başarılıdır. Sosyal olarak sıkılgandır.İyi dostu çok azdır. İnsanları çok sevsede onlara kolay kolay açılamaz.

Ateş Etkisindeki Fare: Çok enerjik ve çalışkandır. Reddedilmeye dayanamaz. Enerjisini iyi kullanmasını öğrenmesini gerekir. Çok zeki ve entellektüeldir.

Toprak etkisindeki Fare: Hayatın önüne çıkardığı engelleri kolayca aşabilecek güce sahiptir. Önyargılı olabilir. Bazı kişileri acımasızca yargılayabilir. Kendisini çok çalışkan bir insan olarak tanımlar.

Maden Etkisindeki Fare: Çok iyi organizasyon insanıdır. Mükemmelliyetçidir. Başkalarında gördüğü eksiklikleri hemen düzeltmek ister. İç güdüleri kuvvetlidir.

Su Etkisindeki Fare: Şık kıyafetler giymeyi sever. Lüks ve konfordan hoşlanır. Sağlığına ve beslenmesine dikkat eder

Manda Burcu

Biraz eski şeylere bağlı insanlardır. Her detayı izler ve inceler. Her konuda çeşitli parametrelere önem verir. Sessiz bir gözlemcidir. Manda insanı genelde uyumlu bir insandır. Kızdırıldığında intikam alabilir. Düzenlidir. Herşeyi ayırır ve katagorize eder. Somut kavramlardan hoşlanır. Deneyimlerini insanlara anlatmayı sever.

Ağaç Etkisindeki Manda: Çok çalışkandır. Üstünlük kazanmayı sever. Gerekirse güç ve başarı için başkalarını üzebilir. Tek başına çalışmayı sever.

Ateş Etkisindeki Manda: Çok dinamik ve aktiftir. Hiç bir şeyden korkmaz. Başkalarının sözü onu etkilemez. İyi bir insandır ama incelikten yoksundur.

Toprak Etkisindeki Manda: Çalışkan bir insandır. Cesurdur. Güç ve otorite sever. Ama aynı zamanda sevimlidir.

Maden Etkisindeki Manda: Karizması ve çevresine yaydığı enerjisiyle etkileyici bir atmosfere sahiptir. Büyük hayalleri vardır ama bunları çalışarak başarır.

Su Etkisindeki Manda: Durgun ve düşünceli bir tabiatı vardır. Doğal ortamları sever. Ailesine çok düşkündür. İnsanların dertlerini dinler ve onlara yardım eder.

Kaplan Burcu

Yaşam enerjisiyle dolu insanlardır. Maceracı bir kişiliğe sahiptirler ve zorlu mücadeleleri severler. Onları için ne tehlike ne de bilinmeyen bir engel teşkil etmez. Nedenselliğe değil de, daha çok kalplerinin söylediğine göre davranırlar. Gayretleri diğer insanları da motive eder. Rutin işleri hiç sevmez ve hareketli projelerde bulunmayı yeğlerler. Hemen herşeyde aşırı uçlarda bulunurlar. Tutku ve hırs hayatlarının her bir gününe hükmeden unsurlardır. Eğer birisi kaplan burcu insanının özgürlüğünü elinden almaya çalışırsa çıldırırlar. En büyük hataları çok tepkisel olmalarıdır.

Karizmatikdirler, lider özellikleri vardır ve insanları tıpkı bir maestro gibi yönlendirmeyi çok iyi becerirler. Eğer organize olmayan bir işe girerlerse çıldırmaları içten bile değildir. İş konularında hep yeni şeylerle ilgilenmeyi severler, zaten keşfedilmiş yerler onlara göre değildir. Salt mantıkla hareket etmez, sezgilerini de işe dahil ederler.

Para konusuna önem veren, ama parayı sadece hırslarını ve tutkularını karşılamak amacıyla isteyen kişilerdir. Cömertlikleri sınır tanımaz. Risk almaktan çok hoşlanırlar ve sezgileri genel olarak onlara aldıkları risklerde yardımcı olur.

Aşk konusunda da tıpkı tüm hayatlarında olduğu gibi çok cesurdurlar ve oldukça da romantik insanlardır. Tıpkı beyaz atlı bir şövalye gibi (neden beyaz atlı prenses olmasın?) olmak isterler. Balkonlara tırmanıp prensesi kurtarmak tam onlara göredir. Ancak eğer karakterlerinin uyuşmadığı ve biraz pasif insanlarla beraber olurlarsa biraz çabuk bıkarlar. Onların aşk felsefesi şudur : "Biri gider...diğeri gelir!"

Tavşan Burcu

Korunaklı yerlerde dolaşmayı sever. Pek olaylara karışmayı sevmez. Eski kurallara sadık kalırlar. Dürüst insanlardır. Aile problemleri onlara sorun yaratabilir. Gizlice ve ustaca plan yapmasını severler. Nazik insanlardır. Sosyal çalışmaları severler ama katılımları sınırlıdır. Gürültüden ve karışıklıktan uzakta yaşamayı tercih ederler.

Ağaç Etkisinde Tavşan: Kendine karşı yapılan haksızlıklara pek ses çıkarmaz. Ama duygusal uyumu bozulduğunda onunla iletişim kurmak zorlaşır. Eli açık insanlardır.

Ateş Etkisinde Tavşan: Dahi bir özelliğe sahiptir. Büyük eserler yaratabilir. Sezgileri kuvvetlidir. Biraz ben merkezcidir.

Toprak Etkisinde Tavşan: Gözlem yeteneği sonsuzdur. Eleştirel bir insandır. Hayata karşı gerçekçi bir bakış açısı edinmesi gerekir.

Maden Etkisinde Tavşan: Tedbirli bir insandır. Riske girmek istemez. Sözü son derece önemlidir. Sadık ve dürüstdür. Sezgileri kuvvetlidir.

Su Etkisinde Tavşan: Lüks ve konfor sever. Evinde antika eşyaları sever. Çekici ve nazik bir insandır. Çok iyi bir konuşmacıdır. Hikaye anlatmayı sever.

Ejderha Burcu

Herkesin dikkatini çeken bir kişidir. Yüksek sesle konuşur. Hükmetmeyi sever. Maceracı bir ruha sahiptir. Kendini göstermekten hoşlanır. Zor durumlarda olayları çözer ve kriz dönemlerinin insanıdır.

Ağaç Etkisinde Ejderha: İyi niyetli ve sıcak kanlı bir insandır. Barışçıl bir ruhla insanlara şifa ve enerji dağıtır. Eğlenceyi sever.

Ateş Etkisinde Ejderha: Lider ve karizmatiktir. Enerjik ve atılgan özellikler taşır. Etkileyicidir. Doğru tavsiyelerde bulunur.

Toprak Etkisinde Ejderha: Övülmek ve devamlı ilgilenilmesini ister. Herkesin ilgisini çeken bir özelliğe sahiptir. Ün ve şöhret ister.

Maden Etkisinde Ejderha: Çok hırslıdır. Uzak diyarlara seyahat etmek ister. Aldığı her işi bitirir. Öfkesini kontrol etmesi oldukça zordur.

Su Etkisinde Ejderha: Kendi içinde çelişkilere sahip olabilir. Sezgileri kuvvetlidir. Aşk ve sevgi onun için önemlidir. Çok yeteneklidir.

Yılan Burcu

İnsanları büyüleyici kişiliği ile etkiler. Giyim onun için önemlidir. Süslü ve güzel konuşmalar yapmayı sever. Sözünü mutlaka tutar. Sorunlara karşı biraz dayanıksızdır. Ama yinede kritik durumlarda soğuk kanlı davranmasını bilirler.

Ağaç Etkisinde Yılan: Çok iyi konuşur. Aktörlüğe yeteneklidir. Reddedilmekten çok korkar. Pratik davranması için kendisini zorlaması gerekir.

Ateş Etkisinde Yılan: İnce düşünceli ve iyi bir insandır. Hayatında ilk kez gördüğü bir kişiye bile hiç çekinmeden yardım eder.

Toprak Etkisinde Yılan: Çok zeki ve planlı birisidir. Ailesini sever. Aile sorunlarıyla ilgilenmeyi sever. Zor problemleri çözmekte ustadır.

Maden Etkisinde Yılan: Zenginlik peşindedir. Büyük bir yaşam sürmek ister. Kalbi herkese açıktır. Kendi hayatını ve mal varlığını güvenceye almak onun için herşeyden önemlidir.

Su Etkisinde Yılan: Çok hayal kurar. Zamanının çoğunu eski problemlere çözüm bulmaya harcar. Hala çocukluk dünyasının düşleriyle meşguldür. Müzik ve sanatı sever.

At Burcu

At insanını zorla hareket ettiremezsiniz. Kendine özgü davranışları vardır. Enerjik ve hırslıdır. Başkalarının hatalarına tahammül etmesi zordur. İş hayatında gösterdiği bazı uzlaşmaz tavırları olsada yinede iş hayatında çok başarılıdır. Çevresi tarafından sevilip takdir edilmek ister.

Ağaç Etkisinde At: Önyargılı bir insandır. Herkesten üstün bir insan olduğuna inanır. Kendi kendini mükemmel geliştirir. Kendinden daha zeki kişilere dayanamaz.

Ateş Etkisinde At: Hiç bir işi yarıda bırakmaz. Tüm zorluklara karşın sonuna dek tamamlar. İçten bir insandır. Olaylara karşı temkinlidir.

Toprak Etkisinde At: Başkalarına karşı anlayışlıdır. Bir çalışan olarak oldukça yaratıcıdır. Toplumsal faaliyetlere katılmasını sever.

Maden Etkisinde At: İçindeki hassasiyeti gizlemek için sert bir tavır takınır. Düzenli bir insandır. Teknik konularda yeteneklidir.

Su Etkisinde At: Sevdiklerine hediye almayı sever. Etrafında insanların olmasından hoşlanır. Ekip halinde çalışmak ister.

Keçi Burcu

Hayalperest insanlardır. Aile huzuru ararlar. İsteklerini iyilik ve güzellikle. insanları kırmadan elde ederler. Sezgisel yetenekleri güçlüdür. Huzurlu bir ortamda yaşamak isterler. Biraz kaprislidirler. Bir çalışan olarak iyi bir insandır. Yaratıcıdır, çocukları çok sever.

Ağaç Etkisindeki Keçi: Dengeli bir insandır. Yakın çevresinden destek görmek ister. Başarının peşindedir. Özel zevklerine düşkündür.

Ateş Etkisindeki Keçi: Çok tutkulu bir insandır. Çok kabuk kızar ve harekete geçer. Para harcarken dikkatli olmalıdır.

Toprak Etkisindeki Keçi: Tarafsız kararlar verebilme yeteneğine sahiptir. Bu durum bazen onu sevenleri üzer. Önemli konularda gerçeği gizleyerek sessiz kalabilir.

Maden Etkisindeki Keçi: Nazik insanlardır. Çevresindeki insanlardan da aynı nezaketi beklerler. İş hayatında ağır bir tempoyla yükselir.

Su Etkisindeki Keçi: Biraz egoist bir insandır. İlginç konulara ilgi duyar. Kendine karışılmasını istemez. Çevresini çok iyi değerlendirir.

Maymun Burcu

Hareket halinde olmak isterler. Geniş ve ferah ortamlardan hoşlanır. Şakacı bir kişiliğe sahiptir. Sıkıcı konuları ilginç hale getirebilir. Bu insan oldukça çocuksu davranabilir. Bazende bir yetişkin gibi hareketlerde bulunabilir. Dostlara sadık ve bağlıdır.

Ağaç Etkisindeki Maymun: Hayata iyi ve güzel şeyler yaratmak için gelmitir. Sosyal ortamlarda bulunmayı sever. Hareketli bir yaşam tarzı vardır.

Ateş Etkindeki Maymun: Tutkulu ve azimlidir. Yeni deneyimler elde etmek ister. Çok ciddi konularda bile tarafsız bir tavır takınabilir.

Toprak Etkisindeki Maymun: İnsanlarla çok iyi dostluklar kurar. Uysal insanlardır. Duygusal konularda başarılı insanlardır.

Maden Etkis'ndeki Maymun: Düşünceli bir insandır. Yaratıcılığını gizler. Mantık ve sağduyu adamıdır. Tartışmaları sever. Bazı aile sorunları yaşayabilir.

Su Etkisindeki Maymun: Dinamik zekasını bazı gereksiz işler ve işgüzarlık amacıyla kullanabilir. Hep problem ve sorun bekler ve genelde bu konularda aşırı endişelidir ama onlara hemen çözüm bulur.

Horoz Burcu

İlgilendiği konuları açık ve net olarak belirleyen bir insandır. Yolculukları ve macera yaşamayı sever. Kaçamak yanıtlardan, gizli imalardan hoşlanmaz. Kesin ve net olarak sonucu görmek ister. Kendine ait sırları korumak ister. İş yapmak için hazır bir insandır.

Ağaç Etkisindeki Horoz: Sosyal yaşamı sevse de yine de ekip çalışmasında hoşlanmaz. Tek başına çaılışmayı sever.

Ateş Etkisindeki horoz: İç güdüleri oldukça kuvvetlidir. İnatçı bir kişiliğe sahiptir. Yine de konuşkan ve eğlenceli bir insandır.

Toprak Etkisindeki Horoz: Güçlü bir zekaya sahiptir. Hayatında hep gerçek aşkı yaşamak ister. Zarif bir insandır ve espri gücü fazladır.

Maden Etkisindeki Horoz: Katı bir insandır. Diplomasi yeteneği yoktur. Çok iyi sır tutar. Özellikle iş ile ilgili konularda, önemli bilgileri korumakta oldukça başarılıdır.

Su Etkisindeki Horoz: Yetenekli bir insandır. Bir çok konuda ihtiyacı olan şeyleri istemez, sorunları içine atar. Hep daha fazla kazanmak ve başarılı olmak ister.

Köpek Burcu

Düşünceli bir insandır. Herşeyi çok ciddi ve uzun vadeli düşünür. Genellikle utangaç ve çekingendir. Başkalarına yardım etmeye isteklidir ama bu konularda somut bir çaba göstermez. Geri planda çalışmayı tercih edebilir.

Ağaç Etkisindeki Köpek: Sosyal ilişkiler konusunda çok yeteneklidir. Kendi kendini yetiştirmiş bir insandır. Bir kişinin kendisine yalan söylediğini hemen anlar. Biraz sert bir insandır.

Ateş Etkisindeki Köpek: İçten bir insandır. Gereksiz yere bazı angarya işler yüklenebilir. Kendi hatalarını çok iyi farkeder. Öfkesini kontrol etmesini bilir.

Toprak Etkisindeki Köpek: Hassas bir insandır. Yaratıcı yetenekleri vardır. Karmaşadan uzak yaşamak ister. Ailesine bağlı biridir. İnsan ilişkilerinde esnektir.

Maden Etkisindeki Köpek: Azimli, eli açık ve fedakardır. Büyük işler başarmak ister. Ekip çalışmasına inanır. Genelde hırslı bir insandır.

Su Etkisindeki Köpek: Biraz kibirli insanlardır. Gözünden hiçbirşey kaçmaz. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Zorlukların üstesinden kolaylıkla gelir.

Domuz Burcu

Güvenilir bir insandır. Yumuşak ve kültürlü tavırlarıyla çok çekici bir kişilğe sahiptir. Başkalarından takdir görmek ister. İyilikseverdir. Çocuksu bir karakteri vadır. Önyargısızdır. Misafirlerini çok iyi karşılar. Yemek yemeyi sever. Kavgadan ve açık tartışmalardan kaçar. Eğitim konuları ile ilgilenmeyi sever.

Ağaç etkisindeki domuz: İyi huylu ve düşünceli bir insandır. Kültürel konulara ilgisi büyüktür. Biraz utangaçtır. Evine ve ailesine düşkündür.

Ateş etkisindeki Domuz: Yaratıcı kişileri desteklemeyi sever. Biraz sabit fikirlidir. Olayları perde arkasından yönetmeye özenir. Kendini büyük projelere adamak ister.

Toprak etkisindeki domuz: Açık ve yalın bir insandır. Eleştiri yapmayı sever. Büyük keşifler yapmak ister. Kendi prensiplerine bağlı kalmaktan hoşlanır.

Maden etkisindeki Domuz: Enerjik bir insandır. Sorumluluklarını bilir. Tartışmaktan hoşlanmaz. Sorunları konuşarak çözmeyi dener.

Su etkisindeki Domuz: Yapıcı bir insandır. Sanat ve kültür alanında yeteneklidir. Bu yönünü değerlendirmesi ona bir çok imkanlar kazandırabilir. Disiplinlidir. Ailesine bağlıdır.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 46
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 23 Şub, 02:33

Burçların Yıllarına İlişkin sayfayı aşağından indirebilirsiniz.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
By_TaMeR
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 511
Yaş: 36
Kayıt: Çrş 23 Şub, 16:49

Okunmamış mesaj gönderen By_TaMeR » Cum 25 Şub, 14:12

vallah ben cok akıllıyım bana birşey yapmazsiniz deyilmi secil hanım he birde ben fark etdim cin burcunu hatda sordum bile :) gerci bizi adam etmek zor ama neyse deneyin bakalım şansinizi bekli edersin neyse aramıza hoşgeldin :)
Sen seni seveni gormeyecek kadar korsen, O da sana sevgisini soylemeyecek kadar gururludur. (By_TaMeR )

Kullanıcı avatarı
Kordugum
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 154
Yaş: 36
Kayıt: Cum 25 Şub, 19:46

Okunmamış mesaj gönderen Kordugum » Pzr 27 Şub, 01:26

yaw arkadas kedi burcuymus benım kı. Halbukı kedı lafı bıle gecmıyo
Karanlığın Perdesi Bütün Kötülüğü Örtemez !

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Sal 11 Nis, 19:35

At insanını zorla hareket ettiremezsiniz. Kendine özgü davranışları vardır. Enerjik ve hırslıdır. Başkalarının hatalarına tahammül etmesi zordur.
işte benim çin burcum: ) teşekkürler kral, zor oldu ama buldum bu sayfayı, avtarımın altında at vardı merak ediyordum ne olduğunu eee arayan bulurmuş: )


Kullanıcı avatarı
çıkmazsokak
Mesajlar: 34
Yaş: 36
Kayıt: Pzr 15 Eki, 19:03

Re: Çin Burçları

Okunmamış mesaj gönderen çıkmazsokak » Prş 19 Eki, 03:53

AkrepKral yazdı: Kaplan Burcu

Yaşam enerjisiyle dolu insanlardır. Maceracı bir kişiliğe sahiptirler ve zorlu mücadeleleri severler. Onları için ne tehlike ne de bilinmeyen bir engel teşkil etmez. Nedenselliğe değil de, daha çok kalplerinin söylediğine göre davranırlar. Gayretleri diğer insanları da motive eder. Rutin işleri hiç sevmez ve hareketli projelerde bulunmayı yeğlerler. Hemen herşeyde aşırı uçlarda bulunurlar. Tutku ve hırs hayatlarının her bir gününe hükmeden unsurlardır. Eğer birisi kaplan burcu insanının özgürlüğünü elinden almaya çalışırsa çıldırırlar. En büyük hataları çok tepkisel olmalarıdır.

Karizmatikdirler, lider özellikleri vardır ve insanları tıpkı bir maestro gibi yönlendirmeyi çok iyi becerirler. Eğer organize olmayan bir işe girerlerse çıldırmaları içten bile değildir. İş konularında hep yeni şeylerle ilgilenmeyi severler, zaten keşfedilmiş yerler onlara göre değildir. Salt mantıkla hareket etmez, sezgilerini de işe dahil ederler.

Para konusuna önem veren, ama parayı sadece hırslarını ve tutkularını karşılamak amacıyla isteyen kişilerdir. Cömertlikleri sınır tanımaz. Risk almaktan çok hoşlanırlar ve sezgileri genel olarak onlara aldıkları risklerde yardımcı olur.

Aşk konusunda da tıpkı tüm hayatlarında olduğu gibi çok cesurdurlar ve oldukça da romantik insanlardır. Tıpkı beyaz atlı bir şövalye gibi (neden beyaz atlı prenses olmasın?) olmak isterler. Balkonlara tırmanıp prensesi kurtarmak tam onlara göredir. Ancak eğer karakterlerinin uyuşmadığı ve biraz pasif insanlarla beraber olurlarsa biraz çabuk bıkarlar. Onların aşk felsefesi şudur : "Biri gider...diğeri gelir!"
Aşk felsefem hariç diğerleri doğru,beni anlatmış diyebilirim..Teşekkürler AkrepKral..

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 500
Yaş: 39
Kayıt: Cmt 25 Kas, 14:46

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Prş 30 Kas, 16:20

Çin burçları ile 3 yıl önce tanştım...Benim çin burcum domuz-su...anlatılanlar doğrudur. Kızılderili burcum ise karga :)
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."

Kullanıcı avatarı
Passinger
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 268
Yaş: 43
Kayıt: Sal 03 Nis, 23:33

Okunmamış mesaj gönderen Passinger » Sal 03 Nis, 23:53

Keçi Burcu

Hayalperest insanlardır. Aile huzuru ararlar. İsteklerini iyilik ve güzellikle. insanları kırmadan elde ederler. Sezgisel yetenekleri güçlüdür. Huzurlu bir ortamda yaşamak isterler. Biraz kaprislidirler. Bir çalışan olarak iyi bir insandır. Yaratıcıdır, çocukları çok sever.

Ağaç Etkisindeki Keçi: Dengeli bir insandır. Yakın çevresinden destek görmek ister. Başarının peşindedir. Özel zevklerine düşkündür.

Ateş Etkisindeki Keçi: Çok tutkulu bir insandır. Çok kabuk kızar ve harekete geçer. Para harcarken dikkatli olmalıdır.

Toprak Etkisindeki Keçi: Tarafsız kararlar verebilme yeteneğine sahiptir. Bu durum bazen onu sevenleri üzer. Önemli konularda gerçeği gizleyerek sessiz kalabilir.

Maden Etkisindeki Keçi: Nazik insanlardır. Çevresindeki insanlardan da aynı nezaketi beklerler. İş hayatında ağır bir tempoyla yükselir.

Su Etkisindeki Keçi: Biraz egoist bir insandır. İlginç konulara ilgi duyar. Kendine karışılmasını istemez. Çevresini çok iyi değerlendirir.
Bu benim burcum.
Hep huzurlu ortamlar arayışımın burcumlada ilgisi varmış meğer.
MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM MESELESİ ÜLKE MESELESİDİR.

www.tekev.org

Kullanıcı avatarı
cookieemonsterrr
Mesajlar: 66
Yaş: 35
Kayıt: Cum 03 Ağu, 18:08

Okunmamış mesaj gönderen cookieemonsterrr » Pzt 06 Ağu, 18:41

hakkaten neden kedi burcu yok bende kedıymısım....

Kullanıcı avatarı
cookieemonsterrr
Mesajlar: 66
Yaş: 35
Kayıt: Cum 03 Ağu, 18:08

Okunmamış mesaj gönderen cookieemonsterrr » Çrş 08 Ağu, 18:50

pardon dosyayı ındırınce ne oldugu anladım

İKİLİ DELİLİK
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 191
Yaş: 48
Kayıt: Cmt 20 Eki, 20:30

Okunmamış mesaj gönderen İKİLİ DELİLİK » Pzr 21 Eki, 04:25

Tavşan burcu olduğumu sanıyordum. Burda kedi çıkmışım (:
Elementim tahta . Doğduğum saat yılan saati ve ateş etkisinde.
Yukarıda kedi ile ilgili bir açıklama yok. Kastedilen kaplan mı ?

Kullanıcı avatarı
gizli
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 150
Yaş: 34
Kayıt: Cum 10 Kas, 23:05

Okunmamış mesaj gönderen gizli » Pzr 21 Eki, 13:13

Ejderha Burcu

Herkesin dikkatini çeken bir kişidir. Yüksek sesle konuşur. Hükmetmeyi sever. Maceracı bir ruha sahiptir. Kendini göstermekten hoşlanır. Zor durumlarda olayları çözer ve kriz dönemlerinin insanıdır.

Ağaç Etkisinde Ejderha: İyi niyetli ve sıcak kanlı bir insandır. Barışçıl bir ruhla insanlara şifa ve enerji dağıtır. Eğlenceyi sever.

Ateş Etkisinde Ejderha: Lider ve karizmatiktir. Enerjik ve atılgan özellikler taşır. Etkileyicidir. Doğru tavsiyelerde bulunur.

Toprak Etkisinde Ejderha: Övülmek ve devamlı ilgilenilmesini ister. Herkesin ilgisini çeken bir özelliğe sahiptir. Ün ve şöhret ister.

Maden Etkisinde Ejderha: Çok hırslıdır. Uzak diyarlara seyahat etmek ister. Aldığı her işi bitirir. Öfkesini kontrol etmesi oldukça zordur.

Su Etkisinde Ejderha: Kendi içinde çelişkilere sahip olabilir. Sezgileri kuvvetlidir. Aşk ve sevgi onun için önemlidir. Çok yeteneklidir.

Benim Elementim Toprak.

Kullanıcı avatarı
CaRLoS
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1488
Yaş: 39
Kayıt: Cum 24 Ağu, 09:50

Okunmamış mesaj gönderen CaRLoS » Pzr 21 Eki, 13:19

Bunlar çin malı kardeşim :)

meğilli

Okunmamış mesaj gönderen meğilli » Prş 08 Kas, 23:14

Dosya sunumu için thanks ;

Kullanıcı avatarı
LeeCH
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 135
Yaş: 33
Kayıt: Çrş 06 Şub, 14:42

Okunmamış mesaj gönderen LeeCH » Pzr 17 Şub, 13:31

bn ates etkisinde yılanım sanırım
We entry where you say to hell everynight....We're Mad as Hell, and We're Not Going to Take It Anymore...


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astroloji” sayfasına dön