Burçlarda Sapmalar

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
atahumles
Mesajlar: 24
Kayıt: Cmt 13 May, 16:26

Okunmamış mesaj gönderen atahumles » Cmt 10 Haz, 16:35

22 ekim 1969 doğumlu biri 2 burç arasında sıkışmışmıdır 365 6 saatten yüzyıllar boyunca burçlara giriş zamanı sapma göstermezmi 1-2-3 gün aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cmt 10 Haz, 17:47

Daha öncede konu hakkında yazmıştık kısaca tekrar edeyim. Şu an burçların yerleri belki tam anlamıyla olmasa da değişmiştir. Dini kaynaklarda da Astrolojide de bu konu yer alır. Kur'an-ı Kerimde 12 Gezegenden bahsedilir mesela.

Burçları oluşturan Yıldız takımları ile Dünya arasındaki konum bundan binlerce yıl öncesi gibi değildir. Hatta bir ara Yılan burcundan da bahsedilmişti. Tam olarak hangi burcun ne olduğu konusunda ise şu an net bir şey söyleyemem. Ama bu konuda bir çok Astrolog hemfikirdir.

Bu yüzden daha öncede belirttiğimiz gibi Asıl olan İnsanların sahip oldukları burç özellikleridir. Bir insanı tek burç etkilemez. Burçları araştırın ve inceleyin. En çok hangi burcun özelliklerini taşıyorsanız Siz O burçsunuzdur. Bu birazda Teori ve Uygulama tartışmasına benzer. Belki teoride Terazi olabilirsiniz ama Gerçekte Akrepsinizdir. Bunu sahip olduğunuz özelliklerle Burçların özelliklerini kıyaslayarak yapabilirsiniz. Eğer büyük oranda Akrep burcu özelliklerini taşıyorsanız Hiç çekinmeden Ben Akrebim Diyebilirsiniz.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

atahumles
Mesajlar: 24
Kayıt: Cmt 13 May, 16:26

Okunmamış mesaj gönderen atahumles » Pzt 12 Haz, 00:03

teşekkürler


Cevapla

“Astroloji” sayfasına dön