BUGÜN DOĞANLAR

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 26 Kas, 00:22

25 Kasım;
Ayak Uyduranın Günü

Burç: 2 - 4 Yay
Dönem: Yay I
Ateş burcu


“İşbirliğiyle, bireysellikten daha kolay sonuca ulaşılır.”

25 Kasım’da doğanlar enerjilerini uzun süre koruyabilmeyi iyi bilirler. Dinamik ve üretici, aynı zamanda da kişiliklerine itibar ve saygınlık kazandıran saklı bir tarafları vardır. Enerjilerinde düşüş göstermezler. 25 Kasım insanı, yalnız yaşamaya ve çalışmaya alışkındır ve dinamik taraflarının yanında üstü kapalı bir hayatları yoktur; son derece açık insanlardır. Başarıyı bir tutku haline getriren 25 Kasım insanındaki el becerikliliği ve kabiliyet üst seviyededir. Her zaman başarıyı düşünen bir yapıları vardır ve başarısızlık onlarda büyük kırılganlıklar ve depresyona sebep olabilir.

İyi Huyları: Sabitlik, Ustalık, Esaslılık
Kötü Huyları: Otoriterlik, Hükmetmek, Katılık

Bugün Doğan Ünlüler:
Tina Turner (Amerikalı ünlü şarkıcı), Augusto Pinochet (Şili’li faşist diktatör), John F. Kennedy (Avukat, J.F.K’nın en küçük oğlu).

Sayılar ve Gezegenler
25 Kasım’da doğan 7 (2+5) sayısına ve bir su gezegeni olan Neptün’e bağlıdır. Jüpiter ve Neptün arasındaki bağlantı yüksek idealizm, sevecenlik ve kalıtımsal yeteneklerin göstergesidir.

Tarot
Büyük Arcana’nın 7. kartı Chariot; çok güçlü bir karakteri, fiziksel varlığının dinamizmini gösterir. Bu kartın iyi özelliği; başarı, yetenek ve verimlilik; kötü tarafı da katı tutum ve yönünü bulamamadır.

Sağlık
25 Kasım insanının hayata karşı çok sabit ve pozitif bir tutumu vardır. Enerjisini kontrol etme konusunda dikkatli olmalıdır. Bacak sağlığına , varislere ve yaşlanma dönemlerine dikkat etmelidirler. Beslenme konusundaki alışkanlıklarına biraz daha ılımlı yaklaşmalıdırlar; taze sebzeli sağlıklı bir yemek düzenine sahip olmalıdırlar.

Tavsiye
Yargıcı ve suçlamacı olmaktan vazgeçin. Zorlayıcı tavrınızdan uzak durun ve biraz daha konuşkan ve iletişimci olun.


Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...


Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 26 Kas, 00:25

26 Kasım;
Kişisel Tavırın Günü

Burç: 3 - 5 Yay
Dönem: 1. Dönem Yay
Ateş burcu


“Nefes almanın ritmi hayatın değişmez eşlikçisidir”

Bugün de doğanlar pek çok şeyi yaparken kendilerine has bir tavıra sahiptirler, diğer insanlardan farklı bir yerde dururlar. Felsefeye karşı olan düşünceleri pragmatiktir ve dolaysızdır. 26 Kasım insanları her zaman kendi düşüncelerine, aldıkları ödüllerin, övgülerin o düşüncelere verdiğinden daha fazla önem verir. Bu günün insanları karakterlerinin hem pratiklerinden hem hayallerinden vazgeçemedikleri için bunların ikisinin çok güzel bir sentezini yaparlar. 26 Kasım insanlarının aşk hayatları problemli olabilir bunun nedeni aşkın bağlayıcılığı ile bireysel özgürlükleri arasında kalmalarından kaynaklanır. Çoğu 26 kasım insanı şevkli ve cool'dur, vaatte bulunma konusunda isteksiz ve beceriksizdir.

İyi Huyları: İlginç, Özgür Ruhlu, Seçkin
Kötü Huyları: Belalı, Kararsız, Tutarsız

Bugün Doğan Ünlüler:
Charles Schulz (Snoopy'nin çizeri), Earl Wild (Piyanist)

Sayılar ve Gezegenler
Bu günde doğanlar (2+6=) 8 rakamı ve sorumluluğun gücünü, ölçülülüğü ve kaderciliği simgeleyen gezegen Satürn tarafından yönetilirler. 8 rakamı tarafından yönetilenler yaşamlarını dikkatli ve yavaş yaşarlar. Aslında çok sıcak kanlı olmalarına rağmen Satürn'nün 8 rakamıyla yönetilenlere bir etkisi sonucunda bazen tam ters şekilde soğuk ve aksi de olabilirler.

Tarot
Büyük arkana'nın 8. kağıdı güç veya cesarettir, kartta zarif bir kraliçenin kızgın bir aslanı evcilselleştirmesi resmedilir. Kraliçe, ahlaksal ve fiziksel kuvveti de etkisi altına alabilecek kadın büyücüyü temsil eder. bu kartın olumlu özellikleri karizma, kararlılıktır; kötü özellikler ise kendinden hoşnut olma ve gücün yalnış kullanımıdır.

Sağlık
26 Kasım insanları genelde hem fiziksel hem zihinsel olarak enerjik insanlardır. Bugünde doğanlar psikolojik olarak fazla izole olmaktan kaçınmalıdırlar. Mutfak yaşamlarını ilginç kılmak için çaba sarfetseler iyi olur, çünkü sıkıldıklarında kötü beslenme alışkanlığı edinmeden ancak bu şekilde kaçabilirler.

Tavsiye
Diğerleriyle geçinmek için efor sarfedin. Düşündüğünüzden daha normal olabilirsiniz. Kalbinizin sesini dinleyin, sevgi vermekten korkmayın.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 26 Kas, 00:52

muzip doğum günün kutlu olsun canım, 26 kasımı yarın gönderecektim ama hediyemi erken vereyim dedim... :P
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 28 Kas, 00:57

27 Kasım;
Heyecanlının Günü

Burç: 4 - 6 Yay
Dönem: Yay I
Ateş Burcu


“İyi eğitilmiş bir at, vahşi olandan daha az heyecanlı değildir.”

27 Kasım doğumlu insanlar ya heyecan yaratırlar, ya heyecan verici durumlara meyil ederler, ya da her iki özelliğe birden sahiptirler. Elleri çabuktur ve sanki elektriksel bir güçle yönlendiriliyor gibidirler. Bugün doğanlar genelde çok hızlıdırlar ve çoğu zaman kendilerine doğru yönde olup olmadıklarını sormak için bile durmazlar. Aslında genelde doğru yönde hareket ederler ancak, kendilerini kaynar suyun içine attıkları zamanlar da yok değildir. Monoton bir hayat tarzı ve ahlakçı bir eş, 27 Kasım doğumlu insanların ilerlemelerini engeller; hayal kırıklığı, sabırsızlık ve sinir harbini de beraberinde getirir. 27 Kasım insanları şaşırtıcı bir şekilde aile içinde uyumludurlar. Hem bağlılığı, hem de ihtiyaç duydukları özgürlüğü kazandıkları zaman, onlardan mutlusu yoktur.

İyi Huyları: Hızlı, Sezgileri Güçlü, Atılgan
Kötü Huyları: Aceleci, Asi, İş Bozucu

Bugün Doğan Ünlüler:
Jimi Hendrix (Müzik dünyasının efsane ismi), Bruce Lee (Dövüş sporlarının ve sinemanın efsane isimlerinden), Caroline Kennedy (ABD Başkanı JF Kennedy’nin kızı)

Rakamlar ve Gezegenler
27 Kasım günü doğan insanlar, 9 rakamı ve Mars gezegeni tarafından yönetilirler. 9 rakamının kendi gibi, bugün doğan insanlarda da bir çekicilik vardır. Mars gezegeni güçlü ve agresif bir özellik taşıdığından, 27 Kasım insanları enerji bakımından oldukça yoğun olurlar.

Tarot
Büyük Arcana’nın dokuzuncu kartı, ellerinde bir fener ve bir asayla dolaşarak tasvir edilen, Keşiş kartıdır. Meditasyon, ayrılık ve sessizliği simgeleyen bu kart, disiplin ve zekanın da sembolüdür. Kartın pozitif yönleri, amaç ve konsantrasyon, negatif yönleri de güvensizlik ve hoşgörüsüzlüktür.

Sağlık
27 Kasım doğumlu insanlar, çok heyecanlı olduklarından kas ve sinir sistemleri zaman zaman aşırı stresten hastalanabilir. Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen enerjileri, bir noktadan sonra patlama tehlikesi taşır. Sakin ortamlarda tüketilen yemekler ve düzenli egzersizler, bu stresten bir nebze kurtulmaları için ilk adımda yapabilecekleridir.

Tavsiye
İçinizdeki fırtınayı kontrol edin ve gücünüze hakim olun. Kendinizi biraz daha iyi anlamaya çalışın. Yardım ve merhamet istemekten korkmayın.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 28 Kas, 01:00

28 Kasım,
Yalnız Kurdun Günü

Burç: 5 - 7 Yay
Dönem: Yay 1. Dönem
Ateş Burcu


“Çocuk ve yaşlı tanrıya daha yakın olanlardır.”

28 Kasım’da doğanlar oldukça duygulu insanlardır. Bu duygusal kişiler ailesini ve çevresini mutlu etmekten bıkıp usanmazlar. 28 Kasım’da doğanların en büyük özelliği, içinde bulundukları paradokstur. Ciddi mi şakacı mı oldukları anlaşılmaz. Bir belirsizlik ve karmaşa hakimdir. Bu günde doğanlar, sanılanın aksine akılcı hatta entellektüeldir. Düşmanlarına karşı en büyük kozları; akılcılıkları ve kullandıkları kinayelerdir. Öte yandan arkadaşlık bağları çok kuvvetlidir. Arkadaşları için çırpınmaktan yorulmazlar. 28 Kasım’da doğanların en büyük sorunu kendilerini anlayamamalarıdır. Kendi içlerinde birçok kişilik barındırırlar ve hangisinin baskın olacağına karar veremezler. “Duygu, idrak, önsezi ve his” gibi unsurları kendi içlerinde dengeye getirmeleri, hayatta başarılı olmaları için yegane unsurdur.

İyi Huyları: Derin, Doğal, Aşırı Duygusal
Kötü Huyları: Çelişkili, Karışık, Dogmatik

Bugün Doğan Ünlüler: Paul Warfield, William Blake, Gary Hart, Morris Louis

Sayılar ve Gezegenler
28 Kasım’da doğanların hayatı “1” rakamı (2+8=10, 1+0=1) ve güneşle belirlenmiştir. Hayatı “1” ile belirlenmiş olanlar genellikle kişisel davranırlar ve hep zirveye oynarlar. Güneş, enerjisini ve ateşini beraberinde getirirken, 28 Kasım doğumluların kontrolsüz bırakılmaması gerektiğinin sinyalini verir.

Tarot
Büyük Arcana’nın 1. kartı “Büyücü”dür. Büyücü, idrak, iletişim ve bilgiliyi simgeler. Büyücü çoğunlukla hayatın doğal dönüşümünü ve güçlülüğünü sembolize eder. Kişisel yönden bu kart, diplomatik yetenek ve kurnazlık gibi olumlu yönler sunarken, vicdansızlık ve fırsatçılık gibi olumsuzluk yönleri de beraberinde getirir.

Sağlık
Bu günde doğanlar sesiz sakin bir eve ihtiyaç duyarlar. Doğa ile iç içe olmak isterler. Vejeteryan diyeti uygun olsa da etli yemeklerden vazgeçmezler. Alkol ve sigaradan kesinlikle uzak durmaları gerekir.

Tavsiye
Kendi enerjini bul. Kendini daha iyi tanı. Başkalarına uyguladığın standartları kendine de uygula.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...


Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 913
Yaş: 50
Kayıt: Sal 12 Haz, 13:52

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Çrş 28 Kas, 12:43

tesekkurler heaven
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 913
Yaş: 50
Kayıt: Sal 12 Haz, 13:52

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Çrş 28 Kas, 12:49

doruluk payi var
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 913
Yaş: 50
Kayıt: Sal 12 Haz, 13:52

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Çrş 28 Kas, 13:39

arica yanliz kurd degimi hosuma gitti
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Prş 29 Kas, 15:48

29 Kasım,
Provokatörün Günü

Burç: 6 - 8 Yay
Dönem: Yay I. Dönem
Ateş Burcu


“Duygular bir nefesle sakinleştirilebilir”

“Duygular bir nefesle sakinleştirilebilir” 29 Kasım doğumluların başkalarını sinirlendirmek gibi bir kabiliyetleri vardır. Bugün doğanlar çevrelerinde “bela yapıcı” olarak tanınırlar ve başkalarının kendileri hakında ne düşündüğü umurlarında bile değildir. Başkalarının damarlarına basmakta ustadırlar. İnsanları susturmakta da çok yeteneklidirler. Ayrıca bu insanlar kendilerini doğruların sadık koruyucuları olarak görürler ve bu uğurda insanları üzmeyi bile göze alırlar. 29 Kasım’da doğanlar, sosyal ve politik hayatın getirdiği kuralları pek takmazlar ama, kendi ayakları üstünde de durmasını bilirler. Başkaları için bela yaratırlar ama, bu belalar kendi başlarına gelirse ne yapacaklarını şaşırırlar.

İyi Huyları: Kışkırtıcı, Dinamik, Sözü Geçen
Kötü Huyları: Stresli, Belalı, Rahatsız

Bugün Doğan Ünlüler:
Adam Clayton, Jacques Chirac, Louisa Mae Alcott, Busby Berkeley, Y.T. Lee

Sayı ve Gezegenler
29 Kasım’da doğanların “2” rakamı (2+9=11 1+1=2) ve Ay hayatlarını biçimlendirir. 2 rakamının etkisinde olanlar genelde iyi bir sağ kol ve grup elemanıdır. Ay ve Jüpiter’in birleşmesi, 29 Kasım doğumlulara güçlü bir karakter ve başkalarının davranışlarını ve kişiliklerini eleştirme yetisi verir.

Tarot
Büyük Arcana’nın 2. kartı “Rahibe” dir. Bu kart gizemliliği ruhsallığı ve bunların getirdiği güçleri temsil eder. Kartın pozitif yönleri: sessizlik, önsezi, ihtiyat, negatif yönleri: patavatsızlık, güvensizlik, ilgisizliktir.

Sağlık
29 Kasım doğumlular kendilerini üzecek şeylerden özellikle uzak durmalıdırlar. Sinir sistemleri depresyon ve aşırı stresten dolayı çoğu zaman fazla mesai yapar. Düzenli bir ruhsal gelişim, fiziksel yaşam için kaçınılmaz bir iyileşme olur.

Tavsiye
Bazen duyguları saklamak iyi bir seçimdir. Sakin olmaya çalışın. Önyargısız bir şekilde gözlem yapmaya özen gösterin.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Prş 29 Kas, 17:27

sevgili YAY dost içten dost kahve doğum günün KUTLU OLSUN.

28 ekim çocuğu olarak senle pek çok ortak yön buldum kendimde. iyiki varsın iyiki ordasın. büyücü kartı olanların en önemli özelliği insanlarda büyüleyici etkiler bırakmalarıdır.. :P :twisted: :P

Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 913
Yaş: 50
Kayıt: Sal 12 Haz, 13:52

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Prş 29 Kas, 17:42

tesekkurler ederim günesin kizi,iyiki sende varsin sizlerde varsiniz :P
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

Kullanıcı avatarı
turna
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1913
Yaş: 44
Kayıt: Çrş 24 Eki, 11:36

Okunmamış mesaj gönderen turna » Prş 29 Kas, 19:46

Heaven bir gün söylesem o günün kişilik özetini bana bulabilirmisin?? yada kaynağın linkini paylaşırsan sevinirim.
''Her Sözümüz Dudaklarda Bir Gülüş Oldu, Dönme İhtimali Yok Artık... O GÜLÜŞLER DÜŞ OLDU''

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cum 30 Kas, 18:32

30 Kasım;
Ölçülü ve Atak Olanın Günü

Burç: 7 - 9 Yay
Dönem: Yay I.
Ateş Burcu


“Daha iyi bilen, aslında pek de iyi bilmeyendir.”

30 Kasım günü doğan insanların, herhangi bir meydan okuma karşısında, karşı atağa geçme konusunda güçlü dürtüleri vardır. Aceleci olmaktan ziyade; ölçülü, dikkatli ve etkilidirler. Bugün doğan insanları çalışırken seyretmek, onlar hakkında bilgi sahibi olmanın en iyi yollarından biridir. Bir sonuca ulaşmak ve başarılı olmak için kafalarında çeşit çeşit senaryolar kurup, her türlü sonuca hazır olmak için çabalarlar. Konuşmalarından, giyinişlerine kadar her şeyleri gayet düzenli ve zamanlıdır. Onları reddetmek zordur. Bugün doğanlarda, iyi de bir espri zekası vardır ve çok ciddi olayları bile daha yumuşak ve esprili bir dille açıklayabilirler. Bugün doğanlarda genellikle çocuksu bir mizaç hakimdir ve dürüstlük ve açık yüreklilikten çok zor vazgeçerler.

İyi Huyları: Komik, Dinamik, Doğru
Kötü Huyları: Tepkisel, Hassas

Bugün Doğan Ünlüler:
Mark Twain, Winston Churchill, Jonathan Swift, Billy Idol

Rakamlar ve Gezegenler
30 Kasım doğumlu insanlar 3 rakamı ve Jüpiter gezegeni tarafından yönetilirler. 3 rakamıyla yönetilen insanlar, genellikle bulundukları konumda en yukarı çıkmak için bir istek duyarlar. Ayrıca Jüpiter, iyimserlik özelliğini de beraberinde getirir.

Tarot
Büyük Arcana’nın üçüncü kartı, yaratıyı sembolize eden İmparatoriçe kartıdır. Bu kart, merhameti, katıksız sevgiyi, umudu, kişisel kontrolü ve tamamıyla kadınsı, mükemmel bir kişiliği simgeler. Fakat, mükemmeliyetçilik ve aşırı tutku gibi negatif özelliklere de sahiptir.

Sağlık
Kendine olan güvenleri çok yüksek olduğundan, kayıp karşısında hayal kırıklığı yaşayabilirler. Olayları olduğu gibi kabul etmeleri ve buna hazırlıklı olmaları, psikolojileri açısından önemlidir. Doğada yapacakları, yürüyüş ve minik egzersizler, hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yararlı aktivitelerdir.

Tavsiye
Gevşek olun ve kendinizi olayların akışına bırakın. Hatalarınıza gülmeyi öğrenin. Çocuksuluğunuzu kaybetmeyin.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 10 Ara, 12:18

1 Aralık;
Açıksözlünün Günü

Burç: 8 - 10 Yay
Dönem: Yay I
Ateş Burcu


“Hayattaki basit şeyler çoğu zaman en önemli olanlardır.”

Aralık ayının birinde doğanlar oldukça açık sözlüdürler ve söylediklerini harekete geçerek desteklemekten de hiç çekinmezler. Bu hareketler genelde toplum içinde hoş karşılanmaz. 1 Aralık’ta doğanları tanımayanlar, onların fazla derin insanlar olmadıklarını düşünürler aslında böyle değildir. 1 Aralık’ta doğanlar oldukça derin ve karmaşık insanlar olabilirler ve paylaşmayı çok severler. Karşı cinse cilve yapmaktan hoşlanırlar fakat, gerçek ve derin duygularını çok özel insanlara saklarlar. Kendilerini açıklamakta her zaman çok başarılıdırlar ve bundan çekinmezler ancak, toplum bu tür hareketlere her zaman müsaade etmeyebilir.

İyi Huyları: Enerjik, Dışa Dönük, Hareketli
Kötü Huyları: Bitkin, Yanlış Yönlendirilmiş, Dikkatsiz

Bugün Doğan Ünlüler: Woody Allen, Bette Midler, Jaco Pastorius (jazz-fusion basçı), Karl Schmidt (Alman ekspresyonist ressam), Richard Pryor (komedi oyuncusu).

Sayılar ve Gezegenler
Ayın birinde doğanlar 1 sayısı ve güneş ile yönlendirilirler ve 1. olmaktan çok hoşlanırlar. Kişilikleri gereği, inatçı ve tepeye yükselme eğilimindedirler. 1 Aralık doğumluları etkileyen Güneş, kontrol edilemeyen yaratıcı enerji ve ateşi temsil eder.

Tarot
Büyük Arcana’nın ilk kartı “büyücü”dür. Entellektüeliteyi, bilgiyi, bağlantıyı ve büyüyü temsil eder. 1 Aralık doğumlular bu güçlerini ünlü olmak ve kişisel yeteneklerini geliştirmek için kullanırlar.

Sağlık
1 Aralık doğumlular enerjilerini yorucu ve zahmetli işlere ayırmaktan kaçınmalı ve dinlenme zamanlarını iyi ayarlamalıdırlar. Sinirleri bozulabilir, baş ağrısı sırt ağrısı ve hormonal şikayetleri olabilir. Bugün doğmuş kadınların kilo alma problemleri olabilir. Bu yüzden sağlıklı biçimde diyet yapmaları gerekebilir.

Tavsiye
Enerjinizi saklı tutun, kendinizi anladığınız zaman özgür olacaksınız. İnsanları karşınıza almayın, diplomatik davranın ve herşeyi önünüze anlatmayın.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 10 Ara, 12:20

02 Aralık;
Geniş İnsanın Günü

İşaret: 9’ - 11’ Yay
Dönem: Yay I
Kor Ateş


“Gerçek şöhret ancak alçakgönüllülükle elde edilebilir.”

02 Aralık’ta doğanlar son derece rahat insanlardır. Duygularına ve o anki hislerine, isteklerine göre hareket ederler. Oldukça hareketli bir kişiliğe sahiptirler ve eğlenmeyi çok severler. İnsanlarla kolay anlaşırlar. Enerjileri ve kolay anlaşılabilen kişiler olmaları nedeniyle çevreleriyle kolay iletişim kurarlar. Fakat birine güvenmediklerinde tam bu özelliklerine karşıt tavırlar sergileyebilirler. Hayattaki temel istekleri tanınmak ve şörhet basamaklarını tırmanmaktır. Bu cazibeye sahiptirler. Ancak önlerine engel çıktığında fazlasıyla oyunbaz ve acımasız olabilirler.

İyi Huyları: Dinamik, Kolay Anlaşılır, İnsalcıl
Kötü Huyları: Sinirli, Yargılayıcı, Manüplatif

Bugün Doğan Ünlüler: Maria Callas (Operanın divası), Nicos Kazantzakis (Yunanlı yazar), Monica Seles (Ünlü tenisci), Roberto Capucci (İtalyan ressam)

Sayılar ve Gezegenler
Bugün doğanlar 2 rakamının ve ‘Ay’ın etkisi altındadırlar. Bu yüzden çok çalışkandırlar, takım çalışmasına yatkındırlar.

Tarot
Büyük Arkana’nın ikinci kartı ‘Prenses’tir, bilgiyi ve gizemi sembolize eder. Bu kartın pozitif yanı sezgi gücünü, negatif yanı ise kayıtsızlığı simgelemesidir.

Sağlık
Şiddetli baş ağrılarınıza karşı her geçen gün daha fazla dozda ağrı kesici kullanıyorsunuz. Oysa beden dilinizi öğrenerek bu ağrılara son verebilir, en azından kontrol altına alabilirsiniz. Meditasyon ve yoga yapmayı deneyin.

Tavsiye
Öfkeli görünüyorsanuz. Unutmayın kazanmak herşey değildir. Karşılaşığınız sorunlarda çevrenize karşı bu kadar yargılayıcı davranmayın. Kendinize karşı da eleştirel olmasını öğrenin.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astroloji” sayfasına dön