BUGÜN DOĞANLAR

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 575
Yaş: 38
Kayıt: Cum 15 Ara, 22:41

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Cmt 17 Kas, 19:33

heaven bu güne göre tahminleri nereden buldugunu merak ettim rica edebilirmiyim?


Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...


Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 913
Yaş: 50
Kayıt: Sal 12 Haz, 13:52

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Cmt 17 Kas, 19:46

dogum gününüz kutlu olsun
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 309
Yaş: 47
Kayıt: Cmt 22 Eyl, 12:26

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Cmt 17 Kas, 21:58

13 kasım.Agnostizm,ateizm,asi vs..neymişiz böyle:)
Canım sağol zahmetine.

Kullanıcı avatarı
defne
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 450
Yaş: 40
Kayıt: Çrş 16 Ağu, 10:10

Okunmamış mesaj gönderen defne » Pzr 18 Kas, 23:17

aaaaaa hevaen hani bize han, 16 kasımm : ((( : ((((

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 19 Kas, 16:16

18 Kasım;
İlgi Odağının Günü

Burcu: 25-27 Akrep
Dönem: Akrep III
Hayat Veren Su


“Bütün hayat bir fantazi olabilir, öyle ise rahat olun parçayı seçin ve keyfinize bakın.”

18 Kasım’da doğanların akıl ve fiziksel gücü yüksek seviyededir. Onların ana karakterleri üzerlerine yapışmış olan duygusallık etiketidir. Dışarıdan ‘cool’ insanlar olarak gözükmelerine rağmen birisiyle bağlantı kurdukları andan itibaren bir sıcaklık yayarlar.18 Kasım insanları ilgi odağı haline geldikleri anlarda çok mutlu ve çok sosyal olurlar. Görevine düşkünlük 18 Kasım insanlarına uzak bir özelliktir ama meraklı olmak, araştırma yapmak bugün doğmuş kişilerin bilinen özelliklerindendir. 18 Kasım insanlarının ilgiye ihtiyaçları vardır ve bunu alana kadar vazgeçmezler. Bu ilgi odağı olma isteği bazen güvenlikle ilgili problemler yaratabilir. Bir gruba ait olmaktan çok hoşlanırlar. İş sorumluluk almaya geldiğinde ufak tefek problemler yaşarlar.

İyi Huyları: Sezgisel, Duygusal, Sosyal
Kötü Huyları: Yoksul, Ruhsal Olarak Değişken, Fırtınalı

Bugün Doğan Ünlüler:
Karl Vinson (En uzun süre senatoda kalan Amerikalı Senatör, Georgia, 50 yıl), Ignace Jan Paderewski (Polonyalı piyanist, vatansever, başkan), Howard Thurman (Papaz, ilk Afro-Amerikalı üniversite profesörü)

Sayılar ve Gezegenler
9 sayısı ve Mars gezegeninin gücü altındadırlar. Mars ve Plüton gezegeninin kombinasyonlarından etkilenirler. Gezegenler Mars ve Plüton olunca da kişinin gereksiz yere saldırganlık göstermesi önlenir. 9 sayısı bugün doğmuş insanların sorumluluktan biraz uzak olmasına yol açar.

Tarot
Büyük Arcana’nın 18. kartı “Ay”dır. Bu kart öncelikle duyguları, bilinçsizliği ve düşler alemini temsil eder. Kartın olumlu tarafları duyarlılık, empati, duygusal zekadır. Olumsuz tarafları ise pasiflik ve ego eksikliğidir.

Sağlık
18 Kasım’da doğanlar için pisikolojik ve ruhsal çalışmalar çok önemlidir. Eğer diyet söz konusuysa bu dieti taze sebzeler üzerinden yapmak doğru olur. Kendilerine hakim olabiliyorlarsa kırmızı etten de uzak durmaları daha sağlıklı olur. Bir de su içmek çok önemli, günde iki litreye yakın su içmeleri vücudun temizlenmesi bakımından önemlidir.

Tavsiye
Kendinizi derin bir seviyede ölçün. Hayatın akışına bırakın, yolunuzu hissedin.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...


Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 19 Kas, 16:18

19 Kasım;
Reformcunun Günü

Burç: 26-28 Akrep
Döenm: Akrep - Yay Geçiş Dönemi
Hayat Veren Su


“Gerçek ancak sessizliğin içinde söylenebilir”

19 Kasım insanları devrimci duygulara sahiptirler ve değişim yanlısıdırlar. Sadece baş kaldırmakla yetinmezler, değiştirirler ve değiştirdiklerini yönetmek isterler. Radikalliğin ve tutuculuğun, anarşi ve yerleşmişliğin ilginç karışımıdırlar. 19 Kasım insanları gücün ele geçirilmesi ve uygulanmasıyla ilgilidirler; bu ailelerinde, sosyal çevrelerinde ve kariyerlerinde de böyledir. Kendilerine güvenleri göklere kadar yükselir; bu bir güç olabilirken zayılıkta olabilir. Bu günün insanları genelde özgür iradeye inanırlar, özellikle kendi iradelerinin gücüne. Ancak sınırlamalardan ve ikazlardan da ders alayı öğrenmeleri gerekmektedir. Kitaplarında, doğrudan ve onu yaymaktan daha yüksek bir değer yoktur. Bu dünyaya aittirler, ailelerine çok bağlıdırlar ve oldukça çağdaştırlar.

İyi Huyları: Çağdaş, İnandırıcı, Yapıcı, Reformcu
Kötü Huyları: Zihni Meşgul, Kendine Fazla Güvenen, İnatçı

Bugün Doğan Ünlüler:
Martin Luther (Alman reformist rahip, yazar, filozof, düşünür), Indira Gandhi (süikaste kurban giden Hindistan başbakanı), Judie Foster (Aktris), Meg Ryan (Aktris), Calvin Klein (Aktör), Larry King

Rakamlar ve Gezegenler
19 Kasım’da doğan insanlar (1+9=10, 1+0=) 1 rakamı ve güneş tarafından yönetilirler. Akrep - Yay geçiş döneminin ilk gününde doğmuş olduklarından Plüton ve Mars (Akrep)’in ve Jüpiter (Yay)’in da etkisi altındadırlar; bu onlara çok güçlü bir dinamizm verir. Bu dinamik onları yaratıcı yapabileceği gibi yıkıcı da yapabilir. 1 rakamı tarafından yönetilenler geri durmayı sevmezler ve hep 1 numara olmak isterler.

Tarot
Major Arcana’nın 19. kartı güneştir. Çok güçlü bir kart olarak güneş arcananın en iyi kartı olarak varsayılabilir. Kart bilgiyi, iyi kaderi ve yaşama gücünü simgeler. Kendilerine olan aşırı güvenleri büyük bir risktir, bu konuda dikkatli olmalıdırlar.

Sağlık
Kendilerine en güvendikleri zamanda ani bir kazanın kurbanı olmaya her zaman açıktırlar. Durumlarını daha realist bir biçimde değerlendirmek bu ani facialardan sakınmanın en emin yolu olacaktır. Etkin egzersiz bu aktif insanlar için çok önemlidir; koşu, ayrobik, tenis ve diğer birebir sporlar.

Tavsiye
Sessizliğin değerini öğrenin. İsyankarlığınızı dindirin. Düşüncesizliğinizi dizginleyin ve kendinizi yaşamın zorluklarına hazır tutun.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Sal 20 Kas, 11:29

kuki güneş kartı sende çıktı :)

Kullanıcı avatarı
turna
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1913
Yaş: 44
Kayıt: Çrş 24 Eki, 11:36

Okunmamış mesaj gönderen turna » Sal 20 Kas, 12:06

Yaww bunlar hala doğuyormu : )
''Her Sözümüz Dudaklarda Bir Gülüş Oldu, Dönme İhtimali Yok Artık... O GÜLÜŞLER DÜŞ OLDU''

Kullanıcı avatarı
ogunay
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 110
Yaş: 51
Kayıt: Pzr 03 Ara, 23:36

Okunmamış mesaj gönderen ogunay » Sal 20 Kas, 12:25

TUM DÜŞLERİN GERCEK OLSUN HEAVEN...25 EKİM DE BENİM..TUM AKREPLERE BAŞARI PARA SAGLIK VE SEVGİ DOLU BİR YIL DİLİYORUM...
tek ihtiyacımız sevgi dolu bir yurek ve gucunu sevgiden alan bir ruhtur...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 20 Kas, 12:29

20 Kasım;
Karıştırıcının Günü

Burç: 27-29 Akrep
Dönem: Akrep-Yay Geçiş Dönemi
Hayat Veren Su


“Günlük yaşamın en basit gerçeklikleri, dünyanın en büyük idealleriyle birebir bağlantılıdır.”

20 Kasım insanı, doğuştan kavgacıdır ve kendisini her türlü mücadelenin içinde olmak zorunda hisseder. Fikirlerini çok etkili bir şekilde ortaya koydukları için kendileri gibi düşünmeyenlerin düşmanlığını kazanmaları kolaydır ama, bu fikirlerini değiştirmelerine asla neden olmaz ve bu yüzden kendilerini sürekli mücadelenin içinde bulurlar. Bu günün insanları oldukça pratiktir. Genelde çok kolay heyecanlanırlar ama, olayları kontrolleri altında tutmayı oldukça iyi başarırlar. 20 Kasım insanları kanun dışı işlere ilgi duyarlar ve sürekli olmasa da en azından hayatlarının bir döneminde bu tarz işlerle haşır neşir olmak isterler. Bir nevi Tarantino’nun film karekterlerini andırırlar. Bu insanların çocuk yanları oldukça güçlüdür; bu yüzden aile hayatları da çok hareketlidir.

İyi Huyları: Aktif, İdealist, Azimli
Kötü Huyları: Takıntılı, Havai, Aşırı Hırslı

Bugün Doğan Ünlüler:
Robert F. Kennedy (ABD Başkanı), Bo Derek (Aktris), Nadine Gordimer (Güney Afrikalı yazar), Kon Ichikawa (Japon yönetmen)

Rakamlar ve Gezegenler
Kasım’ın 20. gününde doğanlar, 2 rakamı ve Ay gezegeni tarafından yönetilirler. 2 rakamı, bu insanlara nezaket ve hayal gücünün yanında, hassasiyet de verir. Bugün doğan insanlar da genellikle duygusal dengesizlik ve asabiyet hakimdir ki bu özellik, kırılganlık sembolü Ay’ın getirdiği bir etkidir.

Tarot
Büyük Arcana’nın yirminci kartı, Adalet kartı olup, insanların daha ruhsal bir yücelik için, materyal dünyayı arka planda bırakmalarını sembolize eder. Bir meleği trompet çalarken gösteren kart, yeni doğan bir güne işaret eder. Olumsuz bir özelliği ise, denge kaybı ve dürtüleri kontrol edememe sorunu olarak karşımıza çıkar.

Sağlık
20 Kasım doğumlu insanlar, geniş görüş açıları ve enerjileri yüzünden diğer insanlardan negatif etkiler alabilirler. Rahatlamayı öğrenmeleri yararlarına olabilir. Fazla enerjilerini ise, çeşitli fiziksel egzersiz yaparak atabilirler. Koşma ve yüzme tavsiye edilebilecek egzersiz çeşitleri olabilir. Eğer huzur içinde bir hayat sürdürmek istiyorlarsa, uzun süreli ve sağlıklı bir aşk ilişkileri kesinlikle olmalıdır.

Tavsiye
Dilinize ve enerjinize sahip çıkın. Kızgınlığınızın temelini bulmaya çalışın. Kendi kendinize gülmeyi de öğrenin. Tartışmalardan, mümkün olduğunca kaçınmaya bakın.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 21 Kas, 01:57

21 Kasım;
Zarif İnsanın Günü

Burç: 28 – 30 Akrep
Dönem: Akrep – Yay Geçiş Dönemi
Su Burcu


“Vücut, içsel ve dışsal yansımanın birleştiği bir prizmadır.”

21 Kasım günü doğmuş insanlar, doğal güzellik ve incelikten nasiplerini almışlardır ve bu özelliklerini ya dış görünüşleriyle, ya da fikir ve düşünceleriyle açığa vururlar. Günün modası ve toplumda geçerli olan akımlarla yakından ilgilidirler. Nostaljiye ayıracak pek vakitleri yoktur. Hayatlarının ilk dönemlerinde 21 Kasım doğumlu insanlar, yargı hatalarına düşebilirler. Bugün doğan insanlar, hayatın zorlu yolları içinde, giderek daha sert bir yapıya sahip olabilirler. Tehlikeli olan şey, bu insanların hayat içinde karşılaştıkları zorluklar sonucu; çocuksu, yaratıcı ve sportmen taraflarını kaybetme eğilimleridir. Bu yüzden kendilerini, başarılı olmak adına eğlence ve hazdan uzak tutmamaları gerekir.

İyi Huyları: Yaratıcı, Zevkli, Çekici
Kötü Huyları: Hassas, İçe Dönük, Kendi Kendine Zarar Veren

Bugün Doğan Ünlüler:
Voltaire (Fransız yazar ve düşünür), Coleman Hawkins (jazz müzisyeni), Goldie Hawn (aktris), Dr. John (Piyanist), Oliver Goldsmith (İngiliz Şair)

Rakamlar ve Gezegenler
Kasım ayının 21. günü doğan insanlar, 3 rakamı ve Jüpiter gezegeni tarafından yönetilirler. 3 rakamı tarafından yönlendirilenler hırslı ve bazen diktatör tavırlı olabilir. 21 rakamı ise genellikle güzellik sembolüdür.

Tarot
Büyük Arcana’nın 21. kartı, üzerinde ellerinde enerji çubuklarıyla koşan bir tanrıça figürü olan “Dünya” kartıdır. Bu tanrıça dünyayı sarmalayarak, gerçekleri açığa çıkarır. Sınırsız bir gücü vardır. Doğruluk ve dürüstlüğü sembolize etmesine rağmen, bu kart geleneksel olarak kötü şans, acıma ve negatif duyguları da beraberinde getirir.

Sağlık
21 Kasım doğumlu insanlar, çevrelerine karşı hassastırlar ve bu yüzden alerjilerden çok çekebilirler. Buna ek olarak, rahatsız edilmekten hiç hoşlanmadıkları için, aile ve yakın arkadaşları bu insanların ruh sağlıklarından endişe duyabilirler. Yürüme ve koşma gibi sosyal egzersizler, onlara bu açıdan iyi gelecektir.

Tavsiye
Kendinizi açığa çıkarın. Cool olmak artık o kadar ilginç bir şey değil. İçinizdeki en yaratıcı ve iyi yönlerinizi sunun. Kendi kendinizi zehirlemeyin.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Prş 22 Kas, 10:53

akreplerin doğduğu hergün çok önemli felsefi sözlerde doğmuş, ne kadar güzel..

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cum 23 Kas, 00:08

22 Kasım;
Özgür Ruhun Günü

Burç: 29 Akrep - 1 Yay
Dönem: Akrep – Yay Geçiş Dönemi
Ateş Burcu


“Uzun süre kafeste kalan kuş, özgür bırakıldığında uçmak istemeyebilir.”

22 Kasım doğumlu insanların hayatlarındaki ana unsur, özgürlükleridir. Bu tarihte doğan bayanlar, kendi gelişimleri için her türlü engeli aşacak kapasiteye ve hırsa sahiptirler. Erkeklerde de, özgürlük birinci plandadır. Bugün doğan insanlar, başkalarının kendileri hakkındaki düşüncelerine pek kulak asmazlar ve istedikleri şeyi yapma özgürlükleri olduklarını düşünürler. Kendi zevklerini, kurallarını, hayat tarzlarını ve en önemlisi ahlak görüşlerini, kendileri oluştururlar. Ebeveyn olarak çocuklarının gelişim ve öğrenimleriyle fazlasıyla ilgilidir. Hatta bu bazen çocukları üzerinde istemeden, ağır bir baskı kurmalarına kadar gidebilir. Bu tarihte doğan insanlar için önemli olan özgürlükleri ve adalet için savaşmaktır.

İyi Huyları: Özgürlüğüne Düşkün, Heyecanlı, Yorulmak Bilmez
Kötü Huyları: Baskıcı, Sıkıntılı, Aşırı Provokatif

Bugün Doğan Ünlüler:
George Eliott (İngiliz Yazar), Boris Becker (Alman Tenisçi), Jamie Lee Curtis (Aktris)

Rakamlar ve Gezegenler
22 Kasım günü doğanlar, 4 rakamı ve değişkenlik, tartışma sembolü Uranüs gezegeni tarafından yönetilirler. 4 rakamı, temelde isyanı, kuralları değiştirmek için duyulan isteği ve idealizmi sembolize eder. 22 de bir çift rakam olduğundan, bugün doğan insanlarda çift olan şeylere karşı bir eğilim gözlemlemek mümkündür: mesela, ikizler, rastlantılar ve simetri gibi.

Tarot
Büyük Arcana’nın 22. kartı, Tarot’ta, genelde bir uçuruma doğru yürürken resimlendirilen, Ahmak (the Fool) kartıdır. Pozitif yanlamarı sınırlandırmalara karşı koyması ve iç güdülerini takip etmesidir. Olumsuz özelliklerinden birkaçı ise, dalgınlık, yok etme ve patavatsızlığıdır.

Sağlık
22 Kasım insanları, gövde gösterisi yaparak düşman edinmekten kaçınmalıdırlar. Kendilerinin ve başkalarının özgürlükleri için çabalamaları, gençliklerinde iyi gidebilir ama yaşlandıklarında bunun ceremesini çekebilirler. Düzenli egzersiz ve ekstra alınacak vitaminler, bugün doğan insanlara sağlık için yardımcı olacaktır.

Tavsiye
Amacınıza ulaşmak için, sessizce çalışmayı öğrenin. Bir ebeveyn olarak, çocuklarınıza gerçekleştiremeyecekleri ağır sorumluluklar yüklemeyin.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cmt 24 Kas, 01:18

23 Kasım;
Saygısızın Günü

Burç:0-2 Yay
Dönem: Akrep - Yay Geçiş Dönemi
Ateş Burcu


“Saygısızlık kendini fazla ciddiye almamalı”

23 Kasım’da doğanlar hoşnutsuzluklarını göstermekten hiç mi hiç çekinmezler. Kurallara olan saygısızlıkları ile bilinirler. 23 Kasım insanları, boş veren, umursamaz bir yaşam sürmeye inanırlar ve eğer buna karşı çıkan birisi olursa ona sert bir şekilde karşı çıkarlar. Çocukluklarındaki asi ruhu büyüdüklerinde de devam ettirebilirler; ta ki 40’lı yaşlara gelene kadar. 23 Kasım insanının inanılmaz bir espri kabiliyeti vardır ve çok hazır cevaptır. Eğer bu espri yeteneklerine hayatta bir alan açılmazsa, bazı durumlarda potansiyel bomba haline gelebilirler. Bu günde doğmuş olanlar kendileri de gülmeyi öğrenmelidir. Aileleriyle olan ilişkilerinde de sahip oldukları negatif özelliklere dikkat etmeleri gerekmektedir.

İyi Huyları: Bireysellik, Özgür Ruhluluk, Gelişmiş Espri Yeteneği
Kötü Huyları: Kavgacı, İzole, Düşüncesiz

Bugün Doğan Ünlüler:
Harpo Marx (film yıldızı), Billy The Kid (Vahşi Batı’nın ünlü kanun kaçağı), Boris Karloff (İngiliz film yıldızı), Manuel de Falla (İspanyol kompozitör)

Sayılar ve Gezegenler
Kasım’ın 23’ünde doğanlar 5 sayısı ve hızlı gezegen Merkür ile yönetilirler. Merkür çabukluğu ve değişkenliği temsil eder. Bu sayede fiziksel ve zihinsel durumlar sıklıkla ama belli bir düzen içerisinde değişir. 23 sayısı deney anı ile ilgilidir ve 23 Kasım insanı yeni ve heyecanlı deneyimler yaşamaya bayılır.

Tarot
Büyük Arcana’nın 5. kartı Hierophant’dır.Hierophant dinsel gizemleri yorumlayan kişidir. Bilgisi, anlaşılması oldukça zordur ve görünmeyen, anlaşılamayan şeyler hakkında otoritedir.

Sağlık
23 Kasım insanı endişeli, izole ve istenmeyen bir kişi olduğu hissine kapılabilir. Bugün doğmuş kişiler eleştiriye açık olmalıdırlar; çünkü isteseler de istemeseler de birileri onları eleştirecektir. Zihinsel sağlıkları, kendilerini adayacakları bir konu bulamadıkları sürece tehlikededir. Fiziksel olarak fazla egzersiz yapmaya gelemezler, hafif egzersizler 23 Kasım insanı için idealdir.

Tavsiye
Tepkilerinizi kontrol altına alın. Başkalarının üstünüzde hakimiyet kurmasına izin vermeyin. Kendinizi geliştirin; tehlikelerden geri durun ve kendinizi sürekli gözlemleyin.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 26 Kas, 00:19

24 Kasım;
Kavgacı ve Neşelinin Günü

Burç: 1-3 Yay
Dönem: Yay I
Ateş Burcu


“Ruh, evrenin yiyeceği ve içeceğidir.”

24 Kasımda doğan insanlar enerjik ve oldukça sosyal kişilerdir, arkadaşlarıyla çok iyi vakit geçirirler. 24 Kasımda doğanlar çok sadık arkadaşlara sahip oldukları gibi çok da kötü düşmanlara da sahip olabilirler. Kavgacı kişilikleri yüzünden başları belaya girse de bazı zamanlarda başarıya giden yolda bir araç olur onlar için. 24 Kasım insanı ne kadar özenli bir hayat yaşamak istese de onu rahatsız eden bir durum olduğu zaman rahat koltuğundan kalkar ve mücadeleye girer. Onlar hayatı, eğlenmeyi, insanlara yardımcı olmayı ve etrafında dönen hayatı pozitif kılmayı severler.

İyi Huyları: Sadık, Enerji Dolu, Çevresiyle İlişki Halinde
Kötü Huyları: Sorunlarından Kaçan, İzole, Kavgacı

Bugün Doğan Ünlüler:
Scott Joplin (ragtime kompozitörü, pianist) Henri Toulouse Lautrec (Fransız ressam), Al Cohn (jazz tenor saksofoncu), Frances Hodgson Burnett (İngiliz çocuk kitabı yazarı)

Sayılar ve Gezegenler
Ayın 24’nde doğanlar 6 sayısı ve Venüs gezegeni ile yönetilirler. 6 sayısı ve Venüs gezegeninin etkisi, kişiye aşk ve sosyal hayatta güçlü bağlantılar sunar. Özellikle aşk, 6 sayısıyla bağlantısı olan kişilerin hayatında önemli bir yer tutar.

Tarot
Büyük Arcana’nın 6. kartı olan “aşıklar” aşkın, erkeksi ve kadınsı kutuplarını temsil eder. Kartın iyi tarafı yüksek bir ahlak seviyesindeki arzulardır kötü tarafı ise doyumsuz arzulardır.

Sağlık
24 Kasımda doğanlar kendilerini eğlendirmeyi bilen ve seven insanlardır aynı zamanda çok iyi aşçıdırlar ve dostlarıyla bu zevklerini paylaşmayı severler. Alkolden ve şişmanlatan yiyeceklerden uzak durmaları gerektiği halde bunu yapamazlar.

Tavsiye
Kendinize karşı sorumluluk sahibi olun ve neyin size iyi geldiğinin farkına varın, problemlerinizden kaçmayın. Eğer normal birisi değilseniz bunu kabul edin ve tadını çıkartın.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astroloji” sayfasına dön