Aslan - Aslan Uyumu

aslan burcu aslan burcu uyumu, aslan ve aslan uyumu nasıldır? aslan ve aslan mutlu olabilir mi? aslan ve aslan uyumu, aslan aslan uyumlu mu, aslan aslan uyumu, aslan aslan ilişki uyumu, aslan aslan cinsel uyum, aslan aslan cinsel uyumu

aslan burcunun uyum tablosu, aslan burcu uyum tablosu, aslan burcu en uyumlu burç, aslan burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? aslan burcu uyumu, aslan burcu aşk uyumu, aslan burcu cinsellik uyumu, aslan burcu evlilik uyumu, aslan burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Aslan - Aslan Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 19:29

Resim

Aslan - Aslan Uyumu

Aslan Burcu Aslan Burcu Uyumu - Aslan burcu ile Aslan burcu iki aslan anlaşabilir mi?

İki Aslan bir arada aşkı bulabilir mi? Neden olmasın! Birbirinize yeterli saygıyı gösterdiğiniz takdirde. Bu da kendilerini dev aynasında gören Aslanlar için kolay olmayacaktır.

İkinizde kalabalıktan hoşlanan, sıcak, cömert sevgililersiniz. Sevginizi rahatlıkla gösterir, karşılığında daha fazlasını beklersiniz. İkinizde zarif, seçkin, sofistike ve zevklisiniz. Harika giysilerinizle en pahalı restoranlarda, en şık davetlerde boy göstermekten zevk alırsınız.

Para konusunda ikinizde becerikli değilsiniz, hiç olmazsa birinizin iyi bir geliri olmalı ki bu pahalı hayat tarzını karşılayabilsin. Bu ilişkide kesinlikle erkek Aslan'ın daha fazla para kazanması gerekiyor. Erkek Aslan o kadar gururludur ki kadının ondan daha fazla kazanmasını hazmedemez. Bunu itiraf etmese bile kadın onun hareketlerini izlemelidir. Maaşınız iki katına çıktığından beri sizinle cinsel yapmıyorsa başka yerde sebep aramayın.

İkinizde yaratıcısınız. Bir çok Aslan fikir ve tasarımları ile iyi kazanırlar. Zevk ve stil konularında söz sahibidirler. Bu alanlarda birlikte başarılı olabilirler. Birbirinizi destekler ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Tiyatro, reklamcılık, güzel sanatlar, eğlence dünyası, görsel yayıncılık, lüks tüketim eşya ve servisleri, çocuklarla ilgili ürünler ve konularda başarılı olursunuz.

İkinizinde egosu çok gelişmiştir ve diktatörlük yapmaya bayılırsınız. Bir geminin iki kaptanı olamayacağı için birinizin alttan alması gerekiyor. İkiniz birden sabit burç olduğunuz için uzlaşmakta zorlanırsınız. Ya hep ya hiç tavrını bir kenara bırakıp birbirinizin öfke nöbetlerini körüklemeyin. Şimdiden bu noktalara dikkat ederseniz ileride oluşabilecek büyük problemlere engel olabilirsiniz. İkinizde egolarınızı kontrol altında tutabilirseniz zorlukları aşabilirsiniz.

Birbirinize olan hayranlığınız ve sadakatiniz sonsuz olacaktır. Aslanlar aşka aşıktır. Sevgilisinin peşinden koşmaya, flört etmeye, hediyelere, sürprizlere, küçük kavgalardan sonra barışmalara bayılırlar. Evliliklerinin üzerinden yıllar geçse bile mutlu Aslan eşine kur yapmaya devam eder. Sizinle aynı duygulara sahip öbür Aslan'ı buldunuz. Hiç bir şeyin bu harika beraberliği bozmasına izin vermeyin.

Yatakta ise tutku ve şefkatin harika bir karışımını yakaladınız! Bir yuvada iki Aslan, cennet bu olabilir! Aslan burcunun iyimserliğini kullanarak bu ilişki için elinizden gelen çabayı gösterin.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
nurzeyalt
Mesajlar: 22
Kayıt: Pzt 19 Oca, 13:22

Re: Aslan - Aslan

Okunmamış mesaj gönderen nurzeyalt » Cmt 24 Oca, 21:02

aslan burcu biriyle çıktım önceleri çok iyidirk ama sonradan onu kaprislerine ve çocuksu tavırlarına katlanamadım.bende kaprisliyim ama onu çekemedim
Mitolojide Morgan büyük fikirleri gerçekleştirmemi sağlayan ejder ruhunun prensesidir.Doğduğum zaman bu peri kulağıma şunları fısıldadı:
-Güçlü bir kişiliğiniz olacak
-Ahlaki değerler çok bağlı olacaksınız
-Hayatınız çok iniş çıkışı olacak
-Çok alçakgönüllü olacaksınız.
-Arkadaşlarııza hep yol göstereceksiniz

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aslan Burcu Uyumu” sayfasına dön