Aslan Burcunun Faziletleri

Aslan Burcu (Leo) 23 Temmuz - 22 Ağustos
Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 947
Yaş: 40
Kayıt: Pzr 07 May, 21:44

Aslan Burcunun Faziletleri

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Pzr 06 May, 14:27

Aslan burcundaki Güneş, benlik bilinci açısından oldukça nettir. Diğer burçlarda şuur, duyguların, hazların ve başka manevi organların tesirindedir. Ama Aslan burcu bilinci, iyi veya kötü hususiyetleriyle tam bir benlik bilincidir. Bu yüzden Aslan burcunun insanlık şerefinden üstün tuttuğu hiçbir şeyi göremezsiniz.

Aslan burcu maddeyi ve dünyevi işleri, yüksek değerler ve idealler için kolaylıkla kullanır, yönetir ve harcar. Hiçbir güvenlik kaygısı ve duygusal meyil sebebiyle isteklerini ve değerlerini ikinci sıraya atmaz. Her zaman asil, cömert ve cesurdur. Bu özellikleri inançtan gelen olumlu özgüvenden kaynaklandığı ve kulluk sorumluluğu ile denetlendiği sürece bundan pişmanlık da duymaz. Bu özellikleriyle Aslan, yüksek ruh ve dirayet sahibi vasıflarını hak eder.

Aslan burcu karakteri, onurlu olduğu için son derece hayalıdır. Küçük düşürücü onursuzca şeylerden sakınır, hiçbir menfaatin sevkiyle yakışıksız bir davranışa tenezzül etmez. Fıtratı icabı iradeli ve güçlü şahsiyetli olduğundan yapmak veya olmak istediği şeyi en üstün şekilde başarır. Bu yüzden fazilet yarışında hep ön sıralarda görülür. Tabiatındaki üstünlük arayışı onu her sahada zirveyi hedeflemeye yöneltir.


BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aslan Burcu (Leo) 23 Temmuz - 22 Ağustos” sayfasına dön