TEHLİKELİ DENEY "CERN"

Kategoriler Dışındaki Genel Konularla İlgili Araştırma Yazıları.
Kullanıcı avatarı
SelçukÖzcan
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 581
Yaş: 35
Kayıt: Çrş 08 Kas, 04:36
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Okunmamış mesaj gönderen SelçukÖzcan » Sal 12 Şub, 03:01

Bu manipulasyon hakkındaki tüm endişelerinizi uzun uzun bilimsel verilerle ortaya koymak isterdim ancak şu anda zamanım buna uygun değil, umarım ki gelecek bir zamanda endişelerinizi gideririm. Yalnız şunu söylemek isterim ki Atlas Deneyi karadelik sonrası hakkında fikir edinilecek bir deneydir. uzayda bir bükülmeye yol açması mümkün değildir. Uzayda herhangi bir bükülme ortaya çıkartmaya bizim güneşimizin enerjisi dahi yetmiyor. Ve ayrıca evrenin kendini düzeltme prensipleri de vardır ki siz güneşin yakınında bir helyum bombası patlatsanız bile en fazla dünyadaki bir çok canlı türünü yok edebilirsiniz. yani bilimsel olarak endişelenilecek bir durum asla söz konusu değil. Bunlar siyasi amaçlarla yapılmış açıklamalardır.


Şunu bilmek gerekir ki, bu nesnel, gerçek bir zorluk ve de bunun üstesinden ancak bilimsel kesinlik ve soyutlama çıraklığı ile gelinebilir. Bu çıraklık eğitimiyse bir günde tamamlanmıyor.


Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 44
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 12 Şub, 03:08

kafayı fazla zorlamaya gelmez tımarhaneler yeterince dolmuş zaten.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 49
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 12 Şub, 13:32

hasyatta herşey mümkün..farz edelimki zamanda bir delik açıldı..

burda kalıp ben kafama takılan şeye devam edeyim:Belki de gelecek var şuan..ve biz geçmişi yaşıyor olamazmıyız..ve şuan dünyamızda gelecekten gelen misafirlerimiz bulunuyor da olabilir..ama bu konuda ses seda etmiyorlar..sanırım bizi gizlice takip etmekteler.. :D

Şka şaka..bu en son yazdığım hiç mümkün değil..çünkü eminim gelecekten gelen olsaydı..sessizliğini koruyamazdı..en azından bu zulüm ve haksızlıkları durdurun..kendinize gelin derlerdi..bunu bizden ileri bir medeniyet olma ihtimalini göz önüne alarak yazıyorum..NEYSE..

Sevgili Kral

şU olabilirmi?..geçmiş bir video görüntü gibi kayıt altına alınır zamanda..yani gelecekten zamana yolculuk yapanların yolculuğu bu kayıt görüntülere olamazmı?..yani aslında yaptıkları ziyaret gerçeğe değil zamandaki kayıtlara olabilirmi?..yani geçmiş bir çeşit "arşiv"görüntü olamazmı?..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Araştırma Genel Konular” sayfasına dön