Cildinizde Bahar Havası Estirin

Kategoriler Dışındaki Genel Konularla İlgili Araştırma Yazıları.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 605
Yaş: 46
Kayıt: Pzr 09 Eki, 23:59

Cildinizde Bahar Havası Estirin

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Prş 22 Mar, 13:08

Sisli-puslu, kasvetli kış günlerini artık geride bırakıyoruz. Bahar; canlılığı ve tazeliği ile yaşamı dört bir yanından kuşatıyor.
Mevsim, doğada canlanmayı, yenilenmeyi de beraberinde getirdi. Peki vücut ikliminizin göstergesi olan cildiniz bahara hazır mı? Bunun için iyi bir bahar temizliğinin tam zamanı. Skincode sizin için Ekstra Hassas Cilt Yenileyici’yi geliştirdi.
Bileşimindeki CM Glukan (ekmek mayası) ile hücre yenilenme faaliyetlerini düzenleyen Ekstra Hassas Cilt Yenileyici (Extra Skin Refiner), cildinizin sıkılığını 1 ayda yüzde 85 oranında artırır.
Skincode’un krem formundaki bu ürünü içerdiği elma ekstresi ile cildinizi temizleyerek olağanüstü bir canlılık ve parlaklık kazandırır. Formülündeki salatalık ekstresiyle de cildinizi besler, tazeler ve nemlendirir.
Skincode’un tüm cilt tipleri için geliştirdiği Extra Skin Refiner, en hassas ciltleri dahi sorunsuz yeniler. Teni tahriş etmeden ölü hücreleri cilt üzerinden uzaklaştırarak derin bir temizlik sağlar.
Extra Skin Refiner; canlı, berrak ve pürüzsüz bir görünüm için cildinize en güzel bahar armağanı olsun. Bırakın Skincode, cildinizde her dem bahar havası estirsin…


YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Araştırma Genel Konular” sayfasına dön