İŞTE KİŞİLİK ve YAŞAM PROFİLİ TEST SONUÇLARI!

Fikir Gelişimdir.
Kullanıcı avatarı
miss
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 122
Yaş: 42
Kayıt: Cmt 01 Nis, 16:53

Okunmamış mesaj gönderen miss » Çrş 16 Ağu, 11:21

arnavut taşlı bi yol dümdüz uzayıp gidiyor iki yanı çiçeklerle süslü kırlık. patilaka kırın içerisine doğru gidiyor ama ben düz gitmeyi tercih ediyorum.
ilerledikçe ağaçlar ve çallılar sıklaştı. tek katlı bi kulübe görüyorum.. tahtalardan yapılmış bi ormancı kulübesi. eski ama bakımlı etrafı temiz. girişe bikaç basamak ile varılıyor. bir verandası var balkon gibi. kapının yanındaki sallanan koltuk rüzgarda hafif hafif sallanıyor. verandanın tavanında eve tezat oluşturacak kadar renkli bir rüzgargülü miskin miskin dönüyor. pencerenden bakıyorum çok basit ama şirin bi ev. yerde plastik bi ördek var. ilerdeki masada bir tabakta yarısı yenmiş bir kek ve eski bir ekmek bıçağı. hani kahverengi saplı olanlardan. çok işe yarar gibi görünmüyor. etrafta kimseyi göremediğim için yola devam ediyorum.
karşıma iki çeşme çıkıyor. biri bildiğimiz su diğeri parlak altınımsı bi sıvı.
direk normal su akana yöneliyorum. gürül gürül tertemiz akıyor. elimi yüzümü yıkayıp susuzluğumu gideriyorum. sonra öbür sıvıya hiç biyerime bulaşmamasına dikkat ederek bakıyorum. ne olduğunu anlamadığımdan çok ilgimi çekemiyor. sadece parlaklığı güzel ama susuzluğu gideremez herhalde diye düşünüyorum ve ilerlemeye karar veriyorum.
uzun süre yürüyorum ve gün batmak üzereyken karşıma bir göl çıkıyor. hemen kenarına gidip sıvıyorum paçaları ve yürümekten yorgun ayaklarımı rahatlatıyorum. ellerimi ve yüzümüde unutmuyorum tabi. dizlerime kadar giriyorum tertemiz suya.
hava kararmak üzere olduğundan kulübeye dönmeye karar veriyorum.
Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1079
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 20 May, 21:20

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Çrş 16 Ağu, 11:23

evet katılıyorum..huysuzunamenın yorumları dogru..
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

*********************
Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1079
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 20 May, 21:20

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Çrş 16 Ağu, 11:59

huysuzname senden rıcam bunuda yorumlarmısın..kızkardesımın dusuncelerı.tesekkur ederım..

1-Yol düz ve asfalt bi yol, tıpkı şehirlerarası ana yollar gibi, çevresinde o kadar fazla ağaç bina vs yok, bozkırlık diyebilirim, uzakta bir yerde küçük tek katlı bir ev ve bu evin yanında bi çınar ağacı var, yolun sağ tarafında bulunan patika yola girmezdim, çünkü bu düz giden yolun sonunda nereye ulaşacağımı çok merak ediyorum.

2-Yolun kenarında duran kulübe, terk edilmiş, bir kulübe, yakın bir zamana kadar kullanılmış fakat eskidiği için terk edilmiş olabilir, aynı eski köy evleri gibi bu kulübe, penceresinden içeri bakmak istemiyorum. Bu yüzden bıçağı tarif edemeyeceğim.

3-İlk önce ve kesinlikle suya yönelirdim çünkü yoldayım, yoruldum, ve suyu seviyorum. Susuzluğumu giderip serinledikten sonra, sıvının ne olabileceğini merak ederdim, ve elimi akan sıvıya daldırırdım.

4-Fazla büyük bir göl değil, kıyılar bulanık fakat ortaları temiz, çevresi ağaçlarla çevrili ama dört bir yanı yemyeşil zeytin ağaçları ile dolu, havası çok güzel, akşam serinliği ve rüzgar yüzüme vuruyor fakat ben yoluma devam etmek istediğim ve akşam olmak üzere olduğu için, gölün kenarında biraz dururdum, göle girmezdim, ama gölün kenarında uzun süre durmazdım

5-Gidecek başka yerim yoksa ve gece de olduğu için, eğer kulübe yakınsa kulübeye gider yatardım, çünkü açıkta yatmaktan korkarım. Yok kulübe çok geride kaldıysa eğer mecburiyetten korkumu yener ve geceyi gölün kenarında geçirirdim.
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

*********************
Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 362
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 25 Haz, 23:07

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Çrş 16 Ağu, 15:25

Tamam yorumlayayım ama bana biraz süre vermelisin ,biliyorsun ki test yorumları uzun ve detaylı olyor..esen kal..

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1079
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 20 May, 21:20

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Çrş 16 Ağu, 16:50

tamam onemlı degıl..ne zaman musaıt olursan..sagol..
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

*********************
Herşey göründüğü gibi değildir....


Kullanıcı avatarı
kiwuzen
Mesajlar: 92
Yaş: 43
Kayıt: Cum 28 Nis, 00:12

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Çrş 16 Ağu, 22:25

[font=Times New Roman]Yıkık virane bi şehirdeyim yol taştan binalar yüksek ama balkonları yok pencereleri kapalı ve siyah hiç açık pencere var mı diye bakıyorum ama yok..yol dümdüz ucu gözükmüyor dar bir sokak ve yanan arabalar ve binalardan dökülmüş yıkılmış betonlarla kaplı ..sokakta siyah kediler dışında hiçbir canlı yok onlarda beni gördükçe kaçışıyorlar...kedilerin etrafında toplaştığı yaladıkları siyah sıvı birikintisi su mu yoksa yanan arabaların benzinimi bilmiyorum ,ögrenmekte istemiyorum zaten..binalar o kadar yakın ve yüksek ki gökyüzü çok zor gözüküyor ,yanan arabalardan yükselen is te gökyüzünü görmeyi iyiden zorlaştırıyor..yolun sağ tarafında bir patika görüyorum,sapsam mı diye düşünüyorum..........ama sapmıcam bu şehre ne olduğunu merak ediyorum karşıma biri çıkana kadar yoluma devam etmeyi planlıyorum ilğinç olan kendimi burda huzurlu hissediyorum..yoluma devam ediyorum...
yol kenarında bir kulube görüyorum ilginç geliyor o kadar taş binanın arasında bu kulube ..içerde birilerin yaşadığını düşünmüyorum ama umuyorum..lakin birilerin yaşamış olduğunu hissediyorum..pencereden bakmadan içeri giriyorum,heryer tozlu masanın üzerinde bir hançer var kanlı masa da kan olmuş hatta masanın altında bir sıvı birikintisi var ki pıttılaşmış kan olduğunu tahmin ediyorum...odaları dolaşıyorum ama içim ürperiyor korkmuyorum desem yalan olur zira içersi karanlık ..sanki biri yürüyor beni takip ediyor yerdeki tahtalar gıcırdıyor..duvardaki resimler dikkatimi çekiyor siyah beyaz portre fotolar ,saçlarının uzun olmasından bayan olduğunu tahmin ettiğim yüzü seçilmeyen resimler yüzlerce irili ufaklı tüm odayı kaplıyor..en büyüğü duvarın ortasına asılı onunda yüzü seçilmiyor karanlık ama gözleri seçilebiliyor çok ürkütücü bir bakışı var kadının sanki gerçek..o sırada bişey dikkatimi çekiyor odadaki yatak bozuk sanki az önce biri yataktan kalmış gibi ..yatagın altında ise dışardan görülebilecek şekilde konmuş bir çift terlik var kırmızı ve düzgün konmuş...sonra banyoya geçiyorum ,banyonun camı kırık musluklar paslı küvet ise çamurlu su dolu..ardından başka bir odaya giriyorumbu oda sanırım oturma odası zira antika denebilecek koltuk ve vitrinle döşeli ama her taraf toz ve örümcek ağı bağlamış..salonun bir ucunda bir koltuk dikkatimi çekiyor çok rahat bir koltuğa benziyor oturasım geliyor ama tozlarını silmek istemiyorum ki aslına bakarsan bir an önce kulubeden çıkma isteğim var ..tam kapıya yönelmişken birden içimden kaynar sular dökülüyor,son anda fark ettiğim ama önemsemediğim(nedenini bilmiyorum)birşey tekrar şimşek gibi beynimde çakıyor salondaki koltuğun yanındaki sahbada küllük ve içinde yanan sigara....adımlarım hızlanıyor koşmaya başlıyorum..dış kapıya yöneliyorum koşarken resimli odada yatakta uyuyan birini gördüğüme yemin edebilirim..sonunda dışardayım.....
adımlarım yavaşlıyor içim güm güm etmesine rağmen dışardan belli olmaması için çabalıyorum zira kulubenin camından izlendiğim düşüncesi hakim zihnimde yoluma devam ediyorum ..bir çeşme var yolun kenarında su akıyor ve yanında bir oluk parlak bir sıvı akıyor...parlak sıvının tadına bakıyorum tadı fena değil biraz içiyorum...
sonra yoluma devam ediyorum..hava yavaş yavaş kararıyor hıç ışık yok neyse ki yanan arabalar bir nebze olsun etrafı aydınlatıyor..çevremde hareket eden gölgelerin sayısı artıyor ,kedilere baglıyorum umursamıyorum zaten artık yapabileceğim bişey de yok zaten..yolun kenarında bir göletle karşılaşıyorum yaklaşıyorum içi çok bulanık çamurlu ama etrafı taşla çevrilmiş sanki yapay bir havuza benzetmeye çalışmışlar ..hiç kurbaga yada yılan yok sivrisinek te yok inceliyorum uzun bir sopayla derinliğine bakıyorum boyu aşıyor girmiyorum suyun sıcak olduğunu farkediyorum sanki kaynak suyu arada suda baloncukların çıkması tezimi dogrular nitelikte..sanırım bu gece burda uyuyacağım..etraf sessiz rüzgar bile yok en ufak çıtırtı farkedilir nitelikte..gölden çıkan baloncuklar ninni gibi uykumu getiriyor..gölün etrafı açık çimenlik en yakın ağaç 300 metre ötede orman başlıyor..ben kendime gölün kenarına yatacak bir yer hazırlıyorum sanırım burada uyuyacağım...iyi geceler..artık ayı görebiliyorum hemde iki tane birisi gölde...
[/font]

Kullanıcı avatarı
kiwuzen
Mesajlar: 92
Yaş: 43
Kayıt: Cum 28 Nis, 00:12

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Çrş 16 Ağu, 22:55

[font=Times New Roman]bu yazı işine yarar mı huysuz name.?..[/font]

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 362
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 25 Haz, 23:07

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Çrş 16 Ağu, 23:06

ihtiyaç duyulandan fazla bile :)..roman yazmışsın adeta..1 hafta içersinde en yakın zamanda yorumlucam uzun olsada..eline sağlık arkadaşım..

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 362
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 25 Haz, 23:07

Duyuru

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Çrş 16 Ağu, 23:11

Arkadaşlar test değerlendirmelerini bu cumaya kadar doldurursanız sevinirim..hafta sonu değerlendirme sonuçlarını teker teker buraya ekleyeceğim çünki..İlgilenenler varsa biraz acele etmeliler..sevgiler..

Kullanıcı avatarı
kiwuzen
Mesajlar: 92
Yaş: 43
Kayıt: Cum 28 Nis, 00:12

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Prş 17 Ağu, 17:37

[font=Times New Roman]huysuzname..değerlendirme sonuçlarımı buraya değilde özelime atarsan sevinirim...şimdiden teşekkürler..eline zihnine sağlık..[/font] :D

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 638
Yaş: 34
Kayıt: Sal 15 Ağu, 01:33

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Prş 17 Ağu, 18:00

dağın yamacında asfalt ve virajlı bir yol.bir kenarında da deniz uzanıyor.dağda bir sürü ağaç var, kıraç değil.

o patikaya girerdim çünkü yol çok açık,patika ise ormanın ortasında.

küçük güzel sevimli bi kulübe ve sanırım içinde bi aile yaşıyor.pencereden baktığımda çok keskin olmayan orta boy bi bıçak var,şu sebzeleri doğramak için kullanılanlardan;galiba kadın yemek pişirecek.

oluktan akan parıltılı sıvıya gidip bi örnek alıp inceletmek isterdim.

güzel bir göl,ağaçlarla çevrili.insana huzur veren tablolardaki gibi.göl kenarında biraz dinlenmek iyi olurdu:)

gece uyumak için kulübeye giderdim.

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 362
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 25 Haz, 23:07

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cum 18 Ağu, 00:21

serqet ve skorpio nun kardeşinin yorumu kaldı geriye:)...yarın son gün , lütfen kendisiyle ilgili öğrenmek istedikleriniz varsa bilinç altı ile ilgili...lütfen aceleci ve doğru değerlendirelim testi...pişman olmak yok..

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 638
Yaş: 34
Kayıt: Sal 15 Ağu, 01:33

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Cum 18 Ağu, 01:02

test için teşekkürler,gerçekten merak ediorum sonuçları.kolay gelsin huysuzname:)

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 362
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 25 Haz, 23:07

Son Gün

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cum 18 Ağu, 19:15

Arkadaşlar Bugün Test Değerlendirmeleri için Son Gün !..İlgilenen Arkadaşlar var ise lütfen gece 00:00 a kadar Testlerini hazırlamış olsunlar..Hafta sonu test değerlendirmelerini vereceğim..
sevgiler...

Kullanıcı avatarı
ZamaN
Mesajlar: 51
Yaş: 34
Kayıt: Çrş 30 Ağu, 10:27

Okunmamış mesaj gönderen ZamaN » Pzt 04 Eyl, 22:59

Mrhblar,
sevgili huysuzname,eğer benimde düşüncelerimi yorumlama fırsatı bulabilirseniz çok sevinirim... biraz geciktim yeni üye olduğum için.. kusuruma bakmayın... : )

1)taşlı bir yolun başındayım...yolun solunda tren rayları var ve çevresindede manolya ağaçları var....ve yol düz.....eğer patika yol varsa oraya girmem heralde dümdüz yoluma devam ederim gibi düşünüyorum...ama eğer girersemde meraktan girerim.

2)klübe küçük bir şato gibi diyelim(küçük bi şatomu ahahahh:P) ama çok eski bi ev yada şato herneyse hertarafı kırıkdökük...evin etrafında ağaçlar var..bence evin içinde kimse yaşamıyo...yada içinde cesetler olabilir , neyse evin içine bakardım heralde...bıçak demiyelimde kılıç gibi bişe var... ve kılıç çok güzel..ama kanlı ; )

3) eğer çok susamışsam ilkönce suya giderim..ama aşırı susamamışsam ilkönce o parıltıya giderim gerçi suya tekrar dönerimde neyse, parıltıya gidince iyice bi incelerdim...büyülü olmasından falan korkardım ama : D şöle bi baktıktan sonra elimi daldırırdım içine inceledikten sonra biraz yanıma alırdım bişeyin içine koyup…inceletmeye götürürdüm.. 

4)tertemiz ayna gibi bi göl,bakınca kendimi görüyorum… gölün ortasındada yeşil yapraklar ve beyaz,mor renklerinde çiçekler var..göl seyrek ağaçlarla çevrili ama tam kenarında göze çarpan bi limon ağacı : )....göle girmezdim heralde akşam akşam üşürüm yaa:) yada şöyle düşünürsem ya büyülüyse göl? : D çıh girmem göle ama eğilip bakabilirim heralde, ya eğildiğimde kendimi değilde başka birini görürsem anneeeee:p
:cry:
5) o eski püskü küçük acayip şatoya gideceğime büyülü gölün yanındaki liimon ağacının altında yatmayı tercih ederim :D hem temiz hava ne güzel ohh... ; ) kısacası limon ağacının altı işte... :)


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Anketler” sayfasına dön