SİZCE AKREPLERİN EN FARK EDİLİR ÖZELLİKLERİ ?

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Çrş 04 Haz, 12:18

akreplerin farkedilen özelliklerini belkide en güzel açıklayan cümle..evet akreplerin güzelliğe ihtiyacı yoktur ve hatta bunun için uğraşmazlar bana göre..saatlerini ayna karşısında geçirmezler..benim gözlediğim ve farkedilen özellikleri..

Kullanıcı avatarı
Musti_1

Okunmamış mesaj gönderen Musti_1 » Prş 31 Tem, 17:18

Bence etkileyici gözleri,ya hep ya hiç duyguları,kıskançlığı,sadakati,hırsı

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Prş 31 Tem, 18:28

vefa duygulari.. sadik, tutkulu oluslari..
Madem ki bu kere maglubuz
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait
Verin ki basak bagrina mührümüzü

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Prş 31 Tem, 20:33

Herşeyi uçlarda ve aşırı bir şekilde yaşamaları.

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 31 Tem, 21:03

salaklık derecesinde gayret,ve sabra sahip olmaları :sinek :sinek

Kullanıcı avatarı
gizemşehvet

Okunmamış mesaj gönderen gizemşehvet » Cmt 02 Ağu, 14:33

arkadaşlar bece en belirgin özellik bizi herkesten farklı yapan sezgilerimizle yön verdigimiz keskin zekamız bu yüzden olacakalrı önceden sezer ve ona göre önlem alırız eger gerçek bi akrepseniz çok az hata yaparsınız sezgileriniz ne olacagını önceden hissetirir size ve tabii gözler herkesinde malumu ama hiç dikkat ettinizmi bu kadar güzel gözlerin hepside kusurludur her akrepte mutlaka göz sorunu çıkar bendede oldu nedeni vücut direnci çok güçlüymüş en zayıf noktamız gözlermiş.

Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Pzr 03 Ağu, 00:50

sezgilerimiz kuvvetli ama duygular işin içine girdiğinde ve duygular mantığın konuşmasına izin vermediğinde sezgiler hiç bir işe yaramıyor...
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Pzr 03 Ağu, 19:37

evet maalesef :S
Madem ki bu kere maglubuz
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait
Verin ki basak bagrina mührümüzü

Kullanıcı avatarı
KEDİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Pzt 04 Ağu, 11:18

evet hulya çok haklısın bukadar duygusal olmasaidik daha başarılı insanlar olurduk
Ne masaLım nede bir şiir
KeLimeLere anlam yüklemekten vazgeçtim
AnLatasım yok
AnLayasım yok
ÖyLesine işte...

Çocuk olsam yeniden

Kullanıcı avatarı
aquarius.girl

Re: SİZCE AKREPLERİN EN FARK EDİLİR ÖZELLİKLERİ ?

Okunmamış mesaj gönderen aquarius.girl » Pzt 13 Tem, 18:11

şu yaşıma kadar beni hissettiklerimin en büyük enerjisiyle çeken akrep burcu erkekleri oldu.
ha 10m ha 1m.. yani öyle bir çekim güçleri varki benim gibi herşeyi mantıkla çözmeye çalışan biri
tıkanıyor kalıyor o anda. ne kadar zırhlanırsam zırhlaniyim o enerjisiyle hepsini yok ediyorlar
ve anlamadığım bir şekilde ben çoktan iç dünyamda ona teslim olduğumu hissediyorum...

gözler yok böyle gözler Allahım.. Bakışları...
bir kere baksa ömür boyu unutamam. bakıyor ya böyle insanın ördüğü tüm duvarları delip geçiyor
o bakış.. ve dikkat ettim tanıdığım akreplerin tamamının gözleri sanki özel bi dizayn.
renkleri, kirpiklerinin yoğunluğu, gözlerinin büyüklük oranı vs. mükemmel...

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 13 Tem, 18:18

aquarius.girl yazdı:şu yaşıma kadar beni hissettiklerimin en büyük enerjisiyle çeken akrep burcu erkekleri oldu.
ha 10m ha 1m.. yani öyle bir çekim güçleri varki benim gibi herşeyi mantıkla çözmeye çalışan biri
tıkanıyor kalıyor o anda. ne kadar zırhlanırsam zırhlaniyim o enerjisiyle hepsini yok ediyorlar
ve anlamadığım bir şekilde ben çoktan iç dünyamda ona teslim olduğumu hissediyorum...

gözler yok böyle gözler Allahım.. Bakışları...
bir kere baksa ömür boyu unutamam. bakıyor ya böyle insanın ördüğü tüm duvarları delip geçiyor
o bakış.. ve dikkat ettim tanıdığım akreplerin tamamının gözleri sanki özel bi dizayn.
renkleri, kirpiklerinin yoğunluğu, gözlerinin büyüklük oranı vs. mükemmel...
Yine benim afersersiniz..birşeyler yazsam bugün size yük olmuş olurmuyum..yada ne bileyim ilk günden çok sıkıcı olurmuyum..

Diyeceğim o ki:Bir kadının zırhı bence çelikten değil keşfedilmemiş bir maden kadar güçlü olmalı..o kadar güçlü olmalıki evrenin yarattığı en güzel ve derin bakışlar dahi bumadeni delip geçememeli..

bir kadın o eşşiz bakışlara değil sadece "gerçek bir yüreğe"teslim olmalı..ancak öyle bir yürek için o zırhları çıkarmalı..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 14 Tem, 14:52

Şunu da eklemeliyim:Evet akrep çok etlili bakar..ama unutmayın "yok etmek" için bakar genel olarak..

O bakışların gerçek olması çok zordur..gerçekse eğer müthiş olur evet..ama gerçekse..

akrep için o bakışlar sadece silahdır..bu hayattak en büyük tutkusu adına silah..akrep bir avcıdır..zodyağın avcılarından bridir..gönül avcısı..

taki gerçek aşkı bulana kadar avlanıp çok can acıtır..

dedimya..dikkat diyorum!..bu bakışların gerçek olup olmadığını ayırt etmek zordur..ne de olsa akrepten bahsediyoruz..

Kullanıcı avatarı
aquarius.girl

Okunmamış mesaj gönderen aquarius.girl » Sal 14 Tem, 23:10

mavi lotus,
neden sıkıcı olasın ki?
benim en sevdiğim şeydir vaktim oldukça insanlarla rahat bir kafayla tartışma yapıp, fikir
üretmek-üretilen fikirleri tartışmak...

aslında dediklerinde çok haklısın. zira gerçek olmazsa niyeti yani öylesineyse insan çok fazla acı çeker. yani düşününce..
ama artık bu teslim olmayı kontrol edebiliyorum diyebilirim. :) insan bir süre sonra alışıyor belkide. artık öyle kolay kolay içten teslim olmuyorum ama tabi bunu hala bir kişi yapabiliyor ona karşı koyamıyorum ya da öğrenemedim karşı koymayı :) ve o da akrep.

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 17 Tem, 16:49

aquarius.girl yazdı:mavi lotus,
neden sıkıcı olasın ki?
benim en sevdiğim şeydir vaktim oldukça insanlarla rahat bir kafayla tartışma yapıp, fikir
üretmek-üretilen fikirleri tartışmak...

aslında dediklerinde çok haklısın. zira gerçek olmazsa niyeti yani öylesineyse insan çok fazla acı çeker. yani düşününce..
ama artık bu teslim olmayı kontrol edebiliyorum diyebilirim. :) insan bir süre sonra alışıyor belkide. artık öyle kolay kolay içten teslim olmuyorum ama tabi bunu hala bir kişi yapabiliyor ona karşı koyamıyorum ya da öğrenemedim karşı koymayı :) ve o da akrep.
Kova akrepten de iyi görür insanın en iç yüzünü..o gözlerinle bak ve gör..ve gördüğün gerçek değilse buz gibi bir kova ol hatta buna bile gerek duymadan hemen kaç kurtul oradan..

not:bunları söylemek kolaydır bilirim..aslında bu konuda akıl verecek en son insanlardan biriyim lakin söylemeden edemiyorum..

Kullanıcı avatarı
ashlı
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen ashlı » Sal 21 Tem, 09:57

Keskin bir zekaya sahip olmaları, karşlarındaki insanı analiz etmeleri, insanların sorunlarını dinlemeyi sevmeleri... Bazen çok yüksek bir ses tonuyla konuşmaları, agresif tavırları, soğukkanlılıkları.. Akrep denilince aklıma gelen bunlar. Bence en belirgin özellikleri.. Görünüşleri hakkında pek bir fikrim yok ama tanıdığım akrep kızlar güzel nedense.. Evet bir de güzellikleri...
I'd like to run away from you.
But if you didn't come and find me..
I would die..