googlede akrep erkeği: )

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 17 Tem, 21:42

sıradışı bir anatomi, teşekkürler efe :)


bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...


Kullanıcı avatarı
KEDİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3994
Yaş: 53
Kayıt: Sal 01 May, 18:51

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Sal 17 Tem, 22:23

:oops: :oops:


Kullanıcı avatarı
CaRLoS
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1488
Yaş: 40
Kayıt: Cum 24 Ağu, 09:50

Okunmamış mesaj gönderen CaRLoS » Pzr 09 Eyl, 23:05

Şu Son çalıntıyı daha önce ben çalıp yayılamışdım ama neyse :D Ellerinize sağlık arkadaşlar...Hepsini bir tek sayfada görebilmek güzel..

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Pzr 09 Eyl, 23:10

: )


emekli

AKREP BURCUNUN ANATOMİSİ

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Çrş 28 May, 19:39

BÜTÜN AKREPLERE KARŞI DİKKATLİ OLUN.BAHSEDİLEN GELİŞMİŞ AKREP FAZLA ORTALIKTA GEZİNMEZ YALNIZDIR,TEKTİR.

Kimilerine göre ANKA KUŞU'NUN Kimilerine göre KARTAL'IN Hikayesidir...
öncelikle bu erkekten korkmaya gerek yoktur zira yaklaşmazsanız, canı istemedikçe o size yaklaşmayacaktır. neden yaklaşsın ki? haftanın 7 günü, 7 günün 24 saati, 24 saatin her bir dakikası* etrafında kadın vardır. pasta' da krema neyse, bu erkekte kadın o dur. Ama eğer fakirse asla bir kadınla beraber olmaz kadının onun için lüks olduğunu
düşünür.uzak durur soğuk davranır konuşmaz ;konuşursa kızın etkilenceğini çok iyi bilir başına bela olmasını istemez .Onun felsefesi ya hep ya hiçtir.
ÖRN:sevgiliniz en yakın dostunuz akrep’e aşık oldu ve akrep bunu anladı inanın bana dostluğunuzu bitirir...BU BÜYÜK BİR ERDEM DİR.ama sakın onun kızlara karşı zaafı olduğunu düşünmeyin (abaza,beceriksiz,vss....Sevgilinizi onun kucağında bulabilirsiniz...)KARTAL her zaman büyük şeyleri hedefler ve başarır.Başaramassa İNTİHAR eder.bu nadir görülür ama başarısızlık onun kitabında yazmaz.. Bütün akrepler zekidir.KARTALI zeki olmanın da ötesindedir.O yanlızlığı,alayları,komplimanları,ailesini, (genelde
fakir ve orta halli ailelerden çıkarlar ) cenneti ,cehennemi,(mahşer,yaşam hırsı)yaradılışın bütün sırlarını çözerek gelir...Eğer inançsız bir insansanız ona fikrini sorun.Eğer kartalsa...artık inançlısınız.YIKMAYAN ACI GÜÇLENDİRİR KARTAL içindir..Siz 15 yaşında kısa donla devlet memuru olmanın hayalini kurarken O FERRARİ'ye binmenin BAŞBAKAN olmanın büyük olmanın yolarını arar.Kafasında kesinlikle bir hedef vardır.o hedef artık arzudur,tutkudur;asla ama asla vazgeçmez.hedefine kilitlenmiş füze gibidir.ya tutkularına sahip olucak TABULARI YIKICAK ya da ÖLÜCEKTİR.(Çok ciddiyim)Artık MUCİZEVİ süreç başlamıştır.Bu adam izler,düşünür,sabreder kontrole inanır.asla acele etmez.yıllarca bekleyebilir.neyimi bekler bu gizli bilgidir ve bu bilgiyi ağzından alcak insan doğmamıştır.söylemez..bu süreç,içerisinde Ezik ve sıradan insanlar ancak arkasından kompliman kurar;işte bu komplimanlar onun için de bir volkan oluşturur..KARTAL olup MUHTEŞEM BAKIŞLARIYLA karşınıza dikildiğinde,artık İNTİKAM vaktidir.yakın diplomalarınızı,vasıflarınızı en güçlü olduğunuz yer neresiyse oraya bir ok bekleyin.volkanın lavları ananızı ağlatacak emin olabilirsiniz.kavga etmeye kalkarsanız kinci yapısı devreye girer veeee.KENDİNİZE GELDİĞİNİZDE SURATINIZ DAĞILMIŞTIR.intikam davası sadece SİYAHA boyadığı taraf için geçerlidir.düşmanlarını cok iyi bilir.eğer düşmanıysanız kaybediceğinizden emin olabilirsiniz.peki ya BEYAZA boyadıği taraf...çok ama çok şanslısınız.O'dayak yerseniz bir SAVAŞ TANRISI.lafla ezildiğinizi hissederse bir FİLOZOF (Müthiş laf koyarlar yıllarca hatırlanır)parasız kalırsanız bir BANKA,bununda ötesi eğer size güvenirse gözünü kırpmadan "ÖLÜME" gelicektirr.(hadi canım ordan demeyin;tarih okuyun.."M.KEMAL ATATÜRK","SALİH BOZOK")asla sırtınız yere gelmiyecek emin olun.. Zengin insanlar fakir akrepleri asla çekemezler çünkü Zenginin gücü maddiyatındadır.Akrebin Doğasında.. (Test edin zengin bir arkadaşınızla bir akrep hangisi daha ASİL duruyo)bir kızı istiyorsa o kızı ancak ondan ölüm ayırabilir..bu özelliklerini yanınızda göstermiyosa siz sadece onun’la AHBAB’sınızdır..maddiyatla insanların üstünde hakimiyet kuran bir insansanız sizden NEFRET eder. Dalkavuklara cehennem azabı çektirir,en nefret ettiği tiptir.SESSİZLİĞİ bile iki yüzlü yalaka insanlara acı verir.Çok adam tanır kimseyle muhattap olmaz yalnızdır, Şimdiiiii bu üstün kişilikli adamı nerde mi buluruz..................

YA BİR ÖLÜ OLARAK MEZARI BAŞINDA....(ne yazıkkı dünya genelin de intihar edenlerin çoğunluğu Akreptir.ölümden korkmazlar,başarısızlıktan korkarlar.)

YA DA BİR ÖNDER OLARAK ZİRVEDE.(DÜNYANIN EN BAŞARILI İŞ ADAMLARI,SPORCULARI,SANATÇILARI SİYASETÇİLERİ,DOKTORLARI,GENERALLERİ,DEVLET LİDERLERİ,DİKTATÖRLERİ,
DİN LİDERLERİ,DÜŞÜNÜRLERİ,BİLİM ADAMLARI..TARİHE BAKIN ÇOK AKREP GÖRÜCEKSİNİZ...)

HAAA Bİ DE... UNUTMADAN...DÜNYANIN EN PSİKOPAT SERİ KATİLLERİ......(UNUTMAYIN O HİÇBİR ŞEYİ UNUTMAZ...İNTİKAM SOĞUK YENEN BİR YEMEKTİR,VE BUNU FİLM TADINDA YAPAR..)

Hayalleriyle alay etmeyin er ya da geç sahip olacaktır...Yalnız sanmayın YANLIZLIK TANRI VASFIDIR,DEHA'nın Okuludur.Her insan yalnız KALAMAZ.(ünlü düşünürlerin laflarıdır)

EĞER KARTAL OLABİLMİŞ BİR AKREP'LE TANIŞIRSANIZ..ONA SIMSIKI SARILIN
KORKAKLARIN ASLA GÖREMEYECEĞİ UFUKLAR GÖRECEKSİNİZ...........

SIRADAN AKREP...
bu erkeği gözünden tanıyabiliriz çünkü gözleri de kendisi kadar karanlıktır. eğer o size bakmaktaysa mümkünatı yok uzağında duramazsınız. eblek eblek bakan bir akrep erkeği görmedim, duymadım.

bu adamın yıldızı pluto(ara sıra mars da dürter bunu), yani ne demek? "allah belanı vermesin hemen kaçmazsan 1 saat içinde cenaze marşı senin için çalacak" demek. bu adam zodyak kuşağının en bela adamıdır, bi kere bunu aklımızda tutalım (korktuğum çok mu belli?).

akrep erkeği üç dakikada, sadece bakarak ya da konuşarak kişilik analizi yapabilir*, sizden uzak durması gerektiğini ya da yaklaşması gerektiğini anlayabilir. izlemeyi sever oturtun bu adamı sevdiği bir şeyin karşısına* izlesin dursun, sıkılmaz, eğlenir, şen olur.

akrep genel anlamda zodyak' ın en sır dolu, en ileri, en tehlikeli evidir. akrep burcuna denk gelen günde doğan erkeğin, en büyük hediyeye layık görülmüş olduğu da bir gerçektir. sürekli sırtından itekleyen pluto var bi kere, sonra ara sıra mars da dürter bu adamı. bir çok alanda başarılı olması söz konusudur.

ancak gel gör ki, bu adamların dünyaları bi gariptir. kendi içinde en çok çelişen kişiler akreplerdir zaten. kuşkucudurlar hayatta kendileri dışında kimseye güvenmezler, bu nedenle hep tedbirli sayılabilirler. her şeye karşı hazır ve soğukkanlıdırlar. eğer bir şeye kızdıysa toplanıp şehri, hatta iyisi mi ülkeyi terkedin. mutlaka öcünü alacaktır. erkek-kadın farketmez hızlı ve cevik ataklarla yedi ceddinizi ağlatmayı becerebilecektir. bu noktada kaçamadıysanız artık sizin için çok geçtir ve hayatınızın bir kısmı öldü bitti demektir, çünkü kesinlikle "saçımı çekti, burnuna vuruyum" tarzında saldırı yapmaz bu adam. düşünür... konuşmaya başladığınız ilk anda tüm zayıf yönlerinizi dikkatle incelemeye başlar. ne yazık ki küfür ediyor olsanız dahi buradan zayıf yönünüzü bulabilir. bu kadar anlattım, ayrıca neyi anladık? kindardır, suyuna gidin. zaten su burcu oynasın dursun, izin verin.

bu adam kıskanır. sevdiği bir şey varsa dokunmayın, bırakın orda dursun onu sadece akrep erkeği sevsin. yoksa fena olur(taş düşebilir, ayı çıkabilir). ayrıca izleme olayı sadece gözü önündeyseniz olmaz, sürekli izleyebilir, sürekli tahlil eder, sürekli düşünür, sürekli, sürekli...sürekli bir şeyler yapar bu. hiç rahat durmaz, en boş anında bile aklında milyon tane soru vardır. size bir şey sorduysa merak ettiğinden değil, bildiğini doğrulamak istediğindendir genelde. nasıl olduğunu anlamazsınız ama bu adam her bi boku bilir.

akrep erkeğinin statüsü hep yüksektir. kimileri statü için kıçını yırtarken, akrep erkeği sadece duruşu, konuşması ve doğal yüklenimleriyle göz önünde olabilir, bunun için uğraşmaz. bir akrep erkeğinden "buraya gelmek için çok çırpındım" lafını duymazsınız. uğraşmamıştır yalan söylemez. sevmez.

alkolle arası pek bi hoştur, yakın arkadaştır ikisi. akrep burcu erkeği eğlenceyi sever, derin kasvetli havaları falan sevmez bu tür ortamlardan uzaklaşmak için elinden geleni yapar.

duygu sömürüsü yaparsanız ve samimiyetinize inanmazsa en canınızı yakan şekilde size yaklaşacaktır. öyle herkese, her şeye karşı anlayışı yoktur ve merhametsizlerin şahıdır. bir davanız varsa ve eğer inanıyorsa size yardımcı olacaktır diğer türlü hiçbir şekilde peşinizden gelmez.

bir kadını istiyorsa alır, öyle ya da böyle. ama onun ilgisini çekebilmek için en azından üç tane güzel özelliğiniz olmalı(cazibe, zeka, konuşabilme yeteneği. ama dekolte de olabilir, hoş olur, renk katar). eğer hoş ve boşsanız sabah uyandığınızda tepenizde dikilmiş "ne zaman gidiceksin?" bakışıyla oturuyor olur ya da daha kötüsü hiç olmaz. kırmadan size yol vermek isterse -ki bu mümkün değildir- biraz konuşur, "uyuşamadık", "olmadı" der. olmuyorsa "*Yasak Kelime* git" der ve bu şekilde yollar(merhametsiz demiştim di mi?). eğer ilgisini çekebildiyseniz ne mutlu size, bir süre sizinle kalmayı kabul edecektir ama bu sefer uğraşmanız gereken başka bir şey vardır. sürekli yenilenmek, bakım, onarım.

cinsel konusunda mantıklı düşünemeyebilir, "hepsini, hepsini istiyorum" diyebilir ama "bana ne lan cinsel meks makina mıyım ben" diyeni de çıkabilir.

yanında gezdirdiği kadın en az onun kadar bir şeye benzemelidir, bir şeyler konuşabilmelidir. eğer çok uçlarda bir balık ya da delicesine ateşli bir aslansanız yaklaşmayın en güzelinden. eğer severse gerçekten de sizin için bir çok şeyi göze alabileceği gibi, sadık da kalır. çünkü bu adam pis dolaplar çevirmekten hoşlanmaz. aldatmak onun kitabında* yer almaz, gururludur. kimseyi yerinde olmak istemediği duruma düşürmez*. kısasından terk eder ve ne yapacaksa yapar*.

sürekli sevin bunu, dokunun falan hatta kendinizi adayın. memnun olur "doğru seçim yapmışım kendimi çok seviyom" der ve hep doğru seçim yapmaya özen gösterir.

hayatınız mahvettiyse üzülmeyin bir daha yapmaz, zira bir daha sizi göreceği ortamlara bile girmez. ipte oynayan cambaz burçlardan birine sahipseniz yaklaşmayın zira iki cambazla bir ip durumu olur, oynayamazsınız sizi ipten atar. bazısı hafiften bencildir, eğer cümlelerinin başında, kıçında sürekli "ben" diyorsa kesinlikle ondan geride olmanız gerekmektedir. öyle olun olmazsanız yine ipten atar, elekten eler, gözünden çıkarır.

akrep erkeği şöyle böyledir ama kötü değildir. eğer ona yaklaşmanıza izin verdiyse bildiği bir şey vardır ama yine de dikkatli olumakta yarar var. yumruk atarsa yüzünüzü dağıtır.

dünya işleri kaderdir, kısmettir. eğer olacağı varsa olur geçmiş olsundur, aferindir. ama ennihayetinde insandır, sevin, okşayın, yemek falan verin, suyuna gidin, eşşeklik etmeyin en az hasarla kendinizi kurtarın.....


ALINTI...

alıntı yazıları yayınlamayı pek sevmiyorum,lakin bu yazı çok iyi özetlemiş
tüm özelliklerini toparlamış ve üstelik nette döndüğüne göre SAN DİEGO ÜNİVERSİTESİ tarafından akrep burcu mensuplarının araştırılıp incelenerek ortaya çıkan sonuçlarından oluşmuş...
fakat kendinizi bulacağınıza eminim..

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1468
Yaş: 40
Kayıt: Pzt 28 Nis, 01:39

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Çrş 28 May, 19:44

süper bir yazı çok teşekkür ederim paylaştığın için.

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3226
Yaş: 32
Kayıt: Cum 15 Haz, 14:36

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Çrş 28 May, 19:50

evet, ilk kitadaki, birinin ona agsik oldugunu anlarsa dostlugunu bitirir
kismi cok dogru..
ve 15 inde araba, ferrari olanida kesinlikle dogru, diger okudugum
bölümleride :)
Madem ki bu kere maglubuz
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait
Verin ki basak bagrina mührümüzü

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Çrş 28 May, 19:51

rağmen sevmek gibi birşey bu...:))))
ya tırtıl ya kelebek
hepsi aynı kapı:)

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1120
Yaş: 42
Kayıt: Cmt 01 Mar, 21:36

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Çrş 28 May, 22:02

bana uymadı dermişim, :D ;bu özellikleri azaltmak lazım,yoksa çevredekilre kötü şeyler olacak

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Çrş 28 May, 22:04

cahraz yazdı:bana uymadı dermişim, :D ;bu özellikleri azaltmak lazım,yoksa çevredekilre kötü şeyler olacak
sevgili cahraz,
bizlerde kendi aramızda bir araştırma yapalım ilk olarak sizden başlayalım,
evet bu yazı bütününü okuduğunuzda,
aklınızdan neler geçti,
hangi temalara daha çok takıldınız?
kötü şeylerden kasıt ne idi?
vs.. vs..:)))
buyrunuz efendim

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1276
Yaş: 49
Kayıt: Pzr 06 Kas, 21:38

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Çrş 28 May, 22:30

bana uymayan bir kaç kısmı var mesala alkol gibi ama genelde yüzde doksan ben :kitap
Force Be With You

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Çrş 28 May, 22:36

bir kızı istiyorsa ondan onu ancak ölüm ayırabilir,
yaşamla sabit:)

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 50
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Prş 29 May, 16:33

bu konu başlığını nete yeni giren tüm saf insanların önce okuması gerekir diye düşünüyorum..çünkü akrep hakikaten tehlikeli bir burç..ve ben portala girerken ilk yazım bu "tehlike"üzerineydi zatem..

ve neyse:Ayrıca bu konu başlığı çok uzun..ama benönce Sevgili Emekli'nın yazısını okuyacağım..ve inşallah bir sivri çıkıpta:Her yere rastgele yazıyorsun..alem kadınsaın vs.gibi saçma şeyler söylemez..dedimya:BU PORTALA GİRİŞTEKİ TEZİMİ DOĞRULAYAN BİR BAŞLIK..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 50
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Prş 29 May, 16:34

EMEKLİ NEDEN SES VERMİYORSUN..BEN SESİNE ÇOK ALIŞTIM SANIRIM..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Olmak” sayfasına dön