Akrep burcu denince...Olacağı buydu.

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 12 Eki, 00:54

"Bala dokun belki biraz parmağına bulaşır tadına bakarsın" Mantığı herhalde : ) Ama ne hikmetse kimse o balın bir de arısı olduğunu ve iğnesini hazırda tuttuğunu akıl edemiyor. Arıyı razı etmeden ine her burnunu sokan iğnenin tadına bakıyor sonra da kaka diyor


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 628
Yaş: 53
Kayıt: Sal 16 May, 18:37

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Prş 12 Eki, 10:24

ÜSTÜNDE DURULMAYAN GERÇEKLER
Plüton yıldızı marsın üst oktavıdır. Akrep burcu bu iki yıldıza sahip olmakla beraber, marsı aşar ve asıl plüton gibi güçlü bir yıldızın etkisini taşır. . Bu yıldız, diğer özelliklerinin yanında, dönüşüm gezegenidir yenilenme arınma.
Akrep insanı tıpkı plüton gibi marsın üstüne çıkar duyguların derinliğini bilir ve yaşar bu derinlikte ikilem yaşadıklarında yapmaları gereken sadece duygusal zekalarını geliştirerek, kullanmalarıdır, bu durumda artıya, sevgiye, doğuşa yönelirler, iyileştirici olumlu özellikleri meydana çıkar.
Olmaz olmaz deme hiç.

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 628
Yaş: 53
Kayıt: Sal 16 May, 18:37

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Pzt 30 Eki, 12:48

Kızılderililer Yılanı, Avrupalılardan daha doğru bir yorumla değerlendirirler.. Yılan insanları taşıdıkları dönüştürücü güçlerle saygı duyulması gereken kişilerdir. Bizlere, uzun süredir özlediğimiz çeşitli mesajları getirebilirler, yeterki biz onlara mesajlarını alabilecek kadar yaklaşabilelim. Bu insanlar bilgilerini başkalarına anlatırken çok sabırlı davranırlar.
Diğer insanlar bu burçtan geçerken, kendi özlerini değiştirebilme gücünü görür ve başka burçlardan öğrendikldrini birbirleriyle bağdaştırabilirler. Aynı zamanda kendi uyum yeteneklerini sabır ve kararlılıklarını, hırslı ve güçlü yönlerini keşfederler. Çevrelerine toprağın çocuklarına yardım edebilmek için kendilerini adayan ve büyük kahramanlıklar gösteren kişilerin pek çoğu ya yılan insanlarıdır ya da bu burçtan geçmekte olan kişilerdir.
Kızılderililerde Burçlar kitabından alıntıdır.
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
PLÜTON
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 108
Yaş: 38
Kayıt: Cmt 29 Tem, 22:49

Okunmamış mesaj gönderen PLÜTON » Çrş 01 Kas, 20:05

Akrebim akrep var mı:)İnsanların ne düşündüğü umrumda değil.Bu burçta olduğum için çok mutluyum...

Kullanıcı avatarı
ebruayse
Mesajlar: 14
Yaş: 50
Kayıt: Prş 12 Oca, 22:48

Okunmamış mesaj gönderen ebruayse » Çrş 01 Kas, 20:22

tüm akreplerin doğumgününü kutluyorum....iyiki varız!!!!!!!


SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 628
Yaş: 53
Kayıt: Sal 16 May, 18:37

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 07 Kas, 11:31

Genellikle en dengeli Yılan insanlarının bile ince dikenlerle kaplı bir koruma perdesi vardır. Kendilerini ya da yakınlarını incittiğine inandıkları kişilere karşı bu dikenli perdeyi hemen çekerler. Bu koruma zırhını aşmayı onlara yakınlaşmayı başaranlar onlarda deve dikeninin (Kızılderililerde deve dikeni Akrep burcunun bitki totemidir.) şifalı özellikleri gibi çok değerli ve yararlı nitelikler bulacaklardır. Yılan insanları gerek kendisinde gerek başkalarında ortaya çıkan hastalıkların gerçek nedenini bularak, iyileştirilmesine yardımcı olurlar. Nedeni bir kez saptandıktan sonra, bilimsel yoldan ya da iyileştirici yetenekleri ile tedaviye yönelirler.
Kızılderililerde Burçlar kitabından alıntıdır.
Olmaz olmaz deme hiç.

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 628
Yaş: 53
Kayıt: Sal 16 May, 18:37

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Cum 10 Kas, 14:04

Yılan İnsanları çevrelerindeki yüksek enerji akımlarının etkisi altında oldukları için, kendilerini arındırmışlarsa, başkalarının sorunlarını çözmede de yardımcı olabilirler. Bu burcun insanlarının pek çoğu iyileştirici güçler taşıdıkları için, diğer insanların bedenlerinin ve ruhlarının arınmasına katkıda bulunurlar. Bilgiye susamış varlıkları ile Yılan İnsanları ruhsal alanda edindikleri üstün bilgileri, yakınlarına ve çevrelerine herkesin anlayabileceüi bir dille aktarabilrler. Yılan insanları bakır (Bakır kızılderililerde akrebin maden totemi aynı zamanda bakırın üzerinde oluşa MALAHİT TAŞI) gibi ısılarını eşit bir şekilde çevreye yayarlar (serçenin Notu:Adaletli olmak akrebin doğasında vardır bunu ortaya çıkarmak gerekir) Bu ısı bazen yeni düşüncelerin sıcaklığı, bazen işler iyi gitmediğinde kapıldıkları öfkenin ateşi olabilir.
Kızılderililerde burçlar kitabından alıntıdır.
Öfkenize yenilmemenizi dilerim sevgili Akrepler SERÇE
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
gizli
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 150
Yaş: 35
Kayıt: Cum 10 Kas, 23:05

Okunmamış mesaj gönderen gizli » Pzr 12 Kas, 14:38

gerçekten biz akrepleri çoğu kimse anlamıyor zaten anlamalarıda imkansız gibi ancak anlamadan atıp tutmalarıda beni kızdırıyor

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 250
Yaş: 53
Kayıt: Pzt 21 Kas, 14:26

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Pzt 13 Kas, 13:35

AKREPTEN KÖTÜ BAHSEDENLER MUHTEMELEN KAŞINDIKLARI BİR ZAMANDA BİR AKREP TARAFINDAN SOKULMUŞTUR. EEE BUNUN ACISIDA KOLAY KOLAY GEÇMEZ. :)
Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Olmak” sayfasına dön