İntikam Güdüsü

Herşey Karşılıklı Değil midir? Herşeyin Karşılığı Olmalıdır? Sevginin Olduğu Kadar Suçun da. Bu Kin midir?
POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 26 Eyl, 16:44

hepinizde nekadar tehlikeli yaratıklarsınız şidetle kınıyorum :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
ebru
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1163
Yaş: 42
Kayıt: Prş 22 Eyl, 16:43

Okunmamış mesaj gönderen ebru » Pzt 26 Eyl, 18:14

Bende safkan akrep degilmissim:)

kinim anliktir saman alevi gibi yanar söner, kimi zaman icimde yasarim o ani kimin zaman dunyalari deviririm.. ve sadece cok sevdiklerime olur.. sevmedigim birisi ne yaparsa yapsin beni hic etkilemez.. intikam almak duygusu yok denicek kadar az galiba bende..
Ardimda Aglama Dönmeyecegim..
Öldunmu Kaldinmi Bilmeyecegim..
Aslinda Ögrenmek Istemeyecegim..
Ne Bir Ses Ne Haber Vermeyecegim..

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 411
Yaş: 44
Kayıt: Prş 24 Şub, 01:59

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Pzt 26 Eyl, 18:34

ebru yazdı:Bende safkan akrep degilmissim:)

kinim anliktir saman alevi gibi yanar söner, kimi zaman icimde yasarim o ani kimin zaman dunyalari deviririm.. ve sadece cok sevdiklerime olur.. sevmedigim birisi ne yaparsa yapsin beni hic etkilemez.. intikam almak duygusu yok denicek kadar az galiba bende..
Ebrucum bu olgunluk belirtisi. Akrepler mutlaka çok öfkeli olacaklar, intikamlarını mutlaka alacaklar diye bir şey yok ki. Bu var olan bir şey. Önemli olan içte olanı ne şekilde ve derecede dışa yansıttığımızdır.
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2142
Kayıt: Pzt 23 May, 10:13

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Pzt 26 Eyl, 21:01

teşekkürler şehvet, güzel açıklamışsın. Bende daha önce bir yerde söylemiştim ebru. Bende de kin yoktur, kısasa kısas şeklinde asla düşünmem, olumsuzluğu bir kenara iterim ve yönümü çeviririm, ona eş olmam.
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Hitler
Mesajlar: 48
Yaş: 47
Kayıt: Pzt 06 Haz, 01:20

Okunmamış mesaj gönderen Hitler » Sal 27 Eyl, 06:54

SCORP27m yazdı:hepinizde nekadar tehlikeli yaratıklarsınız şidetle kınıyorum :mrgreen:
Kınıyorsun da neden kınıyorsun! Bizden hangimiz tarafından sana bir zarar geldi be güzel kardeşim.

Bende seni kınıyorum.

Neden: Canım çekti
Duygularım gitti benden, sende bende uzaklara, sen zaten duygunun en alt sınırındaydın. Ha *Yasak Kelime* git istediğin yerlere. İster viraneye ister biraneye ister mezbahaneye.


TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Sal 27 Eyl, 15:44

karanlığın ve negatifliğin hakim olduğu bir tarlada doğmuş küçük papatyalardır akrepler...Bu yüzden güneşi gördüklerinde büyülenmiş gibi kala kalırlar ve bu yüzden en keskin darbeleri güneşe bakarken alırlar... Güneşi gökte bulmazlar çoğu zaman,tatlı sözler ve güzel olan şeyler onlara güneş gibi geliverir bir anda... Bu yüzden karanlıkta yaşayan güneş aşıklarıdır her biri... Güneşte hep onların üzerinden doğar...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Sal 27 Eyl, 17:07

xelnx Çok güzel dile getirmişsin.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 258
Yaş: 43
Kayıt: Pzr 13 Mar, 03:41

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzt 03 Eki, 01:02

AKREPLERİN "KİNDAR" DİYE NİTELENDİRİLMESİNE KESİNLİKLE KARŞIYIM.. akreplerin adalet duyguları çok gelişmiştir. nedense bazı kişilerin de işine geliyor sanki akrepleri kötülemek, onların adalet duygusuyla kindarlık duygusunu karıştırırlar. kin başka, adaletli olmak başka..ben bu dünya hayatında gördüm ki, haksızlığa susmamak gerek, cesaretli olmak gerek..o zaman yaşama amacımız olur..bir insan benim gururumla oynarsa, bana hakaret ederse, ya da sevdiğime dokunursa ben ona bin katıyla cevap veririm. biri beni gerçekten severse, ben onu, onun tahmin edemeyeceğinden daha çok severim..NEREDE KİN?
akrepler gurur konusunda hassas oldukları için, başkasını incitmekten de hoşlanmaz, dolayısıyla ona, hatta başkasına da haksız hareketler yapıldığında, zaten ateşlidir, tahamül edemez..
kin bence suçsuz insanları ezmek, onlara kötü davranmaktır. savaşı seven kindardır. terörü seven kindardır. hayvanları öldüren kindardır. akrep devamlı savunma halinde, tetikte olduğu için başkalarına karşı çok uyanıktır. bu yüzden de herkesten, özellikle de yeni tanıdıklarından hep şüphe duyar. bu huylar kin olarak algılanır.
akrepler asla ortalarda bağıran tipler değildirler .gerçekten de yumuşak, gizemli, nazik, rahatlatıcı tipler olabilirler. kindar bi görünüşleri yoktur.
kinden ziyade, kolay kolay insanları sevemezler. tanımaları ve iyi sezmeleri gerkir. bence bir akrebin en belirgin özelliği, SEBEPSİZ YERE SİNİRLENEREK, BOŞ PLANLAR YAPMASIDIR. EĞER PLANI VARSA O KİŞİ BİŞEYLER HAKETMİŞTİR. HERKES YANILSA AKREP SEZGİSİNDE ASLA YANILMAZ..bizim doğal gücümüz bu..ama gel de anlat millete..
unutmayalım melek de bizde, şeytan da..
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 258
Yaş: 43
Kayıt: Pzr 13 Mar, 03:41

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzt 03 Eki, 01:06

sebepsiz sinirlenip, boş plan yapmaz yani .böyle şeylerle uğraşmaz..
Sessiz sular derinlerdedir...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 12 Eki, 23:28

ben espri mahiyetinde söyledim.adolf

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

intikam dürtüsü

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Cum 28 Eki, 16:13

aklımın bir köşesinde intikam dürtüsü mutlaka vardır, birşeye veya birine cidden çok kızrsam yani o kişi beni üzmüşse geceleri hep intikam senaryoları üretirim, uykularım kaçar, intikam alacağım biri yoksa bile hayali intikamlar yaratırım kendimi belki böyle rahatlatıyorum. ama kimseye fiziksel acı vermekten yana değilim.

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 595
Yaş: 50
Kayıt: Sal 11 Eki, 16:37

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Cmt 29 Eki, 10:45

arkadaşlar bugüne kadar tanıdığım akrepler gerçektende kindardı.Öc almadan rahat duramıyorlardı o nedenle de akreblere yanlış yapmaktan korkarım:))
bana gelince kin denen şeyin damlası bile yok.Evet adalet duygumuz gelişmiştir ve haksızlıklara dayanamayız,ancak ne kadar sinirlenir ve ne kadar öfkeyle ortalığı yıksam da,asla kimseye kin gütmem benimde öfkem saman alevi gibidir.Haklıda olsam,bir insanı kırdıysam gece gözüme uyku girmez ve maalesef en geç ertesi gün gider özür diler,yada alttan alır durumu yumuşatırım.Bene kindar olan gördüğüm en iğrenç burç yengeçtir.Onlardaki kin,asla adalet duygusuyla eş değildir,bencil bir kindir ve unutmaz.Kıskançlıkta akrepte bana anlatıldığı gibi değil.Sizleri bilemiyorum ama aşık olduğum kişi haricinde hiçkimseyi kıskanmadım.Bu konudada diğer burçlar bizden kıskançtır.Yine bencilce diğer insanların herşeyini kıskanır.Bence astrolojiyi akrepler yazmalı:))
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1141
Yaş: 38
Kayıt: Pzt 09 Oca, 20:40

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Cum 12 Oca, 22:54

KuKi yazdı:... şimdilerde koca bir saat kulesinin 12 rakamında görüyorum ikimizi,ben olduğum yerde sayıyorum,o hayata devam ediyor ama biliyorum ki gittiği yer 12 göstergesinin üstünde sağ yanımdı,geleceği yer 12 göstergesinin sol yanı olacak ve ben göreceğim o zaman olmuş olanları? avuntu;)
Harika betimlemişsin KuKi ...
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

lotus
Mesajlar: 46
Yaş: 51
Kayıt: Pzr 07 Oca, 02:34

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Cmt 13 Oca, 02:39

Son derece duygusal,hassas olduğumdan hep ezilenden yanayım.Onlara yapılan haksızlığı kendime yapılmış farzederim.Ama dünyadaki adalet dağıtıcı yada mahkemede hakim değilimki olaylara müdahele edeyim.Kendimi ve benim dışındakileri çoğu zaman korumamak için zor sabrediyorum çıkışlarımın uygun olmadığı ortamlarda.Asıl koruyucu varken zaten bana düşmez diyorum.Adalet muhakkak tecelli eder,bazen biraz geç olsada.Ama bu gecikmeninde bir adalet olmadığını kim iddia edebilir..

Kullanıcı avatarı
daphne
Mesajlar: 65
Yaş: 51
Kayıt: Prş 03 Kas, 02:19

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Pzt 12 Kas, 13:22

''Eğer yaşamınız boyunca intikam peşinde koşarsanız, iki mezar kazmanız gerekir."

Dr .Dean Ornish


Cevapla

“Akrep Burcunda Karşılıksız Olmaz” sayfasına dön