En Uygun Burç

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Nasıl Anlaşır..?

En İyi Anlaştığınız Burç Hangisidir?

En fazla 1 seçenek seçebilirsiniz

Sonuçları Görüntüle

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

En Uygun Burç

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Prş 24 Şub, 21:26

Benim için en iyi gene bir akreptir. Fırtınanın ortasında Güneşlenmek gibi bir şeydir bu. Suyu ancak gene Su anlar. Su grubu burçları biraz anlaşılmazdırlar. Özellikle de Akrepler. Bir akrebi de gene bir akrep anlayabilir. Burç özelliklerinde genelde Zodyak'ın en uyumlunun çiftinin Akrep-Yengeç Olduğu söylenir belki öyledir ama Benim için gene bir akrep, beni anlayıp ben gibi olabilecek daha uygundur.
En son Şehvet tarafından Cmt 13 Ağu, 17:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
GizemScor

Okunmamış mesaj gönderen GizemScor » Cum 25 Şub, 00:11

:) Senden Başka bir şey beklenmez zaten...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 27 Şub, 01:00

Çok iyi : Balık ve Yengeç
İyi : Yay, Oğlak, Başak, Terazi
Kötü : Kova, Boğa ve Aslan
Ne iyi ne kötü : Koç ve İkizler
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Sal 01 Mar, 19:54

Yaw şimdi biz aşık olacağımız insanın kaşına gözüne, boyuna posuna, eğitim durumuna, kişiliğe, güzelliğine, ruh güzelliğine falan bakacağımıza;
" bakar mısınız ?
- Evet,buyrun?
- ya ben sizden hoşlanır gibi oldum. Kimliğinizi verir misiniz..
- Alın, buyun
( erkek kızın kimliğine bakar )
- Hiiiii!!! olmaz katiyen, Der. Ve koşar adımlarla olay mahalini terk eder.
Kız düşünür düşünür bişi bulumaz..
sonra öğrenirki, oğlan akrepmiş, kız aslanmış( :( )
oğlan onun için kaçmış..
bu mudur yan.:)
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Kullanıcı avatarı
Ebru_48

Okunmamış mesaj gönderen Ebru_48 » Sal 01 Mar, 21:45

Şehvete katılıyorum. Akrep İçin Akrepten Başkası İçi Boş Su Bardağı Gibi Olur.

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Sal 01 Mar, 22:12

maşaallah hanımlar bizden çok biliyo walla:)

Kullanıcı avatarı
Ayse

Okunmamış mesaj gönderen Ayse » Prş 03 Mar, 03:29

tamam, astrolojiye ilgi duyabilirsinizde, abartmayalim arkadaslar, Ömerinde dedigi gibi, yakinda arkadaslarimizi, sevgililerimizi burçlarina gôre seçecez :D
Ayrica benim hemen hemen her burç'dan arkadasim var ve hepsiylede çok iyi anlasiyorum, bence insanin burcuna degilde daha çok özune yogunlasmak gerek :)
KaHBe DoSTuN oLaCaGiNa_DeLiKaNLi DüSMaNiN oLSuN

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Prş 03 Mar, 18:55

Her burçla arkadaş olmak farklı uyum sağladığın burçla hayat boyu birlikte olmak tamamiyle başkadır Ayşecim. Birisiyle karşılaşırsın hiç elektrik alamazsın onun yanınd dahi durmak istemezsin, konuşmak istemezsin. Ama bir başkasından öyle bir elektrik alırsın ki onun yanında durmaktan dahi büyük keyif alırsın.
Eğer sen birisi ile arkadaşlık yapabiliyosan mutlaka seninle aynı firekansta olmanızı sağlayan bir burcun etkisi vardır. Burçlarda çeşitli evler vardır (yanlış hatırlamıyorsam 13 ev) ve bunların her biri ayrı bir özelliğimizi velirler. Mutlaka onlardan biri seninle uyum içerisinde olmanızı sağlayan bir burcun etkisindedir.
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Cum 04 Mar, 00:45

meraba herkese bu portaldaki ik mesajım olacak nerdeyse tum forumları okudum ve bende bir şeyler karlamaya başlıyayım dedim.çok güzel bir site olmuş. tam aradığım gibi. sitede emeği geçen herkese teşekkür ederim.
valla bence en iyi anlaşılan burç yengeç derim.şehvet in dediği gibi acayip bir elktrik hisediyorsun.diğer anlaştığım burçlarla da oluyor bu elktrik olayı ama yengeç burcu ile başka.bir de balık burcu hem erkek hem bayan olsun onlarla da iyi bir arkadaşlığım var.
bir de sehvetin dediği gibi aynı burç olan insanlar aynı özellikleri taşıyacak diye bir şey yok.çok fazla bir bilgim yok ama 13 ev , yükselen burç ve doğum haritası gibi şeyler var bunların da oldukça etkisi olduğuna inanıyorum. astroloji gerçekten karışık bi olay.zaten karışık olduğu için hoşuma gitti sanırım.
bu arada ayşe hanım arkadaşlarımızı burca göre mi seçedceğiz demiş. tabi ki bence de öyle bir şey olamaz.ama arkadaş olduğun insanların burçlarına sonradan dikkat ederseniz.burçların etkisi olduğu bir çok durumda amlaşılıyor. tabiki bence..
ben burçlar arasında ki uyuma inanıyorum. ve en iyi yengeç balık va akrep burcuyla iyi anlaşıyorum.
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Cum 04 Mar, 01:30

Smuglers hoş geldin aramıza. Şehvete ve Sana katılıyorum. Gerçi dein meseleler burada yazmakla da bitirelecek konular değil ama Burçların insan özelliklerini belirlediği de kesin bir olgu. Bunu araştırma yapmış kim olursa olsun inkar edemez. Tabiki başlangıçta kimse kimsenin burcuna bakıp arkadaşlık etmiyor ama Arkadaşlar araştırıp dikkat etsinler En iyi anlaştıkları burçlar Kendi grubundan olan burçlardır. Veya kendi grubunun etkisini almış burçlardır. Kişisel özellikleri, sosyal özellikleri, cinsel özellikleri, vs. vs. vs. bunların hepsi farklı burçların etkisi altında olabilir. Zıt gruptan bir burçla iyi anlaşıyorum diyen varsa mutlaka bunlardan biri kendi grubunun etkisi altındaki burçtan kaynaklayor olacaktır.

Elbetteki kimse İnsanları burçlarına göre ayırıp hareket edemez, sadece dikkat edilmesi gereken veya seçim hakkı kullanılması gereken yerlerde dikakt edilsin yeterli. Bir iş adamıysan ve Bir yönetici alacaksan Akrep Burcundan birini almalısın. Halkla ilişkiler Müdüresi alacaksan Terazi ve İkizler burcunu tercih edersin, evleneceksen en uyumlu burcu seçersin Gibi. Gerisi iğne deliğini Dürbünle aramak olur.
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Cum 04 Mar, 03:04

En iyi anlaştığım burç yengeç ama unuttuğum bir şeyi de yazmak istiyorum; bir akrep burcu insanını da en iyi akrep burcu bir insan anlıyabilir.AkReP burcu olmayan birisi akrep burcunun ne demek olduğunu tam olarak anlayamaz ve o kimseyi tam olarak tanıyamaz.Çünkü sizlerinde bildiği gibi her zaman kendimize sakladığımız sırlar vardır.
Her zaman gizli olan bir şeyimiz vardır ve bunu kimseye fark ettirmeyiz dimi :)

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Cum 04 Mar, 14:10

Walla zamanında akreplerdena z çekmedim. Akrep deyip deyip duruyoruz ama, birinden bi tekme yeyin görürsünüz..
ben yedim zamanında :(
AKREPLERDEN KORKUNNNNNNNNNNNNNN

Kullanıcı avatarı
Kordugum
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen Kordugum » Cum 04 Mar, 16:01

aghhh bi akrepte ben bulsamm :D
Karanlığın Perdesi Bütün Kötülüğü Örtemez !

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Cum 04 Mar, 18:21

Yazık olur kadir..
biz sevdikde ne oldu ?

Kullanıcı avatarı
mystic

Okunmamış mesaj gönderen mystic » Cum 04 Mar, 20:59

[align=left][font=Comic Sans MS]walla benim gördüğüm bütün akrepler kendi gibi birisini bulamadığı için sessiz sessiz bi kenarda oturan tiplerdi[/font][/align]
秘 法