Akrep Erkeğinin Karşı Cinsten Burçlarla İlişkileri

akrep erkeği, akrep erkeğinin diğer burçlarla ilişkisi, akrep erkeği hangi burç kadını ile anlaşabilir

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Nasıl Anlaşır..?
Kullanıcı avatarı
silelisado
Mesajlar: 2
Yaş: 39
Kayıt: Cum 24 Mar, 11:45

Akrep Erkeğinin Karşı Cinsten Burçlarla İlişkileri

Okunmamış mesaj gönderen silelisado » Cum 24 Mar, 12:08

Siteye yeni üye oldum ve bende bir iki karalamak istedim tecrübelerime binaen.
Yengeçlerle anlaştığımız söylenir ama gerçekten ilişkide sadece kendisini düşünen bir yaratık. Yenilgiyi kabul eden, karakteri oturmamış, kişiliği zayıf oluyor genelde. Tabiki genelde yani benim tanıdıklarım bay veya bayan.

Ayrıca kova, koç kesinlikle akrebin yapamayacağı iki tip bence.
Akrep ve akrep, bence ikisi de birbirlerini kontrol altına almaya kalkmazlarsa yani ikisi de akrep olduğunun bilincinde ise çok karakterli ve güçlü bir aşk dostluk arkadaşlık ilişkisi kurulur diye düşünüyorum.


İŞTE BUNA İÇERİM


araf
Mesajlar: 1
Yaş: 41
Kayıt: Pzt 14 Ağu, 03:01

Okunmamış mesaj gönderen araf » Pzt 14 Ağu, 03:25

yaylar varya o yaylar!!!! kaçın derim dahada birşey demem ağzım yandı bilirim. Adam olmaz yaylardan. Balıkları bile üfleyerek yer hale geldim(tavsiye değil öneri değil buyruk uymayan yanar!!:Pp)
laws don't protect the stupids!!

Kullanıcı avatarı
kiwuzen
Mesajlar: 92
Yaş: 43
Kayıt: Cum 28 Nis, 00:12

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Pzt 14 Ağu, 20:43

Akrep ve Koç

İkinizde bildiğinizden şaşmadığınız için beraberliğinizin çoğu zamanı üste çıkmaya çalışmakla geçecektir. Bu ilişki aşk değil iş ilişkisi olursa daha başarılı olacaktır.

İkinizde uyanıksınızdır ve yeni işler peşinde koşarsınız. İlişkiye farklı şeyler katarsınız belki de bu yüzden birbirinize ilgi duydunuz.

Koç burcu hırslı, yeni fikirler ve gerçekleştirmeye çalıştığı hayellerle doludur. Bazen onun pratik olmadığını düşünürsünüz, bu konuda haklısınız. Koç pratik değildir ve detaylara inmez. Onun evrende- ki rolü başkalarını etkilemektir. Koç burcu kısıtlanmaya gelmez. Hem fiziksel hem kafaca kendini aşmaya çalışır. İkinizde Mars tarafından yönetilirsiniz ama Akrep burcunun bir yöneticisi daha vardır o da Pluto'dur. Mars ise hareket gezegenidir ve savaşçıyı temsil eder. Bu yüzden ikinizde çok cesursunuz. Koç ateş elementidir, siz ise su. Siz ondan daha derin duygulara sahip, sezgileri güçlü bir kişisiniz ve cesaretinizi farklı şekilde ifade edersiniz.

Koç burcunda sizin derin duygularınızın kırıntısı bile yoktur ve bu yüzden kafanız karışır. O yüzeyde yaşar, siz ise başka insanların duygu ve motivasyonlarının derinine inersiniz.

Davetten davete koşturup duran, hoş sohbet Koç insanı sizi yoracaktır. Siz yenilenmek için arada bir yanlız kalmak isterken o yenilenmek için başka insanlarla bir arada bulunmak ihtiyacını duyar.

Aşkta bağlılık ve uzun süreli beraberlikler ararsınız o ise sadece anlık yaşar. Biraz sıkılınca da çekip gider. Siz tam sadakat beklersiniz, onun içinse sadakat tutsaklık anlamına gelmektedir.

Siz içe dönük ve tedbirlisinizdir sevgiliniz Koç ise sizi çok ketum bulur. Koç burcunun Balık ya da Yengeç gibi sizi açacak sabrı yoktur. Küsüp somurttuğunuz zaman çekip gidecektir.

Yöneticiniz Mars yüzünden ikinizde oldukça öfkelisiniz. Siz kızgınlığınızı bastırırsınız uzun bir süre yüzeye çıkmayabilir ama patladığınız zaman korkunç olur. Hiç olmazsa biriniz daha sabırlı olsa ilişkiniz için iyi olacaktır. Sizin ya da sevgilinizin yıldız haritasında su ve toprak burçları yoksa bu ilişki ikinizinde sinirlerini yıpratacaktır.

Yatakt ki ilişkiniz çok ateşli olacaktır. İkiniz de güçlü cinsel güdülere sahipsiniz. Siz aslında uysal bir eş istersiniz. En başta ilişkiniz çok heyecanlı olacaktır ama bu heyecan geçtikten sonra aranızda duygusal bir bağ olmadığını fark edebilirsiniz.

Koç'un sizinle aynı duygu yoğunluğuna sahip olmadığını ve size rakip gibi davrandığını hissedeceksiniz. Siz kontrol altına almak istersiniz Koç ise hep isyan eder.

Bu ilişki Everest'e tırmanmak kadar zor olacaktır, ancak onu çok seviyorsanız başarabilirsiniz. Belki de yükselen ya da ay burçlarınız farklıdır. En iyi özelliklerinizden biri olan sezginizi ilişkinizdeki günlük zorlukları yenmede kullanabilirsiniz.


Akrep ve Boğa

Boğa insanı ile tencere kapak kadar birbirinize uygunsunuz. Zıtlıklarınızla birbirinizi tamamlarsınız. Boğa burcu toprak elementidir, siz ise su. Beraberliğiniz çok verimli olacaktır.

İkinizde Koç ya da Terazi burcu gibi aşırı sosyal değilsiniz. Evde oturup, müzik dinlemekten, birlikte film seyrederken şarabınızı yudumlamaktan büyük keyif duyarsınız. Ondan sonra yatak odanıza çekilirsiniz.

İkinizin de sekse sağlıklı bir yaklaşımınız vardır. Sizler için haftasonu demek sabahtan akşama kadar yatakta iyi vakit geçirmek demek olabilir. Birbirinizin cinsel ihtiyaçlarına o kadar iyi cevap verirsiniz ki, ikinizde fiziksel ve duygusal olarak tam tatmin olursunuz. Boğa burcu sabırlıdır ve tam sizin hoşunuza gidecek şekilde yavaş hareket eder.

Boğa insanının sekse yaklaşımı aynı iyi bir yemeğe yaklaşımı gibidir.Acele etmeden, tadını çıkararak yavaş ve kusursuz bir biçimde hareket eder. Siz Akrep karşınızdakinin ruhunun derinliklerini keşfetmek istersiniz. Onun böyle bir ihtiyacı yoktur ve açık bir insandır, bilmek istediklerinizi anlatacaktır. Bu da sizin işinize gelir siz zaten onu merak eder (özellikle ilk başta ) ve kendinizden bahsetmek istemezsiniz.

İkinizde sahiplenici ve kıskanç olduğunuz için birbirinizi anlarsınız. Sizin öfke nöbetleriniz sırasında, sabırlı Boğa alttan alarak sizin de kızgınlığınızı geçirecektir. Boğa'da, siz de değişikliklerin zaman kaybı olduğuna inanırsınız ve düzenli bir hayat istersiniz.

Sadakat bu ilişkide çok önemlidir. İkinizde sürekli yeni insanlarla tanışmaktan, onlara hayat hikayenizi anlatmaktan hoşlanmazsınız. Uyumlu cinsel hayatınız yıllarca yakınlığınızı koruyacak, özenli tutumunuz sayesinde birbirinizi cezbetmeye devam edeceksiniz. Bu beraberlik harika olacaktır.


Akrep ve İkizler

Bu ilişki ilk başta uyumlu gibi gözükmese de bir çok yönden hoş bir beraberlik olacaktır. İkizler burcu, sizi dış dünyada olup bitenden haberdar edecek ve kabuğunuzdan çıkarmayı başarabilecektir. Siz en ketum burçlardan birisiniz ve geveze İkizler ile eğleneceksiniz.

Siz gün içinde düşünmek ya da okumak için yanlız kalmak istersiniz. İkizler burcu zamanla, sizin bu ihtiyacınızın ondan ayrı kalmak için değil ama yenilenmek için oldığunu anlayacaktır.

İkizler burcunun güneşi sizin 8. evinize yani cinsel ve başkalarının parasını temsil eden evinize düşer. Bu sektör zaten Akrep burcu tarafından yönetilmektedir. Belki de bu yüzden İkizler'in hava elementi ile sizin su niteliğiniz iyi bir karışım oluşturmaktadır. Siz ve İkizler burcunun yatırım, harcama ve biriktirme konularında benzer görüşleriniz vardır.

Sekste İkizler yeni şeyler denemek isterken, Akrep denenmiş olanı tercih eder. İkizler'in ilgisini canlı tutabilmeniz için farklı şeyler düşünmeniz gerekebilir. Siz sekste çok usta olduğunuz için endişelenmenize gerek yoktur.

İkizler sevgiliniz sizi ve dünyaya bakışınızı neşelendirecek mizah duygusuna sahiptir. Sizi karamsarlıktan, monotonluktan kurtaracak ve güldürecektir. Bu sihirli , ışıltılı, uçarı İkizler'i yakalayabilirseniz sizi çok mutlu edecektir.


Akrep ve Yengeç

bir Yengeç burcuna aşıksanız size çok uygun birini buldunuz demektir. Bu beraberliğin değeri 10 üzerinden 10 olacaktır. Yengeç insanı da sizin gibi derin duygulara sahiptir ve çok anlayışlıdır. Birlikte zengin ve sıcak yaşantınız olacaktır.

İkinizinde duyguları sık sık değiştiği için bu konuda birbirinize anlayış gösterirsiniz. Değişen duygularınızı izlemek ilginç olacaktır.

Yengeç'te sizin gibi su elementi taşıdığı için o da kuvvetli, içgüdüsel ve yakın bir ilişkiye ihtiyaç duyar. İkiniz arasında siz daha esneksiniz ama o da değişen durumlara uyum sağlayabilir.

Yatakta birbirinizi çok iyi anlarsınız. Yengeç burcu aile istediği ve Akrep burcu da doğurganlığı yönettiği için beraberliğiniz çok verimli olacaktır.Yengeç aynı zamanda besleyicidir, ikinizinde hayal ettiği ev ortamını yaratacaktır.

siz evlenmeden önce karşısındakinin gerçek aşkınız olduğundan emin olmalısınız. Çevrenin etkisi ile ya da başka sebeplerden yanlış insanla evlenirseniz sonuç felaket olacaktır. Siz hayatta sadece bir kere aşık olunduğuna inananlardansınız.

Yengeç burcu için güzel yemekler pişirmek aşkının bir ifadesidir.Birlikte mutfağa girin, yemek pişirin, birbirinize yedirin ve sevişin. İyi eğlenceler ! Sizi güzel günler bekliyor , Yengeç burcunu sakın bırakmayın.


Akrep ve Aslan

Bu en tuhaf ilişkilerden biri ama her zaman da iyi gitmiştir. Denemeye değen aynı zamanda çok emek isteyen bir beraberliktir.

Siz su elementisiniz , Aslan burcu ise ateş. Olabilecek en kötü karışım olmasına rağmen gene de iyi sonuçlanabilir.

Bu beraberlikte korkunç kavgaların yanı sıra kahkaha ve eğlence eksik olmayacaktır. Akrep burcu ve Aslan burcu birbirlerine hayrandır.Hayatları zengin ve renkli olacaktır.

Akrep yoğun duyguların insanıdır, derinden ve çok sevilmek ister. Aslan burcu ile bu dileğiniz gerçekleşecektir. Aslan'ın büyük ve cömert bir kalbi vardır ve herşeye kollarını açarak canı gönülden yaklaşır.

Akrep insanı kontrol altına almak ister, Aslan ise kraldır. Daha en başından güç savaşına girersiniz. İkinizde güçlü karakterlere sahipsiniz ve sabit fikirlisiniz. Bu ilişki kolay olmayacaktır.

Aslan burcu hayatınızın aşkı olabilir. Günlerinizi mutlulukla, yoğun ve canlı duygularla dolduracaktır.Bu ilişkiye evet diyoruz.


Akrep ve Başak

Başak burcu sevgiliniz sizin için iyidir. Başak sabırlı, nazik,üretkendir ve sizden çok şey beklemez. Siz kontrol altına almak istersiniz bu sizi çok mutlu edecekse Başak buna izin verebilir.

Başak burcu biraz utangaçtır. Sizin nazik ve güçlü aşkınız onu çok heyecanlandırır. Sizin duygu çalkantıları ile dolu fırtınalı hayatınıza sağlam bir temel ve düzen getirecektir. Sizi sakinleştirecek, yabani yönlerinizi yumuşatacak, sizi telkin ederek hayatınıza pratik çözümler getirecektir. Başak sizinle rekabete girmeyecek ve sizi para konusunda sıkıştırmıyacaktır. Birlikte sahip olduklarınızla mutlu olacaktır.

Başak düzenli ve çalışkandır siz de öyle olduğunuz için ona çok saygı duyarsınız. Onu konuşkanlığı sessiz Akrep burcuna bazen fazla gelebilir. Çoğu zaman da Başak burcunun eleştirilerini iyi karşılamazsınız ama yine de en azından birinizin iletişim kurabilmesi iyidir. Bazen olmak istediğimiz insan tipi ile evleniriz.

Yatakta ki ustalığınız Başak insanına çok zevk verecektir. Başak çok seviyelidir bu yüzden en başta çok vahşi davranmayın, sizi yanlış anlayabilir. Zaman için de size güvendikçe arzuladığınız şehvet ve duyarlılıkla size cevap verecektir. Siz duygusal olarak aşırı uçlarda gezinirsiniz. Başak burcunun ise aşka ve hayata yaklaşımı daha gerçekçidir, ayakları yere sağlam basar. Zamanla onun bu yaklaşımı size çok cazip gelecektir.


Akrep ve Terazi

siz derin derin duygularla dolusunuz, Terazi ise akılcı ve analitiktir. Siz yanlızlığı seversiniz, Terazi ise aşırı sosyaldir. Terazi ile gerçek aşkı bulabilecekmisiniz ! Belki, ama biraz zorlanarak.

Terazi burcunun sürekli sosyal olma ihtiyacı inirlerinizi bozabilir. Onun neden sürekli dışarıda ya da telefon başında olması gerektiğini anlayamazsınız. İşin kötüsü Terazi hep yanında olmanızı isteyecektir. Terazi evlilik burcudur, çift olmak ister ve eşi yanında yokken özlem duyar.

Bazen Terazi'nin yanında olsanız bile düşüncelerinizle uzaklarda olabilirsiniz. Terazi sizi kabuğunuzdan çıkarmak ve sürekli sohbet etmek isteyecektir. Ağzını bıçak açmadığı geceler Terazi buna zor dayanacaktır. Bütün bu karmaşa sizin gibi mahremiyetine düşkün, içe dönük bir insana klostrofobik etki yapacaktır.

Terazi burcu ilişkinizde, bazı konularda kontrolü eline almak ister. Eğer bu konular sizin de yönetmek istediğiniz konulardansa sürtüşme çıkacaktır. Terazi her konuda adalet ve eşitlik ister bu da size itici gelecektir. Kabul etmelisiniz ki bazen ne olursa olsun, dediğinizin itirazsız olmasını istersiniz.

Duygularınızla ve davranışlarınızla ilgili açıklama yapmak istemezsiniz. Sizin için bunları ifade etmek yeterlidir, Terazi için yeterli değildir. Sizin görüşleriniz her zaman net ve kesindir, Terazi'nin neden kararsız olduğunu anlayamazsınız.Terazi son kararını vermeden olabildiğince çok bilgi edinmek ve düşünmek ister.

Yatakta herşey harikadır, belki bu yüzden sizi bu kadar çekmiştir. Terazi sevgiliniz seviyeli, zarif ve açık görüşlüdür. Terazi Venüs tarafından yönetilir siz ise Mars tarafından. Aranızda astrolojik olarak güçlü bir çekim vardır. Bu iki gezegen gökteki sevgililer olarak tanınır ve çok uyumludurlar özellikle Terazi burcunun kadını Akrep tarafından baştan çıkarılmak ister. Akrep burcu kadını ise Terazi erkeğini baştan çıkarır.

Temelde tamamen farklı hayat tarzlarınızla başa çıkmalısınız. Terazi sizinle birlikte iken, (gitgide daha çok yanlız dışarı çıktığından) kendini yanlız hissedecektir. Mutsuz olduğu için de Akrep burcunun sadakata verdiği önemi takmayacaktır. Terazi insanını yanlız ve mutsuz bırakırsanız teselliyi başka birinin kollarında arayacaktır.Tarzınızı değiştirmeniz gerekiyor. Onu gerçekten seviyorsanız herşey mümkündür.


Akrep ve Akrep

Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. İkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkiliyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız.

İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç oluşudur. İlişkinizin başında birbirinizi yakından takip edersiniz. Karşınızdakine belli etmeden onu yakından tanımaya çalışırsınız. İlişkide bu şekilde bir yere varamazsınız.

Öbür yarınızı buldunuz! Akrep sevgiliniz sizin içgüdülerinizi ve hassas noktalarınızı iyi bilir. İkinizde güçlü ve sevecen duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacaktır.

Bu ilişkide konuşmadan sadece gözlerinizle bile anlaşabilirsiniz. Kaçamak bir bakış bile birbirinize sayfalarca bilgi vermenize yeter.

Durmayın! Bu hayatınızın aşkı olabilir. Siz yoğunluk istiyorsunuz ve sevgiliniz de buna sahip


Akrep ve Yay

Bazen en ilginç ilişkiler zıtların birbirini çekmesi ile başlar. Siz kuvvetli, bir bakışta karşınızdakinin gizli niyetlerini anlayabilen, kurnaz ve gerçekçisiniz. Yay ise iyimser ve kolayca etki altında kalabilen birisidir. Bu zor bir beraberlik olacaktır. Siz Akrep sabit, su elementisiniz ve değişken, ateş elementi Yay insanına aşık oldunuz. Eğer ilişkinizin hemen başında sizin su özelliğiniz onun ateşini söndürmemişse devam etme şansınız hayli yüksektir.

Yay burcu entelektüeldir, sizin gibi derin duygu ve tutkulara sahip değildir, güçlü sezgileri de yoktur. Akılcı ve objektifdir. Siz gerçeklerin yanıltıcı olduğunu bilirsiniz ve içgüdülerinize güvenirsiniz.

Yay gevezedir, ( hangi tarafı tuttuğu önemli değildir ) entelektüel tartışmalara bayılır. Sizin için bu tip tartışmalar yıpratıcı ve gereksizdir. Yay burcu discovery kanalını izlemeye bayılır. O, Afrika'ya gitme hayalleri kurarken siz evinizde koltuğunuza uzanmayı hayal edersiniz. Siz bir cinayet filmi ya da playboy kanalı seyrederken Yay hoşnutsuzluk içinde odayı terk edebilir.Televizyon uzaktan kumandasını çekiştirip dururken kavga başlar.

Daha kötüsüde var. Siz su burcu olduğunuz için hassasınız, Yay ise acımasızca dürüsttür ve sözünü sakınmaz. Onun yorumları sizi yıpratır. Siz yapıcı, düşünceli yorumlara açıksınız ve Yay'ın bu tutumu tüylerinizi diken diken yapar.

Siz evlenmek istersiniz, Yay hazır değildir. Onun her zaman yapması gereken önemli işleri vardır ve evliliği hiç durmadan ileri bir tarihe atar. Seksüel olarak komplike değildir. Hafif dokunuşlar ona yeter sizin gibi yoğun değildir.

Yay'ı çok seviyorsanız hemen pes etmeyin belki yıldız haritanızda uyumlu başka gezegenler vardır. Özellikle yıldız haritanızda hava ve ateş burçları çoğunlukta ise anlaşmanız kolay olacaktır. En iyisi gelecek için plan yapmadan birbirinizi iyi tanıyın. Belki de bazı çifleri uzaklaştıran farklılıklar size ilginç gelecektir.


Akrep ve Oğlak

Bu beraberliğe dört yıldız verebiliriz. Oğlak sevgilinizin büyük kariyer hedefleri vardır ve siz onu iyi anlarsınız. Siz Akrep çok takıntılı olduğunuz için takıntısız insanları anlayamazsınız. Sevgiliniz Oğlak burcunu memnuniyetle destekler ve ona finansal yatırımlar ya da iş ile ilgili akıllı tavsiyelerde bulunursunuz.

Güvenlik sizler için önemlidir bu konuda görüşleriniz aynı. Siz kurnazlığınız ve sezgileriniz sayesinde özellikle işle ilgili anlaşmalarda başarılı olursunuz. Sevgiliniz Oğlak insanına bu konuda yardımcı olabilirsiniz. Onun gerçekçi oluşu ve ayaklarını yere sağlam basması hoşunuza gider bu özelliğinden dolayı ona duygusal olarak bağlanabilirsiniz.

İşkolik Oğlak burcunu arada bir ofis dışına çıkarmanız onunda hoşuna gidecektir. Seksi Akrep için bu zor olmayacaktır. İkinizde seksüel olarak aynı frekansta olduğunuz için duygusal ve fiziksel olarak çok tatmin olacaksınız. Toprak burçları vücutları ile barışıktırlar, dokunma duyguları da gelişmiştir bu yüzden şehvetlidirler. Toprak burcu Oğlak ile mutlu olacaksınız.

Oğlak sevgilinizin sizin ruhunuzun derinine inebilecek kapasiteye sahip olmasını isterdiniz. Unutmayın ki çok az burç bu derinliğe erişebilir. Siz derin ve yoğun duygulara sahipsiniz. Oğlak burcu sizin gibi olmasa da sizinle hissettiklerinden çok mutludur ve tüm duyguları ile karşılık verecektir.

Oğlak insanına olan aşkınız derinleştikçe karşılığında ondan tam sadakat beklersiniz. Oğlak burcu tam istediğiniz gibi size bağlanarak, sadık olacaktır.

Oğlak sevgiliniz toprak siz ise su elementisiniz. Bu karışım ile hayatınız da harika yeni başlangıçlar olacaktır. Devam edin!


Akrep ve Kova

Kova'nın zekası ve parlak geleceği sizi baştan çekmiş olabilir gene de bu ilişkinin sürmesi çok zordur. Kova burcu duygusal değildir ve fazla bağlanmaz. Siz ise tam tersi sıcak duygulara sahipsiniz ve birlikte olduğunuz insanla çok ilgilisinizdir. Kova insanı sizin bu tutku ile karışık ilginiz karşısında ne yapacağını bilemez. Kova burcu soğuk ve objektif olarak tanınır. Siz onun nasıl bu kadar duygusuz olabildiğini merak edersiniz. Buna karşılık Kova insanı sizin neden gözünüzle gördüğünüze değilde sezgilerinizle hissetiklerinize inandığınızı merak eder. Ona bunu açıklamak zorunda olmanız sizi sinirlendirecektir.

Siz sahiplenmeye kalkışırsınız fakat Kova burcu özgürlüğüne düşkündür ve hiç bir şekilde kısıtlanmaya gelmez. Uranüs tarafından yönetilen Kova alışkanlıklardan nefret eder. Siz ise alışkanlıklarınıza bağlısınız bu sayede fazla düşünmeden günlük hayatınız devam eder. Ev hayatında Kova sizi çıldırtabilir hiç bir şekilde ev düzeninize uymayacaktır. İkiniz de sabit burç olduğunuz için fikrinizi değiştirmezsiniz. Sürekli çekişip dururken neden birlikte olduğunuzu düşünürsünüz.

Bu ilişkiye siz duygu yönünden, Kova burcu ise entelektüel açıdan katkıda bulunacaktır. Başta Kova'nın soğuk görüntüsü size heyecan verecek ve onu çözmeye çalışacaksınız. Bir süre sonra ise daha sıcak ve yakın bir ilişkinin özlemini çekmeye başlayacaksınız.

Bütün bunları okuduktan sonra hemen pes etmeyin belki de yıldız haritanızda uyumlu başka gezegenler vardır. Bu yorumlar sadece güneş burçları için geçerlidir. İkinizde çok farklı olduğunuz için çok çaba göstermelisiniz aynı zamanda bu farklılıktan dolayı birbirinizden çok şey öğrenebilirsiniz.


Akrep ve Balık

Cennetten çıkma bir beraberlik! İkinizde su elementisiniz bu yüzden Balık burcuna kendinizi çok yakın hissedebilirsiniz. Bu ilişki kalben ve ruhen çok tatmin edici olacaktır. Balık burcu sizi çok az insanın anlayabileceği kadar iyi anlar.

İkinizde hassas ve romantiksiniz. Bazen hiç konuşmadan anlaşırsınız. Balık burcunun sezgileri o kadar güçlüdür ki kendiniz bile farkına varmadığınız duyguları anlar. Sizi ne zaman kendi haline, bırakması gerektiğini ne zaman kabuğunuzdan çekip çıkarması gerektiğini bilir. En suratsız, çekilmez zamanlarınızda bile anlayışlı olarak size destek olacaktır. Balık burcu başkalarının sorunlarına çare bulan bir burçtur. Sizi hiç incitmeyecek, duyarlılığı ile sizi büyüleyecek ve rahatlatacaktır.

Balık burcu değişken burç olduğu için esnektir. Siz değişikliklere direnirken o her koşula adapte olabilir. Her türlü zorluk karşısında sizi ileriye doğru destekleyecek ve yaratıcı çözümler getirecektir. Karşılığında ise siz sabit bir burç olarak onun ihtiyacı olan sağlam bir temel ve altyapı sağlayacaksınız.

Balık yönetmek istemediği için çoğu zaman istediğinizi yapmanıza izin verecektir. Siz ise zaten kontrolü elinizde tutmak istersiniz.

cinsel ikiniz içinde harika olacaktır. Sadece çok gelişmiş ruhlar arasında var olan bir seviyeye çıkabilirsiniz. Balık burcu için cinsel, aşkın en değerli ve güvenilir ifade şeklidir. Eğer Balık sizin onunla aynı duygulara sahip olmadığını hissederse sizi terk edecektir. Balık insanını gerçekten seviyorsanız aşkınız size on kat fazlası ile geri dönecektir. Kendi umut ve arzularını sizinkiler için feda edebilir.

Balık burcu hiç bir zaman olaylarla yüzleşmez. Sorunlu bir ilişkide elinden gelen herşeyi yaptığına emin olana kadar kalır. Gitme zamanı geldiğinde ise bir şey söylemeden geri dönmemek üzere gidecektir.

Akrep kendisi hakkında ipucu vermediği halde, Balık sadece sevgilisinin beden dilini ve yüz ifadesini izleyerek onun duygu ve düşüncelerini anlayacaktır.

Balık sevgilinize sıkı sarılın ve kollarınızın arasından kayıp gitmesine izin vermeyin. Sonsuz ve karşılıksız aşkının farklı yönlerini keşfetmekten bıkmayacaksınız.


UYUM TABLOSU
Akrep

Koç
6

Boğa
7

İkizler
6

Yengeç
5

Aslan
4

Başak
3

Terazi
2

Akrep
1

Yay
2

Oğlak
3

Kova
4

Balık
5

Yandaki çizelgedeki titreşimsel numaralar burçlar arasındaki uyumu gösterir. Koç'la başlayıp Balık'la biten 12 burç vardır. Bu çizelge iyi yada kötü, doğru yada yalnış gibi şeyleri ölçmez sadece burçların potansiyel uyumlarını ve uyumsuzluklarını gösterir.

1. Titreşim :
Bu titreşim iki burcun aynı olmasıdır. genellikle karşılıklı anlayış ve empati vardır. negatif tarafları yüksektir. 1. titreşim birleşme. olarak da bilinir.
2. Titreşim :
Bu ilişkide potansiyel vardır. Burçlardan biri diğerine karşı her zaman toleranslıdır. Aralarında karmik bir bağ vardır. 2. titreşim semi-sextile. olarakta bilinir.


3 Titreşim :
Bu ilişki arkadaşlık ve alçakgönüllülük üzerine kuruludur. Aranızda uzun surecek kuvvetli bir bağ vardır. 3. titreşim sextile.olarakta bilinir.


4. Titreşim :
Bu ilişkide sürtüşmeler olacaktır. Karşılıklı anlayış ortaya çıkan sürtüşmeleri önlemek için gereklidir. 4. titreşim kare.olarakta bilinir.


5. Titreşim :
Bu ilişkide büyük bir saygı ve anlayış vardır. Birbirinizi anlayacak ve aynı motivleri paylaşacaksınız. 5. titreşim trine olarakta bilinir.


6. Titreşim :
bu ilişkide karmik bir çekim kuvveti vardır.Birbirinizi memnun etme isteği içinde olacaksınız. Bu ilişkide bir dengesizlik olacaktır. 6. titreşim quincunx (or inconjunct). olarak bilinir.


7. Titreşim :
Bu burç sizin burcunuzun zıttıdır. Bu ilişki ya harika olacaktır yada hiçbirşey. Herşey iyi olduğunda bu süper olur ama kötü olursa ondan daha kötüsü yoktur. 7. titreşim opposition olarakta bilinir.

Kullanıcı avatarı
kiwuzen
Mesajlar: 92
Yaş: 43
Kayıt: Cum 28 Nis, 00:12

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Pzt 14 Ağu, 20:45

cinsel ANALIZI

AKREP ile BOĞA : Yatakta,her ikisi de tutkulu ve dayanıklıdır.Eğer sabah hala birbirlerinden hoşlanıyorlarsa,aralarındaki uyuşmazlıklarını halletmelidirler.Akrep tembelliği sever ve para konularında hasistir.Boğa da uyuşuktur ancak kendi parasını harcamayı sever.Her ikisi de gururlu,inatçı ve hükmedicidirler.Cinsel arzularının uyuşması sayesinde iyi bir ilişki olabilir.Evlilik ise oldukça şüphe verici.

AKREP ile İKİZLER : Cinsel açıdan anlaşırlar.Ama olay bundan ibaret değildir.Her iki tarafında ödünlerde bulunması şarttır.Derin duygulu Akrep için İkizler her şeyi fazla hafife alıyordur.Akrep sabittir.İkizler ise değişken ve gezgin.İkizler zekidir,toplum içinde kendini göstermeyi sever.Akrep ise bunu vakit kaybı olarak görür.İnişli çıkışlı bir ilişki,zor bir evlilik.

AKREP ile YENGEÇ : Su grubuna mensup bu iki burç çok iyi anlaşırlar. Cinsel uyumları da iyidir : Akrep'in tutkusu Yengeç'te ateşli bir karşılık bulur. Fiziksel uyumları, her ikisi için de geçerli olan kıskançlık sorununu yenmeye yardım eder. Ancak, şiddetli bir fırtına patlak verirse, en iyisi oradan bir an önce uzaklaşmaktır. Ana hatlarıyla çok uyumlu, güçlü ve koruyucu bir beraberlik. İyi bir ilişki, mutlu bir evlilik.

AKREP ile ASLAN : Her iki tarafın ani öfkesi ve patlak veren anlaşmazlıklar şiddet kullanımıyla noktalanabilir.Bu ilişkide tutku hakimdir.Fiziksel olarak birbirlerine çekim hissederler ama Akrep, Aslan'a gereken ilgi ve saygıyı göstermez. Bu durumda Aslan'ın gururu kırılacaktır.Bir çok durumda, Akrep'in kıskanç ve sahiplenici tavırlar sergilemesi de Aslan'ı yaralayacaktır.Heyecan verici bir beraberlik olabilir ama uzun süreli bir aşk yıpratıcı olacaktır.

AKREP ile BAŞAK : Birçok alanda ilgileri ortaktır, ancak cinsel arena bunlardan biri değildir ne yazık ki. Bu da bir ilişkiyi yürütmelerini imkansız hale getirebilir.Başak her şeye kusur bulmaya başlar, Akrep'te fazla açık sözlü davranabilir. Eğer Başak gerekli özveriyi gösterirse, ilişkileri yürüyebilir.Düşünceleri bir süre ortak olabilir ama Akrep pek yakında yeni cinsel arayışlara girecektir.

AKREP ile TERAZİ : Akrep, Terazi'ye göre fazla kıskanç ve sahiplenicidir. Terazi de, Akrep için fazla tembel ve hassastır. Ne var ki, her ikisi de tutkuludur.Bu durumda beraber yaşamanın sorumluluğunu üstlenebilirler.Terazi'nin lükse düşkünlüğü de Akrep'in altından kalkamayacağı ölçülerde olursa ufak çaplı bir sorun yaşanabilir. İlişkileri fırtınalıdır. Evlilikte pek sakin geçeceğe benzemiyor.

AKREP ile AKREP : Bu ikili cinsel olarak suyu bile yakacak güçte bir ateş oluşturabilir.Ancak birbirlerine fazla benzemektedirler. Her ikisi de sabit, sahiplenici, kıskanç ve öfkelenmeye yatkın olurlar. Zıtlaştıklarında, tabak çanaklar havada uçuşacaktır, tabii mutluluk da pencereden dışarı uçacaktır. Başlangıçtaki yoğun çekim yatak odasının dışında hiçbir işe yaramayacaktır.Vay canına dedirtecek bir ilişki, aman aman dedirtecek bir evlilik.

AKREP ile YAY : Bu ikiliye pahalı bir ev hediyesi götürmeyin sakın. Akrep evini sever, ancak Yay'ın valizi her an hazırdır. Yay özgür olmalıdır ; Akrep ise sahiplenici ve talepkardır. Aralarında oluşacak uçurumu, Yay'ın esprili kişiliği bile kapayamaz. Tek çekimleri sekstedir ve bu da uzun sürmez. Bir gece için evet, bir ömür için hayır.

AKREP ile OĞLAK : Her ikisi de istekli ve hırslıdır ; cinsel olarak da anlaşırlar. Çok az sayıda sorunları olacaktır. Akrep daha duygusal bir yaklaşıma eğilim gösterebilir ki, bu da, Oğlak'ın soğuk ve mesafeli yapısı açısından iyidir. Akrep'in sahipleniciliğinin sağladığı güven, Oğlak'ın canına minnettir. Akrep, duygusuz sekse itiraz etmez. Bu, Oğlak'a da uyar. Sıcak bir ilişki, sağlam bir evlilik.

AKREP ile KOVA : Akrep, Kova'nın değişken ruh halinden nefret eder. Kova birçok sosyal projenin peşinde, eve fazla uğramayacaktır. Oysa ev, Akrep'in sıkı sıkıya bağlı olduğu yerdir. Akrep, Kova'ya hükmedemez çünkü Kova bağımsızlığına aşırı düşkündür. Akrep hiç öyle olmadığı halde, Kova çok sosyaldir. Kova'nın çıkarcılıktan uzak hayatında Akrep'e yer yoktur. Yatak oyunları bu ikiliyi bir arada tutamaz. Bırakın her biri kendi yoluna gitsin.

AKREP ile BALIK : Bu ikili birbirlerine derin hayranlık beslerler. Kararsız Balık, Akrep'in güdümüne girmekten mutluluk duyacak, Akrep'in kendisine sahip çıkmasına ve hükmetmesine olumlu yaklaşacaktır.Cinsel yaşamları heyecan verici olur. Balık yaratıcı, Akrep dayanıklıdır. Hem ilişki, hem de evlilik olarak çok iyi.

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1141
Yaş: 38
Kayıt: Pzt 09 Oca, 20:40

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzt 14 Ağu, 23:39

Emeğin için saol kiwuzen ancak; bi yukarıda AKREP-KOÇ eklenmemiş ; )
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...


Kullanıcı avatarı
kiwuzen
Mesajlar: 92
Yaş: 43
Kayıt: Cum 28 Nis, 00:12

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Sal 15 Ağu, 00:52

hımmm..demek ki akrep ile koçun ilişkiye girdiği görülmemiş:))şansına küs..

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1141
Yaş: 38
Kayıt: Pzt 09 Oca, 20:40

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Sal 15 Ağu, 01:47

:elma hımmm :bas
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
kiwuzen
Mesajlar: 92
Yaş: 43
Kayıt: Cum 28 Nis, 00:12

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Prş 17 Ağu, 13:06

:hipnoz

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1079
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 20 May, 21:20

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Prş 17 Ağu, 17:15

ben bır akrepe asık oldum.manyak bışııı.parcalarım dagıldı ya olabılrımı bu yaaaa.durun toplıcam..
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

*********************
Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
kiwuzen
Mesajlar: 92
Yaş: 43
Kayıt: Cum 28 Nis, 00:12

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Prş 17 Ağu, 17:28

:lol:

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 638
Yaş: 34
Kayıt: Sal 15 Ağu, 01:33

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Prş 17 Ağu, 18:18

her burcun bi tırtlığı var ama teraziden uzak durun derim.elde etme güdüsü üzerine kurulmuştur onların ilişkileri.sahip olduklarını düşündükleri anda olay bitiyor.sakin sakin duruyorlar ama bence bi akrepten daha acımasızlar inanın bana,annemden,birçok terazi arkadaşımdan ve bi terazi mongolundan biliyorum:)

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 628
Yaş: 53
Kayıt: Sal 16 May, 18:37

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Prş 17 Ağu, 18:54

SEVGİLİ SERGET LÜTFEN ANNENLE İLGİLİ DAHA DİKKATLİ YORUM YAP HAYATTAKİ EN ÖNEMLİ VARLIKLARIMIZ AİLELERİMİZDİR. ONLAR BİZİM İÇİN HER ZAMAN EN İYİSİ İÇİN ÇABALARLAR. ANNE OLDUĞUNDA BUNU ANLAYACAKSIN.
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 638
Yaş: 34
Kayıt: Sal 15 Ağu, 01:33

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Prş 17 Ağu, 21:33

uyarın için teşekkürler,ben sadece yakından bildiğim için yazmıştım.haklısın,ben annemi seviyorum ve onun benim için yaptıklarına da minnettarım.ama burda acı çeken bi akrep olan babama dair yazmıştım.bu konudaki hassasiyetin için de tekrar teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 362
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 25 Haz, 23:07

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Prş 17 Ağu, 21:40

Eğer Akrep erkeği Pijamalarını giyip,göbeğini yayıp ve cinsellikte etkileyeceği esnek ruh arıyorsa ,rahatlık ve sukunet istiyorsa başka burçları seçebilir ,ama ihtiras ve hareketlilik birde kendine dost arıyorsa ,güvenmek istiyorsa Akrep kadınından vazgeçmemeli...bence yani :)

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 628
Yaş: 53
Kayıt: Sal 16 May, 18:37

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Cum 18 Ağu, 12:56

serqet yazdı:uyarın için teşekkürler,ben sadece yakından bildiğim için yazmıştım.haklısın,ben annemi seviyorum ve onun benim için yaptıklarına da minnettarım.ama burda acı çeken bi akrep olan babama dair yazmıştım.bu konudaki hassasiyetin için de tekrar teşekkürler.
SEVGİLİ SARGET KENDİMDE BİR BÜYÜĞÜN OLARAK YAZMA İHTİYACI DUYDUM YOKSA HADDİME DEĞİL AİLENİN İÇİNDEKİ ÇATIŞMAYI TAHMİN EDEBİLİYORUM. BÖYLE DURUMLARDA SORUNLARA TARAFSIZ YAKLAŞARAK ÇÖZÜM ÜRETMENİN BİR PARÇASI OLURSAN İŞİN KOLAYLAŞIR. DAHA ÇOK YOLUN VAR.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Ve Diğer Burçlarla İlişkisi” sayfasına dön