Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu

akrep burcu terazi burcu uyumu, akrep ve terazi uyumu nasıldır? akrep ve terazi mutlu olabilir mi? akrep ve terazi uyumu, akrep terazi uyumu, terazi akrep uyumu, akrep terazi ilişki uyumu, terazi akrep cinsel uyum, akrep terazi cinsel uyumu, akrep terazi evliliği, terazi akrep evliliği

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1056
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 14 Nis, 15:37

Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu
Resim

Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu - Burçlar aleminin en zor ilişkilerinden birine hazır değilseniz gördüğünüz tüm cezbedici güzellikleri unutun. Uzun vadede iki burcun anlaşması gerçekten çok zordur. Hayatınızı mutlu ve uyumlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız bu ilişkiyi başlamadan bitirseniz iyi olur. (Tam olarak akrep ve terazi etkisi altında olanlar için)

Resim

Terazi Burcu Açısından Akrep Uyumu

Akrep Burcu insanları Terazilere her zaman çekici, seksi, gizemli ve karizmatik gelir. Bu nedenle başlangıç güzel olabilir, Akrep burcunun bu yanı ve terazinin sevimliliği iki farklı kutbu birbirine çeker ancak bu çekim gücü uzun vadede uyumsuz yönlerin fazlalığı nedeniyle kesinlikle kısa sürecektir.

Terazi burcunun hayattaki en büyük amacı denge sağlamaktır ve Akrep burcunda gördüğü kararlılık ve sabitlik onu her zaman Akrebe hayran bırakır. Bu hayranlık duygusu Akrep burcunu da gizliden gizliye terazinin çekim alanına itebilir. Terazi tüm cazibesini kullanarak Akrep burcunun zayıf yönlerinden içeri girer ve onu en büyük ideallerinden biri olan evliliğe razı etmeye çalışır. Ancak Terazilerin hesaba katmadıkları uzun vadede anlaşamayacakları çok fazla uyumsuz özelliklerin bir arada bulunmasıdır. Evlilik ve sadakat konusu başlangıç için anlaşılabilir bir konudur ancak uzun vadeli bir birliktelik için ne yazık ki yeterli değildir.

Terazi burcu hava grubu burcunda olduğu için sosyaldir ve konuşmayı, yeni insanlar tanımayı sever. Akrep burcu ise kendi başına bir dünya gibidir gerekli olmadıkça sosyal yaşantıya ihtiyaç duymaz, az ve öz konuşur. Bu iki tarafın eksiklerini tamamlayabilir ancak yeterli gelmeyebilir.

Terazi burçları estetik ve sanatsal yönleri ağır basan burçlardır. Girdikleri ortamı kendileri gibi güzelleştirmeyi iyi bilirler. Çok renkli ve hareketli bir yaşantıları vardır. Ancak kararsızlıkları, denge arayışları, hiç kimseyi kırmamak için hep kendilerini kırmaları onları kendilerinden daha güçlü bir kişilik arayışına iter. Bu arayışın sonunda yolları bir akreple kesişirse güzel ve renkli geçen ilişkinin sonunda sular durulduğunda Akrep Terazi için kasvetli ve çözülemeyecek kadar derin gelebilir.

Akrep burcunun neden yalnız kalması gerektiğini hiçbir zaman anlayamayabilirsiniz. Akrep burcu insanlarının sezgileri çok güçlü olduğu için sizin bu düşünceleriniz Akrep burcunu aşırı rahatsız edebilir. Sizin için yalnızlık başka birisi olabilir düşüncesini tetiklerken Akrep burcu için yalnızlık bir gerekliliktir.

Akrep burcunun gizemli yapısı bir süre sonra sizin gibi aşırı sosyal bir burca sıkıcı gelebilir. Siz her gününüzü dışarıda ve farklı ortamlarda geçirmek isterken o evde ışıkları kapatıp bir mum ışığı ile farklılık peşinde koşabilir. Sosyal yaşantınızı yalnız sürdürmek istediğinizde ise Akrep büyük ihtimalle sizi kıskanmaya başlayacak ve bunu engellemek isteyecektir. Sizi kendisine bağlı hale getirmek için olmadık işler yapabilir. Sonuçta her iki tarafından kırılması kaçınılmazdır.

İki burçta evlenmeden önce burç analizlerini okur ve Terazilerin hep şöyle dedikleri duyulur "Ben onu sosyal bir kelebeğe dönüştürmesini bilirim" Ancak bu sözün gerçekleştiği şu ana kadar görülememiştir. Bir süre sonra ya Terazi Akrepleşir ya da yollar ayrılır. Terazinin Akrebi sosyal bir kelebeğe dönüştürme düşüncesi Akrebin doğasına aykırıdır ve buna başta sizi kırmamak adına katlansa da sonraları size anlamsız gelecek şekilde şiddetle karşı çıkacaktır.

Eğer onu gerçekten seviyorsanız gizemli ve mistik halini bozmamaya özen göstermelisiniz. Her burcun tabiatı ve yapısı farklıdır. Eğer herşeye rağmen bu düşüncenizde ısrar edip yanınızda bir tutam tuz bulundurmayı ihmal etmeyin çünkü ilk fırsatta Akrebin kuyruğunda nasıl bir zehir taşıdığını ve mistik dünyasına yapılacak saldırılara karşı nasıl bir tavır takınacağını acı da olsa görebilirsiniz. O tuzu yaralarınıza basmak için kullanabilirsiniz.

Akrebinizi gerçekten seviyorsanız onların gereksiz formalitelerden, konuşmalardan ve yapmacık davranışlardan hoşlanmayacaklarını da bilmelisiniz.
Akrep burcu insanları çok pratik insanlardır ve herşeyi kısa yoldan halletmeye çalışırlar. Aynı pratikliği sizden de bekleyeceği muhakkaktır. Eğer bunu başaramazsanız size karşı öfkeli olabilirler çünkü onu yavaşlattığınızı düşünecektir.

İki burcun ilişkisi hakkında yazılan bu yazıyı acımasızca bulabilirsiniz özellikle sevdiğiniz bir Akrep burcu insanı varsa ancak şunu unutmayın ki Teraziler Venüs’ün Akrepler Mars’ın etkisi altındadırlar. Bu çelişki cinsel çekimi artıracak ancak diğer bir çok yönünüz uyumunuz için zorlaşacaktır. Eğer uzun ve mutlu bir birliktelik istiyorsanız yüksek bir toleransa, sabıra ve anlayışa ihtiyacınız olabilir.

Terazi Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyum

Bu konuda yatak odanız için güllük gülistanlık bir oda tabirini kullanabiliriz. Ancak bir süre sonra Akrebin bitmek bilmeyen enerjisi karşısında siz daha çok romantik bir kelebek gibi kalabilirsiniz. Bu sizin için yetersizlik, Akrep içinse tatminsizlik demektir. Akrebin yoğun ve derin duygularına karşın sizin duygularınız hava burcu olmanız dolayısı ile daha yüzeysel kalabilir. Ancak genel itibari ile yatak odasında güzel vakitler geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Uyum tablonuza baktığımızda en uyumlu yönünüzün de bu olacağını görebilirsiniz.

Akrep Burcu Açısından Terazi Akrep Uyumu

Venüs’ün etkisinde olan Terazi burcu gözünüzü kamaştırabilir, sevimli ve renkli kişilikleri siz büyüleyebilir ancak uzun süreli bir ilişki için başlangıcın yeterli olmadığını bilmelisiniz. Her iki tarafında ilişkinin devamlılığı için çok fazla tavizler vermesi gerekebilir ve bu aşırı yorucu olabilir.
Akrep burcu mistik, gizemli ve derin duygulara sahip Terazi burcu ise entelektüel ve analitiktir. Bir süre sonra Terazi burcu sizin için aşırı sığ ve belirsiz gelebilir. Bu da ilişkinizi derinden sarsacak derin yaraların açılmasına sebep olacaktır.

Terazi burçları size göre aşırı ve gereksiz bir sosyaliteye sahiptir. Çok sayıda tanıdığı insan vardır ve sürekli onlarla ilişki halindedir. Bu onların doğası gereğidir ve bu durum sizin aşırı kıskanç ve tahammülsüz bir hale gelmenize sebep olabilir.

Siz Terazi burcunun sosyalitesini gereksiz bulduğunuz için bir süre sonra Terazi bu yaşantısını tek başına sürdürmek isteyecek veya alternatifler arayacaktır. Teoride Terazinin sahip olduğu bu özellik sizin sosyalleşmenizi sağlayabilir ancak pratikte hiçbir zaman gerçeğe dönüşmeyecektir çünkü Terazi burcu bir süre sonra sizin için sığ bir su gibi önemsiz gelmeye başlayacaktır. Akrep zor ve zorlayıcı olanı sever, Terazinin cazibesi ve büyüsü sizin için çok çabuk sönüp önemini yitirebilir. Bu da bir terazi eliyle sosyalleşmenizi zorlaştıracaktır. Bunun en büyük sebebi ise Terazinin sosyal ortamda sizin gibi tekil olamamasıdır. Siz her yerde sizinle ayrılmaz bir parça ararsınız Terazi ise tüm parçalarla bir bütünü oluşturur.

Özetle aşırı rahat tavırlarınız ve soğukkanlı doğanız, terazi için her zaman bir bulmaca gibi çözülemez yapınız, Terazi burcunun değişken yapısı ve yerinde durmasına engel olan sosyal enerjisi birlikteliğinizi her zaman zora sokacaktır. Tıpkı terazi gibi sizin de bu ilişkide feda etmeniz gereken çok tavizler ortaya çıkaracaktır.

Akrep Burcu Terazi Burcu Cinsel Uyum

İlişkinin en güzel günleri her ikinizin de birbirinizi keşfe çıktığınız günlerdir. Bu süreç gerçekten güzel geçecektir. Tüm farklılıkları yaşayabileceğini güzel günler bu döneme denk gelir.

Ancak Terazi size göre daha az yoğunluk taşır, cinsel yaşam terazi için sizin kadar önemli değildir. Siz cinselliği yaşamın bir parçası olarak görürken Terazi için asıl önemli olan sosyal hayattır. Terazi sadece sizinle kendini güvende hissedecektir ancak cinsel yaşamda tatmin olmanız için yeterli enerjiye sahip değildir.

Eğer tüm bunlara rağmen her iki tarafta birbirlerini seviyor ve uzun bir birliktelik düşünüyorsa vereceğiniz tavizlerin hayatınızı nasıl etkileyeceğini ve sizi nasıl bir dönüşüme uğratacağını da önceden hesaplamanız yararınıza olabilir.

Unutmayın ki bu yorumlar Güneş Burcu özelliklerine göre yazılmıştır. Her insanın özellikleri farklı burçlar tarafından etkilenebilir. Bu etkilere göre bir ikizler burcu da az konuşabilir, yalnızlığı sevebilir veya aşırı sosyal olmayabilir. Bunun tersi Akrep burcu için de geçerlidir. Konuları buna göre değerlendirmeniz sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için çok önemlidir. Uzun vadeli bir ilişkiye başlamadan önce çıkartacağınız bir doğum haritası (horoskop) ile hangi yanlarınızın uyumlu hangi yanlarınızın uyumsuz olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

www.akrep-burcu.com 14 Nisan 2017
Analiz Siteye Aittir. İzinsiz veya Link Kullanmadan Alıntı Yapmayınız
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Elizabet (Cum 04 Ağu, 18:26)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Selvi
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Selvi » Pzt 05 Kas, 12:05

Terazinin denge arayışı akrebin dengesini bozabilir. Akrep erkeği bu sorunu kesin ve net kurallar koyan bir tavırla aşabilir. Bu durum terazi burcunu daha çok dışarı çıkmaya zorlar.

Venüs kelebeği zariftir. Onu incitmeden tutmak gerekir.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Uyumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir