Akrep Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep burcu kadınını benzersiz kılan özellikler, akrep kadını özellikleri, akrep burcu kadını özellikleri

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep kadını 2018, akrep burcu kadını 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 946
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 106 kez
Teşekkür edildi: 130 kez
İletişim:

Akrep Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 02 Haz, 19:14

Resim

Akrep Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep kadınını benzersiz kılan özellikler nelerdir? Akrep burcu kadınları güçlü ve bağımsızlıklarına son derece düşkün kadınlardır. Dışarıdan, duygusuz ve acımasız görünen akrep burcu kadınlarının olumsuz yönleri olsa da Akrep Burcu etkisi onlara adeta özel güçler verir. Zorluklardan korkmaz, cesur, duygusal ve iddialıdırlar. Durağanlığa tahammülleri yoktur. Sürekli değişiklik isteyebilirler.

Bir Akrep Kadını ile daha önce tanışmış mıydınız? Eğer henüz tanışmamışsanız işte size Akrep Kadınlarını tanıyabilmeniz için onları benzersiz kılan özellikler.

1- Maceracı Bir Ruha Sahiptirler:

Akrep kadınları için heyecan yaşamın tadını çıkarmak için içine katılması gereken bir baharat gibidir. Uçurumun kenarında tek ayak üzerinde durmak onların heyecan tanımı için uygundur.
Farklı ve egzotik mekanlara düzenlenen gezilere katılmak, farklı ortamlarda bulunmak, geceleri dolaşmak onlara büyük keyif verir. Sıkıcı ve sürekli kendini tekrarlayan rutinleri asla sevmezler. Ağızlarından çıkan cümle ve kelimeler dahi sıkıca kontrol edilir ve mümkünse yakın bir tarihte ikinci kez kullanılmamaya çalışılırlar.

Resim

2- Cesurdurlar:

Akrep burcu kadınları çok cesurdurlar. Tehlikelerle karşı karşıya kalmaktan asla korkmazlar hatta bu onlara ayrı bir heyecan verir. Zor olan herşeyi severler. Sevmelerinin sebebi onlara yeni çıkış yolları bulma ve tecrübe etme imkanı vermesinden kaynaklanır. Bu konudaki yaklaşımlarını sadistçe bulabilirsiniz ancak Akrep kadınları çoğu zaman zor olanı kolay olana tercih ederler. Cesaret gerektiren durumları kendilerini kanıtlamak için bir fırsat olarak görürler.
Akrep kadınları korksalar dahi bunu asla belli etmezler bunu zayıflık olarak görürler. Genelde korkmak yerine soğukkanlı kalıp analiz eder ve ona göre hareket ederler. Gerçekten korkulacak bir durum varsa uzaklaşmayı yoksa çarpışmayı veya eğlenmeyi tercih ederler. Güzel bir tabirle, Kendilerinin bir şeyden korkmalarına asla izin vermezler.

3- Doğal Bir Liderdirler:

Liderlik özelliği isteyerek elde ettikleri bir durum değildir. Bu onların doğasında vardır. Herşeyi o kadar yerli yerince yapar ki dinlenmek ve sözüne değer verilmek zorunda kalınır. Her an ne yapacağı bilinemeyen bu soğukkanlı insanlar bir kez konuşurlar ve susarlar, bu onlar için yeterlidir. Söylediklerini tekrar etme ihtiyacı duymazlar, böyle bir olasılığın onları ne kadar öfkelendireceğini öğrenmiş olanlar her istediğini yapmaya çalışırlar.
Ancak ilginç olan Akrepler genellikle açık bir lider olmaktansa bir lidere danışmanlık edip istek ve taleplerini onun üzerinden gidermeyi tercih ederler. İstediklerini başkaları üzerinden elde ederler ve yaptırırlar. Çok gerekmedikçe ön planda bir lider olmayı tercih etmezler.

Resim

4- İster ve İstediğini Elde Eder:

Belki size abartı gibi gelebilir ancak bir Akrep Kadını bir şeyi istemişse onu kesinlikle elde eder. Belki aradan aylar veya yıllar geçebilir ancak bunu asla unutmaz gerekirse herşeyin değişmesini bekler, bedeller öder ne pahasına olursa olsun istediği onun olur. Daha da ilginci siz O'nun istediği şeyi çoktan unutmuş olursunuz. Temiz iş. Sessiz ve sedasız. Derinden...
Eğer sizden bir şey istemişse "Hayır" demeden önce lütfen düşünün. Büyük ihtimalle sizi pençelerinin arasına alıp istediğini almadan sizi bırakmayacaktır.

5- Sözlerine Sadıktırlar

Eğer Akrep Kadını bir konuda söz vermişse onu yerine getireceğine emin olabilirsiniz. Çünkü akrep etkisine göre ağızdan çıkan her ses O'na aittir ve o seslerde direktiflerle kendini bağlayan bağlar vardır. Yerine getirmez veya söylediğini yapmazsa rahatsız olur ve gurur meselesi haline getirir. Yani bir Akrep kadını siz unutsanız dahi söylediğini yapmışsa bu sizinle değil kendi Asaleti ile ilgilidir.
Bunun tam tersi eğer siz ona söz vermişseniz ve unutmuşsanız artık O'nun gözünde "Güvenilmez" damgasını yemişsiniz demektir. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Resim

6- Unutmazlar Güçlü Bir Hafızaları Vardır.

Akrepler güçlü hafızaları ile bilinirler. Gerçekten önemsedikleri hiçbirşeyi unutmazlar. Çocukluk (Hatta bebeklik) yıllarına ait çok sayıda canlı hatıralarını özenle saklarlar. Zaman zaman hafızalarında geriye gidip özenle sakladıkları herşeyi gözden geçirip tekrar canlandırırlar. İlginç değil mi? Evet gerçekten unutmazlar. Özellikle kendilerinde duygusal iz bırakan hiçbir şeyi asla unutmazlar.
Size göre unuttu herşeyin onun için bir önemi olmadığını bilmeli ve onu o şekilde kabullenmelisiniz.

7- Ekonomi Yönetimini İyi Bilirler

Akrep kadınları neye ihtiyaç duyduklarını, ihtiyaçlarını karşılamak için ne kadar paraya ihtiyaçları olduğunu ve parayı nasıl bulacaklarını iyi bilirler. Akrebin doğası gereği iyi bir finansçıdırlar. Bu durumun en büyük sebebi aslında parayı sevmeleri değildir. Almak istediklerini elde etmek için ona nasıl ulaşacaklarını iyi bilirler.
Çok iyi tasarruf ederler ve bütçe yönetimini gerçekten iyi bilirler.

Resim

8- Mıknatıs Etkisine Sahiptirler

Akrep burcu kadınları gerçek bir mıknatıs etkisine sahiptirler. Gözleri, yüz hatları, mimikleri ve sahip oldukları enerjileri ile varlıklarını her zaman hissettirirler. Genellikle siyah, kırmızı ve koyu mavi tonlarını çok iyi kullanırlar.
Her istediğinizde sizinle olmayacaktır, sadece O'nun istediği zamanlar birliktelik şansınız vardır. Gerçekten sevdikleri an tüm detayları unutabilirsiniz. Gözü sizden başkasını görmeyecektir.

9- Samimi, dürüst ve tek yüzlü iseniz onlar gerçek bir Nimettirler

Hem arkadaş hem de eş olarak samimiyetiniz ölçüsünde size yakın olurlar. Eğer sizde herhangi bir şüphe, tereddüt ve soru işareti görmezlerse hayatlarını size adayabilirler. Kimseye açmadıkları iç dünyalarını yalnız sizin için aralayabilirler. Gerçek manada özel bir insan olduğunuzu size hissettirirler.


www.akrep-burcu.com
2 Haziran 2017
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için (toplam 5):
Yönetici (Pzr 04 Haz, 02:36) • elemor (Pzr 04 Haz, 14:17) • Kedimin Pipisi Yok (Pzr 12 Kas, 20:41) • La Edri (Pzr 12 Kas, 22:05) • Jasmin (Sal 16 Oca, 23:13)
Değerlendirme: 100%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 412
Yaş: 35
Kayıt: Sal 21 Kas, 15:17
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 18 kez
Teşekkür edildi: 5 kez

Re: Akrep Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Pzr 04 Haz, 14:23

Akrep bayanlarını hemen tanırım. Ona baktığınızı farkedince hoşlarına gider. Tüm bayanlar sever ama yalnızlığı içine sindiren akrep bayanları hoşlanır. Eğer o anda sinirliyse bakmamanızı tavsiye ederim elektrik çarpmışa çevirebilir.
Ama gözlerini görmek için değer... Tablo yapıp karşına koy tv diye izle.Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 946
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 106 kez
Teşekkür edildi: 130 kez
İletişim:

Re: Akrep Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 14 Ağu, 01:51

Tv diye izle, sinirlendiklerinde kepengi kapat uzaklaş. Uzaktan izlemek için idealler, hepsinin yanına yanaşmak için ayrı ayrı meziyetlere sahip olmalı insan


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Kedimin Pipisi Yok
Mesajlar: 63
Yaş: 36
Kayıt: Cum 03 Haz, 23:30
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 13 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Okunmamış mesaj gönderen Kedimin Pipisi Yok » Pzr 12 Kas, 20:41

Derin izler bırakırlarcansu arman
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Okunmamış mesaj gönderen cansu arman » Pzr 29 Nis, 04:51

:b harika bir anlatım olmuş teşekkürler
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir