Akrep Kadını Oğlak Erkeği

akrep kadını oğlak erkeği, akrep kadını oğlak erkeği aşk uyumu, akrep kadını oğlak erkeği cinsel uyum, akrep kadını oğlak erkeği ilişki uyumu, akrep kadını oğlak erkeği evlilik uyumu, akrep kadını ile oğlak erkeği anlaşabilir mi, akrep kadını oğlak erkeği mutlu olabilir mi, akrep kadını ve oğlak erkeği ne kadar uyumludur? akrep oğlak arkadaşlığı

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Kadını Oğlak Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 07 Oca, 15:55

Resim

Akrep Kadını Oğlak Erkeği

Akrep kadını Oğlak erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Oğlak erkeği mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Oğlak erkeği ilişkisi, Akrep burcu kadını ve Oğlak erkeği, Akrep kızı Oğlak erkeği arkadaşlığı, aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel astrolojik özelliklerine bakalım.

Genel özellikleri ile Akrep burcu kadını ve Oğlak erkeği uyumu

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Oğlak Erkeği

Grubu: Toprak
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Satürn
Ev Konumu: 10. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Disiplin, Sorumluluk, İş ve Meslek Hayatı

Akrep Kadını ve Oğllak Erkeği Belirgin Sorunları: Oğlak burcunun işkolik oluşu, yeterince duygusal derinliğe sahip olmaması. Akrep kadınının inatçı yapısı

Akrep Kadını Oğlak Erkeği, Genel Uyum Analizi

Astrolojik özelliklerine baktığımızda Akrep kadını ile Oğlak erkeği birlikteliğini, birbirlerini tamamlayan burç uyumları arasında gösterebiliriz. Akrep kadını Oğlak Erkeğini, Oğlak Erkeği de Akrep kadınını tamamlar. Genel olarak su ve toprak grubu burçları birbirleri ile uyum içerisindedirler. Eğer doğrum haritalarında ateş ve hava unsurları baskın değilse büyük sorunlar yaşamazlar.

Akrep kadını Oğlak erkeğine göre daha derin duygulara sahiptir. Aşk, akrep kadınında derin tutkulara dönüşür. Oğlak erkeği sorumluluklarını her zaman ön planda tutar. İşkolik olan insanların bir çoğunda temel etken bu sorumluluk duygusudur. Bu durum aralarındaki duygusal ilişkinin arka planda kalacağı izlenimini verse de bu genellikle olmaz. Çünkü akrep burcu kadını duygularından ve sadakatinden emin oldukları insanlara karşı fedakarca yaklaşırlar. Bu konuda Oğlak erkeğinin eksik olan yönlerini kendisi tamamlayacaktır.

Ancak Oğlak erkeği iş hayatına ayırdığı zamanı çok iyi ayarlamalıdır. Eve geç gelmeler, telefonla ulaşamama, iş yerinde bulamama gibi durumlar sık sık yaşanmaya başladığı anda Akrep kadını Oğlak erkeğinin boynuna kıskançlık yularını takarak yüksek sesle “Hiçbir şey sana beni unutturmamalı” diyecektir.

Her ikisi de bakış açıları, düşünceleri, odaklandıkları konulara yönelik yüksek konsantrasyonları ve bireysel yapıları ile birbirlerini çok iyi anlayacaklardır. İki burcun insanını ayırt etmek için yüz ifadelerine bakmanız yeterlidir. Oğlak erkeği soğuk, solgun ve donuktur. Ne zaman baksanız zihni sorumlu olduğu işlerle meşguldür ve orada yokmuş gibi davranır. Akrep kadını da soğuk, sert ve dikkat çeken bir enerjiye sahiptir. Sürekli olayları ve etrafında olup bitenleri analiz ederler.

İkisini bir araya getirdiğinizde Oğlak erkeği kendisine, yaşamında ihtiyaç duyacağı çok iyi bir analist ve eş; Akrep kadını da yaşamına çok fazla müdahale etmeyecek, kendisini anlayabilecek iyi bir iş erkeği kazanır.

Akrep Kadını Oğlak Erkeği, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Eğer doğum haritalarında güneş burçlarının özelliklerini değiştirecek etkiler almamışlarsa büyük sorunlar yaşamazlar. Her ikisi de sosyal ortamlarda sadece gerektiğinde bulunurlar, evcil ve bireysel yaşamayı tercih ederler. Dışa karşı yaşamın soğuk yüzlerini, birbirlerine karşı ise sonbaharın kahverengi tonlarındaki sıcaklığını sunarlar.

Her ikisi de gerekmedikçe konuşmayacağı için birlikte iken gereksiz konuşmalara şahit olunmaz. Oğlak erkeği işleri ile, Akrep kadını da kendisi ve gün boyu yaptıklarını analiz etmekle meşgul olur. Birlikte bir şeyler yapmak istediklerinde iki insanın 4 duvar arasında yapabilecekleri ne varsa denemek isterler.

Oğlak erkeği iş yaşamının stresini, Akrep kadını da kendisini rahatsız eden gözlemlerini; birbirlerini olumsuz etkileyecek şekilde sunmadıkları sürece iletişimlerinde sorun yaşanmaz.

Akrep kadını zaman zaman aldığı etkiler ve derin tutkularının dürtüsü ile Oğlak erkeğinin zihnindeki iş yükünü bir kenara atıp kendisine daha yakın olmasını isteyecektir. Akrep kadınlarının ruhsal sezgileri ve ruhsal yönleri daha derin olduğu için Oğlak erkeğinin zihninin ne kadarının kendisi ile meşgul olduğunu anlaması çok zor olmayacaktır.

İlişkideki uyumun devam etmesi için Oğlak erkeğinin bu noktaya çok dikkat etmesi gerekir. Çünkü akrep kadını doğrudan “benimle ilgilen, ruhunu ruhuma daha fazla yakınlaştır” demez. Hareketleri ve sözleri ile dolaylı yoldan ima etmeye çalışır. Karşılık alamazsa gülümseyen O cazibeli kadın bir anda çok hırçın ve kırıcı olabilir. Oğlak erkeğinin, eve geldiğinde önceliği Akrep kadınına vermesi ve önce O’nunla ilgilenmesi, ihtiyacı olan yakınlığı göstermesi yeterlidir. Fazlasını istemeyecektir. “Benim misin? – Evet.” Hepsi bu kadar. Siz sıcak bir ruhsal dokunuş sunun gerisini O halledecektir.

Akrep Kadını Oğlak Erkeği, Sosyal Faaliyetler

Çoğu zaman Oğlak erkeğini sosyal alanda işleri ile ilgili yapacağı faaliyetlerde görebilirsiniz. Bunun dışında hava grubu gibi sadece eğlenmek için dışarı çıkması çok nadirdir. Akrep kadını gibi Oğlak erkeği de yaptıklarında bir amaç, gereklilik ve kazanç arar. Yaptıklarının sadece eğlence amaçlı olması onlar için çok fazla bir şey ifade etmez.

Akrep kadını da ortada bir gereklilik veya heyecan duymasına neden olacak bir durum yoksa evde olmayı veya yalnız kalmayı tercih eder. Oğlak erkeği de Akrep kadını da evde birlikte vakit geçirmekten hoşlanacaklardır. Bu konuda zaman zaman Akrep kadınının, Oğlak erkeğine “işini iş yerinde bırak” dediğini duyabilirsiniz. Gerekirse sert bir tonda söyleyebilir. Ancak “niye biz hep evdeyiz” deme gereği duymazlar.

Akrep Kadını Oğlak Erkeği, Aşk ve Evlilik

Akrep burcu kadını ve Oğlak erkeği aşk uyumu evlilik getirebilir mi?

Akrep kadını ve Oğlak erkeği arasındaki aşk, toprağın üzerine gün batımı ile düşen renk tonlarını hatırlatır. Ertesi gün aynı tonların etrafı aydınlatacak olması heyecan vericidir.

Akrep kadını Oğlak erkeğine göre daha derin duygulara sahiptir. Ancak Oğlak erkeği de çok iyi bir romantiktir. Akrep kadını ve Oğlak erkeği arasındaki birliktelik, derin duygular ve romantizmin eksik olmayacağı bir aşk hayatı sunar.

Evlilik her ikisi içinde "yaşamda olması gereken bir zorunluluğun aradan çıkması" gibi değerlendirilebilir. Uyumlu yanları bulmanın verdiği iç rahatlığı ile evlenirler. Eğer doğum haritalarında farklı etkiler yoksa her ikisi de birbirlerine sadık olurlar. Akrep kadını Oğlak erkeğine karşı işlerine olan düşkünlüğü dışında kıskançlık sendromlarını fazla yaşamaz. Oğlak erkeği de Akrep kadını le olan birlikteliğinin değerini çok iyi bilir.

Ancak her ikisi de sert yapılara sahip oldukları için aralarında uyumun bozulması birbirlerine karşı kırıcı olmalarına neden olabilir. Evin içinde iki insan iki soğuk buzdolabı gibi dolaşabilirler. Sıradışı bir gelişme olmadığı sürece bu uyumun bozulması kolay olmaz.

Akrep Kadını Oğlak Erkeği Arkadaşlığı

Su grubu ile Toprak grubu arkadaşlıkları başta soğuk başlasa da zamanla birbirlerini tanıdıkça derin bir birlikteliğe dönüşür. Akrep kızı Oğlak erkeği ile kendisini daha rahat hisseder. Zaman zaman uzun süren sessizlikler sıkıcı olsa da bunu kompleks haline getirmedikleri sürece sorun yaşanmaz.

Birliktelikleri, karda yürürken birinin diğerinin ayak izine basarak ilerlemesi gibidir. Önde kimin gideceğine karar verdiklerinde daha hızlı ilerlerler. Yaşayacakları sorunlarda birbirlerine destek olacaklardır.

Oğlak erkeğinin etrafında başka kızların görülmesi Akrep kızı tarafından hiç hoş karşılanmaz. O bir kez birisi ile arkadaşlık yapmışsa O, Akrep kızına aittir ve aralarında aşk olmasa dahi hemen sahiplenir. Soğuk bir yüz ifadesi ile sert konuşması, derdinin ne olduğunu anlatması için yeterlidir. Birlikte yürüyeceği insan konusunda çok seçicidir ve bir kez seçmişse kendi yerinde bir başkası olmamalıdır.

Akrep Kadını Oğlak Erkeği, Cinsel Uyum

Akrep kadını ile Oğlak erkeği cinsel yaşamlarında fazla sorun yaşamazlar. Her ikisi de içsel oldukları için yeterince tatmin olmaya ihtiyaçları vardır. Konuşarak, arkadaşlık yaparak veya sosyal ortamlarda eğlenerek psikolojik tatmin yaşamaları zordur. Bu konuda birbirlerini anlayacaklardır.

Oğlak erkeğinin zihni, işleri ile yoğun olduğunda bu yoğunluğun dağıtılması Akrep kadınına düşer. Akrep kadını gergin bir gün geçirmiş ve sinirli ise bu durumda sıra Oğlak erkeğine gelir. Birbirlerini anladıkları ve ihtiyaçlarına cevap verdikleri sürece cinsel yaşamları sorunlu geçmez.

Oğlak erkeği Akrep kadını gibi derin tutkulara sahip değildir ama romantik yönleri ile “tutkulu ve romantik” bir ilişkinin ortaya çıkmasını sağlayabilirler. Akrep kadını zaman zaman küser, Oğlak erkeği de bazı günler işleri ile fazla meşguldür. Bu durumda birbirlerini anlayışla karşılayacak olurlarsa sorun yaşamayacaklardır. İki tarafında "önce sen adım at" demesi en büyük yıkım olabilir. Gerektiğinde diğer tarafın gururundan ödün vermesi gerekir.

Gelip geçen ömrü nasıl yaşayacağınıza birlikte karar vermelisiniz. İki soğuk duvar da olabilirsiniz. İki kahverengi kumru da..


Akrep burcu ve Oğlak burcu ayrıntılı uyum analizini akrep-burcu-uyumu/akrep-burcu-oglak-bur ... 17978.html linkinden okuyabilirsiniz.
Akrep Kadını Oğlak Erkeği - 7 Ocak 2019
Resim
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 4 misafir