ALDATMAK

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 45
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 14 Kas, 18:08

birine bağlanmak ağır birşey, onu tutkuyla sevmek,kıskanmak, korumak, ilgilenmek vs gerçekten ağır olan bi durum. birini tutkuyla severken aldatmayı düşünemessin asla, ama akrep doğası ağırdır, karşındaki insan bunu kaldırabilirmi, ona akrebin bu tutkusu abartılı gelmez mi.. yada sen akrep olarak sevdiğin bir insana kuşkuyla bakmazmısın, kafanda beni aldatıyor senaryoları yazmazmısın, bu tavırlarınla ona hayatı zehir etmezmisin? onun için tutkuyla sevmek çok harikadır ama bu saydığım şeylerin sorumluluğu akrebe ağır gelir. ne güzel demiş kral; en iyi akrep yanlız bir akreptir.
sevgiler.


bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...


POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 14 Kas, 21:49

ama,bir erkek akrep aldatıyorsa,hiç farkında bile olmazsınız.özel hayatını çok iyi gizlemesini bilen,tek burçtur.zaten o araştırmanıza izin vermeyecektir:)

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Sal 15 Kas, 10:08

akrep kadının dan hiç bir şey kaçmaz!

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 258
Yaş: 42
Kayıt: Pzr 13 Mar, 03:41

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Sal 15 Kas, 20:52

çok doğru xelnx..akrebin erkek olması bişey değiştirmez..zaten akrep burcu da dişi unsurdur..
Sessiz sular derinlerdedir...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 16 Kas, 11:42

Bence aldatmayı düşündüğün anda bırakmalı. en doğrusu bu gibi geliyor... Bırakmalı çünkü oyalamamalı kimse kimseyi ama demekki o an için iki kişide birbirlerine göre değil bu göre olmamak da çok ilginç.. bir zaman " göre değil" olan bi kaç ay sonra bakıyosun değişmiş.. insanlar katı olmamalı ama aldatma fikri başladığındada tabii bu beyne ulaşmışsa yani bunun aldatma olduğunu düşünüyorsa kiş bıraksın daha ii..


Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1338
Yaş: 41
Kayıt: Cmt 19 Kas, 21:46

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Pzt 09 Oca, 02:18

Bence aldatmayı düşündüğün anda bırakmalı.
Süper xelnx... Bunu düşünmeye başlamışsa herşey bitmiş demektir. Aldatmak çok basit aslında, kişi sadece KENDİNİ ALDATIR. Gerçekten aradığını bulan ve ona bağlı kalan insanın dünyası o kişi olur. Ayrıca aldatmak fiziksel değil sadece bir bakışla bile OLMAMALI !!!!
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 45
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 11 Oca, 11:33

mühim olan insanın içinden geçenlerdir. yapmayı düşünmekle yapmak arasında pek fark yoktur, aynı kapıya çıkar. eğer karşımdaki insanın düşüncesinden bile aldatma gibi bir şey geçtiğini sezersem o anda biter herşey. dönüşü olmaz bunun asla. s*l*k yerine konmayı hazmedemem.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 595
Yaş: 49
Kayıt: Sal 11 Eki, 16:37

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Çrş 11 Oca, 11:54

yada sen akrep olarak sevdiğin bir insana kuşkuyla bakmazmısın, kafanda beni aldatıyor senaryoları yazmazmısın, bu tavırlarınla ona hayatı zehir etmezmisin? onun için tutkuyla sevmek çok harikadır ama bu saydığım şeylerin sorumluluğu akrebe ağır gelir.
evet sana katılıyorum gece..karşımdaki kişiye güvenen kadar kuşkuyla bakarım.güvendikten sonra eğer içime kuşku düşerecek bişey yapsın,o zamanda ilişki zedelenir ve olay biter zaten:(
ama evet..tutkuyla sevmek çok harikadır..şahsen ben beni bu kadar tutkuyla seven birini istediği kadar kıskansın kaldırabilirim.Çünki bunun ne anlama geldiğini bilirim.Yani bu konuda ben herkesi kaldırabilirim ama beni kimse kaldıramaz..Çünki senin de dediğin gibi..akrebin tutkusu diğerlerine abartılı gelir,bize ağır geldiği gibi..
belki ilişkilerim karşımdakine bu yüzden bitmiş gibi gelir,bazen bana da öyle..ama hayır,bende salak yerine koyulmaya dayanamam herkes gibi..ve xelnx haklı,akrep kadınından maalesef hiçbişey kaçmaz..
belki gözlerimiz röntgen makinası gibi olmasa,hislerimiz bu derece kuvvetli olmasa ve birazda *Yasak Kelime* olsaydık,biraz daha mutlu olabilirdik kimbilir..hani bir laf var ya..üçmaymunu oynayacaksın..maalesef bu bize göre değil:(
aldatmak akrep için diğer burçların anladığından farklı bir kavram bence.
aldatmak=aptal yerine konmak..yalan söylenmesi..bunu kim hazmedebilirki?..
ve evet..beyninde bu düşünce oluştuğu dakka o ilişki bitmiş demektir..kimsenin ne kendini ne de karşısındakini kandırma hakkı yok.Seven insanın gözü ve beyni sevdiğiyle doludur,zaten böyle bir düşünce aklından bile geçmez.Ama geçiyorsa..o sevgiden ben şüphe duyarım..bırak gitsin.haksızmıyım?
ve merak ediyorum,hiç "aldattınızmı?"
sonrasında ne hissettiniz?..
umarım ben zekiyim çok harikayım iyi yaptım demediniz?..
önce ben cevaplayayım. ben denedim..ve kendimi aldattığımı,kendime saygımı yitirdiğimi,ve beraber olduğum insanın bana(bir akrep kadını asla aldatmaz) bunu yaptırabiliyorsa "benim erkeğim" olmadığını anladım ve anında ilişkiyi bitirdim..bir daha da asla hiçkimse için kendime saygımı zedeleyecek birşeyi yapmam. ve bunu alışkanlık haline getirmiş insanlarında yoldan çıktığını düşünüyorum..İşte dinler ve erdem dediğimiz kavramlar da bunun için var..doğru yolu kendi zekasıyla bulmakta zorlanan,yada yanlış yapmaya meyilli kişileri yanlışlardan korumak için var...ne dersiniz?
En son SeLiN tarafından Çrş 11 Oca, 12:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Çrş 11 Oca, 12:00

ben de geceye katılıyorum. insan bunu düşünebiliyorsa demekki bir şeyler yolunda gitmiyor demektir. ancak şunu da unutmamak gerekiki insanlar bazen bocalama dönemleri yaşarlar eğer böyle bir şey söz konusu ise yapılması gereken gerçekten ne istediğine karar vermesi için ona zaman vermektir. tabii ben bu dediğimi hiç yapmadım :D

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 11 Oca, 20:34

şayet bana artık sıkıcı geliyor.öncelikle 4*4 lük bir kadın bulacaksında onu kafaya alacaksında sonra tanıyacaksın ölme scorp ölme: ))benim yerimede uğraşın.ben isterimki beni tuzağa düşürsün bir kadın her şeyi kendisi yapsın: ))

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 45
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 11 Oca, 20:51

amma zormuş akrep ruhu be... hep bi dolambaçlı yol arıyor. aşık olmaktan korkuyorum artık. :lol:
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 11 Oca, 20:54

haklısın çünkü akrep insanı olgunlaştıkça insanı daha çok kavrar.ne demek istediğini insanın en ufak hareketleriyle hemen anlar.anlamaması için akrep in sorusuna cevap vermeyecek,gözlerini kapatacak,ve hareket etmeyecek.ozaman atlatabilir.bu hem insanı hem hayvanı için geçerlidir.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 46
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 11 Oca, 21:02

SCORPandPOİSON yazdı:şayet bana artık sıkıcı geliyor.öncelikle 4*4 lük bir kadın bulacaksında onu kafaya alacaksında sonra tanıyacaksın ölme scorp ölme: ))benim yerimede uğraşın.ben isterimki beni tuzağa düşürsün bir kadın her şeyi kendisi yapsın: ))
: ) Çok şey istemişin scorpi
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 11 Oca, 21:04

ee kral olursa tam olsun,yoksa sen ufak parçalardamısın hala: ))

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Prş 12 Oca, 11:44

unutmayalım ki küçük şeyler mide bulandırır. bu nedenle kral'ın ufak parçalarda olması gayet doğal...


Cevapla

“Akrep Burcu Genel Özellikleri” sayfasına dön