Akrep Erkeği

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.

Akrep Erkeğini Nasıl Tanırsınız?

En fazla 1 seçenek seçebilirsiniz

 
 
Sonuçları Görüntüle

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Cmt 07 Oca, 23:28

acaba tanrı kendini akrep burcundamı gizlemiş diyorum kendi kendime... veya neden tanrı akrep burcuna diğer burçlara göre belirgin farklı özellikler vermiş.


bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...


POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzr 08 Oca, 12:40

akrep erkeğine ne yaparsa yapsın saygı duyacaksınız,tabi anlaşmak istiyorsanız: ))

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1338
Yaş: 42
Kayıt: Cmt 19 Kas, 21:46

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Sal 10 Oca, 17:04

Akrep tanıdığım arkadaşlarım oldu ve tek ortak noktaları şuydu:ÇOK ZORLARRRRR... Bakıyosun bir dakika içinde iki farklı karakter haline gelebiliyordu.. Zor hem de çok zor onları anlamak :!:
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 11 Oca, 01:21

Su Perisi o konuda haklı olabilirsin. Kendini bulma yolunda olan ve kendini bulan Akrepler vardır. Bu konuyu değişik konu başlıklarında işlemiştik, tekrara düşmek istemem. Sen belki kendini bulma aşamasındaki akreplere denk gelmiş olabilirsin. Ama şurası bir gerçek olgun diye tabir edilen akreplerde dahi bu ani ruh değişimine rastlanabiliyor. Bir farkla zarar vermeden, kırmadan. Belki gerektiğinde, doğru yerde ve zamanda oluyordu. Su grubu ve Akrepler Derin insanlar. Derinlerde yaşayanlar duygularını her zaman dışa vurmadıkları için Ani patlamalar olabiliyor. Bu da hem psikolojik olarak hem de sosyolojik olarak normal bir durumdur. Bu da bazen karekter değişikliği bazen de aşırı sinirlilik olarak yansıyabiliyor.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 11 Oca, 01:23

Konu Dışı: Bu arada Dikkatimi çekti yazmadan geçmek istemiyorum. Alttaki google reklamlarına dikkat edin. En çok Haşerelere karşı mücadele eden Bir ilaç firmasının reklamı geçiyor. :D İmha edilmesi gereken akrepler.... :D Bakın onlar bile anlamışlar bunu ki. akrep kelimesinin sık olarak geçtiği sayfalarda o reklam geçmiş. Akrep..... ııııhhh ıııhhhh. Zehir verin bana...
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 11 Oca, 21:01

ben anketi burda cevaplasam.
Keskin Bakışlarıyla
Olgun tavırlarıyla
Sessizliği ve Yerinde Tavırlarıyla
Sexe Olan Düşkünlüğü İle
Mantıklı Konuşması ve Yorumlarıyla
hepsi: ))

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 11 Oca, 21:02

sana aynen katılıyorum scorp dostum. :)
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

zafer
Mesajlar: 8
Yaş: 45
Kayıt: Pzt 23 Oca, 15:28

Okunmamış mesaj gönderen zafer » Çrş 25 Oca, 11:48

akrep erkeğiyim hiç çaba harcamadan kız arkadaş bulabiliyorum...
inanın aşık olmamaları için elimden geleni yapıyorum olmuyor...
artık sosyal olan bir kız arkadaşı istiyorum kadeşim...
bıktım ikinci görüşmede bakışlarıyla bana söylemek istediklerinden..
o yüzden artık kızlarlada konuşmaz hale geldim...
sucu akrep erkeklere bağlamayın arkadaşlar onlar herhangibir caba sarfetmiyorlar ve karşısındakini görmek istediği göremeyince, başkalarının hataylarıyla ve duygularıyla oynamak istemediklerinden de çok rahat eyvallah edebiliyorlar...
Karanlıklar Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnız Doğsada Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yanlızlık...

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2631
Yaş: 42
Kayıt: Pzr 08 Oca, 12:20

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Çrş 25 Oca, 14:54

akrep erkeği olsunda taştan olsun. varmı akrep erkeği gibi yakışıklı, dürüst, deli kanlı, oteriter, cömert ,mert, daha ne desem bir numara arkadaşlar aksini ispatlayan çıksın karşıma... :D

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2631
Yaş: 42
Kayıt: Pzr 08 Oca, 12:20

akrep erkeği nasılmı?

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Sal 14 Şub, 22:44

Resim

AKREP BURCU ERKEĞİ
Eğer bir Akrep erkeğine aşıksanız ve ihtiras sözcüğü sizi korkutuyorsa, ayakkabılarınızı ayağınıza geçirdiğiniz gibi kaçın. Listenin başında o olmasına karşın, ben romantik ihtirastan söz etmiyorum. Aynı zamanda politikaya, çalışmaya, dostluğa, dine, yiyeceğe, akrabalara, çocuklara, giyim kuşama, yaşama, ölüme ve düşünebileceğiniz herşeye karşı duyulan şiddetli ihtirastan söz ediyorum. Eğer duygusal aşırılıkları kabul etmeyen bir insansanız. Akrep erkeği kesinlikle sizin ruhunuzun ihtiyaç duyduğu biri değildir.Sakın arkanıza bakmayın. Hemen kaçın.

Eğer Akrep erkeği ile yeni tanıştıysanız, onun ne kadar sakin ve dengeli bir insan olduğunu düşünebilirsiniz. Böylesine açıkça kendini kontrol edebilen bir insan nasıl ihtiraslı, hem de tehlikeli şekilde ihtiraslı olabilir. Çünkü o, yüzeydeki serin görünüşüyle sadece blöf yapmaktadır. O, aldatıcı şekilde konrollü davranışlarının altında cızır cızır yanmaktadır. Sakın dokunmayın. Onunla oynarken dikkatli olun. Nereye ve kiminle gittiğinizden emin olun. Akrep erkeği ile kurduğu ilişkide kendini güvende sanan hanımlara gelince; bakalım şu hipnotik, delip geçici Akrep gözlerinin arkasında neyin gizli olduğunu görebilecek misiniz? Şurası kesin ki, o sizin üstünüzde nötr bir izlenim bırakmadı. Ya onun çocuksu ve tatlı olduğunu düşündünüz ya da yaramaz ve ihtiraslı. Ama o bunların hiçbiri değil ve asıl sorun da bu . Veya belki, her ikisi de olduğu söylenmeli.

Tek kelimeyle, bu adam yenilmek, yılmak nedir bilmeyen biridir. O buz gibi sessizliğin arkasında sürekli olarak fıkır fıkır kaynayan kocaman bir kap vardır. Şansınız varsa, kapağını ömür boyu sımsıkı kapalı tutar ama derin bir yara onu korkunç bir patlamayla havaya uçurabilir. Eğer tehlike çizgisi içinde değilseniz, seyretmek bayağı heyecan verici olabilir. Patlamanın yaklaştığını hissediyorsanız kenara çekilin ve sakın patlamaya neden olacak bir şeyi kendiniz yapmayın. Akrep, ikiz huyları olan ihtiras ve mantıkla sizi şaşkına çevirecektir. O, bunların ikisinin de uzmanıdır. Zeka ve duygular onu eşit şekilde yönetir. Akrep zeki olmanın da ötesindedir. Eğer çok gelişmiş biriyse, o aynı zamanda varoluşun sırlarıyla ilgilenen ve yanıtlarını bulmaya çok yaklaşan derin filozofça bilgiye sahip bir insandır.

Anlaşılmaz, estetik bir nedenle, her türlü konfordan uzak çıplak bir odada zor bir hayat yaşayan Akrepler de vardı ama bu burcun gerçek yapısı duygusaldır. Normal olarak Akrep kendini lüksle çevreleyecektir. Kuşkusuz, sizin tanıdığınız Akrep tamamıyla masum görünüşlü biri olabilir. İnsanın silahını elinden alan o gençlik dolu çekiciliğiyle ve ayartıcı tavırlardan habersiz oluşuyla sizi Pluto erkeklerinin ihtirasla ilgileri olmadığına inandırmıştır. Bu adamların ömür boyu sürecek yaralar açabilecek kadar patlayıcı öfkeleri vardır. Akrep öldürücü kuyruğunu vurduğu zaman iğnesi kötü batar. O, sadece kazanmaktan zevk almakla yetinmez. O, kazanmak zorundadır. Kaybettiği zaman önemsiz şekilde de olsa, onun içinde bir şeyler ölür. Bununla birlikte tuhaftır ki Akrep erkeği normal alarak çok sportmence davranır. Diğer bütün duyguları gibi, düş kırıklığı da ciddi yüzüne yansımaz ve romantik niyetleri de içinde olmaz üzere bütün tepkileri sıkı kontrol altındadır. Romantik bir ilişkiden kaçınmasını gerektiren önemli bir neden varsa, dışarıdan buz gibi görünmesine karşın için için yanacaktır. Ancak, onun tüm erotik yapısına karşın, alaya ya da bayağılığa tahammülü yoktur.

Her Akrep kendi yasasını uygular ve başkalarının kendisi için ne düşündükleriyle zerre kadar ilgilenmez. İyi dürüst bir vatandaş olarak saygı görmek ister, ama bu kendi kesin fikirlerine ve amaçlarına en ufak bir zarar veriyorsa, gerisine hiç aldırmaz. Sizin düşünceleriniz bile onun kararlarını etkilemez.

Biraz korkutucu olan bir şey vardır ve sizin adınıza oldukça cesaret isteyebilir. Akrep esrarlıi bilinmeyen şeylerden hoşlanır ve yolunun üstüne çıkan bilinmeyen şeyleri en küçük ayrıntılarına kadar çözmeden bırakmaz. Kadınlığın ezeli ve ebedi sırları her kızın en etkili savunma ve saldırma aracıdır. Bütün sırlarınızın açığa çıkarılması, size biraz açıkta kalmış gibi bir duygu verebilir. O, alev alev yanan gözleri ve herşeyi delip geçen sorularıyla eşelemeye başladığı zaman, açığa çıkmayan hiçbir sırrınız kalmayacaktır.

Onun yüksek standartları vardır, arkadaşlarını rastgele seçmez. Onların kendi standartlarına uygun olmaları gerekir. O, harikulade, ender bulunur bir erkektir. Başka erkekler arasında, açık saçık esprilerini ve kaba saba şakalarını onlarla paylaşır; sonra tekrar o derin, esrarlı yapısına döner ve kibar tatlı bir erkek olur.

Eğer fazla yumuşak bir insansanız, Akrebin yanında kolayca ezilirsiniz. Hiçbir zaman ona yeni giysiniz veya saç biçiminiz için en düşündüğünü sormayın. Yoksa acı gerçeği öğrenerek canınızın yanmasına hazır olmanız gerekir. Ama hiç olmazsa olumlu sözlerinin dürüst olduğunu ve içten olmayan sıkıcı komplimanların yapışkan zamkıyla birbirine yapıştırılmadığını bileceksiniz. Kıskançlık konusuna gelince, adımlarınızı çok, çok dikkatli atmalısınız. Gözünüze toz kaçtığı için yanınızdaki bir erkeğe kazara göz kırpmak zorunda kalırsanız Akrebiniz yanarak patlayabilir, ve eğer onun aline kuşkulanmasını gerektirecek gerçek bir neden verirseniz, çok, çok cesur bir kadınsınız demektir. Ancak, siz kendi kıskançlığınızı paketleyip sandığa kaldırsanız ve de kilitleseniz iyi olur. Öfkeyle gözyaşları dökmenin veya sitem dolu yakınmaların onun üstünde hiçbir etkisi olmayacaktır. Çocuklar Akrep burcundan bir babanın yanında yanlış değerler edinme şansını pek bulamayacaklardır.Her ne kadar onları da, önem verdiği her şeye karşı duyduğu içten ihtirasla sevecekse de, hiçbir saçmalığa göz yummayacaktır. Gerektiği zaman onları koruyacak, ancak onlar da çok geçmeden kendi ayakları üzerinde durmaları gerektiği mesajını alacaklardır. Ancak aldıkları ders sonunda onlara yararlı olacaktır. Büyüdükleri zaman, onun sıkı rehberliğine sahip olmakla ne kadar şanslı olduklarını anlarlar. Çocuklar başka hiçbir babadan hayatın gerçekleri konusunda bu kadar çok şey öğrenemezler.

Bu adamın içindeki ateş bir kez alevlenip, sizi istediğine karar verdiği zaman, karşı koymaya çalışmanın hiçbir yararı olmaz. Sizi hipnotize edip tüm iyi niyetlerinizi elinizden alacaktır. Akrep erkeğinin manyetizma gücü neredeyse elle tutulacak kadar yoğundur. Uzanıp ona dokunabileceğinizi hissedersiniz. Elinizi uzattığınız zaman bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Eğer çok hassas ve yanabilir bir insansanız, sizi yakacaktır. Bir kartalla birlikte olup da parçalanmamak için cesur bir kadın olmak gerekir. Ona sımsıkı sarılın ama gözlerinizi de dört açın; korkakların hiçbir zaman göremeyeceği ufuklar göreceksiniz

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2631
Yaş: 42
Kayıt: Pzr 08 Oca, 12:20

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Sal 14 Şub, 22:47

biz akrep erkeği :D abi bazı yazılara katılmıyorum bak :D
En son huysuz tarafından Sal 14 Şub, 22:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Sal 14 Şub, 22:51

:seytani

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Prş 16 Şub, 01:01

akrep burcunu en güzel anlatan astrolog amerikalı linda goodman. yukarıdaki bu tarifte ona ait. ilk okuduğum burçlar kitabıydı ve o zaman kendimi keşfettim.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
ExCoRpiO
Mesajlar: 21
Yaş: 40
Kayıt: Sal 14 Mar, 01:07

Okunmamış mesaj gönderen ExCoRpiO » Prş 16 Mar, 02:08

SuPerisi yazdı:Akrep tanıdığım arkadaşlarım oldu ve tek ortak noktaları şuydu:ÇOK ZORLARRRRR... Bakıyosun bir dakika içinde iki farklı karakter haline gelebiliyordu.. Zor hem de çok zor onları anlamak :!:

efet katılıyorum özellikle ben bi an aşırı dozda asabiyim bi anda çok sefimli sempatik birisiyim. bunları isteyerekte yaptığımı hiç sanmıorum ve bazen çok kırıcı olup hemen peşindende özür dileyerek kendimi affettirmeye çalışıyorum. acaba ben iki yüzlümüyüm :?:

Kullanıcı avatarı
izden
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1108
Yaş: 44
Kayıt: Pzr 29 Oca, 22:20

Okunmamış mesaj gönderen izden » Prş 16 Mar, 02:19

yaaa erkek akrep kardeşlerim siz gerçekten milletin korktuğu derecede çapkınmısınız??...
ölmek için doğdum, yaşamak için öleceğim.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Genel Özellikleri” sayfasına dön