Akrep Burcunun Tehlikeli Yanları

akrep burcunun tehlikeli yanları, akrep burcunun tehlikeli yönleri, akrep burcunun tehlikeli olduğu konular, hangi konularda akrep burcu tehlikelidir, hangi konularda akrep burcu sinirlenir ve öfkelenir

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 31
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcunun Tehlikeli Yanları

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 16 Şub, 15:14

Resim

Akrep Burcunun Tehlikeli Yanları

Akrep burcunun tehlikeli yanları nelerdir? Her burcun kendine göre zayıf, güzel ve tehlikeli yanları vardır. Bu tanımlar diğer burçların özelliklerine ve yaklaşımlarına göre değişir. Mesela balık burcu için akep burcu tehlikeli değil korunaklı ve güvenlidir ama yay burcu, balık burcu için epmatik olmadığı için kırıcıdır.

Akrep Burcunun Tehlikeli Yönleri

Yukarıda da bahsettiğim gibi “tehlikeli” şeklinde niteleyeceklerim burca göre değişir. Bazı burçlar için tehlikeli yönleri heyecan verici de olabilir.

Hangi durumlarda tehlikeli olabilir?

Yalan Konuşulduğunda

Akrep burcu sabit bir burç olduğu için yeni şartlara uyum sağlamakta zorluk çeker. Onun için herşey net olmalıdır. Sözler ve davranışlar arasındaki çelişkiler O’nu sabit olan bir şeyleri bozup yeni durumlara uyum sağlamaya zorlayacağı için öfkelenecektir. Çünkü yalan söylendiğinde zihninde oluşturduğu sabit değerler çökmeye başlar ve kendisine bir sorumlu arar.

Güven Duygusunun Yıkılması

Güveneceği insan demek kendisini hayal kırıklığına uğratmayan, zihnindeki değerlerin değişimine uğramasına neden olmayan insan demektir. Güvendiği insanın güvenini sarsması öncelikle kendisinin yanıldığını ve kendisinin hata yaptığının ortaya çıkmasına neden olur. Çünkü tüm güçlü sezgilerine ve analitik yeteneğine rağmen tanıyamamıştır veya fazla taviz vermiştir. Öncelikle neden güvenilmemesi gereken bir insana güvendiği için kendisine, daha sonra da bu insanın kendisini yanıltmasından dolayı O insana büyük bir öfke duyar.

Yalan ve güven konusu akrep burcu için çok önemlidir ve bu iki konuda öfke duymasına neden olacak hatalara karşı tepkisi her zamankinden yüksek olur.

Cesaret ve Sınırların Zorlanması

Mars etkisi altında olan Koç ve Akrep burçları diğer burçlara göre daha cesur olurlar. Başkalarının geri çekildiği durumlarda onlar ısrarla ileri giderler. Koç burcu bunu açıktan ve yüksek sesle yaparken Akrep burcu yaptığının herkes tarafından bilinmesi ile fazla ilgilenmez.

Eğer akrep burcu ile birlikte iseniz onun bu yönünü bilerek hareket etmenizde yarar var çünkü yapacağını söylediği bir şeyi yapmakla kalmaz sizi de enerjisi büyüleyerek ile beraberinde sürükler. Mağaranın sonunu görmeden geri dönmeyeceğini söylemişse bunu yapacağına emin olabilirsiniz. Size korku verenler Mars etkisi altındaki insanlara heyecan verir.

Arkasına takılıp gittiğiniz insan sizin de aynı heyecanı yaşamanız için daha ısrarcı olup bir mağaradan çıkıp diğerine girmek isteyebilir. Bu konuyu hayatın her alanı için düşünebilirsiniz. Başkalarının yapmaya cesaret edemediği şeyleri, akrep burcu sadece heyecan yaşamak için gözünü kapayıp yapmak isteyebilir.

Sınırları Zorlamaya Hazır Olun

Bazı burç özellikleri sınırları zorlamak için büyük çaba harcarlar. Her burç özelliklerine göre kendi sınırlarını zorlamaya programlıdır. Başak titizlik konusunda, Oğlak iş hayatında, Balık hayal dünyasında, Terazi estetik ve güzellik konusunda, Yay yaptığı yolculuklarda…

Akrep burcu ise ruhsal alanda kendi sınırlarını sonuna kadar zorlamaya çalışır. Bu süreçte korku ile heyecan arasında kalabilirsiniz. “Korku” olarak tanımladığınız herşeyi o heyecan duymak için yapabilir. Sizin için tehlikeli olanlar Akrep burcu için heyecan verici olacaktır.

Bir akrep burcu ile birlikte iken,

- Yalan söylemeyin.
- Güvenini sarsmayın.
- İnandığı bir konuda sonuna kadar gideceğini bildiğiniz halde endişeli iseniz yola birlikte çıkmayın.
- Korkuyorsanız ve kaybedecek çok şeyiniz varsa elinden tutmayın.
- Ruhunuzu hissedemiyorsanız yan yana yürümeyin.


Akrep Burcunun Tehlikeli Yanları - 16 Şubat 2019
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


ukala
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcunun Tehlikeli Yanları

Okunmamış mesaj gönderen ukala » Prş 16 Oca, 13:46

Yalan söylediğinizi anladığında toz olmakta yarar var defteri dürüp çöpe attığına emin olun. hassas olduğu bir konuya denk gelirseniz ikna etmek deveye hendek atlatmaktan zor

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Genel Özellikleri” sayfasına dön