Genel Olarak AKREP

akrep burcu genel özellikleri, akrep özellikleri, akrep burcu özellikleri, akrep burcunu nasıl tanırım, akrepler nasıl

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 585
Yaş: 38
Kayıt: Cum 25 Şub, 13:38

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Pzr 10 Nis, 02:19

olmazmı gulbeyaz
Kullanıcı avatarı
MoonScorpion
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 220
Yaş: 43
Kayıt: Cum 25 Mar, 22:19

Okunmamış mesaj gönderen MoonScorpion » Pzr 10 Nis, 02:23

Hanımefendi hoşgeldiniz
Site her geçen gün rekli kişiliklerle renkleniyor.

1000.mesaj daha nice dalyalara

Kullanıcı avatarı
GizemScor
Mesajlar: 63
Yaş: 44
Kayıt: Prş 24 Şub, 01:25

Okunmamış mesaj gönderen GizemScor » Pzr 10 Nis, 18:03

daha önce defalarca 1000. mesajlar oldu ama arada cevap yazılmayan mesajlar temizlendiği için tekrar düşüyo 800lere.

Kullanıcı avatarı
MoonScorpion
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 220
Yaş: 43
Kayıt: Cum 25 Mar, 22:19

Okunmamış mesaj gönderen MoonScorpion » Pzr 10 Nis, 19:59

hımmmm ok Gizem hanım

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 174
Yaş: 43
Kayıt: Sal 22 Şub, 21:07

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Pzt 11 Nis, 11:01

Evet. O mesajları ben sildim. 1000 küsürdü. şimdi 850 civarı sanırım.
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...


Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 174
Yaş: 43
Kayıt: Sal 22 Şub, 21:07

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Pzt 09 May, 14:29

Ooooofff forumumuzuda özlemişim ha:) şükür kavuşturana..

evet beyler nerde kalmıştık ?
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

GülBeyaz
Mesajlar: 12
Yaş: 37
Kayıt: Cmt 09 Nis, 20:13

Okunmamış mesaj gönderen GülBeyaz » Sal 10 May, 15:23

selamlar.. evet ya nerde kalmistik ?
bu arada farkettiniz mi forum bakima alininca daha hizli seri olmus.tsk ettik.
:: Akrepler Gece Alevlenır ::

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 206
Yaş: 43
Kayıt: Sal 01 Mar, 22:14

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Prş 12 May, 21:09

Evet yalnız DB küçülünce hızda artmış.
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Rebelthunder
Mesajlar: 1
Yaş: 51
Kayıt: Pzt 22 Ağu, 05:06

AKREP

Okunmamış mesaj gönderen Rebelthunder » Pzt 22 Ağu, 05:16

[align=center][align=center]AKREP(SCORPIO)

[align=center][/align]EKİM 24-KASIM22[/align][/align]


1930 'DA keşfedilen pluton şimdi AKREP'i yönetmektedir.Güneşten en uzak gezegen olan PLUTON genellikle benliğin, koca evrenin içinde yokolup gitmesine yönelik iç güdüleri ve karanlık arzuları yönetir.Burada bir takım tehlikelr olsa da , derin bir iyileştirme potansiyali de vardır.

Su grubu burçlarının en kendine güveneni olan AKREP hakim,kurnaz ve kararlıdır.Güçlü arzularla yönetilen AKREP insanı, peşine düştüğü amaçtan kolay kolay vazgeçmez.Amaçları uğruna güçlü ve esinleyici olabilir, ancak kendilerine karşı çıkıldığında saldırgan bir hal alabilir ve engellendiklerinde de alaycı ve acımasız davranabilirler.

Su grubu burcu,Akrep ile daha da akıcı bir biçim alır.Akrep'in zor durumlarda asla sarsılmayan özgüveni bu sabitlik niteliğinden kaynaklanmaktadır.

Burcunuz zodyakın en ciddi,en ağzı sıkı, son derece gergin ve derin iç gözlem yeteneği olan burcudur.Simgeniz olan çöl akrebi gibi sizin deduyargalarınız her an açıktır,tetik üstünüzdesinizdir ve anında saldırıya geçebilirsiniz.Dillere destan kuyruğuzun öldürücü bir zehir taşıdığı bilinir.

Bir çelişkiler yumağısınız.Sizi belirleyen özellikler sevimliliğiniz,cömertliğiniz ve aşırı sadakatinizdir.Ancak yinede duygusal açıdan o denli kırılgansınızdır ki,diğer burçların dikkat etmeyecekleri ,hatta gülüp geçecekleri küçücük şeylere bile aşırı tepki verebilirsiniz.

Gülmek sizin için çok zordur.Duygularınız incinmişse yada birinin size karşı yanlış bir hareket yaptığını düşünüyorsanız, aklınıza tek bir şey gelir;İNTİKAM. Soğuk davranma konusunda kimse elinize su dökemez ama yine de siz kendinizi asla korkutucu ve asabi bulmazsınız!

Güdüleriniz,tutkularınız ve aşırı duyarlılığınız bugün dostluklarınız bozup,yarın da düşmanlıklara yol açabilir.İnsanlara güvenmek sizin için zordur ve birinin niyetinin gerçekten içten olduğuna inanmanız çok uzun zaman alabilir.Ancak bir kez de güvendiniz mi,kendinizi hiç çekinmeden ve engellemeden açarsınız ve( tam anlamıyla)sırtınızdaki gömleği bile çıkarıp verirsiniz.Standartlarınınızn yüksekliği ve gerçekdışı beklentileriniz sizi seven insanların işini zorlaştırır.

AKREP'i temsil eden resim iki ucunuzu özellikle vurgular: Bir yanda dizginlediğiniz yoğun duyguları,öbür yanda ise bastırılmış öfkenizin boşaltılmasını.

AKREPLER sadık,yaratıcı,duygusal,tutkulu,karizmatik,baştan çıkarıcı sağlam,sorumluluk sahibi,işkolik, amansız, sabırlı,enerjik,kararlı,dikkatli ve tutumludurlar. AYNI ZAMANDA yıkıcı,dalavereci,kıskanç,açgözlü,güç meraklısı, sahiplenmeci, kindar , sinsi,denetleyici , uyumsuz, dargörüşlü , merhametsiz,alıngan ,inatçı,ketum ve kuşkucu olabilir.

Parolanız " ara mutlaka bulursun"dur.

Birçok zaman sakin ve huzurlu görünseniz de çoğunlukla gerilim içindesinizdir.Duygularınıza sıkı sıkıya bağlı olduğunuz ve zaman zaman onların çekimine kendinizi kaptırdığınız için bütün bedeniniz girebilir.

Dik kafalı , rekabetçi ,acımasız.Güçlü , dinamik heyecan verici.Derin düşüncelere dalan, kuşkucu ,korkak.Deniz kadar fırtınalı ve değişkensinizdir.Bir an görkemli bir gösteri sergilersiniz ,bir an sonraysa , en derin çukurlara düşersiniz.

Hiçbir duygu yada olasılık size tuhaf gelmez ve bir kez hedefinize ulaşmaya karar verdiniz mi üstesinden gelemiyeceğiniz hiçbir şey yoktur.Olağanüstü bir duygu ve konsantrasyona sahip olduğunuz için ruh halinizin değişmesi ,sizi hiç zorlanmadan mutluluktan mutsuzluğa,oradan da yeniden mutluluğa sürükleyebilir.

Sevdiğiniz insanlar için bile açık yanıtları olmayan bir sorusunuzdur.Etkileme gücünüz ( ve sürekli değişen ruhsal durumunuz) ile başlarını döndürebilr, ancak bu etkileyeceğiniz şevk ile karşılanmazsa ,kaçınılmaz biçimde hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz.Ayrıca bütün duygusallığınıza,üstünlüğünüze ve cinsel gücünüze rağmen,insanlarla ilk karşılaştığınızda içe dönük ve korkak olabilirsiniz.yeni tanıştığınız insanlar sizi kolayca tanıyamazlar çünkü fazlasıyla kuşkucusunuzdur ve sürekli savunmasınızdır.

Ancak en sonunda buzu kırmayı başardığınızda sizi cesur bir yeni dünya beklemektedir.

Bir kez büyülemeye başladınız mı arkadaşlarınız her zman büyünüz altında kalacaktır.ve bir kez kıskaçlarınızı birine geçirdiniz mi gitmesine asla izin vermezsiniz.sizinle yaşamak asla sıkıcı olmayacaktır,tabii dünyanın en hızlı dönme dolabına binme cesareti olanlar için

Aşk erotizm ve fiziksel olanın ötesinde derin bir ilişki istersiniz.Aşkınızın her boyutunu keşfedebileceğiniz uzak bir çölde ,uzatılmış bir balayı sizin için bir cennet olur. Sizi ancak bedenin,aklın ve ruhun kesin bir birleşimi tatmin eder.

Sevgililer birbiri peşinden gelecek ve gidecektir ama bir gün yalnızca duygularınız kara deliğiyle yüzleşecek kadar cesur olmakla kalmayıp sizinle bu tunelin sonuna kadar gelmeye hazır ruh ikinize rastlayacaksınız:twisted:

Kullanıcı avatarı
ScorpionGizli
Mesajlar: 23
Yaş: 49
Kayıt: Pzt 22 Ağu, 05:59

Okunmamış mesaj gönderen ScorpionGizli » Pzt 22 Ağu, 06:03

Akrepler burçları, astrolojiyi keşfettiklerinde kendilerini de keşfederlermiş. Sitede akrepler için yazılan analizler ve yazılar Cidden birbirinden güzel. İnsanın moralini yerine getirmek bir yana gerçekte nasıl bir güce sahip olduğunu hatırlatmak adına güzel şeyler.

POİSON

GÜNES AKREP BURCUNDA

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 09 Kas, 23:02

Yeni bir arkadaşlık başlangıcında hemen burçlardan söz açılır. Biri '' Senin burcun ne?'' diye sorar, öteki '' Akrep'' der. Der ve arkadaşlık orada noktalanır. Akrep kadar korkulan başka bir burç yoktur şu zodyakta. Halbuki akrepler dünyanın en iyi anneleri ve de en sadık aşıklarıdır. Dünya sarsılsa yolundan dönmeyecek ve yıkılmayacak kadar güçlüdürler, ölüp yeniden dirilebilecek kadar tanrısaldırlar. Kimsede olmayan güç onlardadır. Bir şeyi severler ya da sevmezler bu kadar açıktır. Her zaman kalp insanıdırlar, inanmadıkları şeyi onlara yaptıramazsınız. Anlaşılması zordurlar ama insanları kendilerine hayran bırakacak derinliğe ve içtenliğe sahiptirler. Yaşama ait her duygu en şiddetli biçimde onların hayatlarını, vücutlarını kaplar. Duygularının ve ihtiraslarının kölesi olup acı çekerler, kendi yok oluşlarına aldırmazlar, gereken ölümcül darbeyi de yedikten sonra, hiç kimsenin müdahalesine izin vermeden tek başlarına start çizgisine gelirler. Hayatı dolu dolu, sindire sindire yaşayan başka hiç bir burç yoktur.

Akrebin intikamı kötü olur denir. Eğer onun etrafını ateşle sararsanız akrebin kendisinden başka hiç kimseye ciddi anlamda kötülük yapamayacağını görürsünüz. Onlar duygu insanlarıdır, hayatı ve de yaşamı köküne kadar severler. Onların intikam duygusu kendi duygularına söz geçiremeyiştir, bu en son noktada, kafayı takmış olduğu insana hayat dersi verme amacını güder, onu da yaparken akrep kendini hiç yormaz, zaten artık o insana karşı hiç bir şey hissetmiyordur. Akrepler için, bir şeyler hissetmediği her insan zamanla yok olmaya, unutulmaya ve de silinmeye mahkumdur.

AKREP, tutkulu, yoğun, şiddetli, karmaşık, her türlü zorluğa ve acıya dayanıklı ve de her türlü zor koşulda hayatta ve de ayakta kalmayı başaran en gerçekçi burçtur. Zaten başlarına ne gelirse bu bitmek tükenmek bilmeyen dayanma gücünden gelir.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 10 Kas, 17:53

Teşekkürler Scorp
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Prş 10 Kas, 18:18

Haklısın scorp! Akrep burcuyum dediğin zaman "oooooo" demelerine acayip sinir oluyorum. Bir bilseler sadece dış kabuğumuzun sert olduğunu. O sert kabuğun altında ne hassas bir kalbimizin olduğunu. Ama kimse bilemez, akrepler hariç.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 258
Yaş: 43
Kayıt: Pzr 13 Mar, 03:41

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Prş 10 Kas, 23:12

SCORP27m gerçekten çok güzel yazmışsın. yazıdan alıntı da yapamadım, özellikle şurası güzel olmuş diye. çünkü ilk kelimeden son kelimeye kadar çok güzel...
akrebin en önemli sahip olduğu şey hisleri gerçekten de..bu özelliği de ancak yine bir akrep anlayabilir. akrepler çoğu duygularını da içlerinde yaşatırlar. bu gözlerine yansır aslında..bence akrepler duygularında gerçekten dürüsttürler. bu yüzden duygusal numarası yapmalarına ihtiyaçları yoktur. zaten devamlı ağlayan, ben aşırı duygusalım diyen, yalandan duygu konuşmaları yapan insanlar bence gerçek duyguyu tanımıyordur...zaten insan söylediği kadar değil, hissettiği kadar severmiş...bazen bir melodi, bir görüntü, bir insan, bir söz, bir an bizi derinlemesine etkiliyorsa, duygusallığımıza güvenebiliriz. özellikle de bir yabancı için de onu anlamaya çalışarak, onun için üzülüyorsak, biz seviyoruzdur..zararlı hırslarımızı yenmeyi öğreniyorsak, duygularımız ciddidir..
Sessiz sular derinlerdedir...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 18 Kas, 13:41

bu sadece bir espri bu kadar ağlama kovalar kadar esprili ve enerjik değiliz bunu da belirtmek gerek:)


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Genel Özellikleri” sayfasına dön