26 Ekim Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

26 ekim akrep burcu, 26 ekimde doğanların özellikleri, 26 ekimde doğan akrep burcu özelliği, 26 ekimde doğanlar, 26 ekim hangi burç, 26 ekimde doğanlar, 26 ekim akrep özellikleri, 26 ekim doğumluların özellikleri

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4674
Yaş: 42
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

26 Ekim Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 27 Eki, 04:16

26 Ekim Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri
Resim

26 Ekim - Organizatörün Günü

İşaret: 1 - 3 Akrep
Dönem: "Akrep I"

Hayat Veren Su

“Çok uzun süre kişiliğinin karanlık yönlerini görmezden gelebilirsin.”

26 Ekim'de doğanlar geliştirmek, organize etmek konusunda hayli yeteneklidirler ve bu yeteneklerini çok hızlı kullanabilirler. Onlar birleştirici, organize edici bir takım kaptanıdırlar. Bu yüzden bugün doğanlar spor kulüplerinde, dini kurumlarda, iş hayatında ve politikada hayli başarılı olabilirler. Onlar lider karakterlidirler ve genellikle yaptıkları işte önemli görevler üstlenirler.

Onlar insanların gücünü nasıl kullanacaklarını iyi bilirler. Ayrıca finansal konularla da araları çok iyidir. Yaşamları çok disiplinli ve organizedir. Fakat bu katı anlayışı ilişkilerinde de sürdürdüklerinden çevrelerine karşı da sert, tutucu ve kırıcı olabilirler.

İyi Huyları: Grup lideri, Finansal konularda başarılı, Organize
Kötü Huyları: Sert, Katı, Fazla koruyucu

Bugün Doğan Ünlüler:
Georges Jacques Danton (Fransız Devrimi liderlerinden), Francois Mitterand (Fransa Başkanı), Hillary Rodhal Clinton (ABD Başkanı Bill Clinton’un eşi, ABD Senatörü), Mohammed Reza Pahlavi (İran Şahı)

Sayılar ve Gezegenler
Bugün doğanlar 8 (2+6) rakamının ve ‘Satürn’ gezegeninin etkisi altındadır. Bu yüzden sorumluluk sahibi ve güvenilir kişilerdir.

Tarot
Büyük Arkana’nın yirminci altıncı kartı ‘Güç’tür. Bu kartın pozitif yanı başarı ve karizmayı, negatif yanı ise otoriterliği simgelemesidir.

Sağlık
Bugün doğanların sindirim sistemleri zayıftır. Bu yüzden yediklerine dikkat etmeli bol bol sebze yemeli, su içmeli ve mideyi yorucu, ağır yiyeceklerden kaçınmalıdırlar. Ayrıca spor yapmaya çok yatkın oldukları için enerji kazanmaya ihtiyaçları vardır. Takım sporları yaparken sakin olmaya çalışmaları gerekir.

Tavsiye
Sefahat ile sofuluk arasında ince bir çizgi vardır. Yapılabilecekleri umut et, kendini ve başkalarını boş yere beklenti içine sokma.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Genel Özellikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir