23 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

23 kasım akrep burcu, 23 kasımda doğanların özellikleri, 23 kasımda doğan akrep burcu özelliği, 23 kasımda doğanlar, 23 kasım hangi burç, 23 kasımda doğanlar, 23 kasım akrep özellikleri, 23 kasım doğumluların özellikleri

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1025
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

23 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 12 Kas, 01:14

23 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri
Resim

23 Kasım - Saygısızın Günü

Burç: 0-2 Yay
Dönem: Akrep - Yay Geçiş Dönemi

Ateş Burcu

“Saygısızlık kendini fazla ciddiye almamalı”

23 Kasım’da doğanlar hoşnutsuzluklarını göstermekten hiç mi hiç çekinmezler. Kurallara olan saygısızlıkları ile bilinirler. 23 Kasım insanları, boş veren, umursamaz bir yaşam sürmeye inanırlar ve eğer buna karşı çıkan birisi olursa ona sert bir şekilde karşı çıkarlar. Çocukluklarındaki asi ruhu büyüdüklerinde de devam ettirebilirler; ta ki 40’lı yaşlara gelene kadar.

23 Kasım insanının inanılmaz bir espri kabiliyeti vardır ve çok hazır cevaptır. Eğer bu espri yeteneklerine hayatta bir alan açılmazsa, bazı durumlarda potansiyel bomba haline gelebilirler. Bu günde doğmuş olanlar kendileri de gülmeyi öğrenmelidir. Aileleriyle olan ilişkilerinde de sahip oldukları negatif özelliklere dikkat etmeleri gerekmektedir.

İyi Huyları: Bireysellik, Özgür Ruhluluk, Gelişmiş Espri Yeteneği
Kötü Huyları: Kavgacı, İzole, Düşüncesiz

Bugün Doğan Ünlüler:
Harpo Marx (film yıldızı), Billy The Kid (Vahşi Batı’nın ünlü kanun kaçağı), Boris Karloff (İngiliz film yıldızı), Manuel de Falla (İspanyol kompozitör)

Sayılar ve Gezegenler
Kasım’ın 23’ünde doğanlar 5 sayısı ve hızlı gezegen Merkür ile yönetilirler. Merkür çabukluğu ve değişkenliği temsil eder. Bu sayede fiziksel ve zihinsel durumlar sıklıkla ama belli bir düzen içerisinde değişir. 23 sayısı deney anı ile ilgilidir ve 23 Kasım insanı yeni ve heyecanlı deneyimler yaşamaya bayılır.

Tarot
Büyük Arcana’nın 5. kartı Hierophant’dır.Hierophant dinsel gizemleri yorumlayan kişidir. Bilgisi, anlaşılması oldukça zordur ve görünmeyen, anlaşılamayan şeyler hakkında otoritedir.

Sağlık
23 Kasım insanı endişeli, izole ve istenmeyen bir kişi olduğu hissine kapılabilir. Bugün doğmuş kişiler eleştiriye açık olmalıdırlar; çünkü isteseler de istemeseler de birileri onları eleştirecektir. Zihinsel sağlıkları, kendilerini adayacakları bir konu bulamadıkları sürece tehlikededir. Fiziksel olarak fazla egzersiz yapmaya gelemezler, hafif egzersizler 23 Kasım insanı için idealdir.

Tavsiye
Tepkilerinizi kontrol altına alın. Başkalarının üstünüzde hakimiyet kurmasına izin vermeyin. Kendinizi geliştirin; tehlikelerden geri durun ve kendinizi sürekli gözlemleyin.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Genel Özellikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir