Akrep Erkeği Oğlak Kadını

akrep erkeği oğlak kadını, akrep erkeği oğlak kadını uyumu, akrep erkeği oğlak kadını anlaşabilir mi, akrep erkeği oğlak kadını cinsel uyumu, akrep erkeği ile oğlak kadını ne kadar uyumlu, akrep erkeği ve oğlak kadını mutlu olabilir mi, akrep erkeği oğlak kadını evlilik

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Oğlak Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 18 Ara, 17:59

Resim

Akrep Erkeği Oğlak Kadını

Akrep erkeği Oğlak kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Oğlak kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği ve Oğlak kadını ne kadar uyumludur? akrep ve oğlak aşkı uyum getirir mi? Aşk ve Evlilik mutluluk sağlar mı? Oğlak kadını hangi burçla evlenmeli? Oğlak kadını akrep erkeği ile mutlu olabilir mi?

İki burcun astrolojik özelliklerine baktığımızda birbirlerini bütünleyen özelliklere sahip olduğunu görebiliriz.

Akrep erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsellik, ölüm ve madde ötesi alem

Oğlak kadını

Grubu: Toprak
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Satürn
Ev Konumu: 10. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Disiplin, İş Hayatı ve Meslek

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeğinin özellikleri Oğlak kadınını, Oğlak kadınının özellikleri ise Akrep erkeğini destekler niteliktedir. Akrep erkeği de Oğlak kadını da bu birliktelikte tam anlamıyla birbirlerini bütünleyecek ve güçlendirecek özellikler bulacaklardır.

Su grubu burçlarının Toprak grubu burçları ile, Toprak grubu burçlarının ise Su grubu burçları ile daha verimli hale geldiğini önceki konularımızda bahsetmiştik. Su toprağa kavuştuğunda daha derinlere iner, Toprak ise suyla kavuştuğunda daha verimli hale gelir.

Oğlak burcu Satürn etkisi ile madde seviyesinin disiplinli ve gerçekçi kadınını ortaya çıkarır. Odaklandığı konularda yoğun bir enerjiye sahip olur. İç disiplini sayesinde hedeflerine ulaşmak için tüm enerjisini harcayabilir. “İşkolik” tanımı Oğlak burcu için yerinde bir tabirdir. Ancak bu tanım Oğlak burcu için amaçsız ve öylesine bir tanım değildir. Kendisini tatmin etmek ve zihninde tasarladığı hedefleri gerçekleştirmek için yaptığı işleri kendisi ile özdeşleştirir.

Sahip olduğu yoğun sorumluluk duygusu O’na istemese de başladığı bir işi tamamlatmak zorunda bırakır. Madde seviyesine öylesine bağlıdır ki iç dünyasına ayıracak zaman bulamaz. İşte tam da bu noktada Akrep Erkeği Oğlak kadınının ihtiyaç duyduğu içselliği ve ruhsal enerjileri fazlasıyla sağlayacaktır.

Akrep Erkeği ve Oğlak Kadını Arasındaki Benzerlikler

Akrep burcu ise Oğlak burcu ile benzer özelliklere sahiptir. Kararlı, net, hedeflerine odaklı, yapmak istediğini ne pahasına olursa olsun yapan, hem maddi dünyada hem de ruhsal seviyede etkisi olan özelliklere sahip bir burçtur. Taşıdığı yoğun ruhsal enerjileri Pluto etkisi ile sürekli yenileyebilecek özeliklere sahiptir. Bu noktada Oğlak kadını yorulduğunda ona destek olmak amacıyla Oğlak kadınının ihtiyacı olan değişim ve dönüşümü gerçekleştirebilecek yeteneklere sahiptir.

Her ikisi de içsel özelliklere sahiptir ve enerjilerini sosyal faaliyetlerden ziyade bireysel çabalarına ayırırlar.

Genel olarak baktığımızda Oğlak kadını da Akrep erkeği de benzer özelliklere sahiptir. İhtiyaç duydukları eksikleri birbirleri ile tamamlayabilirler. Oğlak kadınının öncü grupta yer alması Akrep erkeği ile zaman zaman “efendi kim” sorununun yaşanmasına neden olacak gibi dursa da yıllardır birbirlerini arayan iki insanın kavuşması gibi birbirlerine sıkıca sarılmasını iyi bilirler. Doğum haritasında “benim dediğim olur” tarzı bir soruna neden olacak etkiler yoksa sert tartışmalar yaşanmayacaktır. Çünkü birbirlerini tamamlayan pazılın parçaları gibidirler. Sorun yaşansa da kopmalara neden olmayacaktır. Kaldırımda her zaman birbirleri ile el ele, kol kola bir bütün olarak yürüyeceklerdir.

Resim

Akrep erkeği Oğlak kadını, iletişim

Her ikisinin de yüzlerindeki benzer ifadeler iletişim konusundaki uyumlarını göstermeye yetecek niteliktedir. Akrep erkeği ve Oğlak kadını aynı yüz ve mimik kalıbının farklı versiyonları gibidirler.

Donuk
Soğuk
Sert
Yalnız

Her ikisi de laubaliliğe ve ciddiyetsizliğe tahammül edemez.
Olgunluk ve oturaklı tavırlar ikisinde de ortaktır.

Oğlak kadınının olgun bir insana ihtiyacı vardır. Akrep erkeğinin ise söylediklerini ciddiye alacak birine. Bu noktada arayıp ta bulamadıkları özellikleri birbirlerinde bulacaklardır.

Her ikisi de aslında iç dünyalarındaki gri tonları gizlemek için soğuk ve sert yüz ifadeleri kullanırlar. Ancak kesinlikle yapmacık bir tarafları yoktur. Bunu isteselerde yapamazlar. Çünkü sahip oldukları özellikler bireyselciliğin, hedefe kilitlenmenin ve yaşamı yalnız sürdürmenin gereğini yüzlerindeki ifade ile resmileştirir.

Yaşamlarını her zaman dışa karşı soğuk bir etki ile devam ettirirler, iç dünyalarındaki hassas duyguların ve dengelerin açığa çıkması enerjilerinin serbest kalmasına neden olur. Bunu korumanın en kolay yolu ise yüz ifadelerindeki donuk ifadelerle dışa yansıttıkları “uzak durun, dikkat edin” uyarısıdır. Bu ifadeyi gören herkes istese de istemese de kendisine çekidüzen verip kendisini dikkatli hareket etmek zorunda hisseder. Oysa biraz samimi olunduğunda içlerinde küçük ve haylaz bir çocuk olduğunu keşfedeceklerdir.

Akrep erkeği Oğlak kadını ile iletişim konusunda fazla sorun yaşamaz. Birbirlerini ifade etmek için göz teması kurmaları ve birbirlerine dokunmaları yeterli gelir. Her ikisi de gereksiz konuşmaktan hoşlanmaz. Doğum haritalarında 3. evlerinde hava grubu burcu yoksa “Neden susuyorsun” gibi basit cümlelere muhatap olmazlar.

Akrep ve Oğlak birlikteliğini şu manzara ile zihninizde canlandırabilirsiniz. “Serin ve soğumak üzere olan bir sonbahar gününde, etrafa saçılan kurumuş yaprakların hışırtıları ve sonbahar kokusu eşliğinde ayaklarında botlar, patika bir yolda yünlü kıyafetlerin içine girmiş ve kol kola yürüyen, havanın soğukluğunu kalplerinin sıcaklığı ile dağıtmaya çalışan, dışları soğuk ama içleri sıcacık iki aşık” birlikte şu şarkıyı söylerler “Sen kış ortasında içime doğan bir güneşsin

Resim

Akrep erkeği Oğlak kadını, Cinsel Uyum

İki soğuk insan ne kadar sıcak olabilir? Oğlak kadını bazı durumlarda “önce işim ve kariyerim” diyecek olur fakat, arkasını döndüğünde etrafa “Sen benimsin, ben de senin” enerjisi yayan Akrebin Mars ve Pluto enerjisine büyük bir kefiyle teslim olur.

Su ve Toprak gruplarını harika bir çift yapan nedenlerden biri de budur. Enerjileri birbirlerini eksiltip itmez tam tersine kendilerine çekerek bütünler. Yapmak isteyip te fırsat bulmadıkları ne varsa birbirlerinin enerjileri onlara yarım bıraktıklarını tamamlama hissiyatı verir.

Oğlak kadını toprak elementi olmasından dolayı dokunsaldır, Akrep erkeği ise derin tutkuları ile “önce sen, sen mutlu isen mutluyum” der ve oğlak kadınına ruhuyla dokunur. Bu ruhsal dokunuşlar oğlak kadınının ihtiyacı olan ruhsal enerjiyi de almasını sağlar.

Ruhunla dokunduğun kalbim senindir, al onu ve çıkar karlı dağların doruklarına. Ben seninim, sen de benimsin

Yalnızlığımın altın meşalesi, karanlık dünyamın parlayan yıldızı, soğuk yüzümün tebessüm perisi, sonbahar yapraklarının içimde açan anemon çiçeğisin.

Karlı bir günde bir dağ evine Oğlak kadını ile Akrep erkeğini bırakın, İlkbahar gelmeden de sakın onları oradan almayın. Bırakın birlikte karın yağışını izlesinler.

Oğlak kadını hangi burçla evlenmeli? Oğlak kadını akrep erkeği ile mutlu olabilir mi? Eğer doğum haritasında akrep-oğlak uyumunu olumsuz etkileyecek konumlar yoksa (Hava ve ateş unsurları) ve küçük sorunları sabırla aşarlarsa mutlu olmamaları için çok fazla bir sebep yok.

Akrep burcu ve Oğlak burcu arasındaki ayrıntılı uyum analizi için https://akreportal.net/akrep-burcu-uyum ... u.html/amp linkine bakabilirsiniz.


Akrep Erkeği Oğlak Kadını - 18 Aralık 2018
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Everest
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Oğlak Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Everest » Çrş 10 Nis, 21:43

Muhteşem bir birliktelik. Oğlak tam bize göre :b

skorsuzpio
Mesajlar: 4
Yaş: 35
Kayıt: Sal 09 Nis, 20:00
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Oğlak Kadını

Okunmamış mesaj gönderen skorsuzpio » Sal 07 May, 23:20

oğlak kadını ile işler öyle kolay değil.

mesela aşırı soğuk ve sıkıcı olabiliyorlar. çok kavgacıdır, her şeyden sorun çıkarabilir. psikolojisi zayıftır, çabuk depreşiyorlar.

güzel bir ilişki için taraflar en az altı ay birbirlerini tanımalıdır. kadın erkeğe güvenmelidir. öyle olursa çok tatlı, azgın, sadık ve güzeldir, yoksa beyhude dolanmak...
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti skorsuzpio mesajı için:
Akrep (Çrş 08 May, 00:27)
Değerlendirme: 16.67%


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir