Akrep Erkeği ikizler Kadını

akrep erkeği ikizler kadını, akrep erkeği ikizler kadını uyumu, akrep erkeği ikizler kadını anlaşabilir mi, akrep erkeği ikizler kadını cinsel uyumu, akrep erkeği ile ikizler kadını ne kadar uyumlu, akrep erkeği ve ikizler kadını mutlu olabilir mi, akrep erkeği ikizler kadını evlilik, akrep erkeği ikizler kadını arkadaşlığı

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 30
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği ikizler Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzr 16 Ara, 22:39

Resim

Akrep Erkeği ikizler Kadını

Akrep erkeği ikizler kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği ikizler kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği ve ikizler kadını ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve ikizler kadını arkadaşlığı, akrep ve ikizler aşkı uyum getirir mi? Aşk ve Evlilik mutluluk getirebilir mi?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsellik, ölüm ve madde ötesi alem

İkizler kadını

Grubu: Hava
Niteliği: Değişken
Gezegeni: Merkür
Ev Konumu: 3. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Sosyal Yaşam ve Eğtim

Akrep Erkeği ikizler Kadını Genel Uyum Özelikleri

Akrep erkeği ve ikizler kadını arasında ortak bir nokta görebiliyor musunuz? Benzer birkaç noktanın varlığı farklılıkları cazip hale getirebilir ancak tüm özelliklerin farklı olduğu birliktelikler ya sonunda mutsuzlukla sonuçlanır ya da taraflardan birinin diğerini benimseyerek kendi özelliklerini arka plana atmasına neden olur. Aşk bir alev misali hızla ortaya çıkıp yok olabilir.

Akrep erkeği bulunduğu alanın tek hakimi olmak ister. Açıktan ilan etmese de oluşturacağı psikolojik atmosfer “benim dediğim olur” dedirtecektir. Gözlerine baktığınızda kendinizi ya kalıp itaat etmek ya da çekip gitmek zorunda hissedebilirsiniz.

İkizler burcu ise başına buyruk, bir gün orada bir gün burada göçmen kuşlar gibi hareket eder. Bağımsız ve özgürdür. Hızlı ve atiktir, baktığınızda O’nu sürekli bir şeyler yaparken hareket halinde görürsünüz. Hiçbir şey yapmıyorsa bulduğu birine sürekli bir şeyler anlatırken görebilirsiniz. Neşeli, ışıl ışıl ve canlı bir yapısı vardır.

Akrep erkeği ikizler kadınının ışıltılı ve canlı enerjisine kapılabilir. İkizler kadını da Akrep erkeğinin karizmatik ve olgun duruşundan etkilenir. İkizler burcu görüp görebileceğiniz en filörtçü kadınlardan biridir. Sosyal zihinsel yapısı O’na ilişkilerin kitabını yazdıracak kadar derin inceliklerle donanmasını sağlar. İnsanları nasıl etkileyebileceğini çok iyi bilir ve bundan keyif alır. Art niyet taşımaz, arkadaş canlısıdır ancak yüzeyseldir ve Akrep erkeği gibi derinlere inemez.

İkili arasındaki en büyük sorunlardan biri de budur. Ne akrep erkeği, ikizler kadını kadar yüzeylere çıkabilir ne de İkizler kadını, Akrep erkeği gibi derinlere inebilir.

Resim

Akrep erkeği İkizler kadını, iletişim Sorunu

Akrep erkeği ile İkizler kadını arasında yaşanabilecek en önemli sorunlardan biri iletişim sorunudur.

Akrep erkeği gerekmedikçe konuşmaz
İkizler kadını ise gerekmedikçe susmaz

Akrep erkeği içseldir
İkizler kadını ise dışsaldır

Akrep erkeği yalnızlığı sever
İkizler kadını ise sosyal olmayı sever

Akrep erkeği sağlam birkaç dostu yeterli bulur
İkizler kadını ise herkesle arkadaş olmak ister

Diğer tüm sorunları aşsalarda iletişim sorununu aşmaları çok zor olabilir. Özellikle doğum haritalarında uyum sağlayabilecekleri noktalar da yoksa iletişim konusu Akrep erkeğinin ikiler kadınını iç dünyasında hapsetmesi ile sonuçlanabilir. Sonuç: İkizler kadını özgürlüğünü tercih eder.

Veya tam tersini de düşünebilirsiniz. İkizler kadını Akrep erkeğini sayıları belki binlere ulaşabilecek arkadaşlarının hepsi ile tanıştırmak ister. Bitmeyen sosyal eğlencelere Akrep erkeği olmadan gitmek istemez. Bu yoğun tempo, hiç ilgisi olmadığı ve önemsemediği halde bu kadar insanla tanışmak Akrep erkeğinin dengesini bozar ve Sonuç: Akrep erkeği günlerden bir gün yalnız kalabileceği bir mağara keşfeder.

Aslında farklılıklar güzeldir ancak her ikisi de gruplarının uç özelliklerini barındırdıkları için orta noktada anlaşmaları zor olabilir. İkizler kadını gittiği heryere Akrep erkeğini götürmez ve akrebin yalnızlığını anlayışla karşılar; Akrep erkeği de ikizler kadınını özgür bırakırsa sorun aşılabilir.

Akrep Erkeği ikizler Kadını Arkadaşlığı

Akrep erkeği ikizler kadını arkadaşlığı, ikizler kadınının anlatacaklarına akrep erkeğinin ne kadar tahammül edebileceğine bağlı olarak neşeli veya sıkıcı geçebilir. Arkadaşlıkları ne kadar kısa süreli olursa o kadar neşeli geçer. Bir araya gelirler, ikizler kadını evden çıkıp akrep erkeğinin yanına gelinceye kadar yaşadıklarını neşeli bir şekilde anlatır, akrep erkeği can kulağı ile dinler, yorumlar yapar ve oradan bitmeli... Devamı aralarında aşk yoksa akrep erkeği için sıkıcı olabilir.

Su ve hava grubu birliktelikleri kısa sürdüğü sürece neşeli ve enerjiktir. Ancak süre uzadığında ikizler kadını bulduğu dinleyicinin tüm dinleme kabiliyetini öldürmeden bırakmaz. Akrep erkeği ikizler kadını arkadaşlığı, kısa sürdüğü kadar neşeli, uzadığında akrep erkeğini 3. evinde ne olduğuna bağlı olarak sıkıcı ve çekilmez olacaktır.

Akrep erkeği İkizler kadını, Cinsel Uyum

Belki de Akrep erkeğinin etkisi ile çiftin iyi olduğu tek alandır. Mars-Plüto+Merkür = Hareket ve Enerji ortaya çıkar. Ancak hiçbir birliktelik sadece cinsel uyum üzerine kurulamaz. Cinsellik belki ilk birkaç yılı kurtarabilir ama sonrası genel uyum ve iletişimin de iyi olmasını zorunlu kılar. Eğer çift bu süreçte konuşarak uyumsuz oldukları konuları halledebilir ve farklılıklarına makul çözümler üretebilirlerse cinsellik konusu uyum noktalarının çıkışı haline getirebilirler.

Akrep Erkeği İkizler Kadını “Kıskançlık Krizleri”

İkili arasında yaşanabilecek en büyük sorunlardan biri kuşkusuz Akrep erkeğinin ikizler kadınının aşırı sosyal olan hayatını engellemeye çalışacak olan kıskançlıklarıdır. Eğer bu konu henüz sorunlar ortaya çıkmadan oturup konuşularak halledilebilirse sorunlar başlamadan çözülebilir.

Kuşkusuz kolay bir birliktelik veya evlilik olmayacaktır. Sevgi zorlukların üstesinden gelinmesini sağlayabilir. Sabır ve irade ile hareket edilebilirse sorunlar çözülebilir. Ama, ama'lar da bitmeyebilir.

Sorunların kırgınlıklarla değil konuşularak halledilebildiği mutlu bir birliktelik dilerim.


Akrep burcu ve İkizler burcu arasındaki ayrıntılı uyum analizi için akrep-burcu-uyumu/akrep-burcu-ikizler-b ... 17932.html linkine bakabilirsiniz.


Akrep Erkeği ikizler Kadını - 16 Aralık 2018
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


uğur12
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği ikizler Kadını

Okunmamış mesaj gönderen uğur12 » Pzr 07 Nis, 22:51

endişeleriniz varsa yazıyı gözönünde bulundurun aynen anlatıldığı gibi

yavuz50
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği ikizler Kadını

Okunmamış mesaj gönderen yavuz50 » Cum 14 Haz, 23:50

ikizler kızını tanımayan bir erkek onun herkesle flört ettiğini düşünebilir, sosyal alemde çok enerji dolu ama ruhsal enerjisi düşüktür. hiçbir zaman aradığınız tutkuyu ve sevgi derinliğini bulamazsınız. canlı pırıl pırıldır. neşeli ve güler yüzlüdür, akrep erkeğine göre değildir ama arkadaş olarak çok iyi enerji kaynağıdır

akrep-ikiz
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği ikizler Kadını

Okunmamış mesaj gönderen akrep-ikiz » Sal 09 Tem, 02:25

sorunlar daha sık birlikte olmaya başladığınızda gün yüzüne çıkar. ele avuca sığmaz, farklı iki dünyanın insanı olur çıkarsınız. yazıda güzel tespitler yapılmış çoğunlukla benzer sorunları yaşarsınız. arkadaş olarak gevezeliğine dayanabilirseniz çok iyidir. benim tanıdığım bir kaç ikizler burcu aşırı uçuktu. Anlattıklarıyla hayal aleminde mi yaşıyor gerçekten öylemi bir türlü çözemedim

ikizkız
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği ikizler Kadını

Okunmamış mesaj gönderen ikizkız » Çrş 06 Kas, 10:50

yükseleni ikizler olan bir akrep erkeği ile uyum sorunu yaşadım, yükseleninden sanırım anlaşabileceğimi düşündüm, düşündük ama akrep etkisi ikimiz içinde sorun oldu. can çıkmayınca huy çıkmazmış aynen öyle işte. kendime güvenmem ona güvenirim onun yeri ayrı amma uzun süreli birliktelik bambaşka sorunlar doğuruyor. ciddi kararlar almadan iyi düşünün


Güney
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği ikizler Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Güney » Prş 18 Haz, 22:01

İkizler burcu kızı ile bir süre çıktım çok çekici, canlı bir enerjisi var, nasıl etkileyeceğini iyi biliyor. Sorun da orada sen sanıyorsun ki bunu aşık olduğu için yapıyor. Etkiledikten sonra değişmeye başladığını hissedersin. Birden ne çok konuştuğunu farketmeye başlarsın.

Arkadaş olarak birlikte iş yapmak süperdir

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*
Mesajlar: 5413
Yaş: 48
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği ikizler Kadını

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 19 Haz, 10:54

Güney yazdı:
Prş 18 Haz, 22:01
İkizler burcu kızı ile bir süre çıktım çok çekici, canlı bir enerjisi var, nasıl etkileyeceğini iyi biliyor. Sorun da orada sen sanıyorsun ki bunu aşık olduğu için yapıyor. Etkiledikten sonra değişmeye başladığını hissedersin. Birden ne çok konuştuğunu farketmeye başlarsın.

Arkadaş olarak birlikte iş yapmak süperdir

Bu yazi femme fatale kadin tarifi olmuş aslinda:)

Gerçi türkiyenin yukseleni Akrep. Sadece akrepler değil herkes bir nevi femme fatale ülkemizde:)

Bu kavramı olumlu anlamda yazıyorum. femme fatale anladiginiz şey değil.bir kadında olması gereken en önemli vasif. yoksa mayası dogustan bozuk ayran gönüllü erkek milletini kadın kısmı nasıl elinde tutacak. nasil sonsuza dek o erkek onun kalsın öyle değil mi

Bu önemli vasif şu; erkekleri nasıl etkileyeceğini doğuştan gelen bir yetenekle bilmek; ama aynı zamanda şerefin namusun haysiyetin dibi olmak. .
diğer adım MAVİ LOTUS..

https://akreportal.net


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön